Заговір від циститу

Хворіти – це завжди неприємно і несе за собою низку поганих подій, поганого настрою і самопочуття. І кожен не хоче йти в лікарню приймати таблетки, робити уколи, крапельниці і так далі. У цьому випадку можна звернутися до стародавніх часів і провести заговір від циститу, який ґрунтується на проведення магічних ритуалів, обрядів тощо. Це допоможе впоратися з хворобою без втручання традиційної медицини.

Зміст:

Заговір від циститу

Заговір від циститу

Такі заговір допомагали нашим предкам багато років тому, коли медицина не була так розвинена. Тому, в надійності заговорів від циститу можна не сумніватися, а сміливо брати і проводити обряди, які вже точно не зашкодять здоров’ю.

Цистит: опис і симптоми хвороби

Поширена жіноча (але, це не означає, що вона з’являється тільки у них ця хвороба також може бути у чоловічої статі, і у дітей) хвороба, яка часто виникає із запаленнями сечовивідних каналів. Лікарі виділяють дві основні причини появи циститу: перша – це бактерії, які потрапляють за сечовипускальним каналах. Найпоширеніша з таких є кишкова паличка. Друга причина –це поява запалення сечовивідних каналів після статевого акту. І в такому випадку симптоми проявляються через 12 годин. Так які симптоми віщують цистит?

 • Часті, рясні сечовипускання, які супроводжуються больовими відчуттями. Больові відчуття при цьому відчуваються у вигляді печіння.
 • Звертайте увагу на вид сечі. Якщо вона має їдкий, неприємний запах, каламутна і має рожевий відтінок (містить кров), то не зволікайте і зробіть якісь дії, адже це вірні ознаки циститу.
 • Також зверніть увагу на ваш стан. Наявність стомленості без видимої на те причини, і відчуття болю в області попереку також віщують дане захворювання.
 • Звертаємо вашу увагу, що у літніх людей і дітей симптоми відрізняються від вище наведених. І вони не проявляються в такій формі, про захворювання в таких вікових групах може свідчити наявність лихоманки, нудота і поява болю в області живота.
 • Як правильно провести заговір

  Для тих, хто не полюбляє відвідувати лікарів і не бажає звертатися за допомогою до традиційної медицині, підійде варіант з використанням спеціальних заговорів. Тому, пропонується читати заговір від циститу, але перед тим, як ознайомитися з самими заговірми, потрібно ознайомитися з правилами його проведення. Читати заговір при циститі покладено в присутності хворого людини і бажано, щоб це робилося іншою людиною. Проводиться заговір в період повні, як і інші магічні обряди. Усі потрібні компоненти готуються заздалегідь, щоб на момент самого заговору не відволікатися на пошуки потрібних пристосувань. Здавна люди підтримувалися наступних трьох правил:

  Дотримуючись цих нескладних правил, можна збільшити дію заговору і зменшити подальше впливу на свою долю. Але, оскільки заговір від циститу не сильний, а тим більше не ставитися до чорної магії, можна знехтувати першим правилом, але друге і третє краще не відкидати.

  Проведення обряду

  Сам заговір від циститу не складний, має мінімум витрат як у грошовому, так і в плані часу. Вони максимально прості, і впоратися з ними зможе кожен. Ознайомимося з трьома найбільш ефективними та популярними заговірми нижче.

  Заговір на воді

  Перед хворим ставиться чаша зі святою водою, при цьому її потрібно заговорити (обов’язково біля хворого). Для заговір треба читати такі слова:

  «Як протікала вода, осушивая чашу, так і тіло рабині Божій (після цих слів потрібно сказати Ім’я хворого) залишає хвороба, залишає по краплі і осущивает до дна чашу недуги. Амінь».

  До того, як произнесется ім’я хворого, йому потрібно надпити трохи водиці, а після з однієї чаші іншу переливається вода. Після проголошення слів слід охрестити тричі того, у кого проблеми (намочити три пальці, а далі, як у церкві), а решта вода виливається на землю.

  Це заговір також проводиться при використанні святої води. Його можна провести самостійно, самому собі. Протягом трьох місяців, абсолютно кожен день (обов’язково це повинно проходити поспіль переривати його ні в якому разі не можна) вранці, в прозорий стакан наливається вода, підноситься під промені сонця або просто під світло. Над нею спочатку читається «Отче наш» а після спеціальний заговір:

  «Наскільки чиста водиця, наскільки світиться вона, настільки тіло рабині Божій (Ім’я) очищається від болю, мук, хворобливості страждань. Наскільки прогрілася водиця, наситилася світлом і теплом, настільки і я оздоровлююсь і насыщаюсь здоров’ям, і йдуть від мене усі негоди».

  Після всього цього з склянки випивається три глоточка, а решті водою необхідно підживити рослина — будь-яке. Важливо проводити ритуал оздоровлення натщесерце.

  Ця заговір проводиться за допомогою будь-якого каменю. Візьміть два голыша, які мають округлу форму, і нагрійте їх будь-яким зручним для вас способом. Хворий лягає на живіт, йому на спину кладеться щільне рушник, і в області нирок лягають розігріті камені. У процесі охолодження камінчиків читається наступний заговір:

  «Камінь міцний, могутній і не знає хвороб і недуг, не зламаєш його не погнешь, так і раба Божа (Ім’я) впоратися з недугами. Поки камінь охолоне, біль тепло з собою забере. Амінь».

  Заключна частина

  Заговір від циститу можна читати в будь-якому віці, тому це ефективний підхід до лікування. Але, і для того, щоб починати лікування таким чином, спочатку потрібно переконатися в тому, чи точно ви хворі на цистит. У деяких хвороб дуже схожі симптоми, тому, щоб не вдаватися до крайніх методів, не запускати утворилися хвороби, потрібно пройти огляд у лікаря. А наступні способи лікування залежать від вашого вибору.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: