Заговори, щоб не боліли суглоби

Силу магії можна застосовувати в самих різних ситуаціях. У тому числі, якщо вам необхідно щось поправити в області здоров’я. На біль в суглобах, на жаль, з часом починають скаржитися багато людей. Цікаво, що позбутися цього болю можна за допомогою спеціальних заговорів. Заговір від болю в суглобах, як виконати обряд правильно?

Зміст:

Заговори, щоб не боліли суглоби

Заговір від болю в суглобах

Чому болять суглоби?

Перш ніж перейти безпосередньо до заговорів давайте розберемося з причинами, за якими хворобливі суглоби дають про себе знати. Кожна людина протягом свого життя переносить кілька інфекцій. Саме ці інфекції з перебігом часу дають про себе знати болем у суглобах. Найпростіший варіант полягає в тому, що ноги болять на переміну погоди. Біль в суглобі може відчуватися то в одному, то в іншому місці. Якщо ж людина переніс безліч інфекцій, то з часом це дає дуже сильну навантаження на суглоби. У результаті розвиваються хвороби суглобів. Можна виділити кілька основних хвороб суглобів:

 • Найбільш відоме захворювання суглобів – це артрит.
 • Існує ще така хвороба як полиартирт. У цьому випадку запалюються одночасно кілька суглобів.
 • Є ще артроз. Це той випадок, коли в суглобах відбулися вікові або посттравматичні зміни.
 • Правильно і вчасно призначене лікування веде до того, що біль можна вгамувати повністю. Ні в якому разі не можна ігнорувати навіть найменші болі в суглобах. Біль у суглобах може бути обумовлена ще старою травмою. Якщо людина ламав колись раніше ногу або у нього був вивих. У цьому разі з часом можуть розвинутися посттравматичні болі.

  У разі посттравматичних болю людині часто доводиться вдаватися до знеболювальних препаратів. Замість них дуже може допомогти заговір від болю в суглобах. Якщо вимовити його, дотримуючи всі правила, то такий заговір може вгамувати біль повністю.

  Як працює заговір?

  Заговір від болю в суглобах гарні ще й тим, що за допомогою них людина намагається встановити зв’язок зі своїм тілом. Налагодити з ним контакт.

  Психологи вважають, що хвороба – це спроба тіла говорити з вами. В даному випадку заговір від болю суглобів виступає як відповідний монолог. Це спроба домовитися зі своїм тілом. Тому заговір від хворого суглоба може дати відчутний ефект. Адже душа і тіло людини єдині між собою. Якщо між ними є контакт, то це не тільки знімає фізичну біль у людини, але ще й психологічну.

  Заговір на колінне залізо

  Дуже древній і знаменитий заговір від болю суглоба, коли наговір читають колінне залізо. Звичайно, в сучасних умовах непросто знайти справжній шматок залізо і ковадло, але можна викрутитися і провести заговір по-іншому.

  Щоб провести цей заговір від болю суглоба візьміть щось металеве, наприклад, це може бути викрутка. Це має бути щось металеве з дерев’яною або пластмасовою ручкою. Так, що викрутка підходить ідеально.

  Бажається цей ритуал обов’язково в період місяця, що убуває, адже ви ж хочете позбутися від хвороби. Щербатий місяць зробить лікування більш ефективним.

  Краще проводити таке магічне лікування ввечері, коли вже вступить в силу місяць. У цей період позбавитися від запалення буде набагато простіше.

  Запаліть газову конфорку і металевим кінцем покладіть її на вогонь. Поруч поставте склянку з холодною водою. Поки метал нагрівається на вогні потрібно читати наступний заговір:

  «Хворі свої суглоби лечу, виліковую, заговорюю від болю. Болять вони рідні, горять, як горить це залізо на синьому вогні. Собі прошу нікому іншому, собі здоров’я, суглобів легенів. Сгори на синьому полум’ї вся біль, з’явися від синього полум’я здоров’я та легкість у тілі».

  Після цього викрутку зніміть з вогню і опустіть у склянку з холодною водою, при цьому скажіть такі слова:

  «Лікування — свобода, немає більше запалення. Відпускає в нозі біль. Замість жару холод, замість хвороби здоров’я».

  Потім дістаньте викрутку зі склянки з водою і прикладіть до тих суглобам, які болять. При кожному прикладанні скажіть фразу:

  «Будь здоровий».

  Після цього викрутку сховайте в затишне місце на три дні. Протягом цих трьох днів інструментом можна користуватися. Помітите, що вже до вечора біль у нозі стануть менше.

  Заговір від болю суглобів на місяць

  На убуваючий місяць теж можна успішно лікувати суглоби. В принципі для проведення цього обряду нічого крім місяця і вас самих більше не знадобиться.

  Увечері, коли місяць вже буде добре видно, вийдіть так, щоб місяць був видно. Щоб вас добре освітлював місячний промінь. Можете стояти на відкритому балконі або вийти на вулицю. Якщо болі виявляються у нозі, то це місце потрібно оголити і безпосередньо підставити під місячне світло.

  Потім дивіться на місяць, то на хворе місце в нозі і приговаривайте наступний заговір:

  «Хто хвороби все з собою забере, хто мене легким і здоровим зробить? Місяць-матінка, місяць-дівчина. Ти полікуй мене красуня, забери у мене все негідне. Щоб не боліло, не нило, а тільки легко рухалася так прыгалось. Свої ноги тобі ниючі показую, ти забери ту біль собі на темну сторону. Нехай ніхто не займається і нехай я не мучуся. Все негідне тобі віддаю, за це тебе і дякую. Мені здоров’я, тобі подяку немереная. Всі візьми, прошу, все забирай. А я серце відкрию і подяку проллю».

  За допомогою цієї заговору можна заговорити також остеохондроз, болі в тазостегнових суглобах, ниття плечового суглоба, допоможе позбутися від зайвої рідини в хворому суглобі. Але важливо, щоб місяць світив саме на хворе місце.

  Просіть допомоги у місяця дуже щиро і відкрито. І подяку обіцяйте теж дуже чесно і щедро, будьте готові її надати. Бажано читати ця заговір вже в стані подяки. Ніби місяць вже допомогла вам позбавитися від проблем, які вам заважають.

  Ця заговір від хворого суглоба можете читати тричі на кожну убуваючий місяць. У деяких випадках такі заговір можна читати до тих пір, поки хвороба повністю вас не покине.

  Між заговірми на місяць можна ходити до церкви, читати молитви, виберіть ті молитви, які вам найбільше відгукуються. Молитви допоможуть підвищити вібрації вашого тіла.

  Заговір від хворого суглоба на хліб

  Часто, щоб заговорити біль використовують хліб. Цей продукт символізує життя, здоров’я, як раз, тому його часто застосовують в обрядах, де присутні заговору на здоров’я.

  Після того як хліб заговорили його потрібно скормити птахам. У такому обряді теж присутній елемент зцілення.

  Якщо ви вирішили заговорити біль у суглобі, то вам знадобиться чорний бородинський хліб. З нього потрібно зрізати скоринку, дістати зсередини м’якуш і скачати з цього м’якушки кульку. Таку кульку потрібно катати по хворому місцю і примовляти при цьому наступний заговір:

  «Худа червона дівиця на мене дивилася, хвора мене наводила, всі извелось, всі изныло від її лихого погляду. Більше тобі на мене дівчина не дивитися, більше мені від тебе не нити, не страждати. Не ламатися моїм костям від твого погляду вогняного. Ти йди собі дівчина худа по стежці дальньої далеко-далеко від мене, вглиб лісу йди, на болотах там сиди. Сиди тихо, щоб ніхто тебе не чув, не бачив, не страждав від тебе. Я тебе словом від болю заговорюю, а Бог мені справою до того прийти допомагає. Всю-всю нечисть, з себе ниючий виганяю».

  Сам кульку потрібно просто викинути, а що залишилися корочками хліба обов’язково нагодувати собак, птахів, які живуть на вулиці. Добре в цей день також поставити свічку і прочитати молитви за здоров’я близьких, читайте молитви і за себе.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: