Який заговір на зачаття найефективніший

Наскільки часто буває так, що сімейна пара не може мати дітей. Начебто все при них: краса, молодість, достаток, благополуччя, а головне, бажання. Але, чомусь, цей такий важливий момент не настає. У чому ж причина? На жаль, причин досить, які не завжди стосуються здоров’я. У такому разі необхідно використовувати заговір на зачаття.

Зміст:

Який заговір на зачаття найефективніший

Заговір на зачаття

У чому причина і як її рішення

Якщо прибрати як основну причину – серйозні захворювання жінки або чоловіки, то залишається ще кілька варіантів, які впливають на народження дітей і взагалі можливість вагітніти. Практично всі проблеми можна вирішити за допомогою нескладних дій. Саме їх використовують люди, які знають і застосовують на практиці багато персони жіночої статі. Давайте познайомимося ближче з ними.

 • Не рідкістю стало, і було несумісність по резус-фактору пари. Сюди можна віднести і інші нескладні захворювання, які здатні впливати на зачаття дитини: наприклад, слабоактивні шлаки сперматозоїди, погана прохідність маткових труб, у свій час були оперативні втручання в органи малого тазу чоловіка або жінки. Самий банальний апендицит здатний вплинути на зачаття, так як хірургічне втручання, так чи інакше, позначається на здоров’ї людини.
 • Немає одного партнера. Цей випадок відноситься до тим дамам, які не можуть ужитися з однією людиною або ж просто не хочуть бути заміжня, але мріють мати дитину. Такий спосіб життя як часта зміна партнера або брак чоловічої уваги – часті причини, які впливають на можливість завагітніти. Можливий і інший варіант, коли жінка бажає мати дитину від однієї людини, але жити з ним вона не зможе в силу різних причин (або чоловік одружений, або вона заміжня). Тоді одного разу буде цілком достатньо, щоб отримати бажану вагітність. За умови, що був використаний заговір на зачаття дитини.
 • Сімейна пара настільки добре виглядає, що її часто глазят. Причому не зі злістю. Просто у деяких людей є здатність без заздрості наврочити. Будь вроки може призвести до не зовсім зрозумілим пригод.
 • Деякі свекрухи або тещі недолюблюють своїх зятів і невісток, тому вся негативна енергія, направлена на сім’ю і їх відносини, що можуть позначитися і на можливість зачаття.
 • На пару або одного з подружжя зроблена порчі. Сюди ж зараховують і прокляття сімейні. Давні і не дуже, зроблені на предків і на особистість нині живе. Будь-яка темна магія несе в собі наслідки, які потім позначаються на продовження роду.
 • Заговори і молитви на зачаття дитини у будь-якому з усіх зазначених причин здатні допомогти. У тих випадках, коли на сім’ю зроблена порчі, краще відправитися до чинного магу за допомогою зняття негативного впливу. Ну і після повної відчитування провести ритуал, використовувати заговору для можливості зачаття, використовувати молитви для продовження роду і народження дітей.

  Поради, якими користувалися наші предки

  Треба зауважити, що не завжди для появи вагітності необхідно читати заговір на дуже швидке зачаття. Існує ряд прикмет і обрядів, які без читання і прохань вищих сил допоможуть у вирішенні такого завдання. Найдієвіші з них розглянемо нижче.

 • Якщо ви не можете завагітніти, але у вас є всі передумови для цього, лікарі вам не забороняють мати діток, то можна вдатися до наступного способу: підійти і попросити що-небудь у вагітної. Це може бути пісня, насіння або вода. Взагалі, те, що можна з’їсти. Такий спосіб застосовувався у давні часи. Деякі села в Київській Русі для народження воїнів заганяли в баню всіх заміжніх жінок, і одна вагітна давала їм насіння, після чого жінки парилися і залишали баню. Те, що ви попросили у вагітної, в обов’язковому порядку необхідно з’їсти. Не переживайте: дає вам особа не втратить плід і з нею нічого поганого не трапиться. Зачаття відбудеться протягом року.
 • Другим по силі йде ритуал, при якому слід випити або з’їсти те, що їла вагітна. Заговір, щоб зачати дитину не потрібно. Просто попросіть поділитися чаєм подружку, яка чекає малюка або відкусіть (відламайте) від печива, яке вона їла, маленький шматочок. Зачаття і довгоочікувана вагітність вам забезпечені. При такому способі не можна робити без згоди. Справа в тому, що ви майбутньої дитини (свого) прирікаєте на життя злодія. Зовсім не потрібно пояснювати, навіщо вам це. Просто попросіть.
 • Останній спосіб без застосування заговорів на вагітність і зачаття – буквально відразу після статевого акту лягти рівно на спину (перед цим нікуди не ходити і не вставати), закрити очі і покласти руки на живіт. Тепер повинна спрацювати ваша фантазія: уявіть, як вашому животі зароджується нове життя. Вимовте вголос або про себе:
 • «Я дозволяю, і я вагітна», і лягайте спати. Тут головне після проведення ритуалу не вставати і нікуди не ходити. Слід лягти спати. Такий спосіб допомагає відразу зачати малюка.

  У всіх зазначених способах є один мінус – невідомо, хто у вас буде: хлопчик чи дівчинка. У більшості випадків існує закономірність: якщо у вагітної під серцем плід хлопчика, то у вас буде дівчинка. І навпаки. У разі, коли ви провели обряд на зачаття в домашніх умовах за третім способом, то ось тут додаткове рішення. Можна протягом декількох днів класти під подушку іграшкового солдатика. Тільки повинен робити це саме майбутній батько і тихо від дружини, тоді народження сина буде точно.

  У першому і у другому випадку такий обряд із використанням іграшки краще не робити, інакше це може призвести до втрати вагітності або, що теж не дуже добре, вплинути на дитину зовні. Народиться дочка із зовнішністю та поведінкою хлопчика. Тому такі експерименти з довгоочікуваною вагітністю краще не проводити.

  Заговори і молитви

  Найсильніший заговір або обряд на зачаття має проходити тільки під час молодика або першої фази місяця. День можете вибрати, який вам більше подобається. Деякі знахарі рекомендують дотримуватися днів жіночих і чоловічих. Все залежить від того, кого ви хочете: сина чи дочку. Врахуйте, що проводити сильний заговір на зачаття дитини рекомендується тільки тоді, коли жінка буде впевнена в своїх помислах. Для застосування таких таїнств необхідно бути впевненою, що саме для себе хочеш дитини, а не для міцної сім’ї або тому, що так хоче чоловік. Тут є головне правило: жінка повинна бути впевнена, що дитина необхідний особисто їй. Як тільки у вас буде така впевненість, будь сильний заговір чи молитва допоможуть.

  Перейдемо до конкретики. Отже, у вас є повна впевненість, що ви, як мама, не тільки хочете дитину і здатні йому дати все для життя (матеріальні блага не беремо в розрахунок):

  Тепер слід вибрати день, коли провести обряд і читати заговір або молитви. Ні в якому разі не слухайте тих, хто радить читати заговір або проводити ритуали під час церковних свят. Особливо часто люди, які практикують чорну або сіру магію, рекомендують просити вищі сили про зачаття і читати заговір на страсному тижні або Великдень. Запам’ятайте! Це категорично заборонено. Справа в тому, що сама по собі страсний тиждень має позначення на кожен день. Великоднє свято є дуже важливим, так як у цей день читаються молитви тільки про здоров’я і про вихваляння Сина Божого, про його воскресіння. Так що, перебивши на секунду такі молебні своїм проханням про таку важливу подію у вашому житті, ви порушите гармонію і викличте гнів Всевишнього.

  Заговір, які реальні і допоможуть у будь-якому випадку, існують і належать до білої магії. Якщо вам не допомогли поради, описані на початку статті, тоді проблема лежить у порчі або прокляття роду. Бажано звернутися до знахаря для очищення, але, якщо такої можливості немає або бабки стверджують, що нічого на вас немає, але вагітність не наступає, а дітей так і немає, варто піти до церкви на причастя і відпущення гріхів. Далі відвідати разом з чоловіком сауну або лазню (обов’язково візьміть священної води, яку слід пити весь той час, поки ви паритеся), після чого можна приступати до ритуалів і читання заговорів для появи діток.

  Якщо ви боїтеся використовувати сильний заговір (що цілком зрозуміло і зрозуміло), можна придбати в церкві молитвослов, в якому будуть молитви і для очищення своєї сім’ї від гріхів, від хвороб і для швидкого народження дітей. Треба зауважити, що це кращий засіб благополучно виносити і народити здорову дитину.

  За умови, що ви не хочете чекати і молитва не ваш стиль, є сильний заговір з використанням води, яку треба буде пити і вам, і вашому чоловікові (обранця): на сіль і на місяць. Познайомимося з ними краще.

  Рано вранці під час сходу сонця, можна сказати з першими променями, наберіть непочатою води в 3-літровий бутель. Тепер нашепчите на неї такі слова:

  «Сонце встає, вода йде. Вона рухається, крутиться, не дає мені заплутатися. Допоможи мені, водиця непочата, зачати здорового малюка в лоно прийняти. Нехай сім’я чоловіка в моєму тілі плодиться, розростається. Бути синові або доньці, мені без різниці. Поршу тебе, водиця непочата, допоможи – дитину мені подаруй. Амінь (3 рази)».

  Така заговір сильний за умови дотримання всіх правил: молодий місяць, непочата вода, її не можна кип’ятити або варити на ній. Пити протягом дня разом з чоловіком в рівних кількостях. Таку процедуру проводять щодня протягом тижня. Води набираєте постійно не менше 3 літрів. До кінця дня її не повинно залишитися.

  Для появи дітей можна використовувати заговір на сіль. Для цього необхідно під час хрещення або Великодня присвятити разом з водою і продуктами нову сіль. Слідкуйте за тим, щоб пакет з сіллю був розпакований і вода (хоча б одна крапля) потрапила в неї. Принісши додому, не забувайте виконати всі ритуали, описані раніше: очищення в лазні, відвідування церкви для причастя. Тільки так ви можете бути впевнені, що народження здорової дитини вам забезпечено. Тепер переходимо до читання тексту на сіль:

  «Сіль на столі, сіль в їжу, сіль в голові, в крові. З нею моє щастя швидко прийде, сіль мені дітей подарує».

  Тепер можна її використовувати для приготування їжі, просто підсолювати і додавати в закупорку.

  Підіб’ємо підсумки

  Перш, ніж застосовувати найдієвіші і сильніші ритуали, ви повинні розуміти, що всі прохання, звернені до сил, нехай навіть добрим і білим, можуть як дати, так і забрати ваш скарб. Як тільки ви відвернетеся від своєї негласної клятви, дарувати дитині свою любов і народжувати для себе, а не для чоловіка або бабусь, все може змінитися в інший бік.

  Швидке зачаття зовсім не означає хороше чи здорове. Все-таки краще застосувати ті 3 поради, дані в початку. Вони не несуть абсолютно ніякого негативу і ніяк не вплинуть на життя ваше, вашої дитини або тієї вагітної, яка дала вам «можливість» мати дітей.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: