Як читати заговір на вагітність

Рано чи пізно будь-яка пара приходить до логічного питання продовження роду, тобто народження дитини. Добре, якщо вагітність настає безпроблемно. Однак буває і так, що вагітність не настає, незважаючи на всі зусилля, які були зроблені. Жінка, що перебуває в розгубленості і в преддепрессивном стані, готова на все, щоб стати мамою.

Зміст:

Як читати заговір на вагітність

Заговір на вагітність

Нерідкі випадки, коли довгоочікувана вагітність наступала після втручання магії. Розповімо докладніше про такий спосіб, як заговір на вагітність. Як його проводити, що для цього знадобиться, і які особливості його прочитання.

Дійсно заговору допомагають завагітніти

Пара, доведена до глухого кута, готова на все, щоб швидше завагітніти. В цьому питанні стануть корисні заговору на вагітність, які мають особливо швидкою дією. Особливо гостро відчувається їх швидкість в порівнянні з незліченними спробами зачати дитину самостійно, а також нескінченні години, проведені у лікарів. Незважаючи на всі спроби і намагання, медицина іноді буває безсила, і у сімейної пари опускаються руки.

Дійсно заговору допомагають? Існують реальні відгуки людей, які змогли народити здорового малюка або навіть декількох завдяки тому, що свого часу вдалися до використання магії, а саме заговорів на вагітність. Важливо робити всі маніпуляції самостійно, не перекладаючи відповідальність за результат на третя особа – ясновидицю, цілительку, мага і так далі. Тільки ваша щира віра і позитивний настрій стануть гарантом того, що незабаром у вашому будинку лунатиме дзвінкий дитячий сміх.

Багато народні заговір використовуються вже не одне століття, ними користувалися наші мами, бабусі і навіть прабабусі. Наприклад, заговір на вагітність на сорок вузлів вважається одним з найдавніших. Справа в тому, що раніше, коли такого розділу науки, як репродуктологія не існувало, жінки могли розраховувати тільки на себе і свої сили, допомагати більше нікому. Відповідно, слова, сказані особливим чином, могли вирішити безліч проблем, у тому числі і посприяти тому, щоб вагітність настала.

Як діють заговори

Кожному, хто хоча б раз мав справу з магією, цікаво дізнатися, яким же чином діють заговору. Справа в тому, що це не просто слова, а особливі заклинання, які проникають набагато глибше, ніж ми звикли думати. Завдяки вдало підібраним заклинань і заговорів ми можемо придбати впевненість у собі, додати віри, а також допомогти у здійсненні задуманого. Чому так відбувається? Наука вже не перше десятиліття намагається пояснити позитивний вплив заговорів на людину. Існує дві основні версії:

 • Перша теорія говорить про те, що слова заговорів – це особлива комбінація звуків, які посилають у головний мозок потрібні сигнали, як би програмуючи людини заново. Яскравим підтвердженням цієї теорії є мантри, які читають індійські йоги до або після медитацій. Заговір, що беруть коріння в слов’янському фольклорі та історії, діють приблизно також.
 • Друга версія стверджує про те, що заговору формують у свідомості людини потрібні образи, змушуючи відчути те, що бажане вже здійснилося. На прикладі заговорів на вагітність це можна пояснити тим, що жінка чітко представляє себе вагітною, змушуючи організм в це повірити. Це додає позитивний настрій і додасть упевненість в тому, що вагітність настане найближчим часом.
 • Причини невдалих заговорів

  Буває так, що заговір на вагітність і зачаття дитини не спрацьовують. Чому так відбувається? Дуже часто жінка через свою неуважність і неуважність випускає з уваги важливі деталі обряду, роблячи його неможливим.

  Також не варто розраховувати на позитивний результат, якщо у пари є захворювання, що вимагають медикаментозного або хірургічного втручання. У таких випадках необхідно звертатися за медичною допомогою, так як магія буде безсила. Варто розуміти, що заговір на вагітність – це не панацея, а лише допоміжний метод.

  Правила читання заговору на вагітність

  Для здійснення заговорів на вагітність, потрібно дотримуватися деяких правил:

  Який заговір підійде вам

  Існує маса заговорів, з допомогою яких можна обзавестися дітьми. Як зрозуміти, яким потрібно скористатися саме вам? В першу чергу, ви повинні відчути всередині, що він вам допоможе. Повірте, жіноча інтуїція – це потужна сила, яка практично ніколи не підводить представниць прекрасної статі. Також важливо вибрати варіант проведення обряду, для якого у вас буде все необхідне. Наприклад, жінці, яка проживає в мегаполісі, буде важко знайти коромисло, якщо даний предмет знадобиться для читання заговору і так далі.

  Вибирайте такі обряди, в яких існує максимальна взаємозв’язок з природою. Наприклад, вважається, що одними з найбільш потужних наклепів є ті, де жінці потрібно стояти босоніж на землі. Так встановлюється прямий взаємозв’язок з матінкою природою.

  Проводите обряд обов’язково наодинці, не присвячуючи чоловіка в свої плани. Потрібно залишатися розслабленою, спокійною, ніхто і ніщо не повинно вас відволікати, заговір на вагітність читаються суворо пошепки. Намагайтеся повністю зануритися в свої думки і бажання.

  Після того, як були перераховані основні рекомендації і правила читання заговорів на вагітність, перейдемо до безпосереднього опису найбільш дієвих з них.

  Древній заговір на швидку вагітність

  Даний заговір відрізняється тим, що надає вплив не тільки на факт вдалого зачаття, але і забезпечує нормальний перебіг вагітності, її збереження, а також успішні пологи. Більш того, майбутня породілля позбутися від традиційних страхів перед пологами. Читати магічні слова повинна дівчина, не можна, щоб в ритуалі брав участь хто-небудь ще. Потрібно надіти довгу білу нічну сорочку на голе тіло і розпустити волосся. Зайдіть у ванну кімнату (можна баню), наберіть повну ванну води і залізьте в неї. Вода повинна бути приємною комфортної температури. Під час перебування у ванній промовляти такі слова:

  “Сонце сіло на заході, я хочу бути кращою мамою. Дай мені сили бути з дитям, сина, доньку подаруй, допоможи мені, допоможи. Чоловік мій улюблений буде найкращим татом, а я мамою, цього бути. Нехай вода змиє все погане і забере назавжди. Амінь».

  Після того, як буде проголошено останнє слово, вылезьте з ванної, зніміть нічну сорочку і виперіть в цій воді. У цей час потрібно примовляти:

  «Віра моя – мої мрії, у воду, дивлюся — буду мамою».

  Вже в найближчі тижні до вас прийде звістка про те, що ви в положенні. Головне вірити в результат. До речі, сорочку краще зберегти до тих пір, поки дитина не народиться.

  Обряд із використанням кільця

  Для даного варіанту сибірського ритуалу Наталії Степанової знадобиться обручку. Бажано, і ваше, і чоловіка. Слід покласти обидва кільця на новий носовичок, примовляючи при цьому такі слова:

  “Це кільце – моя сила, яка завжди зі мною. Нерозлучні ми з (ім’я чоловіка), він моя опора і підтримка. Дай нам сили і мужності стати батьками хлопчика чи дівчинки, даруй нам це щастя, допоможи. Будемо ми кращими батьками, а дитя – щасливою людиною. Хочу почути серця стук під моїм серцем. Стук. Стук. Стук».

  Під час виголошення останніх слів потрібно злегка постукати кільцями один про одного, це буде символізувати силу вашої взаємозв’язку з чоловіком. А потім катати кільця в двох долонях деякий час.

  Ритуал на сорок вузлів

  Обряд на 40 вузликів або ритуал Ванги на вагітність – один з найбільш могутніх і сильних заговорів, які сприяють швидкому настанню довгоочікуваної вагітності. Справа в тому, що число «40» володіє особливим значенням в православній релігії, а також у фізіології жінки, адже вагітність виношується саме 40 тижнів. Багато маги і цілителі називають мотузку з сорока вузлами самим швидким способом завагітніти. На його виконання потрібно 40 днів, хоча досить часто факт вагітності настає раніше. Важливо зберігати мотузку в затишному місці, щоб ніхто з домочадців не знайшов даний предмет. Навіть чоловік не повинен знати, для чого вам знадобилася ця мотузка і в чому її сенс.

  Почніть читання ввечері, коли сонце почало сідати. Потрібно взяти мотузку двома руками, склавши руки таким чином, щоб це нагадувало ритуал молитви. Потрібно закрити очі і деякий час посидіти в повній тиші, поринувши в думки і бажання про майбутню дитину. Після того, як ви належним чином налаштувалися, приступайте до зав’язування вузлів. В’язати їх потрібно таким чином, щоб відстань між ними було приблизно однаковим. Після кожного вузла потрібно говорити такі слова:

  «Плету, примовляю, стану мамою скоро».

  Після кожного третього вузла, тобто кожні три дні, потрібно говорити інші слова:

  «Помічниця моя, мати божа, допоможи мені стати мамою, нехай в мені життя зародиться нова і донька чи син народиться».

  Рекомендується в’язати вузли таким чином, щоб вони компоновались по три, утворюючи один великий вузол.

  Даний обряд потрібно проводити строго на зростаючий місяць, це буде сприяти більшій ймовірності успіху заговору на вагітність. Також потрібно уважно поставитися до вибору матеріалу мотузки. Це обов’язково повинен бути натуральний матеріал без додавання синтетики. Не важливо, який колір мотузки ви виберете, головне, щоб він вам подобався. Також зверніть увагу на довжину, її має вистачити рівно на 40 завязываний.

  Як вже було сказано раніше, вагітність може наступити раніше, ніж ви закінчите в’язати вузли, таке трапляється досить часто. Але, навіть якщо це станеться, не кидайте в’язати мотузку. Це буде сприяти тому, що вагітність буде протікати без ускладнень, а пологи буде легкими і безболісними. Після того, як всі вузли будуть закінчені, пологи пройдуть, мотузку потрібно спалити. Вона вже виконала своє призначення і більше не має магічної цінності.

  Заговариваем вагітність на місяць

  Даний заговір потрібно читати в той час, коли місяць знаходиться у стадії зростання, тобто зростаюча місяць. Ні в якому разі не читайте заговір під час повного місяця. Треба встати перед дзеркалом, оголити живіт і, ніжно погладжуючи його лівою рукою, говорити такі слова:

  «Господь бог, боженько мій всевишній. Ти на небі дивись за дитячими душами. Пусти до мене одну, буду кращою матір’ю для нього або неї. Доньку чи сина пішли мені, довго я чекаю вже. Народиться новий місяць, буде луна, і у мене в животі зародиться життя. Амінь. Амінь. Амінь».

  Потім, коли заклинання підійде до кінця, лягайте спати у своє ліжко. Коли очі закриті, згадайте слова заговори, прочитайте його тричі про себе. Закінчите обряд читанням молитви Отче наш.

  Вранці зваріть яйце, прочитайте на нього ці ж магічні слова. Це дія закріпить позитивний результат. Після цього яйце можна з’їсти. Виходячи з відгуків тих, кому допоміг даний заговір, вагітність настане вже на наступну зростаючий місяць, можете сміливо купувати тест на вагітність – результатом буде дві смужки.

  Молимося в церкві

  Здавна жінки для того, щоб завагітніти зверталися до бога. Вважається, що всевишній не зможе не допомогти жінці, яка щиро хоче стати матір’ю. Для того щоб бог почув вашу молитву, потрібно піти у діючий храм і стати перед іконою Божої матері. Якщо з якої-небудь причини піти в церкву не вдається, придбайте невелику іконку і проведіть ритуал, тримаючи її в руках. Молитву потрібно читати пошепки, звільнившись від усіх сторонніх думок. Текст молитви такий:

  «Матір божа, пресвята богородиця. Ти – мати всіх дітей, ти – покровителька матерів і сімей. Нещасна я без дитя, дай мені його, я заслужила жіноче щастя. Яви мені дитинку, буду любити його більше життя». Потім запаліть свічку і прочитайте молитву отче наш.

  Дану молитву не обов’язково вчити напам’ять, хоча це тільки збільшить ваші шанси на швидку вагітність і легкі пологи. Деякі дівчата пишуть слова молитви на аркушику, щоб нічого не забути і не переплутати. Для зручності можна розвісити кілька листів на самих помітних місцях – холодильнику, кухонних шафах і так далі.

  Може заговір на вагітність бути небезпечним

  Багато дівчат цікавляться, чи не буде шкідливо для дитини використання магії, не проявляться негативні наслідки? Провідні маги і ясновидці стверджують, що переживати не варто, дитина надійно захищена енергетикою матері. Тим більше заговору на вагітність – це біла магія, яка не несе в собі негативного настрою. На жіночих форумах можна зустріти масу розповідей жінок, які успішно зачали малюка за допомогою магічних заклинань. Зараз їхні діти вже підросли і розвиваються абсолютно нормально.

  Таким чином, можна зробити висновок про те, що заговір на вагітність — це прості нескладні заговір, які можна читати в домашніх умовах. Провести такий ритуал може будь-яка жінка, він не вимагає особливих знань в магії, а також використання спеціальних предметів. Головне вірити в себе, свої сили і знати, що бажане обов’язково здійснитися, тоді заговору і молитви на вагітність обов’язково спрацюють.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: