Заговір від папілом і бородавок

Папіломи і бородавки на тілі – річ неприємна, а для деяких навіть лякає. Ці маленькі нарости можуть стати причиною великих комплексів, особливо, якщо розміщуються на видних місцях – на носі, столітті губі. На сьогоднішній день існує маса медичних методик, які допомагають позбутися від неприємних утворень. «Не залишилася осторонь від цієї проблеми і народна медицина, «на озброєнні» якої є заговір від папілом.

Зміст:

Заговір від папілом і бородавок

Заговір від папілом

Що таке заговір від папілом?

Молитви і заговір проти папілом і бородавок використовували ще наші бабусі та прабабусі, які більше довіряли народних знахарів, ніж офіційній медицині. І сьогодні цей метод лікування неприємних наростів не втратив своєї популярності. Незважаючи на саркастичні висловлювання деяких скептиків, знайдуться і ті, кому заговору і обряди від папілом допомогли позбутися від цих набридливих відростків. Суть лікування народними методами полягає в тому, що крім різних наклепів в них використовуються сили природи і народної магії.

Популярність заговорів від папілом і бородавок пов’язана з простотою їх застосування, що дозволяє практично будь-якій людині провести обряд самостійно в домашніх умовах. Цей метод лікування безпечний і підійде як дорослим, так і дітям. Більшість обрядів, спрямованих на видалення бородавок і папілом, крім заговорів і молитов, «підключають» додаткові «інгредієнти»: картопля, нитку, яблуко, пшоно, або, як це робить сибірська цілителька Наталя Степанова, хліб. Деякі ритуали навіть включають в себе походи на кладовищі.

Щоб обряд позбавлення від папілом і бородавок пройшов успішно, потрібно виконати ряд загальних вимог:

 • Подібні ритуали краще проводити в період Місяця, що убуває.
 • Потрібно точно виконувати всі рекомендації з проведення того чи іншого обряду.
 • Заговори і молитви від бородавок і папілом слід читати напам’ять, не підвищуючи голосу і не збиваючись.
 • Під час проведення ритуалу з видалення утворень не варто запрошувати «глядачів» — ці обряди «люблять» тишу і самотність.
 • І найголовніше: віра в те, що все у вас вийде – великий запорука успіху.
 • Заговір на нитку

  Розглянемо, як заговорити папіломи на нитку. Щоб звести освіти на тілі вам знадобиться чорна нитка, виготовлена з натуральних матеріалів. Проводять ритуал у фазу місяця, що зменшується опівночі. В означений час вийдіть на перехрестя чотирьох доріг і при світлі Місяця доторкніться ниткою по-черзі до кожної папіломі.

  Потім зав’яжіть на «ритуальної нитці» стільки вузлів, скільки у вас нарости на тілі, від яких ви хочете позбутися. Якщо ви не знаєте точного кількості папілом, то зав’яжіть тринадцять вузлів. Потім, тримаючи нитку в руках, починайте читати наступний заговір проти бородавок і папілом:

  «Вузлик до вузлика, горбок до горбочка. Я за Місяцем йду — горбки всі изведу. Не хочу вас бачити більш – забирайтеся в чисто поле. Йдіть назавжди, ніколи не повертайтеся».

  Після цих слів киньте нитку на дорогу і швидко повертайтеся додому, ні з ким не кажучи і не обертаючись.

  Заговір на пшоно

  Розглянемо ще один дієвий заговір від папілом, додатковим інгредієнтом якого є пшоно. Цей ритуал можна проводити в будь-який час доби. Перше, що вам потрібно буде зробити, це обзавестися жменею пшона, глиняного або дерев’яною ємністю і хусткою. Висипте пшоно в заздалегідь приготовлену ємність, і можна починати ритуал.

  Проводити обряд ви будете над хусткою – він потрібен для того, щоб жодна зернина не впало і не загубилася. Розстеливши хустку, візьміть щіпку зерен пшона і, акуратно, щоб не пошкодити наріст, розтирайте папілому. При цьому потрібно читати заговір проти папілом:

  «Зернятка пересипаю, в них недуга я укладаю. Пташка зернятка склює – недуга від мене піде».

  Заговір читають кожне освіта окремо.

  Після того, як всі нарости «растерты», зберіть всі зернятка в хустку. Робити це потрібно дуже уважно і акуратно, щоб жодна «пшенинка» не загубилася. Зібравши зерна, потрібно, як можна швидше від них позбутися. Вийдіть на вулицю, знайдіть місце, де літає багато птахів, і висипте там зерна. Хустка додому нести не потрібно – викиньте його в недоступному для людей місці або закопайте.

  Заговір на яблуко

  Заговорити папілому на тілі можна, використовуючи звичайне яблуко. Ритуал краще проводити на місяць, що зменшується, а ось час доби, в цьому випадку, значення не має. Першим ділом виберіть найкрасивіше і соковите яблуко. Далі, розріжте його на дві рівні частини. Одну з них з’їжте, а друга знадобиться для лікування папілом.

  Візьміть залишилася половинку яблука і натріть нею по черзі кожен наріст. Потім можна приступати до читання наступного заговори:

  «Здорове яблучко хочеться з’їсти, а хворе – на двір снесть. Здорові яблучка люди з’їдають, а хворі – самі всихають. Як тільки це яблучко засохне, всі мої хвороби самі здохнуть».

  Після начитки загорніть половинку плода в чистий носовичок і винесіть із будинку. Викинути це яблуко треба подалі від людських очей».

  Заговір на монетку

  Розберемося, як позбутися від папілом за допомогою заговору на монетку. Ритуал досить простий, але водночас дієвий. Для його проведення вам знадобляться звичайні монети будь-якого номіналу, які кожен зможе знайти в своєму гаманці. Суть обряду полягає в «перекладанні» хвороби з хворої людини на здорову. Цей метод відомий з давніх часів, коли відьми позбувалися від усіляких хвороб, перекладаючи їх з себе на здорового і нічого не підозрює людини.

  Як же зробити «переклад» папілом зі свого тіла на чуже? Для цього потрібно взяти монетку, прикласти її до наросту і вимовити слова заговори:

  «Недуга свій з себе знімаю, з тіла хворого виганяю. На чуже відправляю, тому не приймаю. Хто інший п’ятак візьме, хвороби мої підбере».

  Після прочитання заговору монету потрібно кинути на перехресті чотирьох доріг. Заговорювати слід кожну папілому окремо. Тобто, скільки наростів – стільки і заговоренных монет.

  Специфіка впливу така, що ваші нарости зникнуть лише в тому випадку, якщо хтось доторкнеться до заговоренной монетки. Щоб цього досягти, кидати її потрібно в людному місці. Таким же способом можна позбутися і від родимок і бородавок. Знаючи про схемі «переклада», не варто підбирати на вулиці монети або грошові купюри будь-якої гідності, адже таким чином можна отримати і більш серйозні хвороби і неприємності.

  Заговір на картоплину

  У боротьбі проти папілом і бородавок може допомогти звичайна картопля. Є кілька способів його застосування для цих цілей. У першому ритуалі вам знадобиться одна картоплина середніх розмірів і чорна бавовняна нитка. Розріжте картоплину навпіл і натріть нею все, наявні на вашому тілі папіломи і бородавки. Використовувати, при цьому, потрібно лише одну половинку картоплі.

  Потім з’єднайте дві половинки картоплини разом, обмотайте ниткою і зав’яжіть триразовим вузлом. Потім вам потрібно буде вийти на перехрестя чотирьох доріг, взяти картоплю в праву руку і з усієї сили перекинути через ліве плече. При цьому слід сказати:

  «Картоплині згнити, а мені Рабу Божу (ім’я) про папіломи (родимки, бородавки) назавжди забути».

  Як тільки картопля згниє, ваші нарости самі собою зникнуть.

  Ще один спосіб позбавлення від небажаних утворень полягає в перекладе їх з вашого тіла на дубову кору. Для проведення ритуалу вам знадобиться одна середня картоплина, чорна бавовняна ниточка і дубові дрова. Перша частина ритуалу проводиться за аналогією з попереднім обрядом. Картоплину розрізають навпіл і кожною часточкою по-черзі натирають папіломи або бородавки на тілі. Різниця в тому, що під час «натирання» потрібно читати наступний заговір:

  «Тіло біле розтираю, хворість чорну виймаю. Дубу могутньому передаю, назад вороття не приймаю».

  Потім дві половинки картоплі потрібно з’єднати, обмотати ниткою і міцно зав’язати триразовим вузлом. Далі з дубових дров слід розтопити багаття і кинути в нього картоплину. Вогнище повинен горіти до тих пір, поки картоплина не згорить повністю. По закінченню ритуалу попіл від багаття потрібно закопати в землю.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: