Заговір на хліб на успіх в торгівлі і грошах

За допомогою правильних магічних ритуалів можна поправити в своєму житті дуже багато всього. А можна в принципі залучити в своє життя удачу, яка підвищить рівень вашого життя. При цьому заговір на удачу може використовуватися і в окремих сферах, у торгівлі, наприклад, це дуже актуально. У такому ділі як торгівля можна прораховувати все, що завгодно, але фактор удачі завжди залишається непередбачуваним. Для залучення удачі в життя дуже ефективний заговір на хліб.

Зміст:

Заговір на хліб на успіх в торгівлі і грошах

Заговір на хліб

Символічне значення хліба

Хліб символічно означає прожиток в принципі. Також це символ достатку, достатку. Саме тому дорогим гостям з далекого краю завжди пропонуються шматок короваю, молодята пробують коровай після розпису. Все це до того, що люди готові ділитися своїм достатком, а молодята залучають в своє життя достаток.

Якраз з цієї причини на хлібні вироби можна сміливо наговорювати магічні тексти щодо залучення удачі. Так як у здоби таке святе магічне значення, то з ним пов’язані різні прикмети:

Як за допомогою хліба визначити енергетику в будинку?

Багато господинь читали заговір на хліб і сіль, щоб придбати певну енергетику в будинку. У давні часи хлібні вироби завжди пекли самостійно. І зараз так часто роблять у селах. Так, ось за таким спеченому хлібі можна було легко дещо сказати про самому будинку або господині:

 • Якщо хліб виходив дуже легким, пишним, що нагадує собою французьку булку, то про хазяйці можна було сказати, що вона з легкою рукою. Швидше за все, така легка рука господині в принципі задає особливу енергетику в будинку. У такому будинку затишно, присутні веселі душевні розмови, з такого будинку не хочеться йти.
 • Якщо хліб вийшов смачний, але сам по собі він важкий, то це може означати, що господиня будинку добра і мудра. До такої жінці завжди можна прийти за порадою, вона прийме у будь-якій ситуації, тут дуже багато материнської енергії. До речі така людина в різних ситуаціях можна часто брати провину на себе, як раз тому і хліб виходить важкий.
 • Якщо на вид хліб повітряний, але за смаком він ніякий, в ньому немає спецій, то це може говорити про жадібність господині, або про її байдужість. Ще може бути таке, що це людина, яка намагається тримати хорошу маску при поганій грі, тобто людина приховує істинні обставини свого життя.
 • Якщо хлібець перепекли або навпаки недопекли, то це говорить про те, що людина не вміє розраховувати, тобто у нього не вистачає логічного мислення. До речі, саме таких дівчат не хотіли раніше брати заміж, вважалося, що з них не вийде шляхових матерів.
 • Якщо домашній хліб вийшов недостатньо пишний, то, швидше за все господарі оселі недостатньо терплячі. Швидше за все, в такій сім’ї люди спілкуються один з одним на підвищених емоціях, загострення пристрастей тут зашкалює.
 • Якщо на домашньому хлібі є багато тріщин, то це теж є певною характеристикою будинку і господарів. Швидше за все, в такому будинку не ладяться відносини серед домочадців.
 • Підгорілу хліб говорить про те, що господиня в домі досить часто злиться. Причому це така злість, що її захоплює повністю. Навіть, якщо людина потім кається у проявах злості, все одно нічого не може з цим вдіяти.
 • Тепер ви легко зможете сказати щось про господиню, коли побачите її хліб.

  Заговір на хліб для залучення грошей

  Напевно, навряд чи знайдеться людина, якої не приваблювало б багатство. Гроші – це свобода, тому практично всі про них мріють у великій кількості. Для залучення грошей в будинок можна заговорити житній хліб. Якщо дотримати всі необхідні правила, то заговір на хліб спрацює стовідсотково.

  Для проведення ритуалу вам знадобиться буханець свіжого житнього хліба. Бажано, щоб це був саме чорний хліб. Також знадобиться нова непочата пачка солі. Цей ритуал потрібно виконувати обов’язково у період, коли місяць йде в зростання.

  Сядьте в кімнаті одні, щоб вам ніхто не заважав. Вимкніть всі електричні прилади, які є в кімнаті, замість них запаліть пару свічок. Це створить необхідну атмосферу. Навіть тварини в момент проведення ритуалу не повинні бути присутні в кімнаті.

  Сідайте за стіл, покладіть перед собою чорний хліб і поставте пачку солі. Потрібно відрізати шматок хліба, посипати його сіллю, взяти в ліву руку і проговорити наступний заговір:

  «Як з одного золотого зернятка вийшов цей шматок хліба смачний і ситний, так нехай з моєї монетки вийде ціле багатство. Хліб з сіллю їм так багатію. Як поле колоситься, так і гроші в моєму будинку колосяться, примножуються самі по собі. Тобі, спасибі хліб чорний, що ситого мене робиш. Вам, спасибі, гроші, що щасливою мене робите. Подяка моя до вас множиться і нові шматки хліба та гроші перетворюється. Повна чаша хліба з сіллю, повна чаша грошей, я любов’ю і вдячністю все в свій будинок залучаю».

  Після цього потрібно з’їсти шматочок хліба з великою насолодою. Для цього бажано до проведення ритуалу не є нічого кілька годин. Тоді вийде нанести приворот на гроші ще успішніше. Після запийте шматок хліба чистою водою.

  Щоб дійсно залучити таким способом грошову удачу необхідно по-справжньому відчувати вдячність і любов в момент виголошення цього магічного тексту.

  В принципі такий заговір на шматок житнього хліба можна повторювати безліч разів. Кожен раз з’їдайте шматочок з великою насолодою, від цього залежить ефективність ритуалу.

  Заговір на хліб на успішну торгівлю

  Заговір на чорний хліб, на хороші торги. Той, хто займається торгівлею, знає, як добре мати в запасі дієвий заговір на торгівлю. Ось приклад такої заговору. Читати його потрібно неодмінно в період зростаючого місяця. вам знову знадобиться шматочок чорного хлібця. Потрібно вийти з ним на місячне світло. Можна вийти на відкритий балкон або прямо на вулицю, підставте шматок хліба місяці і вимовте наступний ритуал:

  «Я нудьгу біля свого прилавка розганяю, всіх покупців до мене запрошую. Тягнуться вони до мене, йдуть на свіжоспечений хлібець. І сіль не потрібна. Так ідуть, так тягнуться. Прийдуть, як під місячним світлом все розкуплять. І мені добре, і їм добре. Мені хліб і достаток, щастя і радість. Була пустка, стала повна чаша. Відбою від покупців немає. Чого-чого, а покупців тепер вистачає. Хлібним місцем тепер вважаюся».

  Як читати заговір на хліб? Дуже важливо читати його запалом, вдячністю. Після з цим шматочком хлібного виробу вирушайте додому. Нехай воно пролежить на салфеточке, на підвіконні до ранку. вам того вечора більше розмовляти не можна. Вранці цей шматочок потрібно з радістю з’їсти на сніданок. Така заговір на житньому шматочку підніме вам настрій перед роботою. А особливо добре працює цей текст, якщо це заговір на торгівлю хлібом.

  Цей ритуал сильний працює не гірше, ніж ритуал самої Ванги або ритуал, що пропагує Наталія Степанова. Такий ритуал теж можна робити на кожну зростаючий місяць. Помітите, що вже на наступний день після проведення ритуалу у вас стало набагато більше покупців. Добре навести такі ритуали на Врятував, тоді вони будуть мати ще більший ефект. У різдвяні вечори заговір на шматочку житнього хліба теж може творити чудеса.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: