Заговір від кісточки на нозі

З проблемою зростання кісточки на великому пальці ніг стикається чимала кількість людей, основний відсоток яких становлять жінки в районі 40 років. Проте, все частіше Hallux Valgus (наукова назва) став турбувати і молодих пацієнток. Основною причиною розвитку неприємного наросту вважається поперечна плоскостопість.

Зміст:

Заговір від кісточки на нозі

Заговір від кісточки і шишок на нозі

Хвороба в більшості випадків спадкова – слабкість м’язового апарату передається генетично. Носіння незручного взуття на високому каблуці або з вузьким носком посилює проблему. А ось у народі забобонно вважають, що деформація стопи викликана іншими причинами – коли людина необдумано перейшов дорогу похоронному кортежу. У такі моменти не подумати, що заговір від кісточки на нозі зможе допомогти?

Як би там не було, проблема ця заподіює масу незручностей – труднощі з підбором взуття, естетичні мінуси, больові відчуття. Кісточка може рости все більше, якщо не вживати ніяких заходів.

Усунути дефект здатне оперативне втручання, але не кожен готовий зважитися на настільки радикальний спосіб. Пацієнти пробують підліковувати шишку різними мазями та кремами — тільки ефект отримують лише тимчасовий. Тому, звернення до альтернативного способу лікування є досить популярною терапією. У статті дани рекомендації, як в домашніх умовах провести заговір від кісточки на вашій нозі.

Що являє собою ритуал

Здавна люди зверталися за допомогою до вищих сил у разі неврожаю, негоди і різних природних катаклізмів. Прохання виражалася допомогою короткого тексту, іноді у віршованій формі. Обряд вважався язичницьким і часто вимагав принесення символічної жертви у вигляді худоби або частування. Для проведення ритуалу потрібна була людина, що володіє потужною енергетикою і чистою аурою, тому не кожен міг впоратися самостійно. За допомогою люди зверталися до так званих знахарів і ведуньям, які в інші часи переслідувалися владою і церквою.

Цілком реально провести ритуал прохання своїми силами на дому, досить налаштуватися на проблему і всю свою енергетику направити на боротьбу з її усуненням.

Підготовка до заговори

Перед початком дій, спрямованих на заговір від кісточок, слід ознайомитися з деякими загальними рекомендаціями:

Пам’ятайте, що ви не робите нічого поганого, не звертаєтеся до чорної магії. Ваша молитва-змова спрямована на благо, на здобуття здоров’я.

«Кістяна» заговір

Заговір має символічне значення: кость буде з’їдена. Що потрібно робити?

 • Купити і відварити шматочок м’яса на кістці. Це може бути свинина, яловичина, курка – будь-яке вирощене домашня тварина або птах.
 • Відкусити маленький шматочок від готового м’яса, решту віддати собаці одного з вами статі.
 • Прочитати заклинання упівголоса:
 • «як пес кісточку згризе, так нехай і моя напасти изнеможет. Місяць на спад все зведе, нечисте з організму прибере. Амінь, Амінь, Амінь».

  Перев’язати шишку білою хусткою і ходити з пов’язкою три дні. Через кілька днів біль повинні стихнути, а наріст — зменшитися.

  Заговір на суху гілку

  Наступний спосіб заговорювання недуги теж нескладний у виконанні, за умови, що ви не живете в пустелі. вам необхідно:

  «закопую хвороба прокляту, спалюю, попіл по повітрю раздуваю. Зникни назавжди, хворість, і не повертайся навіки віків. Амінь!».

  Трав’яний заговір

  Знахарский рецепт, який поєднує в собі як чаклунство, так і науково обґрунтовані резони. Сік золотого вуса здатний знімати запалення, набряки, притупляти біль, знезаражувати і піднімати загальний стан організму.

  Потрібно дочекатися повного місяця і взяти кілька листків рослини золотий вус, настояти з лавровим листом. Для більшого ефекту капнути в настій пару крапель крові. Протягом місяця прикладати до шишці ганчірку, змочену у відварі. Поступово наріст почне зменшуватися.

  Заговір цвинтарний

  Підійде явно не зі слабкими нервами громадянам. У середу кожного місяця відправитися на кладовище, маючи при собі білу свічку. Необхідно знайти могилу свого тезки і зірвати кілька травинок, що ростуть біля неї. Прямо на місці докласти рослина до хворого місця, вільного від одягу. Прошепотіти:

  «наш святий (ім’я при хрещенні), прохання моя тобі та й у вуха. Допоможи вилікувати та вивести все непотрібне. В ім’я святих, амінь».

  Прийшовши додому, перехреститися тричі і лягти спати.

  Молитва від кісточки

  Даний спосіб вимагає візиту до церкви, де потрібно придбати 39 свічок і освятити воду. Вдома запалити свічки, і, закривши двері й вікна, поливати святий ноги в тазу під наступні слова:

  «божою я змиваю водою весь шкоди з ноги своєї хворої. Зможу сто верст я обійти, біль не зіб’є мене з дороги!».

  На ніч обмотати ноги рушником. Наступні два дні повторювати ритуал.

  Заговір на хліб від болю

  Якщо шишка стала приносити хворобливі відчуття, скористайтесь нижче зазначеними магічними рекомендаціями.

  «выкатись з ніжки недуга злісний, так перекотися по золотому полю далеко-далеко, щоб і не бачити! За морями не бачити, за лугами, ні відлуння, нічого – як шишок ту шишку вкрав. Амінь».

  Примітка: шишок – в народі пустотливий дух, що живе в лісах та будинках.

  Вам були надані кілька нескладних, але ефективних зразків заклинальних обрядів, щоб вилікувати вашу проблему. Як подіють, залежить від сили вкладених у них ваших старань. Будьте здорові!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: