Заговір, якщо дитина перелякана

У дітей психіка нестійка, тому що вона у них тільки формується. Тому дітки часто лякаються. З-за цього вони потім можуть заїкатися, бути занадто тривожними. Якщо звертатися до магії, то в цьому випадку дуже добре допомагає заговір від переляку.

Зміст:

Заговір, якщо дитина перелякана

Заговір від переляку дитини

Що буває при переляку?

Якщо у дитини дуже сильний переляк, то у такого явища є назва переполох. У цьому випадку також застосовуються сильні заговір від переляку дитини. У цьому стані дитина дуже сильно збуджена, працює на знос його нервова система. При такому важкому стані можуть підключатися і соматичні ознаки. Можуть онеметь кінцівки, змінюватися колір шкіри, здутися животик живіт.

Як зрозуміти, що у дитини переляк?

Заговір від переляку дитини допоможе виправити становище. Але не поспішайте його застосовувати. Спочатку важливо упевнитися, що у дитини саме переляк. На це можуть вказувати наступні фактори:

І, звичайно, про переляку скаже будь-який страх вашої дитини. Поспостерігайте за ним. Можливо, він раптом почав боятися вуличних собак, темряви. Причому раніше він до цих явищ ставився абсолютно спокійно, а тепер за них починає плакати, можливо, у нього починається істерика.

Заговір на воду

Заговір на воду від дитячого переляку. Заговір від переляку немовляти може бути наведений на воду. Це дуже просте лікування переляку в домашніх умовах, іноді воно застосовується і для дорослих. Важливо те, що такий ритуал можна провести вдома абсолютно самостійно.

Ця заговір т переляку потрібно обов’язково читати в четвер. вам знадобиться склянка чистої питної води. Дочекайтеся, поки дитина засне. Потім встаньте над ним зі склянкою води і починайте читати такий текст:

«Тривожні Думки, думки порожні йдіть ви геть від раба Божого (ім’я дитини), покиньте його юну голову, дайте т себе відпочити та відіспатися. Забираю вас на воду з рук його, забираю вас на воду з ніг його. З усього тіла на воду той страх думок перекладаю. Вилікувати-одужати рабу Божому (ім’я дитини) вже на наступний день. Вилікувати-одужати, більше не хворіти. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Такий текст читати на воду потрібно твердим впевненим пошепки, тільки обов’язково так, щоб малюк не прокинувся. Важливо, щоб ці слова йшли від матері, це збільшить силу заговору від переляку. Вкрай важливо заговір від переляку дитину читати впевнено.

Після цього таку воду потрібно вилити в унітаз і спустити бачок. Матері потім можна повернутися до малюка і прочитати йому ще молитви над ним. Треба сказати, що для дорослих цей спосіб хороший тим, що він знімає тривогу з них. Справа в тому, що діти вбирають тривогу ще й від батьків. Якщо у дорослих не буде тривоги, то переляк буде лікуватися ще простіше.

Заговір від переляку, який від порчі

Сильний заговір від переляку може бути застосований і в тому випадку, якщо ви знаєте, що він був наведений за допомогою порчі. Від порчі такий заговір допоможе практично моментально, особливо, якщо його буде читати мама або бабуся малюка.

В цьому випадку потрібно выкатать переляк дитини яйцем. Для цього вам знадобиться свіже куряче яйце, блюдечко, свічка з церкви. Обов’язково проводите цей ритуал в період місяця, що убуває, так як ви хочете від чогось позбутися.

Коли дитина засне можна прямо над ним або біля нього провести наступний ритуал. Потрібно запалити свічку. Яйце покласти на блюдечко, дивитися на дитину і говорити такий сильний заговір на його переляк:

«На немовля раба Божого (ім’я дитини) катаю, його страх та тривогу переведу на немовля курячого. Викотитися та покотитися, в жовтку помаранчевому сховається. А немовля раба Божого (ім’я дитини) більше нічого і не потривожить, більше нічого і не засмутить, весь страх на себе курячий дитинча забере. Який такий страх, якщо немає більше ніякого страху».

Цей заговір, щоб позбавитися від переляку працює навіть краще, ніж один з обрядів сибірської цілительки.

Після цього візьміть свічку і воском капніть на блюдечко. На гарячу краплю воску поставте яйце і скажіть наступне:

«На воску виглядаю, на воску викочую, перекладаю, і перекладається, на воску є, а у дитини немає, на воску видно, а яйцем выкатано. Все в яйці залишилося».

Свічці, яка брала участь у ритуалі важливо дати догоріти до кінця. Потім візьміть недогарок свічки, яйце і віднесіть до дерева чоловічого роду, там яйце потрібно закопати і свічку теж.

Вже на наступний день ви помітите, що дитина переляканий набагато менше. Можна повторити заговору і лікування його переляку ще два рази на наступну убуваючий місяць.

Заговір на сіль

Добре робити заговір на сіль від дитячого переляку. Буває таке, що дитина навіть перестав говорити після переляку. У цих випадках особливо добре допомагають заговір від переляку на сіль.

Купіть абсолютно нову пачку солі. Висипте кілька столових ложок солі на сковорідку, підсмажуйте її на маленькому вогні і промовте наступні слова:

«Говорити-лікувати, смажити-виводити, до всього солоного та смаженого все погане та страшне тягнеться. Все сну раба Божого (ім’я дитини) тягнеться до солі у мішок так там і залишається. Зняття, як вимовляння. Поговорили та зняли. Сіль притягла, сіль на себе взяла».

Після цього смажену сіль потрібно висипати в полотняний мішечок, зав’язати його міцно і покласти під подушку вашій дитині. Через тиждень потрібно дістати мішечок і закопати його під деревом чоловічого роду. Зняти переляк вдасться, тому що за цей час сіль візьме на себе всі страшні образи у свідомості дитини.

Заговір від переляку на свічку

Заговори і молитви від дитячого переляку, якщо боявся тварини. Цей обряд дуже допомагає, якщо ви знаєте, що дитина злякалася саме тварини. Наприклад, ви знаєте, що стався випадок саме з собакою. Знадобиться нова свічка зеленого світла. На свічку рано-рано вранці потрібно наговорити такий заговір:

«Себе налякав, сам і розполохає, як побачить, хто його налякав, а бояться вже й не стане. Як свічка згорить, так і страх згорить. Згоріти всьому страшного. Не боятися, цуратися як потрібно».

Цю свічку поставте дитині в кімнату і запаліть під час його денного сну. Віск з неї потрібно виливати на блюдечко. Не дивуйтеся, що виливати вдасться саме фігурку тварини, якого злякався малюк. Коли свічка догорить до кінця, то віск з неї потрібно зібрати і винести з будинку відразу ж. Так, символічно вважається, що ви виносите страх дитини за поріг.

Після цього можна ще над дитиною почитати молитви. Сильні молитви, допоможуть до кінця вивести переляк, який є у свідомості малюка.

Заговір на сон

Ось ще один простий заговір від переляку дитини. Його просто потрібно починати проти страху, поки дитина спить, вночі або вдень. Тільки обов’язково потрібно вибрати добу, коли місяць щербатий. Станьте з лівого боку дитини і читайте такий текст:

«Все, що зайшло страхом, тепер і вийде лівим боком. Поки я кажу, воно і виходить. Не боїться, не чекає, новий будинок не шукає, знай собі виходить назовсім. Як сказано, так і буде, по-іншому і бути не може».

Це заговір, який можна застосовувати до тих пір поки, ви побачите, що з дитиною все в повному порядку. Це обряд, який можна робити кожен день. Молитви допоможуть завершити ритуал. Молитвами добре починати і завершувати ритуал, якщо малюк переляканий.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: