Заговір від ворогів

На жаль, протягом життя, нам часто доводиться стикатися з неприємностями, плітками, заздрістю і підступами недоброзичливців. Проблеми можуть підстерігати будинку, в колективі або просто на вулиці. Найсумніше в тому, що «зіпсувати життя» нам можуть люди, яких ми вважали своїми друзями або просто хорошими знайомими.

Зміст:

Заговір від ворогів

Заговір від ворогів і недоброзичливців

Захистити себе і своїх близьких допоможе заговір від ворогів, який змусить недоброзичливців замовчати назавжди відвадить від будинку пліткарів і заздрісників, і навіть може стати «знаряддям помсти».

Специфіка захисних замовлянь

Заздрісники і недоброзичливці здатні не тільки словом, але і справою нашкодити тому, кого вони сприймають, як жертву. Вони в змозі не тільки зіпсувати кар’єру «неугодного» колеги по роботі, і добитися його звільнення, зруйнувати сімейне щастя і любов суперника, знищити і розорити конкурента по бізнесу, але і «зазіхнути» на здоров’я і життя людини. Недруг може допомогою відьом і чаклунів, практикують чорну магію і ритуали на цвинтарі, наслати порча на обрану жертву, зробити так, щоб людина хворів, підлаштувати з допомогою чаклунства нещасний випадок або аварію.

Якщо вам «пощастило» і ви стали тією самою жертвою, якій загрожує розорення, на яку «посипалися» хвороби і нещастя, чия сім’я була «масованої атаки» з боку недобрих людей, у кого на роботі все настільки погано, що вас можуть звільнити — мабуть настав час вдатися до послуг білої або чорної магії, щоб зруйнувати підступні плани недоброзичливців. Ось тоді-то питання: «Як позбутися від ворогів?» з риторичного перетворюється в питання першочергової важливості.

Існує маса способів, які допоможуть вам захистити себе і своїх домашніх від «підступів» недругів, «закрити рот» недоброзичливцям, «навести страх» на тих, хто розуміє тільки мову сили» і навіть помститися ворогові. І неважливо, що це буде чорна магія чи білі обряди, застосування таємних знань старовірів або мусульманські заклинання, заговір на ворога сибірської цілительки Наталії Степанової або болгарської ясновидиці Ванги, древній бабусин шепіт слідом або найсильніші циганські наговори. Головне, щоб ці методи були ефективними і швидкодіючими. Розглянемо кілька способів, які допоможуть зупинити, заспокоїти недоброзичливців і усунути зло тих, хто встав на вашому шляху.

Методи захисту

Існує ряд методів упокорення ворогів і захисту від зла. В першу чергу, це правильна поведінка людини, що піддався нападкам злих людей. Сила впливу недоброзичливця зменшиться, якщо ви придбаєте в церкві освячені іменні іконки і будете завжди носити їх при собі. Непогано «працює» і освячена вода, яку можна пити і якої варто вмиватися вранці.

Підступи недоброзичливців і наведену порчу добре знищує четверговая сіль, яку можна зробити в ніч на Чистий Четвер перед Великоднем на Страсному тижні. Цей метод допоможе матері зняти негативний вплив з сина чи дочки, а дружині або чоловікові захистити свою «другу половинку» від усіх ворогів. Четверговий сіль можна розсипати по маленьких ємностях і поставити в кімнатах. Це чудовий «спосіб вигнання», який очистить дім від негативу. Четверговий сіль можна додавати в їжу і питво людині, на якого було направлено негативний вплив.

Зруйнувати «імперію зла», яку вибудував ваш недоброзичливець, допоможе неперебиваемый оберіг – особливі обережные молитви. Жінкам належить читати такі молитви у п’ятницю і середу, а чоловікам – у вівторок і четвер. Перед проведенням ритуалу потрібно не менше семи днів дотримуватися посту, і відвідувати церкву. Непогано себе зарекомендували заговір від нещадных ворогів і різні захисні обереги.

Заговір на мак

Позбутися від недоброзичливців вам допоможе захисний заговір ворогів і мак. Це досить дієвий і швидкий спосіб, що допомагає заспокоїти тих, хто прагне увіткнути вам «ніж у спину» і «заткнути рот» пліткарям і лихословом. Для проведення ритуалу вам необхідно буде купити стакан макових зерен, не беручи здачу і не завдяки продавця. Потім потрібно читати на них заговір від ворогів, пліткарів і недоброзичливців:

«Зернятка заговорю, захищати мене велю. Сірий мак ворогам під ноги їм закриє всі дороги. Хто зі злом в мій дім прийде, зернятка не перейде. Нікому їх не зібрати, заговір мій нікому не зняти. Хай буде так».

Далі заговорений мак потрібно насипати під двері біля порогу вашого будинку. Людина, що задумав погане, повернеться, не в змозі переступити зерна. Що ж стосується гарних і добрих людей, то їм зернятка ні в якому разі не зашкодять. Це один з білих обрядів, який, тим не менш, є досить потужним і миттєвим за термінами впливу.

Заговір на сіль

Заговір на сіль від ворогів допоможе помститися кривдникові навіть на відстані, змусивши його мучитися і страждати. Це досить сильний ритуал, який може бути спрямований не тільки на покарання недруга, але і на його знищення. Найвдаліший час для проведення ритуалу – це зростаюча Місяць. Опівночі треба взяти дерев’яну або керамічну ємність і насипати в неї сіль. Потім необхідно запалити чорну свічку і, помішуючи і пересипаючи сіль, прочитати заговір на помсту вашому ворогові:

«Сиплю сіль, пересипаю у Раба Божого (ім’я недруга) удачу забираю. Не бачити тобі ні радості, ні щастя, засилаю на тебе одні напасті. Сіль тобі насыплю біля порога, щоб ти обпік об неї ноги. Не бачити тобі тепер спокою, невдачі забери з собою. До мене тобі не дотягнутися, хай до тебе твої справи повернуться. Хай буде так».

Прочитавши заговір, заговорену сіль потрібно покласти в мішечок, а потім просипати біля порога недруга, так, щоб вас ніхто не бачив, промовивши при цьому:

«Ось тобі дар від мене».

Існує ще один спосіб позбавлення від ворогів за допомогою солі, який змусить їх страждати. Для проведення ритуалу вам потрібно зрізати кілька гілочок з будь-якого листяного дерева. Їх довжина повинна бути не більше семи сантиметрів. Кількість гілочок повинно відповідати числу ваших ворогів, яким ви хочете помститися. Потім палички потрібно ретельно зачистити і на кожній з них написати ім’я недруга.

Далі гілочки покладіть в скляну банку, і засипте сіллю, примовляючи:

«Як прутик від древа отвался, мій ворог від мене навіки відв’язався. Як тільки прутик мій зсохне, мова у ворога мого відсохне. Хай буде так».

Після проведення начитки закрийте банку кришкою і поставте її на сім днів у темне місце. Після закінчення зазначеного терміну вміст банки і саму ємність потрібно викинути в недоступному для людей місці. Варто відзначити, що подібні заговору помсти для ворога можуть мати серйозні наслідки не тільки для жертви ритуалу, але і для його замовника.

Ритуал з лялькою Вуду

Втихомирити і покарати ворога допоможе ритуал з лялькою Вуду. Для його проведення вам знадобиться ряд речей:

 • Чорна тканина для виготовлення ляльки.
 • Чорна скатертину.
 • Чорна хустка.
 • Шматочок крейди.
 • Чорні нитки.
 • Сухі трави.
 • Чорна свічка.
 • Дві голки-циганки.
 • Волосся з голови вашого ворога.
 • Відразу потрібно зазначити, що подібні обряди, з одного боку — дуже ефективні і сильні, а з іншого — можуть принести багато неприємностей, як жертви, так замовнику ритуалу. Тому, перш ніж зважитися використовувати проти людини магію Вуду, слід добре зважити всі «за» і «проти». Проводячи обряди з лялькою Вуду, в особливості, якщо в них використовуються біологічні матеріали людини, можна не тільки навести на жертву порчу, але й залучити смерть. Замовник ритуалу також відчує на собі негативні наслідки такого впливу.

  Тепер перейдемо безпосередньо до самого обряду. У повний місяць після опівночі запаліть чорні свічки і беріться за роботу. Першим ділом вам необхідно виготовити ляльку Вуду. Зшити її потрібно з чорної тканини чорними нитками. Обсяг ляльці додасть суха трава, яку вам потрібно буде помістити їй всередину. Туди ж потрібно буде покласти і волосся вашого ворога.

  Після виготовлення ляльки вам потрібно буде прив’язати її до жертви, назвавши її ім’ям вашого недоброзичливця. Для цього можна просто сказати:

  «Нарікаю тебе (ім’я недруга). Відтепер ти – (ім’я недруга). Хай буде так».

  Майструючи ляльку і нарікаючи її, потрібно постійно «тримати в голові» образ вашого ворога, асоціюючи всі свої дії з ним. Далі вам потрібно буде зробити вівтар. Для цього застеліть стіл чорною скатертиною і намалюйте крейдою в її центрі коло, такого діаметру, який дозволяв би вільно поміститися вашої ляльки.

  Потім покладіть ляльку в коло, накалите над вогнем чорної свічки голку і застроміть її ляльці в область голови, при цьому потрібно читати наступний заговір:

  «Першу голку в чоло твоє вонзаю, туманом очі твої застеляю. В думках твоїх нехай тьма клубочиться, повинен мені ти скоритися. Відтепер я господар твій, а ти безвольний раб. Хай буде так».

  Другу голку застроміть в область серця ляльки і скажіть:

  «Голці другий пронизати твоє я серце накажу, сердечним болем і каяттям тебе я наділю. Не знати тобі спокою до тих пір, поки не виконаний мій вирок: (далі вам потрібно буде сказати те, що ви бажаєте вашому ворогові). Хай буде так».

  По завершенню начитки ляльку потрібно загорнути в чорну хустку і заховати. Далі можна гасити свічки й лягати спати.

  У наступні дві ночі ритуал необхідно повторити. В останню ніч ляльку потрібно загорнути в чорну хустку і зав’язати триразовим вузлом. Потім накапайте воском чорної свічки на вузол і промовте: «Печаткою чорної запечатано, від чужих очей надійно заховано. Нікому замок той не зламати, заговір мій нікому не зняти». В цю ніч свічки гасити не потрібно, нехай вони догорять до підстави. Ранок згорток слід сховати в надійне місце, а всі інші «інгредієнти» обряду – викинути.

  Обряд з фото

  Відлякати і покарати ворога можна за допомогою заговору на фотографію, який нескладно зробити в домашніх умовах. Це досить сильний діючий ритуал, для проведення якого вам потрібно буде роздобути фото жертви, на якому вона була б зображена на самоті. Ще потрібно підготувати три чорні свічки, чорний платок, голку-циганку й чорну скатертину. Робити ритуал варто лише на ту людину, яка дійсно переводить вас, насилаючи порчі і прокляття.

  Вночі застеліть стіл чорною скатертиною, спорудивши, таким чином вівтар. Потім запаліть свічки і поставте їх на стіл у формі трикутника. В середину імпровізованого трикутника покладіть фото вашого недруга. Потім візьміть голку і накалите її по черзі на вогні кожної з трьох свічок, читаючи при цьому заговір:

  «Жаром вогню голку накалю, заповітним словом заговорю. До сил нічним, схиляючись, волаю, на допомогу прийти до мене закликаю. Нехай жалить голка болючіше змії, хай стане вона оружьем моїм. Хай буде так».

  Далі застроміть заговорену голку в зображення вашого недруга і скажіть:

  «Як увійде в твоє тіло голка, так…(далі озвучте ваші «побажання» йому). Слово моє твердіше каменю».

  Після того, як ви висловилися», витягніть голку і прочитайте заговір:

  «Як вийде з твого тіла голка, покине тебе навіки злість і ненависть до мене. Надалі, якщо замыслишь що недобре до мене – не бачити тобі ні радості, ні щастя, ні спокою, лише невдачі та негаразди стануть твоїми вірними супутниками. Лише біди і хвороби будуть переслідувати тебе всюди. Слово моє твердіше каменю».

  Після начитки накапати декілька крапель воску з кожної свічки на отвір у фотографії і скажіть:

  «Хай буде так».

  По закінченню ритуалу фото потрібно загорнути в чорну хустку і прибрати подалі. Свічки гасити не потрібно, а на ранок всі предмети, включаючи віск від згорілих свічок, слід винести з дому і закопати під молодим деревом.

  Заговір на вітер

  Перешкодити недруга зробити свою «чорну справу», заплутати його і покарати допоможе заговір проти ворогів на вітер. Обряд проводять у вітряну погоду у будь-який час доби. Встаньте на височину проти вітру і прочитайте заговір:

  «Вітер Ветрович, ти всюди літаєш, багато бачиш, багато знаєш. Лети крізь бурі і негоди, відшукай винуватця всіх моїх напастей. Віднеси його за сині моря, за високі гори, щоб не зміг заподіяти мені ніякого горя. Нехай до неї піде моя біда, нехай не знає спокою ніколи. Виття, літай, пилу, кружи – голову йому тумань, кружи. Нехай мене забуде назавжди і не згадає більше ніколи. Хай буде так».

  Заговір на вітер допоможе вам не просто покарати ворогів, але і зробить так, щоб вони відстали від вас і остаточно зникли з вашого життя. Після прочитання заговору швидко йдіть додому.

  Заговір-повернення

  Щоб ваші вороги боялися застосувати до вас які-небудь прийоми чорної або білої магії, скористайтесь заговором на повернення будь-якого впливу. Привести заговір в дію можна, сказавши у відповідь недоброжелателю наступні слова:

  «Все моє зі мною і буде, все твоє тобі повернеться. Хай буде так».

  Говорити потрібно, пильно дивлячись в очі ворогу. Після того, як ви промовили заговір потрібно розвернутися і піти, не слухаючи опонента і ні з ким не розмовляючи.

  Як визначити ворога

  Застосування заговорів від ворогів припускає, що винуватець всіх ваших нещасть вам відомий. Але, що ж робити, якщо ви не знаєте або не впевнені до кінця, хто ваш недоброзичливець? Для таких випадків існують спеціальні магічні способи, що допомагають дізнатися ворога, якщо він невідомий. Одним з них є метод визначення ворога по віщим снам.

  Проводити ритуал визначення недруга краще перед великим релігійним святом. Для цього перед сном потрібно запалити білі свічки і прочитати заговір:

  «Святий Самсон, яви мені віщий сон. На мого ворога вкажи, особа покажи мені його. На тебе Святий Самсон я довіряю, хто шкодить мені, я дізнаюся».

  Після начитки потрібно погасити свічки і лягати спати. В цю ніч вам має приснитися людина, яка бажає вам зла. Після того, як ворог визначений — чи можна братися за захист.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: