Як самостійно заговорити монету на гроші і удачу

Ми самі керуємо нашою долею, здійснюючи ті чи інші вчинки. Однак існують магічні обряди, які зможуть скоригувати ті чи інші сфери людського життя, до них, у тому числі відносять і фінансовий стан. Існує чимало заговором на залучення багатства, однак найчастіше практикуються ті, що читаються на монету. Дізнаємося, як заговорити монету на гроші і удачу, що для цього знадобиться і хто може це робити.

Зміст:

Як самостійно заговорити монету на гроші і удачу

Заговір на монету

Суть ритуалу

Що являє собою обряд на залучення грошей? Це текст, написаний особливим способом, який змінить долю людини, змінивши його фінансове становище. Важливо дотримуватися всі пункти ритуалу, щоб отриманий ефект був позитивним. Також треба мати стійку віру в себе і результат, це стане половиною успіху.

Можна зробити заговір, щоб гроші водилися, самостійно в домашніх умовах? Звичайно, так, адже ці обряди належать до підвиду побутової магії, читати їх можуть навіть ті, хто ніколи не мав справу з магією. Немає сенсу звертатися до третіх осіб – професійним магам і ясновидців, ворожок, так як заговір на монету не вимагають особливих вмінь і додаткових предметів. Також існує чимала ймовірність того, що розрекламований маг виявиться звичайним ошуканцем, який не має ніякого відношення до магії, а працює лише для того, щоб виманювати гроші у клієнтів.

Такі обряди рекомендується читати самостійно, так як вони не небезпечні ні для вас, ні для оточуючих, тобто побічні ефекти відсутні повністю. Дізнаємося докладніше, які існують правила читання заговір на гроші і удачу.

Які правила потрібно дотримуватися

Перш ніж приступати до читання заговорів на монету, потрібно ознайомитися з правилами, це значно збільшить ваші шанси на успіх.

Які додаткові предмети можуть знадобитися

Приворот на монету – це досить сильне закляття. Є відгуки реальних людей про те, що з їх допомогою вони вийшли за межу бідності, мають власний бізнес. Їм протягом усього життя допомагають вищі сили, надаючи допомогу у фінансовій сфері.

Для того щоб підсилити ефект від заговори, а також продовжити його дію, використовують додаткові магічні предмети. Це можуть бути:

Все це збирають заздалегідь і залучають до читання заговору на монету. Це привносить додаткову потужність, так як залучаються сили природи. Перейдемо до конкретних заклинанням на монету, які читають для того, щоб залучити гроші і багатство в життя людини.

Сильний обряд на монету

З безлічі заговорів на монети, найчастіше користуються даним текстом, так як він найчастіше спрацьовує на практиці. Для його виконання вам знадобиться монета. Це може бути звичайна пятирублевая монета (5 руб., 50 рублева і так далі, номінал не має значення), або ж спеціальна китайська монета, яку можна придбати в спеціалізованому магазині або сувенірних крамницях. Найвдалішою буде вважатися знайдена монетка.

Потрібно взяти монетку, покласти під розлогий старий дуб і трохи притрусити землею. Після цього приступайте до читання магічного тексту:

«Росте дерево старе, так і гаманець мій вшир буде зростати. Дванадцять місяців пройдуть, грошики мені принесуть, рік за роком, день за днем, буду щасливий (-а) тепер. Амінь».

Після цього йдіть додому, прямо на кухню і займіться випічкою домашнього хліба. Повторюйте випікання ще 12 разів, кожен раз на місяць. Це закріпить ефект від ритуалу. Особливістю цього заклинання є те, що ефект не настає швидко, чекати доведеться від декількох тижнів до декількох місяців. Однак згодом безбідне існування залишиться з вами надовго.

Як швидко збагатитися з допомогою монетки

Існує ряд заговорів для тих, хто не хоче чекати і бажає роздобути бажане багатство прямо зараз. Для одного з таких обрядів вам знадобиться монета, щіпка пшеничних зерен, ваш особистий носовичок, де є ваші сліди(бажано не новий).

Покладіть зерна в землю разом з монетою і поливайте три дні чистою питною водою. Коли здасться перші паростки пшениці, прочитайте, дивлячись на них, такі слова:

«Хліб, хлібець, голова всьому. Мати, матінко ти наша. Без тебе ні один стіл не обходиться, ні дитину, ні старий їсти без тебе не сідають. Від твого зернини, нехай мені буде одне, а від монети – гроші зросте. Я буду поливати, доглядати, а вона мені принесе плоди. Амінь».

Продовжуйте доглядати за паростками, справно поливайте їх. Важливо на ніч вкривати горщик носовою хусткою, особливо важливо це робити під час зростаючого місяця. Коли на небі буде повний місяць, накапати на хустку кілька крапель воском, щоб заклинання продовжувало працювати.

Заговір на монету на місяць

У багатьох заговірх використовується та чи інша стадія місяця, заговір на залучення грошей – не виняток. Ідеальним часом вважається зростаючий місяць (молодик), так як у міру її зростання буде преувеличиваться ваш фінансовий стан. Для його виконання потрібно вибрати відповідний день, коли місяць перебуває в потрібній стадії (зростаюча, спадна або повня), стати біля вікна, так щоб місячне світло потрапляло на вас. В руці потрібно тримати монету, дивитися на місяць і говорити такі слова:

«Іде багач, за ним купець, а там і я піду. Нехай ця монети стане моїм помічником, щоб гроші до мене йшли».

Прочитати ці слова треба не менше трьох разів. Під час останнього читання потрібно взяти монету в праву руку і водити ребром за зап’ястя лівої. Причому важливо здійснювати рухи обов’язково проти годинникової стрілки і ніяк інакше. Потім потрібно постукати монетою по лобі три рази.

Після цього помийте руки з милом, а монету покладіть в гаманець на три дні. Після цього її потрібно витратити на що-те, що ви довго хотіли придбати для себе, але відмовляли з яких-небудь причин.

Заговір на сонці

Варто сказати, що не тільки луна може сприяти успіху грошових обрядів. Досить часто в обряді бере участь сонце. Для того щоб провести сонячний заговір, вам знадобиться монетка з жовтого металу. Покладіть її на балкон або підвіконня так, щоб на нього потрапляли прямі промені сонця. Потім приступайте до читання тексту заговори:

«Сонця промені гріють не тільки тіло і душу, але і грошики гріють, щоб росла вона швидко і не зменшувалася».

Монета має пролежати ще три години, після чого її кладуть в кишеню або гаманець і носять з собою постійно. Важливо не витрачати монетку, інакше дія цього оберегу перейде до нового власника, а ви залишитеся біля розбитого корита.

Заговариваем монету для нового гаманця

Щоб водилися гроші, вам доведеться придбати новий гаманець. Ідеально, якщо купите його не ви самі собі, а це буде подарунок від близької людини. Візьміть новий гаманець, покладіть у відділення для дрібниці одну монету і прямуйте до найближчого джерела води – річки, моря або джерела. Якщо зробити це з якихось причин неможливо, можна підійти до відкритого водопровідного крану, хоча це може стати причиною провалу обряду.

Потрібно намочить обидві руки і злегка намочити гаманець. Після цього прочитайте такі слова:

«Монетка лежить, не випаде. Тепер вона мені радість і гроші принесе. Моє багатство, як вода, тече до мене. І буде так завжди».

Не витрачайте монетку ніколи, це скасує дію ритуалу.

Гроші швидко додаються за допомогою монети

Ця заговір на монетку в самому початку не вимагає ніякої спеціальної підготовки. вам потрібно просто частіше піднімати свій погляд на небо. Якщо ви випадково побачите на ясному небі молоденький місяць, народження якого відбувається на ваших очах, негайно витягніть з кишені або гаманця монетку і міцно затисніть правою рукою. Дивись на молодий місяць, вимовляєте пошепки такі слова:

«Місяць, місяць ти діте, ти на небі, наче золото. Як ростеш ти, так і гроші в кишені ростуть. Одягнули цю монетку силою, нехай буде вона мені допомагати».

Монетку можна відпускати аж до того, поки ви не прийдете додому. Будинки розтисніть кулак, прочитайте, дивлячись на монету слова грошового заговору на монету ще раз. Після цього зробіть в монетці отвір і носіть в якості оберега, не знімаючи ніколи. Це буде ваша особиста нерозмінна монета.

Заговір на монету з використанням води

Для проведення обряду вам знадобиться мідний п’ятак (в ідеалі — срібний, але блискучий). Що стосується часу, то краще вибрати першу половину дня, бажано до дванадцяти годин дня. Знайдіть два однакових відра (склянки) і наповніть їх водою до верху. Причому вода в першому відрі повинна бути заговоренной, а в другому молчанной. Для довідки: молчанная вода – це вода, при наливанні якої не було вимовлено ні слова, а також були відсутні свідки її наливання.

Занурте одну руку в першій відро, другий – у друге, в цей час вимовляєте таку дрібку:

«Срібна вода тече, печалі віднесе. Стоїть вода – багатство принесла»

Після цього візьміть п’ятак і по черзі занурте в обидва відра, затримуючи руку на кілька секунд.

Заговір на залучення грошей від Ванги

Будь-магічне дійство, в назві якого фігурує Ванга, володіє особливим попитом. Заговір на залучення грошей від Ванги – не виняток. Щоб провести цей дієвий ритуал вам знадобиться:

Важлива умова – виконавець наговору повинен відчувати легкий голод. Таким чином, намагайтеся не їсти нічого за кілька годин до початку читання заклинання від Ванги.

Що стосується часу, даний заговір читається тільки вночі, тоді, коли ніхто не зможе вам перешкодити. Потрібно знайти затишне місце в квартирі або будинку і приступати до її початку.

Візьміть хлібну кірку, під неї покладіть монету, станьте перед нею. Дивлячись на неї, прочитайте такі слова:

«Хліб нас годує, як завжди, так як усього він голова. Нагодуй ти всіх зараз, грошики принеси до нас. Нехай у моєму домі всі будуть ситі, а грошей буде достатньо».

Після того, як будуть вимовлені слова, з’їжте скоринку, не запиваючи водою. Вважається, що вже через кілька днів заговорена монетка почне приносити гроші — ви можете отримати виграш в лотерею, отримати хороший прибуток від продажу в торгівлі і так далі. Тому ніколи не втрачайте її і носити в гаманці з собою.

Тепер ви знаєте, як можна заговорити монету на гроші і на удачу. У висновку скажемо про те, що заговір на гроші на монету – це найпростіша магія, яку може практикувати будь-яка людина, навіть профан в магії. Однак буває і так, що після проведеного ритуалу ефект не настає, тобто удача не на вашій стороні. Для цього може бути декілька причин. Найбільш часта – була упущена яка-небудь деталь проведення обряду. У такому випадку варто провести ритуал заново, провівши попередній аналіз зроблених помилок.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: