Заговори і ритуали від куріння

Багато люди часто замислюються над тим, як кинути курити. Розуміння того, що позбавлення від шкідливої звички, яка руйнує здоров’я, вимагає величезного зусилля волі і великої стійкості, лише ускладнює і без того складний процес. Ті люди, які не в змозі власними силами відмовитися від куріння, вдаються до допомоги магічних дій та ритуалів. На сьогоднішній день магічна практика пропонує курцеві і його рідним велика кількість ритуалів і заговорів, які можуть допомогти назавжди забути про згубною звичкою.

Зміст:

Заговори і ритуали від куріння

Заговір від куріння

Що варто пам’ятати про заговірх

Магія заговорів, як і будь-яка інша ефективно діє в тому випадку, коли застосовує її людина дотримується ті чи інші правила:

 • Для того, щоб заговір від куріння подіяв на повну силу, також потрібно утримувати в пам’яті певні рекомендації, що підвищують ефективність магічних дій. Молитва від бабусі Ванги багатьом допомогла кинути шкідливу забаву.
 • Ті, хто вирішив позбутися згубної залежності самостійно, повинен пам’ятати, що побороти звичку в домашніх умовах за допомогою заговорів і ритуалів можна тільки в тому випадку, коли у нього є непохитна віра в те, що він робить. Допомогти самому собі не так вже й складно, як може здатися.
 • Магія слів посилюється щирою вірою, яку не в силах побороти ніщо з навколишнього світу.
 • Як допомагати близьким боротися з тютюном

  Досить часто ми хочемо допомогти не самому собі, а тим, хто нам близький і дійсно доріг. Заговори і молитви в допомогу щоб кинути палити розраховані і на цей випадок. Але може трапитися так, що людині доведеться зіткнутися з небажанням рідних позбавлятися від куріння. У цьому разі заговір буде діяти не так ефективно, як міг би. І тоді застосовує магічні дії повинен вірити за двох і тримати свої наміри в секреті для того, щоб проти нього не пішло бажання курця.

  І найголовніше, що потрібно пам’ятати – будь-які магічні дії не матимуть моментального впливу. Так, при сильній вірі в те, що робиться, ефект буде видний швидше, ніж без неї, але все одно відвикання від куріння буде відбуватися поступово. Навіть самий сильний заговір не зможе позбавити людину від звички в один момент. Його сила буде підтримувати в ті хвилини, коли слабкість буде брати гору, і підштовхувати до тієї мети, заради якої людина прочитав заговір від куріння.

  Які існують заговір проти куріння

  З допомогою магії можна допомагати не тільки собі самому. Коли потрібно позбутися згубних звичок, ми шукаємо підтримки не тільки в магічних практиках, ритуалах і заговори, але й у близьких нам людей. Але буває і так, що курцеві потрібно допомогти всупереч його бажанням залишити все на своїх місцях. Саме тому Біла Магія, всі заговору і ритуали, спрямовані на усунення куріння можна розділити на кілька основних груп, а саме:

  Кожен заговір від куріння будь-якої з груп вимагає дотримання тих правил і рекомендацій, про які говорилося раніше. Тільки тоді результат буде досягнутий досить швидко, а його ефективність виявиться достатня для того, щоб людина більше ніколи не брав до рук цигарки.

  Заговори для добровільного позбавлення від шкідливих звичок

  Заговір від куріння може бути дуже простим або складатися з декількох етапів. Складність ритуалу не надає особливого впливу на ефективність одержуваного результату. Допомогти курцеві позбавитися від нікотинової залежності може допомогти дуже простий заговір, читати можна навіть під час звичайної прогулянки.

  Заговір ритуал на почату пачку

  Візьміть ті сигарети, які палите, прошийте пачку товстою ниткою. Після цього необхідно викинути їх у воду або густий кущ, при цьому читаючи текст заговори:

  «Шкідлива звичка, я позбавляюся від тебе, я з тобою прощаюся. Тютюном чортів одариваю, нехай від мене його ховають. Три рази хрещуся, від куріння відмовлюся».

  Викидати пачку можна в такі водойми як озеро або річка, але бажано, щоб вода була проточною.

  Заговір на яблучні гілки

  Наступний заговір проти куріння більш складний, однак його результативність досить висока. Він складається з декількох етапів, тому швидко провести обряд не вийде:

  Етап перший

 • Спочатку необхідно підготувати 12 прутів яблуні і залишити для ритуалу пачку, якою буде рівно 12 сигарет.
 • Зверніть увагу на те, що прути, обрані для заговори, повинні збігатися по довжині і діаметру з розмірами сигарети.
 • Прути можна вирізати їх потрібно тільки виламувати.
 • Другий етап

  Коли яблуневі прути готові, розкладіть їх на столі у формі кола, а в центр поставте запалену свічку. У цей момент можна заговір від куріння почати читати. Його текст звучить наступним чином:

  «Рано вранці перехрещусь, благословлюсь і на стежку вийду вузьку. Зелене поле, густий ліс пройду. Там стовп стоїть на перетині доріг, на тому стовпі чорт сидить і розмовляє: «Хто табачком пригостить, того здоров’ям і багатством дам». Буду такі слова йому говорити: «Православному тютюном бавитися — гріх, віддаю тобі чорт всі мої запаси тютюнові. Натомість для себе раба Божого (ім’я) здоров’я візьму, золото на діточок та обнови витрачу». Хто завадить мені слово стримати, тютюном чортячим спокушати буде, того чорт все відбере. Сила духу міцна, слово непорушне. Амінь».

  Етап третій

  Після цього курцеві, читає заговір, необхідно взяти одну сигарету з підготовлених раніше і провести нею над полум’ям свічки, що горить в центрі кола з прутів. Під час проведення приговаривайте:

  «Чорт, тютюн мій забирай, обіцянки свої виконуй».

  Наступним кроком буде ломка сигарети в декількох місцях і заміна її одним з прутиків, які ми підготували до початку ритуалу. Такі ж дії необхідно провести з усіма іншими сигаретами в пачці.

  Етап четвертий

  Для того, щоб закріпити результат магічних дій і не піддатися спокусі знову повернутися до куріння можна виготовити оберіг, який буде надавати допомогу в складні моменти. Для його виготовлення прути, поміщені в пачку, необхідно туго зв’язати. У цьому випадку не має значення, скільки витків сформується, головне, щоб гілочки яблуні міцно трималися разом. Отриманий талісман потрібно заговорити наступним чином:

  «У Якова було дванадцятеро синів. Всі вони стійко будь-які спокуси зустрічали, і я стримаю своє слово, і воля моя не здригнеться. Амінь».

  У ті моменти, коли знову захочеться взяти в руки сигарети і запальничку, возьмиет в руки виготовлений оберіг і повторіть ті слова, якими заговорювали його. Само собою зрозуміло, що цей амулет повинен знаходитися з тим, хто кидає палити, постійно, особливо в перші дні відмови від шкідливої звички.

  Ритуал з церковними свічками

  Досить часто для того, щоб провести обряд позбавлення від будь-якого впливу, використовуються різні допоміжні предмети і засоби. Деякі ритуали використовують четверговий сіль, але заговір від куріння дуже часто проводиться з використанням свічок, принесені з церкви. Один з таких заговорів ефективний при бажанні самостійно позбавитися від залежності з допомогою магічного дії.

  Обряд проводиться опівночі. Курцеві потрібно поставити на стіл дзеркало, а навколо нього розпалити три церковні свічки. При цьому вимовляється наступний заговір:

  «Господи, зглянься, прошу, над моїм стражданням, мучуся я вже багато років, і ніяк не покидає мене моя залежність до куріння. Покажи мені вихід з ув’язнення цього, а за це відслужу тобі вірою вірною, так, як ніхто ще не служив до мене. Амінь. Амінь. Амінь».

  Текст повторюється три рази, після чого свічки задуваються. Даний обряд варто проводити, перебуваючи на самоті.

  Заговір з щадним впливом

  Той чоловік, який кидав палити без будь-якої допомоги, знає, наскільки важко відразу відмовитися від того, що є предметом залежності. Саме тому є спеціальний заговір, який дозволяє позбутися від звички поступово. Його дія полягає в тому, щоб змусити організм поступово відмовлятися від нікотину і відкидати його. Проводиться обряд наступним чином.

  Закурюючи, людина, що прийняла рішення позбавити себе від куріння, відламує від сигарети невелику частину, приблизно 1 см, при цьому примовляючи:

  «Не можу кинути палити відразу, так хоч так, потрошку й кину».

  Виконання цього простого дії допоможе назавжди позбутися від тютюнової залежності, не створюючи для організму стресовій ситуації.

  Заговір на курця

  Будь магічну дію можна спрямовувати не тільки на себе, але і на інших людей. Звільнення від шкідливої звички не є винятком. Звичайно, ефективність заговорів буде вище, якщо курець буде сприяти своїм бажанням кинути курити, але дуже часто наші близькі не хочуть вириватися з згубного полону димової завіси.

  Заговір без відома палить

  Цей обряд вимагає того, щоб палить людина не підозрював про те, що його заговорюють, інакше дія заговору буде ослаблено його опором. У зв’язку з цим читати його краще тоді, коли людина спить глибоким сном. При проведенні даного обряду має значення день і вік людини, якого збираються заговорити. Якщо курець – це син або дочка в підлітковому віці, займається позиція в головах, якщо ж заговариваемый людина доросла, читає заговір людина стає біля ніг сплячого курця. Вимовляти потрібно наступну промову:

  «За морями, за океанами, є самотній Буян-острів, палац високий є на ньому. А всередині сам чорт знаходиться, в свою трубку забиває тютюн. Слухай чорт, ні жити, ні палити більше тобі тут, і диму з люльки своєї не піднімати в небо, і легенів не псувати їм».

  Текст необхідно вимовляти тричі, після чого потрібно відправитися до сну. Також важливо пам’ятати, що ефективність даного заговору залежить від того, в який день його вимовляти. Якщо є необхідність допомогти чоловікові, який курив, ритуал буде більш дієвим в чоловічі дні – понеділок, вівторок і четвер. Субота, середа і п’ятниця більше підходять для того, щоб читати заговір для жінок.

  Заговір на чоловіка

  Напевно, кожній жінці хотілося б того, щоб її чоловік не курив. Для цього є спеціальний заговір, призначений саме для того, щоб допомогти подолати залежність тим, хто пов’язаний узами шлюбу.

  Обряд проводиться опівночі. Жінці, яка вирішила читати даний заговір, знадобиться дзеркало, голка, шовкова нитка і три свічки. Дзеркало ставиться на стіл до кімнаті, де спить курець, запалюються свічки біля дзеркала. Сидячи за столом, дружина починає протягувати нитку, при цьому примовляючи:

  «У глибокому і безкрайньому морі стоїть невеликий острів. На ньому камінь лежить високий. А на нього — я, раба божа (жінка називає себе), майстриня на всі руки і швачка, дівчина з рум’яним лицем, в руках своїх тримаю вдетую шовкову нитку в голку. Мої Слова звучать, щоб заговорити раба божого (вимовляється ім’я свого чоловіка) від безвілля до куріння. Щезни недуга злий. Амінь. Амінь. Амінь».

  Текст читається тричі, після чого необхідно задути свічки і піти спати. Результат не змусить себе чекати.

  Підводячи підсумки

  Звичайно, можна використовувати і інші заговір, які просто знайти. Це можуть бути заговір на святу воду, заговору Степанової і багато інших. Є обряди, які проводяться в чистий четвер або ж на великдень. Їх об’єднує одне – всі молитви і заговір допомагають позбутися згубних залежностей і вберегти від руйнівного впливу тютюну.

  Пам’ятайте, що завдяки простим магічним діям, наслідки яких приносять більше користі, вже не один чоловік, який курив, позбавився від своїх залежностей, не один син кинув цю звичку і не одна сім’я живе щасливим життям без сигарет і тютюнового диму.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: