Заговори і ритуали проти псоріазу

Кожна людина прагне до того, щоб виглядати бездоганно. Та на заваді тому можуть стати прищі, особливо в тому випадку, коли їх кількість значно перевищує людські бажання. З метою позбавлення від різних проблем зі шкірою люди шукають найбільш ефективні способи їх вирішення, нерідко вдаючись до допомоги магічного впливу. Заговір від псоріазу – один із способів усунення псоріазу і інших факторів, здатних зіпсувати зовнішній вигляд.

Зміст:

Заговори і ритуали проти псоріазу

Заговір від псоріазу

Чи варто боятися наслідків лікування заговірми

Народні заговір, які спрямовані на позбавлення людини від шкірних недуг – це максимально безпечний засіб магічного впливу. Магія слів, яку запускає молитва або певний наговір, спрямована на добру дію. Тому будь-які страхи наслідків і отдач не повинні турбувати людину, який застосовує заговір від псоріазу, навіть ті, які роблять найбільш сильний ефект. Якщо ж острах бере верх, то є простий рада, як дати Всесвіту зрозуміти, що баланс відновлено. Достатньо подати милостиню просить.

Що важливо розуміти використовуючи народну медицину

Перед тим, як використовувати заговір від псоріазу, прищів і вугрів, людина повинна розуміти кілька основних рекомендацій, які допоможуть отримати більш ефективний результат.

 • Магія слів, яка активізується після прочитання заговори, діє максимально в тому випадку, коли застосував її людина щиро вірить у те, що робить і про що просить вищі сили.
 • Ні для кого не є таємницею той факт, що деякі обряди і заговору залежать від того, в якій фазі знаходиться місяць. Однак певні магічні дії, спрямовані на позбавлення від чорних крапок і інших проблем зі шкірою, залежать і від того, в який день тижня їх проводити. Заговір проти запалень на шкірі та псоріазу рекомендується читати в такі дні субота, понеділок або вівторок. Але найкраще прочитати його в Чистий Четвер.
 • Має своє значення і те, як саме читається заговір. Це засіб, що допомагає позбутися від проблем зі шкірою на обличчі і тілі, рекомендують вимовляти пошепки, але з упевненістю в голосі. Очищати шкіру за допомогою заговорів необхідно в самоті, читаючи текст напам’ять. Також магічні практики показали, що перед тим, як застосовувати заговори, варто утриматися від шкідливих звичок і дотримуватися пости.
 • Різні тексти заговорів від шкірних недугою і псоріазу

  Як і в будь-якому іншому випадку, існує багато різних заговорів, що рятують від псоріазу. Кожен з них по-своєму ефективний. Але є ті, які користуються більшою популярністю, ніж інші.

  Заговір з використанням джерельної води

  Цей сильний заговір від псоріазу є найбільш популярним серед тих, хто використовував магію для того, щоб очистити шкіру. Наговаривается чиста джерельна вода, яку помістили у спеціальну ємність.

  Що підготувати для ритуалу:

  Текст заговору наступний:

  «Так буде обличчя моє, як дзеркальна гладь, як мати-вода чисто і свіжо, світліше світла, біліше снігу, з цього дня і на всі світлі століття. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Амінь. Амінь.»

  Воду, на яку читався заговір, наливають на ліву руку цівкою невеликої товщини, а після вмиваються нею. Ці дії необхідно здійснювати протягом трьох діб в нічний час.

  Заговір на хвощ для позбавлення від псоріазу

  Простий, але не менш сильний заговір передбачає використання цілющої рослини хвощ. Цей представник флори володіє не тільки магічними, але і лікувальними властивостями. Використовуючи заговори, людина може назавжди позбавити себе від усіх можливих висипань, що з’являються на обличчі. Для того, щоб звільнити свою шкіру від проблем, необхідно приймати ванни з такою рослиною. Попередньо 500 г хвоща випарюють у двох літрах кип’яченої води. Народні цілителі кажуть що такий метод найкраще використовувати для лікування сина або дочки, слово материнської володіє потужною енергетикою.

  Як проводиться ритуал:

 • Перед тим, як почати приймати ванну, які страждають від псоріазу читається молитва «Отче наш».
 • Далі потрібно осяяти
 • Коли людина знаходиться у воді, необхідно читати наступний заговір:
 • «Ванну очисну приймаю, своє тіло від зарази позбавляють шкіру від (прищі, виразки чи інша проблема) позбавляють. Буду чиста, біла, гарна, молода. Нехай буде так. Амінь. Амінь. Амінь.»

  В силу цілющих властивостей хвоща такі дії можуть допомогти позбутися не тільки від псоріазу, але і від виразок і позбавляючи, що також є досить серйозною проблемою.

  Як ще можна заговорити воду

  Дуже багато засобів, що допомагають позбавлятися від псоріазу, використовують воду, грунтуючись на запам’ятовуючих властивостях цієї речовини. Багато заговір з використанням води використовувалися нашими предками багато століть тому. Ними користуються і сьогодні.

  Для того, щоб заговір на воду був максимально дієвим, потрібно дотримати певні умови. Першим з них є те, що вода допоможе очистити шкіру від чорних крапок в тому випадку, коли пройшла етап зарядки відповідної для лікування енергетикою. Також важливо розуміти, що лікування псоріазу з допомогою заговорів і супутніх магічних дій вимагає повної концентрації людини на його проблеми. Це позитивно позначиться на ефективності ритуалу.

  Ще одна важлива умова – зливати воду, що використовується для магічного очищення від проблем на обличчі і тілі в одну ту ж ємність. Після того, як дії закінчені, водний ресурс виливають на вулиці на трьох перехрестях.

  Заговір на миску

  Заговорювання миски з водою – досить ефективний і популярний спосіб очищення обличчя за допомогою народних магічних засобів. Цей ритуал самолікування прийшов до нас від сибірської цілительки Наталії Степанової. Вона вірила що не тільки лікарі, але також молитви і заговір спрямовані на самолікування будинки здатні часом давати набагато більший ефект ніж будь-які препарати і офіційні методи.

  Як провести ритуал:

 • Заговір читаються над широкою мискою ємністю 2 л, в яку попередньо налили воду.
 • Обвести ємність три рази по колу свічкою з храму.
 • І прочитати заговір.
 • Текст заговору наступний:

  «Як чистий святий лик, так нехай і моє обличчя відтепер буде чистим! Амінь.»

  Заговоренной вмиваються водою кілька разів на день. Простий і дієвий обряд гарантує поступове лікування від псоріазу на обличчі. Відгуки про методи Степанової говорять, про те, що народна медицина сильніше, безпечніше й ефективніше будь-яких клінічних коштів.

  Заговір на воду

  Для виконання цього обряду потрібно почати свій день з джерельною або мінеральної води. Навіть відгуки лікарів говорять про те, що такі методи внутрішнього очищення названі максимально ефективними. Рідину необхідно налити в склянку і прочитати над нею наступний текст:

  «Воду випиваю, всяка вимиваю. Щоб моє тіло нічим не боліло».

  Наступний крок – заговір води для вмивання. Воду наливають у чашку, додають в неї 7 крапель соку лимона і наговорюють. Заклинання читають 5 разів.

  «Вода-водиця, змий з мене прищі, болячки, все рябистое і оспистое. Нехай лик мій білий буде, чистий, пригожий, для всіх гарний. Як кислий сік в тобі розчинився, так будь прищ з мене змився. Хай буде так! Слово моє міцно! Амінь.»

  Вимовляючи текст заклинання, дуже важливо робити це так, щоб дихання людини, який почав читати його, зачіпало поверхню рідини. Після того, як вода заговорена, нею вмивають обличчя, а після ополіскують.

  Заговір на продукти харчування

  Для того, щоб очистити шкіру на обличчі і тілі, можна говорити не тільки воду, але і деякі продукти харчування, лікування за допомогою їжі максимально ефективно адже діє зсередини. Ці ритуали також користуються великою популярністю і відрізняються високим рівнем результативності. Відбуваються ці обрядові дії досить просто, а необхідні інгредієнти напевно є в кожному будинку.

  Заговорювання хліба

  Ще один метод швидкого лікування як псоріазу так і інших шкірних недуг. Для виконання цього ритуалу необхідний шматочок хліба. Доторкніться їм до кожного місця на обличчі, де є проблеми, після чого скорміть його собаці. Краще всього віддати хліб бездомному тварині. Під час годування потрібно примовляти наступний текст:

  «Голодна собака бігла, все моя болячки злизала. Всі до єдиної зжерла, з мого тіла прибрала. Амінь. Амінь. Амінь.»

  Заговір на картоплю

  Це народний засіб лікування з допомогою магії не менш просте, ніж попередні:

 • Для його виконання необхідно взяти картоплину, розрізати його на 2 частини.
 • Отриманими половинками потріть проблемні ділянки, при цьому чітко і ясно уявляючи, як овоч йде вся негативна енергія.
 • Коли всі ділянки протерті, половинки з’єднуються, кладуться на центр аркуша паперу білого кольору і добре просаливаются.
 • Лист згортається і кидається у вогонь.
 • При цьому людині потрібно напам’ять читати магічні слова:

  «Гори, сгорай, прищі мої у вогні спалюй. Амінь.»

  Ритуали на убуваючому місяці

  Як вже говорилося раніше, деякі обряди і ритуали залежать від того, в якій місячної фазі їх здійснювати. Деякі дії, що допомагають очистити шкіру на обличчі і тілі, також знаходяться в залежності, і здійснювати їх треба тільки на убуваючий місяць.

  Заговір з використанням освяченной води

  Ця заговір необхідно читати на старіючої місяці опівночі:

  Поставте миску з водою, запаліть поруч три свічки, принесені з церкви. Тричі обполосніть водою обличчя, кожен раз примовляючи текст заклинання:

  «Як лик святий чистий, тому чистий мій лик.»

 • Після цього воду переливають в іншу ємність і виливають на перехресті.
 • Свічки потрібно загасити і прибрати до того, як на небі знову з’явиться щербатий місяць.
 • Якщо це необхідно, ритуал можна повторювати кожен місяць до повного позбавлення від проблем зі шкірою.
 • Таким заговором можна лікувати і себе і дітей і чоловіка.

  Чому варто спробувати лікування заговірми

  Є безліч заговорів і ритуалів, які допомагають позбутися від проблем зі шкірою і подарувати собі бездоганний зовнішній вигляд. Яким з них скористатися – рішення людини. Дуже часто найбільш ефективні методи боротьби ховаються не на полицях аптек і вітринах магазинів, це не креми і не мазь. А в нашому серці і народної мудрості, яка впродовж багатьох століть допомагала нашим предкам не гірше, ніж найкращий лікувальний крем або інше ліки.

  Для того, щоб отримати звільнення від того, що турбує, можна просто попросити місяць або заговорити воду, білизна або їжу. Головне – щиро вірити в себе і вірити в те, що проста, але дієва магія заговорів допоможе позбутися проблем раз і назавжди.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: