Заговори і ритуали для лікування ячменю

У народі ячмінь на оці вважають проявом не тільки застуди, а й негативного магічного впливу, такого як порчі або пристріт. Щоб позбавитися від цієї проблеми не обов’язково звертатися до когось за допомогою. Лікування можна провести самостійно. Багатьох хвилює питання про те, як заговорити ячмінь на оці у маленької дитини або у себе. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся дієвий заговір від ячменю, і як заговорити ячмінь на оці.

Зміст:

Заговори і ритуали для лікування ячменю

Заговір від ячменю

Особливості лікування ячменю заговірми

Обряди для лікування гнійників на століттях прийшли до нас від наших бабусь і користуються високою популярністю, тому що вони перевірені роками.

Будь заговір на ячмінь не вимагає багато спеціальних навичок або пристосувань. Для того щоб заговорити гнойничек на оці необхідно володіти повною впевненістю в тому, що ритуал дасть позитивний результат. Ефективність ритуалу для лікування гнійників залежить від вашої сили волі.

Такі заговір мають декілька особливостей, які підтверджують, що позбутися ячменю не складе особливих труднощів навіть починаючому практику:

 • Більшість таких обрядів проводять в будь-який день місячного циклу.
 • Заговір від ячменю на оці бажано знати на пам’ять, але можна прочитати і з аркуша.
 • Ритуал можна проводити, не виходячи з дому.
 • Заговір слід читати без сторонніх очей, один на один з хворим.
 • Ці нескладні рекомендації допоможуть правильно провести ритуал і прочитати заговір від ячменю можна самій, але головне в потрібний час. Ритуалів і обрядів від гнійників на століттях величезна кількість. Щоб визначити, який з них найефективніший саме для вас – необхідно перевірити його на своєму досвіді.

  Обряд з дуль

  Цей старовинний ритуал передбачає лікувати ячмінь зробивши заговір на дулю. У всьому розмаїтті заговорів подібної тематики найбільшою популярністю користуються заговору на дулю. Такий жест ще називають дулею або дулею. Дуля володіє сильною енергетикою, і здатна не тільки вилікувати гнойничек, але й захистити від порчі, якщо при розмові з кривдником скрутити її в кишені.

  Для лікування гнійників на столітті заговором на дулю немає необхідності використовувати додаткові пристосування. Необхідно скрутити дулю і проводячи їм навколо хворого очі говорити:

  «Ячмінь, на тобі дулю,

  Що хочеш, те й купиш.

  А купи собі топорок,

  Секі себе впоперек!»

  Після прочитання заговору необхідно 3 рази плюнути на хворе місце.

  Другий варіант заговору проти гнійників на оці

  Заговір на дулю мають безліч варіацій. В одному з варіантів потрібно читати такі слова:

  «Ячмінь на тобі дулю,

  Ти собі кобилку купиш.

  Як кобилка здохне, так і вузлик усохне».

  Після прочитання заговору потрібно скрутити дулю і 3 рази за годинниковою стрілкою обвести їм навколо ока. Після цього треба перехрестити ячмінь ножем. В кінці обряду треба плюнути собі через ліве плече 3 рази.

  Третій спосіб заговорити гнійник на столітті

  Наступний текст заговору на дулю виглядає так:

  «Ріс ячмінь, підійшов покіс.

  Як травушку скосили, так і болячку видалили.

  Ячмінь, зійди з тіла раба Божого (ім’я) в тартарари на віки вічні!

  Амінь».

  Заговорювати ячмінь, необхідно направляючи фігу на хворе око. Для того щоб допомогти собі позбавитися від ячменю – обряд можна проводити перед дзеркалом.

  Перевести гнойничек на голку

  За допомогою цього обряду здійснюється перенесення ячменю спочатку на голку, а потім на віконну раму. Щоб лікувати ячмінь таким способом швейна голка повинна бути новою.

  У цьому ритуалі використовується не тільки заговір, але і молитва. Обряд проводиться в будь-який день місячного циклу, на заході або сході сонця.

  Під час читання молитви «Отче наш» треба 3 рази перехрестити голкою хворий очей, а після сказати:

  «Голку точу, ячмінь везу».

  Голку потрібно увіткнути в віконну раму в кімнаті хворого. Кожен кут рами символізує хворе віко:

  Такий обряд від ячменю можна проводити тільки хрещеній людині, тому що тут використовується православна молитва. Якщо дитина ще не хрещений – необхідно вибрати інший заговір.

  Заговір від ячменю на сучок

  Для того щоб в домашніх умовах позбутися ячменю можна зробити ритуал з сучком. Заговір від ячменю на дерев’яний сучок проводиться на заході сонця. Треба безіменний палець будь-якої руки змочити слиною і змастити сажею. У сільських умовах можна взяти сажу з печі, а в міських – спалити кілька гілочок або сірників, і використовувати отриману з них сажу. Потім потрібно знайти сучок (це може бути поверхня дерев’яної меблів) і обвести навколо нього пальцем у сажі, а потім – тим же пальцем навколо ока, на якому знаходиться гнойничек. Під час цієї дії треба читати такий заговір:

  «Господи, благослови.

  Як сонечко — на захід, а день — на результат,

  Так і на оці порошину піде на ізвод. Зійде сам, як чоло почорніє.

  Ключ і замок моїм словам».

  Це обряд допоможе швидко позбутися ячменю.

  Обряд з гребінцем проти ячменю

  Для лікування ячменю у дитини підійде заговір з використанням гребінця. До ока необхідно докласти гребінець і сказати:

  «Ячмінь ріс та ріс, але прийшов покіс.

  Ячмінь той скосили та знахаря прохали:

  Дідусь-ведунок, нам заговори ячменек,

  Щоб на ліс йшов він і на воду, на лугову траву з раба Божого (ім’я хворого) пішов.

  Амінь».

  Після того як заговір для лікування ячменю прочитаний – потрібно плюнути собі на безіменний палець будь-якої руки і обвести ним навколо хворого ока. Обряд потрібно проводити стільки разів, скільки буде потрібно для отримання позитивного ефекту, але в більшості випадків вистачає одиночного застосування. Це ідеальний спосіб як заговорити ячмінь на оці у дитини.

  Цей обряд можна проводити не тільки дитині, але й собі.

  Лікування гнійника святою водою

  Сильний заговір від ячменю можна зробити на святу воду. Для того щоб провести ритуал знадобиться:

  Свічки та воду потрібно взяти в найближчій церкві, а виходячи з неї, тобі потрібно сказати такі слова:

  «Ячмінь, ячмінь, покинь мій очей, я изведу тебе за раз. Амінь!»

  По поверненню додому потрібно ретельно вимити руки і почати підготовку до заговору проти ячменю. Потрібно перелити воду в склянку, запалити свічки і взяти вату. Після того, як підготовка закінчена – починайте говорити ячмінь. Для цього використовується такий заговір:

  «Тру тебе, тру, ячмінь на оці.

  Нехай вийде зараза з першого разу.

  Водицею промою, змочити ще раз.

  Ячмінь, ти покинь запалений мій очей.

  Амінь! Амінь! Амінь!»

  Заговір від ячменю на оці прочитати одночасно з протиранням хворого ока святою водою. Таке народне лікування дозволяє ефективно позбутися від хвороби.

  Ритуал з чорним хлібом

  Якщо у вашої дитини почав з’являтися гнійничок або вузлик на столітті, то потрібно негайно провести обряд, який позбавить його від недуги. Заговорити поява ячменю на оці у дитини можна за допомогою чорного хліба. Ця заговір дуже простий у виконанні.

  Тобі потрібно налити в скляний стакан воду, поставити його на стіл і взяти 3 шматка свіжого чорного хліба. Тримаючи хліб в щіпці треба хрестити воду в склянці і читати такий заговір на ефективне лікування ячменю на оці:

  «Вроки чорний, згинь від нас!»

  Потім потрібно швидко кинути хліб у склянку з водою і взяти 3 щіпки солі. З сіллю потрібно провести ті ж маніпуляції, що і з хлібом і прочитати такий же заговір.

  Щоб почати лікування малюка потрібно посадити на стілець. По рекомендації досвідчених магів, дитина повинна сидіти обличчям на схід. Хворого потрібно окропити цією водою 3 рази і повторити все той же заговір.

  Лікування ячменю календулою

  Для ефективного лікування можна використовувати заговір від ячменю в комплексі з настойкою календули. Для того щоб приготувати лікувальний засіб потрібно:

 • Висипати столову ложку пелюсток рослини в склянку.
 • Додати 150 мл спирту.
 • Витримати протягом 12 годин.
 • Ви можете купити готове засіб в аптеці, але краще приготувати його самостійно. Таке народний засіб має антисептичну дію, а в комплексі з заговором ефект настає ще швидше.

  Заговір для посилення дії настоянки від ячменю

  На світанку потрібно мокнути ватку в настоянку і прикласти до хворого ока. Стоячи обличчям на схід потрібно прочитати такий заговір від гнійника:

  «Про ста пелюстках Артеміди квітка,

  Вилікує від недуги мій вічко.

  Як промінчики сонця сушать росу,

  Настоянкою цілющою ячмінь я сушу. Так буде так!»

  Ця заговір тобі необхідно прочитати 3 рази. Ефект, який дасть лікування буде помітний після першого застосування заговору.

  Заговір від цілительки проти гнійника

  Лікування ячменю допоможуть не тільки народні засоби, але і авторські заговору. Наталія Степанова – відома цілителька, яка є автором багатьох заговорів різної спрямованості. Її обряди і молитви проти тілесних хвороб швидко діють і відрізняються легкістю виконання.

  Сильний заговір можна зробити без допомоги магічних предметів або спеціальних навичок. Щоб позбутися від гнійного вузлика на столітті, потрібно змочити палець слиною і злегка водити ним по хворому місцю. Під час цієї маніпуляції треба читати такі слова:

  «Ячмінь-гнійничок ти мені не кум, не сват, не брат.

  Не рідня, відійди від мене.

  Вузлик, мені здоров’я, тобі дулю, з очей геть з моїх кыш!

  На той дулю, що захочеш, те й купиш!

  Хапай жабу. Вона здохне, тоді болячка засохне!»

  Після того як ви прочитали слова заговори, необхідно 3 рази плюнути через ліве плече. Цей ефективний заговір спровокує висихання гнійників і визволить хворого від страждань.

  За рекомендацією цілительки гнійник на столітті можна прибрати за допомогою скоринки хліба. Шматок хліба потрібно висушити, а потім сухою кіркою доторкнутися до вузлика і сказати:

  «Як з’їсть кірку собака, так з ока мого ячмінь піде. Амінь!»

  Після цього кірку потрібно віддати бродячої собаки.

  Висновок

  Заговір від надокучливого вузлика на оці допоможе швидко впоратися з болячкою тільки в тому випадку, якщо ви повністю впевнені в успіху, і вкладаєте в обряд багато сил і енергії. Будь-який, навіть самий сильний обряд може не спрацювати, якщо ви поставилися до нього несерйозно. При неправильному виконанні такі легкі заговору не здатні завдати шкоду здоров’ю, але і очікуваного результату ви не отримаєте. Тому пробуйте, експериментуйте, і ви знайдете ту заговір, який допоможе саме вам.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: