Заговір, щоб позбавитися від боргів

Магічні ритуали ще давно навчилися використовувати в найрізноманітніших цілях. У тому числі їх застосовують, щоб привести в баланс грошову сферу. Напевно, у кожної людини в житті бувають ситуації, коли складно звести доходи з витратами. Якраз у таких ситуаціях люди і виявляються в боргах. Деякі дуже переживають з-за того, що у них борги, абсолютно не розуміють, як з ними розправитися. Треба сказати, що в цій ситуації можуть допомогти магічні ритуали. Заговір від боргів, що він собою являє?

Зміст:

Заговір, щоб позбавитися від боргів

Заговір від боргів і кредитів

Чому не вдається розлучитися з боргами?

Справа в тому, що раніше дуже вірили, що, якщо людина довго і болісно не може розправитися з боргами, то це означає, що на неї навели порчу. Таке дійсно може бути.

Але в подібних ситуаціях буде правильним дивитися також наскільки це реально так. Тому що порчі або пристріт іноді можуть бути виправданням для людини, яка просто не хоче чесно дивитися і розбиратися зі своїм фінансовим поведінкою.

Варто відповісти собі чесно, чи часто ви опиняєтеся в боргах? Якщо таке відбувається часто, то, можливо, ви просто не вмієте розподіляти гроші. Якщо ж ви один раз або всього пару раз щиро влізли в борги і ніяк не можете них вибратися, то може бути, на вас дійсно пороблено.

Як раз в цьому випадку і варто застосовувати заговір від боргів за кредитом.

Як правильно проводити заговір?

Якщо ви хочете, щоб заговір на позбавлення від боргів мав ще більшу силу, то обов’язково дотримуйтесь таких рекомендацій:

Чи можна робити заговір, щоб дали гроші?

Існують ситуації, коли гроші вкрай потрібні, і здається, що єдиним рішенням буде попросити їх у борг. Багато людей дуже соромляться просити гроші у довго. В цьому питанні у них можуть виникати дуже неприємні почуття. Це і приниження, сором, неприємна сама ситуація, коли просиш. А ще люди дуже бояться відмови, бояться, що їм просто не дадуть гроші в борг і від цього приниження буде ще більшим.

У цьому випадку теж можна звернутися до магії. Правильний заговір налаштує вас на легку хвилю. Людина буде почувати себе більш впевнено, легко, йому не буде здаватися, що він ніби принижується, коли просить гроші в борг. Адже дійсно в це дія – просити гроші в борг, можна вкласти зовсім різний зміст і енергетику. На прикладі з правильним заговором це дуже помітно.

Так, що заговір, щоб дали грошей в борг, в принципі теж існує. У цьому разі заговір формує простір, де людина більш впевнено просить гроші, а люди більш лояльно ставляться до його прохання.

Заговір від боргів і кредитів на воду

Найпростіший заговір, який можна застосувати, щоб позбутися від боргів і кредитів – це заговір на проточну воду. вам знадобиться склянка проточної води. Бажано, щоб це була вода з дикого джерела. Але, якщо таких поблизу ніяк не знайшлося, то це може бути і просто стакан проточної води з-під крана. Обов’язково проводите ритуал, коли місяць іде на спадання. Кажуть також, що дуже ефективно проводити такий заговір на Великдень.

Треба встати вдосвіта, поки ще всі домашні сплять. Підійти до вікна, де видно світанок, схід сонця і сказати наступні слова:

«Від моїх боргів не одна я плачу, від боргів моїх Святий Гавриїл плаче. Сидимо ми з ним на галявині та сльози проливаємо. Думаємо, як позбутися від боргів, як позбавитися від кредитів. На місяць мовимо, на себе плошаем. Мі слова на місяць може сили і не матимуть, а слова Святого Гавриїла на місяць подіють. Вона сонця передасть, щоб до наступного сходу всі борги з мене сходити сталі. Стою я, а вони всі від мене відвалюються. Сонце та Місяць мені позбавлення принесуть. Позбавлення моє від боргів, та позбавлення від кредитів. Боргами мені в очі дивитися так не бояться, боргів у мене не бути, боргами не нудьгував по мені, боргами забути про мене. Вийти сухою з води. Як випила, так і забула».

Після цього склянку з водою потрібно випити залпом. Якщо хочете, щоб вам сто відсотків пробачили кредити, то скажіть молитви за людей, які вам давали гроші.

Це досить сильний заговір, який потрібно проводити на воду з дуже чистим серцем. Кажуть, що про свій грошовий борг люди після цього обряду забувають вже через місяць. Цей обряд працює навіть, якщо це був дуже великий грошовий борг.

Заговір, щоб швидше віддати гроші

Якщо ви не хочете отримати відстрочку, а швидко вилізти з грошового кредиту, то тут може бути наступний ритуал. Він теж робиться на воду. Це потужний ритуал, який потрібно проводити на кладовищі, але не потрібно боятися цього місця.

Вирушайте в ніч убуваючого місяця на кладовищі. Прихопіть з собою склянку проточної води. Зібрати воду потрібно за три доби до обряду. вам потрібно буде у мерців просити грошей. Але не бійтеся цього.

Чим швидше в цей вечір дійдете до кладовища, тим менше відчуєте страху по дорозі. Ритуал сильний і діє він наступним чином.

Потрібно вийти на перехрестя, де знаходяться могили, тримаючи в руках склянку з водою, і сказати наступний текст:

«Розплатиться потрібно мені, а прошу у вас. вам все одно на землі гроші не потрібно, але вони за вами залишилися. Діє грошова енергія донині, ось і віддайте її мені. Яма моя, грошовий мій борг, нехай з ями на пагорб прибутку перетвориться. А я кісточки ваші поллю, а я вас згадаю, близьких наведу. вас прощали, отримувати допомагали, тепер ви мені отримати і віддати допоможіть. Віддаючи мені борг, близьким людям привіт через мене передаєте. Допомагають і до вас прийдуть. Бути вам живими в моїй пам’яті. Подякую вам, не тільки кісточки поллю».

Після цього потрібно розподілити склянку води між трьома могилами. В якості додаткової атрибутики можуть бути використані свічки. Тоді свічки потрібно поставити на могилки, свічки можуть бути тонкими, але важливо, щоб вони згоріли до кінця.

Потрібно подивитися на свічки і сказати такі слова:

«Гроші взяті гроші віддані. Гроші взяті з-під землі і віддані».

Після цього потрібно повернутися додому, не оглядаючись. Ті, хто проводив цей обряд, кажуть, що розрахуватися з боргами після нього стає набагато простіше. Грошові кошти дійсно як з-під землі з’являються. Кажуть, що цей ритуал діє не гірше, ніж ритуал самої Ванги.

Заговір, щоб дали в борг

А якщо вам дуже потрібні гроші, але ви боїтеся їх попросити в борг, то можна використовувати наступний заговір на воду:

«Віддаєш мені гроші, як мене побачиш, навіть до зарплати кличеш мене в гості. Даєш і твоє серце радіє. Моє отримання, твоя радість. Мені грошей, а ти себе добрим відчуваєш. Було у тебе все добре, нехай у мене і з твоїми грошима гаразд буде».

Ця заговір потрібно вимовляти біля порога того, у кого ви хочете попросити грошей у борг. Тепер ви знаєте заговір, щоб розрахуватися з боргами і, щоб навпаки отримати кредит. Заговір, щоб дали в борг потрібно вимовляти пошепки і дуже енергійно.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: