Сильні заговори від прищиків

Магія в сфері здоров’я і краси теж може бути прикладної. З деякими хворобами вона допомагає впоратися навіть краще, ніж традиційна медицина. Ось, наприклад, прищі існує дуже багато факторів, які їх викликають. Розібратися з усіма по черзі абсолютно не вистачає терпіння. У такій ситуації, якраз і допоможе заговір від прищів.

Зміст:

Сильні заговори від прищиків

Заговір від прищів

Як працює заговір від прищів?

Найсильніші заговір від прищів працюють на те, щоб примирити людське тіло з душею. Справа в тому, що якщо людина хворіє, а прищі, це, безумовно, теж хвороба, то це значить, що він не до кінця у злагоді зі своїм тілом.

Хвороба тим самим показує людині, де варто шукати першопричину проблеми. Варто лише замислитися над тим, які саме почуття викликають прищі? За люди, як правило, соромляться, соромляться, намагаються їх якось замаскувати. Це означає, що людина намагається приховати якусь частину своєї особистості від оточуючих або від самих себе. Так, ось заговір проти прищів в цьому випадку будуть спрямовані на те, щоб примирити частини особистості між собою.

Є, звичайно, варіант, що на людину навели порчу і тепер у нього з’явилися прищі. Якщо ви точно знаєте, хто саме навів порчу, то можна читати сильний заговір від прищів прямо на конкретне ім’я людини.

Як правильно використовувати заговір від прищів?

Якщо ви вирішили позбутися від прищів за допомогою магії, тобто правила, які ще більше підвищать ефективність заговори:

 • Заговір на позбавлення від прищів або чорних крапок на обличчі треба читати дуже твердим голосом. В голосі при цьому повинна відчувається впевненість. Така заговір краще шепотіти, ніж говорити голосно.
 • Дуже важливо вірити, що магія від вугрів на тілі обов’язково допоможе. Віра тут має вирішальний момент. Якщо ви свято вірите в силу такого лікування, то воно обов’язково подіє, якщо ж немає, і ви вимовляєте заговір просто для галочки, то не варто й починати. Магія дуже чітко відчуває, коли її поважають і вірять в неї, тільки в цьому випадку вона приносить користь.
 • Більш чистий результат ви отримаєте, якщо перед тим як читати цей заговір, ви кілька днів поспіль будете перебувати на посаді. Відмовтесь від вживання алкогольних напоїв, м’яса, обов’язково від куріння. Це буде сприяти підвищенню вібрацій в тілі, а значить, заговору набагато простіше буде вплинути необхідним чином.
 • Бажано підібрати також певний день тижня. Краще, якщо це буде вівторок, середа, четвер або п’ятниця. Можна провести магічний ритуал на очищення шкіри і в інші дні тижня, бажано уникнути хіба, що неділі.
 • Якщо ви вважаєте себе православною людиною, то перед тим, як вимовити заговір треба читати молитву. Прочитана молитва допоможе вам налаштуватися на потрібний лад.
 • Заговір проти прищів краще подіє, якщо ви будете читати його на убуваючий місяць.
 • Заговір на воду від прищів

  Заговорити воду на те, щоб шкіра була чистою, не складе труднощів. На убуваючий місяць підготуйте склянку чистої питної води. Поставте склянку на підвіконня так, щоб на неї прямо світил місячне світло. Людині з цією недугою теж потрібно встати так, щоб на нього прямо і чітко падало місячне світло.

  Потрібно зробити глибокий вдих, потім видих, потім прочитати такі слова:

  «На місяць дивлюся, на місяць милуюся. Чисте світло її, чисте лице її. І я собі хочу такий чистий лик, і я собі хочу такий чистий колір обличчя. Хай місяць своєї краси та чистоти моїй шкірі передасть через воду. Я воду вип’ю так чистіше стану в тілі і душі. Не ходити мені більше не соромитися, а тільки крокувати скрізь так собою красуватися. Назавжди бути такою красивою, як місяць».

  Після цього воду потрібно випити залпом. Потім протягом тижня потрібно обов’язково пити чисту святу воду натщесерце. Можна розбавляти її звичайною водою. Головне, щоб у склянці хоча б частково була присутня свята вода. Пийте воду натщесерце і говорите такі слова:

  «Засіб краще, вода чиста, в тілі чистота, в тілі краса».

  Добре, якщо пиття чистої води натщесерце стане вашою постійною звичкою. Така звичка дуже корисна для здоров’я і краси в принципі. Справа в тому, що склянка чистої води може змити шлаки зі стінок шлунка, які скупчилися там за ніч. А, якщо ще й кожен день заряджати воду позитивним заговором на чисту шкіру, то результати будуть просто приголомшливі.

  Настій і заговір проти прищів

  Народні засоби теж дуже добре допомагають впоратися з прищами. Лікарі часто пов’язують виникнення прищів неправильним функціонуванням травного тракту. Так, ось можна приготувати відвар і його заговорити. Тоді дія відвару буде ще більш сильним.

  Потрібно зробити відвар з кукурудзяних рилець. Їх можна купити в будь-якій аптеці. Пити такий відвар потрібно обов’язково в теплому вигляді. Він допомагає від чорних крапок і прищів. Допомагає налагоджувати травлення. Кожен раз перед тим, як випити цей відвар потрібно читати на нього такий заговір:

  «Як вип’ю відвар, як вип’ю зілля, так на обличчі моєму тільки чистота та краса буде. У тілі чисто, на обличчі чисто, одна краса та чистота скрізь».

  Пити такий відвар потрібно мінімум три місяці, кожен день, два рази в день. Говорити заговір важливо теж кожен раз перед його вживанням. Якщо вийде, то обов’язково випийте відвар і скажіть заговір на Великдень. В цей день сила магії, заговорів на здоров’я зростає в кілька разів.

  Заговір на мило

  Можна заговорити від прищів і мило, яким ви вмиваєтеся. До речі, якщо у вас прищики, то мило має бути саме для особи, окреме. Це необхідно для того, щоб на обличчя потрапляло менше мікробів. Читати цей заговір потрібно в четвер.

  Він по силі нагадує заговір сибірської цілительки теж на здоров’я шкіри. Візьміть мило в руки і читати на нього треба ось що:

  «На мою шкіру тебе намыливаю, всі хвороби та прикрощі з себе тобою змиваю. Немає більше на обличчі моєму нічого крім ясної краси та чистоти прекрасною. Кожен раз тебе намыливаю з себе прикрості змиваю. Допоможи мені мило позбутися почервоніння та гною, вірю в тебе як засіб, допоможи мені, тобі мою подяку».

  Після цього намилюйте милом обличчя, коли будете змивати мило, то промовляйте і на воду наступні слова:

  «Водичка, водичка, вмий моє личко, зніми маяту і дай леготу».

  Під час цього процесу обов’язково треба посилати подяку милу і шкірі. Просто спостерігайте, як вони «дружать», і діють один на одного дуже корисно.

  Заговір любові до шкіри особи

  Навіть відома цілителька Наталя Степанівна говорить про те, що дуже важливо дякувати ті ділянки тіла, які не є здоровими. Справа в тому, що як раз ці частини тіла вкрай потребують безумовної любові свого господаря.

  Це абсолютно різні стану, коли ви доглядаєте за шкірою і зневажаєте її за те, що вона нечиста або, коли ви нею дякуйте і любите за те, що вона в принципі у вас є. Тому що від негативних емоцій стан шкіри буде тільки погіршуватися. Тому навчитеся доглядати за шкірою з любов’ю і вдячністю.

  Ось накладаєте крем і говорите їй при цьому слова любові і подяки:

  «Шкіра моя кохана, шкіра моя єдина, спасибі, тобі, що ти у мене є. Зараз ми тебе почистимо, подпитаем. Було болісно, стало здорово. Ти у мене сама чиста, найбільш улюблена, ні на яку тебе іншу не проміняю».

  Дуже важливо прийняти свою проблемну шкіру, в цьому і допоможе такий заговір любові і подяки. Тільки дуже важливо при цьому відчувати саме любов і вдячність щодо своєї шкіри на обличчі. Але навіть, якщо перший час не буде виходити робити це щиро, все одно продовжуйте намагатися.

  Рано чи пізно словите себе на відчутті щирості того, що говорите. Заговір від прищів і також вугрів діють тільки, якщо проговорювати їх усвідомлено.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: