Ефективні заговори від ліні

Лінь – одна з найпоширеніших проблем всього людства. Небажання щось змінювати в житті, діяти, щоб досягти результатів, що сильно ускладнює життя людям. Якщо просто так не виходить справитися з даною проблемою, то можна використовувати заговір від ліні. Як тільки ви позбудетеся від цієї риси характеру, ваше життя відразу налагодиться.

Зміст:

Ефективні заговори від ліні

Заговір від ліні

Що саме допоможе змінити магічний ритуал?

Будь-якій людині знайоме апатичний стан, коли абсолютно нічого не хочеться робити. Тільки різниця в тому, що одні люди можуть переступити себе і подолати знемогу, а інші категорично не хочуть. На думку магів, лінь – це хвороба. Якщо людина нічого не робить, значить, він хворий. Люди мають потребу в русі, в саморозвитку.

Помисли повинні шукати відображення у вчинках, в іншому випадку людина потребує допомоги. Празднолюбие – це людський недолік, у боротьбі з яким всі методи хороші. Спеціальні ритуали і заговору допомагають людині направити свою енергію в правильне русло, підштовхнути його до переосмислення свого життя і цілей, прибрати бар’єр. Сенс обряду в тому, щоб людина зрозуміла, що саме лінь – головний провокатор усіх невдач. Під впливом магічного ритуалу кверент відчує надзвичайний підйом, потужний приплив енергії.

Як перестати лінуватися?

Як позбутися від ліні? Зможе позбавити від ліні церемонія з хлібом і медом. До початку дійства необхідно тонко змастити медом шматок житнього хліба і читати слова:

«Міць в грудці хліба, солодкість на зернах, так прибуває до (ім’я кверента) по крупинці воля і сили. Не знати більш йому слабкості, не йти на поводу у ліні. У долонях його мідний молот, а в ногах сталевий штир. З мови по венах. Як солодкий мед, так солодка робота і плоди її. Ні лінь, ні безсилля, ні хвороба рабу Божому (ім’я) не страшні. Йому не завадить більше нічого. Амінь.».

Від себе, а також від близької людини цей обряд допоможе відвести лінь. Кверент обов’язково повинен з’їсти скибочку хліба з медом.

Невигадливий заговір від ліні, для якого потрібно 3 жмені каштанового листя і воскова свічка, придбана в храмі. Заготовлену сировину необхідно спалити полум’ям і прочитати магічний текст кілька разів:

«З повітря в душу, жилами в серце. Слабкості нехай змінять сили, а наміри відіб’ються в діяннях. Не ледарювати (ім’я заговариваемого), а трудитися, прокинутися його волі, добитися».

Заговір від ліні на спирті читається для себе.

 • В долоні набрати невелику частину спирту, протерши ним особа, тричі сказати: «Геній мій, ти сильний. Як в душевній моїй силі, так і у фізичній повинно позначитися. Хочу в житті успіх зловити, сам благополуччя заробити. Не від ліні я (своє ім’я), буду жити, а від сили. Не від випадковості мені щастя знайти, а від сили волі своєї та завзятості. Нехай все збудеться. Амінь».
 • Після ритуалу не слід витирати обличчя, спирт повинен сам висохнути. Досить скоро ви відчуєте потужний прилив життєвої енергії і надзвичайний підйом її назавжди.
 • Проти ліні можна провести заговір на дрімаючого людини. Якщо дотримати всі умови ритуалу, то цей обряд покаже відмінний результат. Потрібно дочекатися, поки людина засне, встати в головах і кілька разів прошепотіти заговір:

  «Приходь Златоуст, приходь, Лазар. Я вас прошу, помоліться і лінь раба Божого (ім’я) пом’яніть. Геть її погоните. Нехай він в будні дні не лінується, до праздностям не прагне. Усвідомити себе йому потрібно допомогти, волю отримати. Амінь».

  Для більш потужного ефекту потрібно здійснювати ритуал протягом перших трьох днів зростаючої місяця.

  Ритуали на позбавлення від ліні чоловіка і дитини

  Щоб позбавити від безсилля чоловіка, вам знадобиться його футболка. З цим предметом необхідно вийти на пустир розстелити його і прошепотіти заговір:

  «Ти, відірвана від тіла раба БожьеQго (ім’я чоловіка), змістом його просякнута. Допомоги у тебе прошу у справі своєму справедливому. Бути тобі помислами і тілом (ім’я чоловіка). Голос мій, чого зажадає, то станеться з тобою і з ним. Амінь»

  Після, прикопайте футболку поруч з мурашиних будиночком і скажіть такі слова:

  «Як муравьишки трудяжки працюють невпинно, так мій чоловік (ім’я) стане працювати і процвітати, горя не відати, волю знайде. Як мурахи в гармонії працюють, так і нам з тобою в світі все життя побудувати і щастя у свій дім заманити. Амінь».

  Після біля мурашника насипати цукру, і сказати «Сплачено». Це дуже сильний ритуал, який подіє у найкоротший термін.

  Часто буває, що діти не виправдовують очікувань батьків, і начебто все добре, але дитина зовсім не хоче вчитися, не допомагає по дому. Є ритуал, який допоможе позбавити ваше чадо від апатії. Це найсильніший чаклунський обряд. Для його виконання необхідний певний предмет, що належав старої коні, наприклад, підкова, стремено. Річ потрібно відчистити – вимити сім разів ключовою водою і висушити під сонцем. Далі потрібно приступати до прочитання ритуального тексту:

  «Ця шкапа все життя відпрацювала, і ліні не відала, так і сина/доньку (ім’я) лінь стороною обійде. Хай знає працю і любить, вони разом з волею до щастя його/її приведуть. Амінь».

  Потім потрібно підійти до своєї дитини і покласти перед ним річ, не розмовляючи з ним і не відповідаючи на питання. Рано чи пізно він візьме річ в руки і тоді почнеться дія ритуалу. Це дуже древній метод позбавлення від апатичності, перевірений багатьма поколіннями.

  Заговір від ліні цілительки Степанової

  Чаклуни і знахарі стверджують, що лінь-це ні що інше, як паразити, які селяться на астральному тілі людини і поглинають його життєву енергію. У особливій групі ризику знаходяться люди, в житті яких відбулося потрясіння. Біополе таких людей стає слабким і шлях для паразитів повністю відкритий. Для позбавлення від шкідників можна скористатися обрядом від сибірської цілительки Наталії Степанової.

 • Щодня зі сходом сонця (необхідно з точністю знати, коли саме з’являться перші промені), приготовлений заздалегідь таз з водою встановити біля вікна.
 • Всю ніч вода повинна стояти на балконі або біля відкритого вікна, щоб у неї була можливість зарядитися природного енергетикою.
 • Тільки прокинувшись, треба поставити обидві ноги в миску і зачерпнувши воду, акуратно вилити її на голову, зробити це так, щоб вода не пролилася мимо судини. Вміст миски виплеснути під дерево, а дійство здійснювати щоденно протягом місячного місяця.
 • Як позбутися апатії за допомогою молитов

  Ангел-хранитель може допомогти в будь-якій ситуації. Найбільш сильні молитви, які допомагають позбутися лінощів, читають саме йому:

  «Ангел мій, спаситель і заступник. Ти завжди на моєму правому плечі сидиш, так віджени ж безсилля від мене назавжди, захисти мене і спаси від неробства, навчи праці, правильний шлях вкажи. Амінь».

  Також в моменти меланхолії, втрати інтересу до всього, віруючі люди можуть звернутися про допомогу до Арсенія Працьовитому або до Пресвятої Богородиці.

  Щоб молитви подіяли, людина повинна не шкодуючи себе, працювати і не проводити свої дні в неробстві. Необхідно подбати про зміцнення свого біополя. Одним з найстрашніших людських гріхів є обжерливість, зловживання алкоголем і блудливость. Зміцнивши свою ауру, людина зможе позбутися від ліні. Духовна робота над самим собою, звернення до свого ангела і дотримання релігійних постів дозволяє уникати спокус і тримати свій дух здоровим і вільним. Щоб все було зроблено правильно, і ви досягли потрібного ефекту, прислухайтеся до порад професіоналів.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: