Заговори для росту волосся

Впливати на красу, свій зовнішній вигляд можна за допомогою магічних замовлянь. Волосся – природна прикраса жінки. Гарні здорові волосся додадуть кожній жінці великий відсоток краси і чарівності. Є спеціальні магічні заговір, які допомагають волоссю стати справжньою гордістю жінки. Заговір на ріст волосся і їх здоров’я, які вони бувають?

Зміст:

Заговори для росту волосся

Заговір на ріст волосся

Чому жінки дуже важливо мати здорові і красиві волосся?

Заговір на ріст волосся ще в стародавній час був надзвичайно актуальне для жінок. Справа в тому, що волосся ще в давні часи були не чим іншим як провідником вищих сил. Існує навіть стару назву для волосся «патли», ви, напевно, з ним зустрічалися. Саме за допомогою косм жінки в давнину навмисно притягували ті чи інші енергії у свій простір.

Саме з цієї причини жінки в давнину відрощували довгі локони і носили в основному високі зачіски. Розпущені коси взагалі не можна було носити. Вважалося, що при такому стані волосся жінка дуже швидко, практично миттєво втрачають свою енергію. Заговір для росту волосся користувався великою популярністю.

І, на сьогоднішній день, якщо жінки будуть використовувати спеціальні заговір для росту волосся, у них з’явиться ще один інструмент, яким вони зможуть управляти реальністю.

І, звичайно, це завжди красиво – здорові довге волосся. І чоловікам жінка з довгим і здоровим волоссям здається ще більш сексуальною, привабливою, в таку жінку він набагато швидше закохується.

Як читати заговір перед перукарні?

Так як волосся зберігають в собі дуже багато інформації про людину на енергетичному рівні, то жінці дуже важливо дотримувати наступні правила, якщо вона зібралася йти в перукарню:

Ще правила по прочитанню заговори

Якщо ви вирішили вимовити заговір на швидкий ріст волосся, то користуйтеся також загальними правилами, які підвищать ефективність цих магічних обрядів:

 • Заговір на ріст волосся потрібно читати і свято вірити в те, що він подіє. Немає сенсу читати заговір, якщо ви не вірите в його силу, він просто не спрацює. Віра має в магічних практиках величезне значення. Якщо ви не вірите в магію, то вона відчуває це, і у відповідь не працює. Зате магія дуже цінує і працює ще більше, якщо в неї вірять і поважають її.
 • Якщо якесь слово з заговору для росту волосся незрозуміло, то обов’язково потрібно дізнатися його значення перед прочитанням тексту. Коли людина розуміє значення кожного слова, то йому вдається читати текст більш усвідомлено. У свою чергу, чим більш усвідомлено вимовляється текст, тим краще він працює.
 • Заговір на ріст волосся, як окреме магічне захід обов’язково потрібно проводити в період зростаючого місяця. Це дуже важливо. Особливо, якщо врахувати, що місяць – це повелителька жіночої енергії. Якщо жінка щось робить, що бажає, коли місяць іде у зріст, то вона практично заручається її підтримкою.
 • При проголошенні заговору на ріст волосся потрібно відчувати себе впевнено, виявляти турботу і любов до волосся у відчуттях. При цьому умови магічне захід також буде ще більш ефективним.
 • Заговір на воду і дзеркало

  Якщо ви хочете, щоб волосся не випадало, у них був більший обсяг, щоб сам волосся ріс міцним і густим, то на зростаючий місяць можна проводити такі ритуали.

  Щоб провести ритуал для росту вашого волосся знадобиться таз, вода, невелике дзеркало, свічки. В день, коли місяць іде у зріст, вже ввечері підготуйте все необхідне і залишіться в кімнаті наодинці з самою собою. Запаліть свічки. Можна кілька хвилин просто дивитися на свічку, щоб перевести свій розум в легке стан трансу. Після цього покладіть дзеркало на дно тазу з водою. Свічок повинно бути в кімнаті досить так, щоб ви побачили своє відображення на дні миски. Потрібно дивитися у дзеркало й читати на своє відображення наступний заговір:

  «Йшла дівиця під місяцем, озиралася по сторонах, а як озирнулася назад так свою косу довгу побачила. Та коса довга, здорова, важка. Їй не треба стільки. Ось вона мені на здоров’я і красу ту саму косу і віддала. На густоту моїх волосся благословила. Я дивлюся, вони ростуть, швидше, сильніше, стають все красивіше. На моїй голові волосся, на моїй голові вони міцніше, на голові вони гарніше і довше з кожним днем стають».

  Так треба говорити і уявляти, що вже прямо у відображенні ваші волосся дійсно стають більш довгими і красивими. Після того, як закінчите читати заговір бажано цією водою з тазу помити голову. Тоді ефект від ритуалу для росту вашого волосся буде ще вище.

  Якщо це можливо, то в такий вечір більше ні з ким не розмовляйте. Помийте голову і відразу лягайте спати. Цей ритуал схожий на практику від знахарки Степанової, він швидко приносить результати. Перед і після заговору можна читати також молитви.

  Заговір на гребінець

  Дуже зручно на ріст волосся заговорити свій гребінець. Тоді при кожному розчісуванні частинка магічного заговору буде покращувати якість ваших волосся.

  Ось сильний слов’янський заговір на гребінець:

  «зубчик твій міцний, зубчик твій влучний, знай на мій волосок потрапляє. А кожен мій волосок від твого дотику стає такий сильний, такий сильний, такий могутній. Як проведу тобою по волоссю, так він візьми і стань довше звичайного. Швидше проводжу тобою, швидше мої кучері ростуть, швидше так красивіше, а ніяк інакше й не виходить».

  Цей сильний заговір на гребінець дуже допомагає, якщо ви хочете, щоб локон зростав швидше. Тільки бажано потім цією гребінцем більше не давати нікому користуватися. Залиште її тільки для себе. Якщо до цього заговору локони сильно випадали, то після нього таке неприємне явище значно зменшиться. Такі ритуали працює не гірше, ніж молитви.

  Заговір на зростання пасом при місяці

  Ця заговір для росту чоловічих і жіночих пасм дуже простий у застосуванні. вам потрібно просто вийти ввечері в період зростаючого місяця, як ніби, підставляючи місячному світлу свої пасма і сказати наступні слова:

  «Місяць красуня, і я хочу бути красивою, як вона. Нехай мої волосся будуть такими ж красивими і довгими. Щоб усі на них озиралися як на місячне світло. Щоб заворожував один вид моїх локонів, чарував усіх собою та притягував все, що мені потрібно в життя. Мені красу пасм, а місяці подяку немереную, вже дякую красуню за допомогу мені. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Говорити це треба з пристрастю і любов’ю до самої місяці. Чим сильніше будуть ваші почуття до місяця в цей момент, тим швидше налагодиться ріст волосся після цієї заговору. Можливо, вже при наступному розчісуванні ви помітите, що зачіска стали радувати вас більше, ніж зазвичай.

  Заговір на яйце

  Можна говорити також інгредієнти, з яких ви робите маски для волосся. В цьому випадку їх ефективність теж буде підвищуватися. Дуже часто маски для волосся роблять з курячого яйця. Дійсно в цьому продукті багато корисних речовин, які здатні значно поліпшити стан пасм. Спробуйте зробити заговір для зростання пасом на яйце.

  Для проведення цього ритуалу візьміть куряче яйце, ніж свіже воно буде, тим краще, красиве блюдце і церковну свічку. Свічку запаліть, яйце катайте по блюдця і промовляти такі слова:

  «Як у курки пір’я, так і у дівчини локони. Потрібна краса їм, потрібна легота їм. Яйце курочка знесла, дівиці багато корисного для волосся принесла. Як вилила дівиця красна на голову те яйце, так красивіше її нікого тепер не знайти. Дивиться вдалину дівиця, а нікого гарніше її немає. На таку красу швидше і славний молодець знайдеться. Дівиці краса, а курці подяку».

  У цій заговорі навіть злегка присутній приворот на коханого чоловіка. Його сміливо можна використовувати дівчині, яка хоче скоріше зустріти свою любов або хоче, щоб чоловік зробив їй пропозицію руки і серця.

  Після цього з такого яйця потрібно одразу ж зробити маску для голови. Додайте до сирому яйцю ті інгредієнти, які більше підходить для вашого типу пасм. Якщо не після першого разу, то після другого разу точно помітите, що маска дає набагато більший ефект, ніж раніше. Таку маску можна робити раз в тиждень і заговір відповідно проводити раз на тиждень.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: