Заговори для покупки квартири

Магічні ритуали допомагають не тільки в ситуаціях, потрібно налагодити любовні стосунки з людиною. Їх застосовують ще і в тому разі, якщо необхідно розгорнути ситуацію вигідним для вас чином. Ось, наприклад, плануєте ви таку велику справу, як покупка квартири, тут має зійтися багато обставин, щоб все пройшло успішно. Існує спеціальний заговір на покупку квартири, який допоможе обставинами скластися потрібним чином.

Зміст:

Заговори для покупки квартири

Заговір на покупку квартири

Щоб квартира залишилася за вами

Заговір на покупку квартири прекрасно підійде в тому випадку, якщо вам дуже сподобалася якась квартира, але прямо зараз ви не можете її придбати. Якщо правильно прочитати відповідний заговір, то вам вдасться вигідно купити саме цю квартиру, у той термін, який захочете.

Після цієї заговору обставини благополучно складуться, можливо, придбання квартири буде навіть дешевше, ніж ви очікували.

Отже, щоб квартирка залишилася за вами необхідно провести ритуал з ниткою. Ниточка повинна бути повністю вовняна, а ще вона повинна бути обов’язково червоного кольору. Виходячи, з бажаних апартаментів вам потрібно протягнути ниточку крізь дверну ручку і вимовити такі слова:

«Двері та скоба будьте до мене добрі. Яку б ціну за вас не пропонували, все одно купить ніхто крім мене не захоче. Вдале придбання і тільки моє одне. Швидку і вигідну угоду для мене незабаром, за ціною, якою хочеться. Вдало. По-іншому ніяк».

Після цього сховайте нитку у себе в кишені і носіть її до тих пір, поки не купите на своїх умовах цю квартиру. Такі ритуали працюють на те, щоб ніхто з наступних потенційних покупців не купив цю квартиру. Щоб апартаменти дочекалися саме вас.

Заговір з цвяхом

Якщо ви хочете зробити вигідну покупку будинку за певною ціною, то можна провести наступний ритуал. Деякі вважають, що це самий ефективний ритуал, який можна провести в даній ситуації. Кажуть, що іноді він навіть краще працює, ніж заговору знаменитої сибірської цілительки. Добре проводити цей магічний ритуал і в тому випадку, якщо вам потрібно, щоб бажану квартиру поступилися дешевше. Якщо хочете купити апартаменти за потрібною ціною, то прямо візуалізуйте цю цифру перед початком ритуалу.

Цвяхи, які знадобляться в цьому ритуалі необхідно купити на місцевому ринку. В принципі цвях може бути будь-якого розміру для цих цілей, але краще вибирати не дуже великі. Обов’язково робіть цей магічний ритуал, коли місяць іде в ріст:

Після цього відправляйтеся додому, і відразу лягайте спати. І будьте впевнені, що через короткий час ви станете володарем бажаної квартири.

Заговір, щоб операція пройшла благополучно

Сам процес покупки житла – це дуже трудомісткий процес, де необхідно перебрати купу документів. При цьому потрібно бути дуже уважним, тому що при оформленні документів можна зіткнутися з безліччю шахраїв.

Убезпечити себе в угодах з нерухомістю можна за допомогою наступного ритуалу. вам знадобиться зовсім нова пачка солі. Нова пляшка олії, пачка молока і якась ємність, це може бути навіть склянку.

У склянку потрібно налити пару ложок рослинного масла, пару столових ложок молока, Потім зверху це все потрібно посипати трохи сіллю і при цьому сказати таку заговір:

«Я заварювала те зілля ноченькой темною, та поки заварювала всі супостату примовляла, казала, що хто захоче мене обманом провести, у того самого живіт ой, як підведе. Ось як і ніяк по-іншому».

Як правильно читати, щоб заговір подіяв ще сильніше? Для цього вам потрібно під час читання заговору відчувати хитрість. Людина себе при цьому повинен відчувати хитріше, ніж всі разом узяті шахраї. Тоді саме такою людиною будуть відчувати вас шахраї, і як раз, тому не стануть з вами зв’язуватися.

Щоб операція пройшла вдало

Кожен, хто збирається придбати нерухомість хоче, щоб угода купівлі-продажу пройшла максимально успішно. Щоб при цьому дотримувалися всі його умови, в тому числі і за ціною.

Це можливо привести в дію, якщо провести під час магічний ритуал з мотузкою.

Вам знадобиться шматок мотузки. Якщо вдасться роздобути новий шматок, то ще краще, тоді енергетика цього предмета буде чистіше і ритуал подіє сильніше. У день зростаючої місяця потрібно підійти до дверей будинку, який ви хочете придбати і сказати такі слова:

«Я вузол зав’язую міцний, я вузол зав’язую надійний. Як швидко цей вузол стає міцним, так швидко моя угода відбувається, та все на моїх умовах, та все на моїх бажаннях. Справа горить, справа сходиться».

Поки ви говорите ці слова, потрібно зав’язати кілька міцних вузлів на мотузці. Зав’язувати їх треба дуже енергійно. Вкладіть у ці рухи все своє бажання зробити саму успішну операцію. Тепер знаєте, як в домашніх умовах правильно читати заговір, щоб замовити у небес успішне придбання квартири.

Допоможуть ще в цій справі і спеціальні молитви, такі молитви добре читати в церкві за православним святам, тоді від них більше ефект.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: