На що можна заговорити шпильку?

У магії дуже часто заговір наносяться конкретно на якийсь предмет. Існують більш-менш, класичні предмети, на які можна наносити магічні заговір. Одним з таких класичних предметів в магії є шпильки. На шпильки можна наносити різні заговір. Заговір на шпильку вважається одним із самих ефективних.

Зміст:

На що можна заговорити шпильку?

Заговір на шпильку

Які заговори на шпильку бувають?

Найчастіше, на цей предмет можна наносити заговору для наступних цілей:

Чому зручно проводити заговір на суперницю на шпильку?

Заговір на шпильку дуже зручно проводити, щоб позбавитися від суперниці ось чому. По-перше, заговір на шпильку дуже легко провести прямо в домашніх умовах. По-друге, крім самої шпильки для здійснення цієї заговору вам знадобиться хіба, що церковна свічка.

А ще шпильку дуже зручно підкидати суперниці. Обряди, де легко можна підкинути суперниці магічний предмет вважаються дуже сильними.

Заговір на шпильку на суперницю

Як заговорити нову шпильку від суперниці? Отже, ви знаєте, що на вашому шляху з’явилася суперниця. Ваш чоловік або коханий чоловіки відгукнувся на чари коханки. У зв’язку з цим можна провести простій, але дуже ефективний ритуал, який допоможе зменшити чари коханки.

Для цього виберіть день місяця, що убуває. Це заговір – відворот, тому і проводити його потрібно, коли місяць іде на спадання. Підготуйте заздалегідь нову вісь і абсолютно нову церковну свічку.

Потрібно залишитися в приміщенні наодинці з собою, щоб ніхто не міг перешкодити вам в проведенні ритуалу. Запаліть свічку, та вимкніть всі електроприлади, які є в кімнаті. Звільніть кімнату також від людей і навіть домашніх тварин.

Запаліть свічку. Кілька хвилин просто дивіться на її полум’я. Це допоможе розслабитися вашій свідомості, перевести його в режим легкого трансу. Після цього візьміть у руки шпильку, і заговір на шпильку потрібно читати пристрасно:

«Прибрати її з дороги, щоб зради не було, значить, захопить твоє серце повністю в мій полон. Так, що на тебе дивилася, більше дивитися не буде. Та яка тебе хотіла, більше любити тебе не буде. Не бути їй більше з тобою поруч, все тому, що самій їй це нецікаво і не потрібно. Милість прошу, любов нашу від неї збережу. Невидимо для неї щастя наше, невидимий і ти для неї сам. Для неї заговір, для нас оберіг».

Цей текст треба читати так, як ніби прямо відганяєте від себе суперницю. При цьому, можна уявити якийсь образ. Наприклад, образ собаки, яка біжить та весь час гавкає. Цей заговорений оберіг для суперниці потрібно підкинути їй, як можна ближче до її будинку. Ритуал вступити в дію, приблизно на наступну добу.

Заговір на шпильку на схуднення

Можна позбутися і від зайвих кілограмів за допомогою заговору на шпильку. Цей текст треба читати на убуваючий місяць. Він допоможе для схуднення. А ще така шпилька буде, як оберіг, який захистить вас від ворогів та заздрісників.

Наслідки цього обряду будуть у тому, що людина набагато простіше худне і не реагує на неконструктивну критику в його адресу.

Тримайте в руках шпильку, дивіться на убуваючий місяць і промовляйте наступний текст:

«Молитвами місяця, з допомогою булавушки бути стрункою, як королевишне. Як новий місяць побачу, так себе нову в дзеркалі зауважу. Буду я себе нову любити, обіймати, доглядати за собою. Забирає місяць з собою все зайве, все не потрібне, разом з нею і я убываю».

Так заговорюють правильно англійську шпильку на схуднення. Після цього потрібно ще обмотати шпильку червоною ниткою і приколоти до речі, яку ви найчастіше носите. Червона нитка потрібна для того, щоб ще більше збільшити захисні властивості цього оберегу.

Можна повторити цей заговір на наступну убуваючий місяць. Так можна цей обряд повторювати тричі. Вже до третього разу ви помітите, що зайві кілограми йдуть набагато охочіше.

Заговір на шпильку для продажу будинку

Для продажу квартири або будинку теж підійде якісно складений заговір на шпильку. Зробити його можна дуже просто. Тут булавка виступає, як оберіг, який ви завжди носите з собою на операцію. Такий оберіг містить в собі захисні засоби.

Зробити із звичайної шпильки оберіг допоможе місяць, яка йде в зростання. У вечір такий місяця потрібно наговорити на цей предмет наступний магічний текст:

«Мені прибуток, їм будинок, мені хороша прибуток, їм гарний будинок, залучаю самих надійних і найбільш згідливих. Відволікаю самих примхливих і самих розбірливих. Прийду і продаю, грошей отримую, собі радість отримую».

Коли будете читати цей текст ваше серце повинно бути наповнене хорошими світлими почуттями. Людина щиро повинен хотіти при цьому, щоб усе було добре, як у продавця, так і покупця. Потім такий оберіг потрібно завжди носити з собою, поки не здійсните бажану операцію. А її захисні властивості обов’язково допоможуть вам це зробити.

Заговір на шпильку для об’єднання сім’ї

Заговір на шпильку на сімейну любов. Конфлікти в сім’ї неминучі. Сім’я – це такі відносини, де потрібно вміти домовлятися. Зробити спілкування в родині більш продуктивним допоможе заговір на шпильку. Якщо вам потрібно згуртувати між собою чоловіка, дитини, себе, старших родичів, то обов’язково скористайтеся цією заговором. Виберіть день прибуває місяця і наговорите на шпильку такий текст:

«Чоловіка коханого усмиряю, дитини улюбленого усмиряю, собі розуміння додаю, любов у свій будинок привношу. Як доторкнеться оберіг до їх одягу, так і стануть вони більш терплячими, більш поступливими, люблячими. Любов у чистому вигляді я цим обрядом у свою сім’ю додаю».

Вт така заговір з допомогою англійської шпильки можна зробити на згуртування сім’ї, дуже легко.

Заговір на шпильку на підвищення

Сильний заговір на англійську шпильку про підвищення на службі. Якщо ви вже довго працюєте у себе на роботі і відчуваєте, що гідні підвищення, але боїтеся про це сказати начальникові, то теж можна застосувати магічний заговір.

Ця заговір схожий на обряд Степанової для успішної торгівлі. Але по суті, що таке робота, що ви там робите? Людина продає там свій час, ресурси за гроші, це та ж торгівля.

У період зростаючого місяця на шпильку наговорите наступний заговір, щоб отримати бажане підвищення і збільшення зарплати.

«Її, енергію прошу. Та не просту енергію, а грошову. Ти прийди до мене, як місяць зараз приходить. Підкорися мені, ні, подружися зі мною. Давай станцюємо з тобою танець грошовий. Як торкнеться оберіг одягу моєї, так буду я для свого начальника найціннішим. Він побачить, він помітить, підвищить і схвалить».

Читати ці слова треба так, як ніби вас вже підвищили в посаді і дали надбавку до зарплати. Це дуже важливо, відчувати, що за допомогою магії ви вже отримали бажане. Саме так і працює сила тяжіння всього того, що хочете.

Що стосується начальника, то не виключено, що через кілька днів він сам піде вам назустріч. Тобто, можливо, він сам заведе розмову про підвищення заробітку. Але це найкращий результат такої заговору. Може бути і по-іншому. Якщо начальник не підійде сам, то обов’язково зверніться до нього ви, швидше за все, ця розмова закінчиться для вас дуже позитивно.

Грошовий заговір на шпильку

Захист, заговорена шпилька на додаткові гроші. Якщо потрібно, щоб в принципі в сім’ї стало більше грошей, то можна навести на шпильку грошовий заговір. Її наслідки проявляються так, що грошовий потік для родини дуже сильно розширюється. Тільки в момент заговору ні в якому разі не можна уявляти, яким саме чином розширитися грошовий потік. Це вже турбота самого Всесвіту. Завдання ж людини в цей момент в тому, щоб максимально візуалізувати бажаний результат. Тобто потрібно просто уявляти, що грошей стало більше. Ви що-то з сім’єю на них купуєте. А ще важливіше відчувати радість від вчиненого бажання. Ці емоції потрібно відчувати в тілі. Саме відчуття їх на тілесному рівні принесе у ваше життя бажане.

Отже, на зростаючий місяць необхідно наговорити на шпильку наступний заговір:

«Привертаю, завлекаю у свій простір гроші. Розширюється моє простір від енергії грошової. Я стаю, сім’я моя більше стає і грошей у нас все більше і більше. Як місяць прибуває, так і гроші прибувають в будинок. Невідомо звідки, казна як. Я не оберіг на одяг прикалываю, я гроші до будинку приманиваю».

Після цього шпильку потрібно носити протягом тижня, не знімаючи, кожному членові сім’ї по черзі. Помітите, що вже через місяць грошей в сім’ї з’явиться значно більше, ніж їх було раніше. Головне не напружуйте мозок про шляхи їх в ваш будинок, це вже завдання Всесвіту. Ваше завдання тільки візуалізувати позитивний результат.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: