Як читати заговір від сильного зубного болю

Будь-який мешканець планети хоча б раз у своєму житті стикався з болем зубів. Терпіти ці неприємні відчуття може далеко не кожен. Особливо погано переносить біль дитячий організм. Природно, що больовий синдром виникає не просто так, треба одразу звертатися до стоматолога. Однак, іноді відбувається так, що потрапити до лікаря немає можливості. У цих випадках на допомогу прийдуть різноманітні магічні ритуали та заговору. Заговір від зубного болю — перевірена віками і поколіннями засіб позбавлення від больового синдрому. Сама хвороба не вилікується, і відвідати дантиста все-таки доведеться.

Зміст:

Як читати заговір від сильного зубного болю

Заговір від сильного зубного болю

В яких випадках діє заговір

Заговір проти зубного болю можна читати як для зняття болю, так і для її профілактики. Особливої кваліфікації для заклинання, їх може прочитати навіть недосвідчена людина, ніколи раніше не виробляв магічні дії. Ритуал заговір від зубного болю не прив’язується до конкретної фази місяця, якщо в інструкції по застосуванню не вказано інше.

У деяких випадках заговір треба буде робити на якийсь предмет:

При цьому проводиться певний ритуал. У будь-якому випадку структура заклинання буде однаковою: вступ, основа, закінчення. Заговір від хворого зуба треба читати монотонно, без емоцій, в деяких випадках треба читати кілька разів (для посилення ефекту).

Більшою силою володіють ритуали, при цьому використовуються заклинання нічим не відрізняються від заговорів. Тому, якщо поруч не виявилося необхідного інвентарю, то не варто зневірятися, заговір подіє, але ефект буде короткочасним. В іншому випадку цього вистачить, щоб дістатися до лікаря.

Якщо больовий синдром є симптомом дуже серйозного або хронічного захворювання, то заговір від зубного болю може не допомогти. Також, якщо неприємні відчуття викликані накладеним поганим закляттям, то треба попередньо зняти його.

Так як заговорити зубний біль, як правило, треба терміново, то нижче наведемо список легко запам’ятовуються і найдієвіших заговорів.

Заговір Степанової від зубного болю

Великою силою від зубного болю мають заговору Степанової. Сибірська цілителька Наталя Степанова, є автором багатьох сильних заклинань проти хвороб. При читанні заговорів сибірської цілительки, заснованих на молитвах треба дотримуватися ряду простих правил:

За відгуками людей, незважаючи на уявну простоту, заклинання Наталії володіють величезною силою і здатні допомогти надовго позбутися від хворобливих відчуттів. Вимовляти текст треба монотонно, ритмічно:

Місяць в небі, Сонце в дубі. Замри, черв’як в зубі. Амінь.

При вимові заговору треба в думках представляти свою біль і негативні відчуття у вигляді черв’яка, якого ви зупиняєте. Після зняття больового синдрому не затягуйте з походом до дантиста, адже тільки він може видалити причину виникнення болю.

Як заговорити зубний біль на воду

Існує досить сильний заговір від зубного болю на воду. Вода повинна бути чистою, краще колодязну. Перед прочитанням треба ретельно підготуватися: звільнити свої думки від поточних справ, зосередитися на зняття негативних відчуттів. У темний час доби треба взяти в руки склянку з водою і тричі прочитати над ним наступні слова:

Сонце і місяць, вогонь і вода! Біль моя уменьшайся і йди. Йди назавжди! Йди крізь землю і хмари.

Після прочитання треба повільно, маленькими ковтками спустошити склянку. Незабаром хворобливі відчуття підуть.

Також від зубного болю для себе читають заговір на святу воду. Оскільки сама вода вже несе в собі зцілення, то після прочитання над нею молитви вона набуває чудотворні властивості. У світлий час доби виходять на вулицю, у склянку наливають святу воду, сім разів вимовляють наступну молитву:

Ангел-охоронець, святий покровитель, ти воду, Богом дану, благослови, хай вона мою біль змиє, так віднесе її в чисто поле — широке роздолля. Вода в землю піде, з собою біль віднесе. Амінь.

Після прочитання прополіскують рот заговоренной водою. Як тільки склянку стане порожнім, больовий синдром піде.

Заговір на зуб мудрості

Дуже часто виникають больові синдроми при прорізуванні останнього корінного зуба, так званого «зуба мудрості». У деяких випадках справа доходить до підняття температури, запалення ясен, жахливого головного болю. Для зняття больового синдрому можна провести невеликий ритуал. Беруть пісочний годинник, білу швейну нитку, церковну свічку. У темному приміщенні запалюють свічку, ставлять поруч з нею годинник. В руки беруть нитку, тричі тихо, монотонно вимовляють такі слова:

Як білу нитку в руках тримаю, так і біль раба Божого (ім’я по хрещенню) хапаю. Нехай вона, злим духом принесена, залишить мене. Амінь.

Після цього треба обв’язати її навколо свічки. Біль швидко відступить. Свічку треба занести в найближчу церкву.

Заговір від хворого зуба — просте перевірений поколіннями засіб, що дозволяє в домашніх умовах швидко позбутися від больового синдрому, не допустити виникнення флюсу, гною та інших ускладнень.

Заговір давніх слов’ян

Древні слов’яни дуже часто застосовували магію для позбавлення від хвороб, на здоров’я дитини, підвищення врожайності і т. д. До наших днів дійшли найсильніші і дієві давньослов’янські заговори, які сприяють швидкому позбавленню від неприємних відчуттів як дорослій людині, так і дитині. Застосовуючи ці заклинання, треба пам’ятати: все вимовляється пошепки, здоровою людиною. Для того, щоб зуб перестав боліти, беруть кілька дрібок солі, додають у склянку води, виходять на вулицю. Монотонно розмішуючи, вимовляють наступне:

Водиця, вода, прозора як сльоза. Хвороба відверни, зуб раба Божого (ім’я) зціли. Як стечешь ти в надра, так і біль піде.

Після замовних шепіт треба прополоскати рот дитині розчином. Після того, як вода вбереться в землю, всі негативні відчуття зникнуть.

Знайти правильний ритуал (заклинання) може фахівець у цій галузі, найбільш дієві заговору передаються з покоління в покоління. Також їх можна використовувати в цілях профілактики, для запобігання руйнування зубів, поліпшення стійкості коронок і т. д. Однак завжди треба пам’ятати, що кваліфіковану лікарську допомогу не замінить ніяка магія.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: