Заговір на продаж чого-небудь

Всі ми періодично стаємо учасниками процесу купівлі – продажу. Однак то і справа опиняємося по різні сторони барикад, тобто, граємо роль або продавця, або покупця. Однак часто буває так, що реальний попит на ваш товар не відповідає очікуванням, тобто товар просто не продається. Що ж робити в такому випадку, якщо чекати продажу немає ні бажання, ні можливості? У цьому питанні допоможе розібратися магія, а саме заговір на продаж. Дізнаємося, хто може читати такі заговір, як правильно читати такі заклинання в домашніх умовах.

Зміст:

Заговір на продаж чого-небудь

Заговір на швидку продаж

У чому полягає суть обряду

Говорячи про продаж, в голові представляється картина – ви виставляєте товар на продаж, тут же з’являється покупець, ви отримуєте певну суму грошей, а він іде з товаром, який потребує. Однак на практиці все не так просто. Це пояснюється тим, що пропозиція на ринку досить широке. Тобто, якщо ви продаєте велосипед, коляску або шубу, ви повинні розуміти, що не тільки ви пропонуєте цей товар, у вас є чимало конкурентів. Магія може допомогти прискорити процес знахідки покупця і здійснення угоди.

Дуже важливо визначитися з ключем і метою, для чого ви хочете вдатися до магії, це може бути:

Також магічні техніки на продаж використовуються для того, щоб закріпить попередню домовленість про продаж. Наприклад, якщо мова про продаж квартири, будинку або машини, тобто дорогого товару, угода не відбувається за один день. Велика ймовірність того, що покупець до того, як дасть завдаток, може передумати, що природно грає проти вас. Цей фактор також враховується у багатьох заговірх на швидкий продаж.

Тепер перейдемо до найбільш потужним і чинним заговорів на продаж, які активно використовуються вже не перше десятиліття і мають тільки позитивні відгуки.

Допомога у продажу нерухомості

Незважаючи на те, що операції з нерухомістю супроводжують досвідчені ріелтори, не варто розраховувати тільки на їх допомогу, скористайтесь нескладними магічними обрядами, які будуть супроводжувати успіху продажу і купівлі житла.

Просте заклинання на продаж квартири

Цей варіант заговору на продаж нерухомості підійде для продажу будь-якого товару, однак найчастіше використовується під час операцій з нерухомістю. Для заговору на швидку продаж вам знадобиться кілька зерен пшениці. Їх потрібно покласти в кутах будинку або квартири, виставленої на продаж. Після цього приступайте до читання магічних слів:

«Зернятка я розкидаю, з товаром прощаюся. Нехай покупець знайдеться швидше, хай щасливий тут буде. Купець, купець, тебе кличу».

Після того, як буде сказано останнє слово, зберіть всі зерна і закопайте поблизу об’єкту в якості розсади для саду. Це значно прискорить процес продажу і допоможе знайти відповідального покупця.

Як продати квартиру швидше

Всі ми не любимо чекати, особливо, якщо це стосується отримання грошей. Є спосіб прискорити бажану операцію. Для цього потрібно провести такі заходи:

«До тебе звертаюся, домовик. Жили з тобою пліч-о-пліч, не ображав (-а) я тебе, домовик, і ти до мене був милий. Допоможи продати житло, домовик, приверни купця сюди. І не капості ти тут, хай він головним буде надалі».

Тепер потрібно вилити використану брудну воду на вулицю, так як вона увібрала в себе весь негатив, який міг би виникнути в процесі оформлення угоди.

Якщо ж продається який-небудь інший товар, потрібно провести схожий ритуал з обмиванням предмета. Наприклад, якщо потрібно продати меблі, обітріть її вологою ганчіркою, потім прочитайте наведений заговір на швидкий продаж.

Як зробити продаж успішної

Щоб угода з покупцем нерухомості пройшла «без сучка і задирочки», тобто успішно, можна застосувати відповідний сильний заговір на продаж. Його читають строго на світанку, коли сонце тільки сходить на небосхил. Спочатку звернемося до бога, прочитавши тричі молитву Отче наш. Після цього потрібно вимовити безпосередньо до слів сильного заговору на продаж.

«Пороги шовкові, вікна срібні, гладкі стіни, речі малахітові – всі пропоную тобі, купець. Чекаю від тебе грошей, щоб продати все тобі».

Дуже важливо підібрати правильний час для проведення ритуалу. Ідеальним вважається страсна п’ятниця і зростаюча місяць, якщо ритуал проводиться в домашніх умовах. Пам’ятайте, ніхто не повинен перешкодити вам.

Як прискорити продаж землі

Земля – це товар, який завжди буде в ціні. Справа в тому, що при купівлі землі ви самі будете вирішувати, що буде побудовано на придбаній ділянці. Так як це дороге придбання, і покупець, і продавець хоче максимально убезпечити процес продажу.

Для цього в магії є окремий заговір на вигідний продаж, який викладено нижче:

«Продаю земельку, чорну і шляхетну. Нехай прийде покупець і стане їй розпоряджатися. Нехай принесе гроші і мене не обдурить. Чекаю я тебе з нетерпінням, не піди до іншого продавця».

Тепер ви можете спати спокійно, покупець не буде шукати іншого продавця і не відмовиться від вчинення правочину в останній момент.

Заговір на продаж будь-якого товару

Звичайно, допомога у продажу потрібна не тільки під час операцій з нерухомістю, але і під час продажу будь-якого іншого товару. Це може бути картина, одяг, взуття, квіти, овочі, м’ясо, молоко, продукти і так далі, це не має значення. Як зробити так, що б покупець звернув свою увагу саме на вас і придбав те, що ви пропонуєте? У таких випадках застосовуються особливі заговору на продаж, які грають на руку продавцю.

Ритуал з монетою

Цей ритуал потрібно проводити строго на зростаючому місяці, це позитивно вплине на результат ритуалу. вам потрібно взяти монету срібного кольору, щедро вмочити її в ефірну олію чайного дерева. При цьому потрібно примовляти такі слова:

«Віддаю товар, чекаю монету натомість. Приймаю твій дар, віддаю свій товар. Чекаю удачу сюди. Амінь».

Після цього потрібно піти в найближчий магазин і витратити монету на покупку будь-якого товару. В той момент, коли ви віддасте монетку продавцю, тихо вимовте слово «Сплачую».

Дрібка на продавану річ

В даному випадку потрібно стати поруч з продаваним товаром, якщо є можливість, візьміть його в руки. Тепер приступайте до читання слів заговору на швидку продаж:

«Я, (ім’я), совісно продаю товар, чекаю того ж від тебе, хто прийде на мій поріг. Перший, другий, третій прийде і купівлю забере».

Вже через кілька днів заговір на продаж подіє, оголошення про продаж відгукнеться реальний покупець, залишається тільки чекати дзвінка або повідомлення.

Найсильніший заговір

Це один з найсильніших заговорів на успішний продаж на продавану річ, його ще називають заговір на воду на продаж. Для його проведення потрібно знайти чорний відріз тканини і взяти широку ємність з кухонною сіллю. Злегка змочити ганчірку в звичайній воді, потім щедро обваляйте в солі, щоб вона вся була в солі. Тепер кажете наступні слова:

«Чорний колір – колір смутку і туги. Однак я сумувати не буду, так як товар продаю від душі. Чекаю тебе, мій покупець, двері тобі лише отворю».

У даному варіанті необхідно дотримуватися правила проведення обряду. Таким чином, суворо забороняється розпивати алкоголь напередодні ритуалу, а також потрібно докласти максимум зусиль, щоб за добу до і після обряду ні з ким не сваритися. Якщо всі умови будуть виконані, продаж буде здійснена найближчим часом.

Заговір на прискорення продажу

Незалежно від того, що саме ви плануєте продати, зробити це хочеться, як можна швидше. Щоб здійснилося бажане, в магії є кілька заклинань і шепіт, які наблизять термін угоди максимально і зроблять її термінової.

Популярний заговір на швидку продаж

Наведемо варіант заговору на швидку продаж, який можна знайти в книзі заклинань Наталії Степанової. Для його проведення вам знадобиться річ, виставлена на продаж, і паперова банкноти великого номіналу. Покладіть або поставте перед собою товар, візьміть в ліву руку гроші і обмахивайте з їх допомогою товар. У даному випадку гроші повинні грати роль своєрідного фінансового магічного віяла, який приверне удачу у ваш будинок.

Вимовляти при цьому потрібно такі слова:

«Я Продаю, продаю, всіх на ярмарок покликом! Все, що хочеш – є ось тут, заходь швидше, друже».

Заговір на аромат

Аромати і запахи є потужними провідниками магічної енергії. З цієї причини часто одним з інгредієнтів приворотів і заговорів для вдалого продажу стають аромати. Щоб підвищити успіхи в торгівлі і залучити покупця, потрібно скористатися запахом лаванди. Потрібно придбати ароматні палички з відповідним запахом, потім окур продавану річ даними димом. В цей час говорите такі слова:

«Чую, мідяки дзвенять, дим йде, покупець приходить».

Заговір на продаж має подіяти найближчим часом.

Підвищуємо торгівлю на ринку

Ось вже де по-справжньому кипить продаж, це на ринку і базарі. Тут лише за один день звершується тисячі грошових операцій. Те ж саме відбувається в перукарнях, косметології, однотипних послуги, наприклад, в середовищі харчування, і так далі. Як продавцям вдається витримувати конкуренцію, адже, наприклад, тільки молоко продають близько 20 чоловік в одному ряду? Дізнаємося про особливості базарній магії, які заговору застосовуються продавцями.

Як боротися з поганою торгівлею

Магія – загальнодоступна, скористатися нею може кожна людина. З цієї причини існує велика ймовірність того, що продавець, який стоїть ліворуч або праворуч від вас має такий прибуток не тому, що його сир смачніше, а полуниця свіжа, а з тієї причини, що він наклав заклинання на хорошу торгівлю і залучення клієнтів.

Хвилюватися не варто тільки в тому випадку, коли:

У всіх інших випадках ви з великою ймовірністю зазнаєте невдачі і підете додому без заробітку. Щоб цього не сталося, потрібно знайти ефективний заговір на продаж, який буде сильніше того, що наклав конкурент. Це можна зробити тільки методом проб і помилок, іншого шляху немає.

Підвищуємо попит на залежану річ

Всі товари можна умовно поділити на ті, що продаються найкраще, і ті, що довго лежать без руху. Це може відбуватися з багатьох причин, наприклад, на продаж впливає час року, курс валюти і так далі. Не варто впадати у відчай, завжди є можливість обійти всі перешкоди і таки продати залежаний товар. Для цього виберіть відповідний час, а саме – повня, і читайте такі слова, дивлячись на місяць:

«Блищить місяць на небі, повна, як апельсин. Освіти мій товар, приверни людей. Свято, свято буде місце, де я торгую. Тут краще, нехай сюди ідуть».

Добре, якщо під час читання заговори, річ, яку треба продати, буде поруч.

Продаємо непопулярний товар

Ще один спосіб, який підвищить ваші шанси на продаж залежалого непопулярного товару. Для його проведення треба покласти або поставити товар, який потрібно продати між тими, що користуються постійним попитом. Після цього говорите слова:

«Стояла корова, молоко давала, молоко не взяли, воно скисло. Нехай з цим товаром так не станеться, нехай знайдеться той, кому він потрібен. Амінь».

Допомога у продажу машини

Продаж машини – це достатньо поширений вид фінансових відносин між людьми. Люди, а особливо чоловіки, досить часто міняють автомобілі. Після покупки нової машини, стару, природно потрібно продати, щоб виправдати хоча б частину витрачених грошей. Для обряду вам потрібно зустрітися з потенційним покупцем, потрібно вести себе доброзичливо і привітно. Під час поїздки ви повинні декілька разів промовити такі слова:

«Їду на зустріч тебе продавати. Будеш ти нового людини катати. Фари блимають, кермо, поворот, нехай угода моя вдало пройде».

Дуже важлива деталь – машину потрібно розгорнути таким чином, щоб капот дивився на схід.

Інші заговір на продаж авто

Людина, що продає особисте транспортний засіб може застосувати будь-який з вподобаних заговорів на продаж машини. Головне, щоб він припав вам за душу і не йшов врозріз з внутрішніми відчуттями. В якості додаткових магічних предметів можна використовувати освячену воду, сіль, цукор, свічки, ключі (заговір на продаж на ключі), монети, паперові купюри і так далі.

Однак чоловіки схильні вибирати ті обряди, в яких не потрібно нічого зайвого, тобто, так звані «змови всуху». Одним з таких обрядів є обряд на продаж авто з обов’язковим обходом машини.

Вам потрібно приїхати на місце зустрічі з потенційним покупцем, потім вийти з машини. Пройдіться навколо свого транспортного засобу проти годинникової стрілки, потрібно зробити одне коло. При цьому про себе говорите такі слова:

«Коло роблю, справи верчу. Притягни нового власника. Гроші хай несе».

Як вигідно продати бізнес

Власну справу або бізнес, в який було вкладено стільки коштів і зусиль – це, напевно, один з найбільш цінних товарів, який можна придбати за гроші. Звичайно, покупець зацікавлений у тому, щоб угода пройшла вигідно для вас, і не було ніяких підводних каменів.

Такі операції звичайно здійснюються в максимально комфортних умовах – за чашкою кави в затишному кафе або ресторані. Однак, незважаючи на це, це є ризиковою операцією, тому потрібно бути на чеку, і, по можливості, посилити ступінь успіху за допомогою магічного заклинання.

Напередодні операції ви повинні стати перед дзеркалом, взяти в руки гаманець і промовити такі слова:

«Моя плоть і кров, моя робота, я продаю тебе в інші руки. Ти був моїм станеш чужим. Нехай плата за це буде гідною і не обдурить мене новий власник. Працюй на благо іншої людини, принесеш йому блага, як мені колись приносила».

Ви ознайомилися з безліччю заговорів, які часто використовуються в тому чи іншому випадку, коли вам потрібно що-небудь продати. Особлива комбінація слів може стати вашим помічником і гарантом того, що операція пройде успішно. Будьте чесними перед собою і покупцем, практикуйте магію з розумом і тоді продаж буде на 100% успішною і легкою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: