Як прочитати заговір на секс

Заговір на секс з дівчиною чи хлопцем – це магічний обряд, який користується особливою популярністю серед чоловіків і жінок, а також одружених пар. Дані заговору відносять до білої магії, якщо більш конкретно, то це побутова магія. Завдяки цим обмовам, ви зможете налагодити особисте життя і значно урізноманітнити сексуальне її частина. З їх допомогою ви зможете скоротити відстань, що віддаляло вас від фізичної близькості з об’єктом любові чи симпатії.

Зміст:

Як прочитати заговір на секс

Заговір на секс і потяг

Заговір на секс можуть відрізнятися за силою впливу на бажаний об’єкт, також різняться додаткові магічні предмети, використовувані під час обряду. Дізнаємося, яким чином можна розбудити лібідо (сексуальність) і простимулювати сексуальне бажання партнера, тобто зробити сексуальну прив’язку.

Плюси подібних заговорів

Обряди на секс відрізняються тим, що провести їх може звичайна людина, який до цього міг ніколи не стикатися з магією. Перерахуємо основні переваги:

Також варто сказати і про те, що почуття, які викликає сильний заговір на секс, відрізняються більшою яскравістю і гостротою. Будьте впевнені в тому, що секс після подібних ритуалів, ви запам’ятаєте на все життя, як і ваш партнер або партнерка.

Негативні сторони

Звичайно, як і будь-яке магічне втручання, техніка сексуального заговору має деякі негативні моменти, такі як:

Якого результату чекати від заговорів на секс

Звичайно, заговір на секс зобов’язані приносити результат, інакше їх застосування було б безглуздим. Розберемося, яка суть цього ритуалу, і яким чином він діє. Здійснюючи заговорный обряд, ви спрямовуєте силу на сексуальну чакру жертви — жіночу або чоловічу, розпалюючи в ньому або в ній бажання мати фізичну близькість з вами. Причому варто сказати, що об’єктом дії може бути як третя особа, так і ви самі, якщо в цьому є сенс.

Перш ніж приступати до читання магічних молитов, важливо вивчить всі деталі і нюанси обряду, щоб потім не було непередбачених неприємних сюрпризів. Необхідно розібратися, яка сила обраного обряду і наскільки він діє глибинно. Ідеальним варіантом вважається читання заговору самим замовником, тобто якщо ви хочете стати бажаним (бажаною) для певної людини, проводите ритуал своїми руками.

Раніше було сказано, що подібні заговору нерідко передбачають використання магічних предметів, які будуть грати роль своєрідного провідника магії в наш світ. Результат також буде залежати від того, який предмет буде брати участь в обряді. Наприклад, самим жорстким дією володіють ляльки вуду, застосовувати їх у побутової магії не рекомендується. Ще потрібно сказати і про те, що заговір не рекомендується читати прямо перед сексом, це може скасувати магію.

Тепер дізнаємося про найбільш часто використовуваних заговірх на секс, які підкріплюються позитивними відгуками про результати.

Заговір для пари в шлюбі

Типова проблема шлюбу – почуття з часом згасають. На жаль, побутові проблеми і рутина негативно впливають на відносини в ліжку між чоловіком і дружиною. Багато пар розпадаються з цієї причини, проте це можна запобігти з допомогою простого заговору на секс. Все, що вам знадобиться – це церковна свічка, куплена своїми руками в церкві.

Побудьте в кімнаті після заходу сонця, станьте перед подружнім ложем і прочитайте наступні слова заговори:

«Читаю слова, поки полум’я горить. Нехай горить, горить, поки наші почуття спалахують. Хочу, щоб ти (ім’я чоловіка або дружини) був поруч і бажав мене так, як бажаю я тебе. Нехай я буду бажана (бажаним), нехай вогонь горить в нашій ліжку. Амінь».

Ці слова потрібно вимовити рівно два рази, після чого дати свічці догоріти дотла. Важливо не гасити свічку, інакше це скасує результат, і заговір не збудеться. Якщо вірити відгукам, вже на наступну ніч ви зможете відчути результат – безсонна ніч і хороший секс вам гарантована. Ця заговір можна повторювати стільки разів, скільки буде потрібно. Обмежень в цьому питанні немає.

Примиряем подружжя з допомогою заговору на секс

Жоден шлюб не обходиться без сварок і конфліктів. Хто може посперечатися, що секс – це найкращий спосіб помирити двох люблячих людей? Якщо ви хочете швидко повернути мир і взаєморозуміння в родині, розв’язати всі можливі проблеми або, хоча б робити це максимально можливим, можна скористатися заговором на секс для примирення.

Для проведення ритуалу непомітно візьміть кільце з пальця дружина, одягніть зверху свого на безіменний палець. Потім, обертаючи за годинниковою стрілкою обидва кільця, приступайте до читання заклинання:

«Кільця кручу, тебе я хочу, нехай будеш моїм, як тут, так і в ліжку. Хочу, щоб помирилися і разом були, а пристрасть у нашому ложе ніколи не згасне. Я – бажана твоя жінка, нехай буде так завжди. Іди до мене, як швидкий поїзд».

Ці слова повторюють тричі, потім повертають кільце його законному власнику. Інтимній близькості довго чекати не доведеться. Вже цієї ночі чоловік сам прийде до вас, і примирення буде неминучим.

Заговір на секс з допомогою солі

Сіль часто є магічним компонентом багатьох заклинань і заговорів. Справа в тому, що її кристали є відмінними провідниками енергії, а також мають здатність накопичувати сили і акумулювати їх. В даному випадку сіль допоможе наблизити першого сексу між чоловіком і жінкою. Щоб правильно провести ритуал, вам знадобиться:

Для початку, покладіть фото на тарілку. При цьому важливо думати про об’єкт бажання, представляти, що ви будете відчувати, коли бажане здійснитися. Після цього змочіть пальці лівої руки водою і дайте їй стекти на фото коханого (коханої). Тепер прийшла черга солі – сухою рукою візьміть щіпку і насипте на фото зверху таким чином, щоб сіль покрила обличчя жертви обряду. Тепер приступайте до читання привороту:

«Вода ллється без сліду. Як вода, я до тебе прийшла. Сіллю сиплю я на сварку, не бувати їй більше треба. Стану я тобі жінкою, лівою, правою рукою. Поки разом ми з тобою, пристрасть в ліжку, бенкет горою. Вода наше полум’я не затушит, ми будемо кращими коханцями».

Даний текст доведеться повторити три рази. Після чого всі магічні предмети потрібно буде заховати так, щоб вони були недоступні сторонньому погляду. Викидати дані предмети забороняється до тих пір, поки те, що ви загадали не здійснитися. Не переживайте, довго чекати не доведеться. Судячи з відгуків, ефект буде помітний протягом декількох днів.

Розпалюємо пристрасть у стосунках

Особливість даного різновиду ритуалів на секс в тому, що проводити його можуть, як заміжні, так і незаміжні чоловіки і жінки. Так як ці обряди вважаються сильними, потужними і дієвими, поставтеся до нього з усією відповідальністю. Допоміжним елементом в даному випадку є вогонь, тому читання ритуалу потрібно проводити поблизу вогню, ідеально – біля відкритого вогнища, або біля свічки, якщо обряд проводиться в домашніх умовах. Для його проведення знадобиться фото коханої людини, який треба тримати в руках біля серця під час читання магічних слів:

«Жду вогонь, дивлюся в нього, хочу сп’янити його (її) я назавжди, бути в його (її) думках і бажаннях. Нехай те, що я розпалю тільки я зможу загасити. Будемо горіти в запалі пристрасті удвох, ложе наше разожжем».

Заговір з стрічкою

Для проведення даного сексуального привороту потрібно обзавестися стрічкою червоного кольору, придбати її можна у відділі галантереї або все для шиття. Також можна взяти відріз червоної простирадла, це тільки посилить результат обряду. Головною відмінністю даного обряду є його довгостроковість, так як він діє до одного року. Таким чином, якщо ваша мета – тривалий контакт з жертвою, вибирайте варіант зі стрічкою.

Вам знадобиться:

Візьміть в руки стрічку, почніть в’язати вузли. Продовжуйте зав’язувати до тих пір, поки не залишиться вільного кінця стрічок. У цей час потрібно вимовляти такі слова:

«Тебе до себе я прив’яжу, так, щоб ніхто не розв’язав. Пристрастю оточивши і турботу подарую. Будь зі мною і будь моїм (моєю), подаруй себе ти мені. Амінь».

Ці слова потрібно вимовити сім разів, говоріть повільно і проникливо, так, ніби жертва обряду знаходиться поруч з вами. Після цього покладіть заговорену стрічку в скриньку і приберіть в темне місце, куди не буде мати доступ жертва обряду. Ефект почне виявлятися відразу після того, як шкатулка буде захована. Що стосується закінчення ефекту дії, він буде вважатися актуальним до тих пір, поки вузли не розв’язані, а стрічка знаходиться в добре захищеному місці.

Заговариваем одяг

Виходячи з назви, для проведення даного обряду вам знадобиться одяг коханої людини. Для цього ідеально підійдемо нижня білизна, причому обов’язково те, що вже було в користуванні. Ви повинні своїми руками випрати одяг, при цьому думаючи про те, що між вами буде, коли заговір на секс з чоловіком або хлопцем вступить в дію. Звичайно, якщо ви не перебуваєте в подружніх відносинах, обзавестися чужими трусами або бюстгальтером буде непросто. В такому випадку, можна використовувати будь-який інший предмет одягу. Після того, як прання буде закінчена, повісьте її сушитися, приказуючи такі слова:

«Сохни, сохни, люба, поки не станеш зовсім сухий. А в цей час він (вона) стане моїм. Ти сохнеш від вітру, а він сохне від мене. Поки не висохне весь – буде зі мною горіти в пристрасті гарячої».

Після цього треба віддати річ її власникові і почекати, поки вона буде на ньому 24 години. Після цього ритуал повинен вступити в дію, якщо все було зроблено правильно.

Підсумовуючи інформацію про заговори, щоб зайнятися сексом, скажімо про те, що читати їх може будь-яка людина, не залежно від того, чи одружений він чи ні, чоловік це чи жінка. Важливо, щоб були виконані всі умови ритуалу, а також була присутня віра в себе і результат, тоді все вийде.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: