Заговір на схуднення

На сьогоднішній день проблема зайвих кілограм займає все більше і більше людей. Жорсткі параметри краси, усталені в суспільстві, впливають не лише на самооцінку і здоров’я людини, але навіть на його працевлаштування. Для вирішення проблеми надлишкової ваги люди часом готові на що завгодно. Хтось дотримується виснажливих дієт, які часом згубно позначаються на здоров’ї, хтось проводить години в спортзалі, витрачаючи на це час і гроші, хтось вдається до послуг хірургів.

Зміст:

Заговір на схуднення

Заговір на схуднення

Що робити тим, хто не може жертвувати своїм здоров’ям, часом і грошима заради стрункої фігури, невже немає легкого і доступного способу скинути зайву без особливих витрат і зусиль? Заговір на схуднення, в поєднанні з правильно проведеним обрядом, здатний істотно спростити життя людей, бажаючих схуднути. А адже прочитати завчений текст і виконати ряд нескладних маніпуляцій дуже просто.

Якщо поєднувати магічні ритуали, що проводяться в домашніх умовах, з дотриманням легкої дієти і мінімальними спортивними навантаженнями, нехай навіть це буде піша ходьба, можна з легкістю розпрощатися з ненависними кілограмами. Заговір для схуднення буде відмінною підмогою для тих, чия вага ну ніяк не зменшується, незважаючи на прикладені зусилля. Так як всі обряди, спрямовані на організм людини-це біла магія, вони діють за принципом очищення і стимуляції природних процесів, що протікають в організмі. Тобто наслідки такого втручання в організм не бувають негативними, за умови виконання всіх негласних правил.

Якими бувають заговору для схуднення

Бажає схуднути за допомогою магії може знайти безліч відповідних обрядів – тут і заговору на їжу, на червону нитку, на воду, рис, картопля, заговір червону свічку, гребінець, заговір на яблуко і зелений чай, мусульманські та тибетські ритуали, обряди відомого практика Наталії Степанової, магія вуду і ритуали, що проводяться в бані за старослов’янським традиціям. Є навіть заговори, які потрібно читати в туалеті! Запорукою успіху заговору на схуднення є переконаність людини в тому, що він робить і чітке усвідомлення мети, яку треба досягти. Будь-яке чаклунство передбачає не тільки проведення ритуалів і читання обмов, вона потребує зусилля, які прикладає практик для досягнення поставленої мети.

Один тільки заговір для схуднення не послужить підставою до різкого зниження ваги – він лише може прискорити процес і побачити позитивну динаміку протягом невеликого проміжку часу.

Той, хто хоче схуднути повинен пам’ятати, що навіть самий потужний ритуал не дасть видимого ефекту, якщо людина виголосить заговір і продовжить їсти пончики, лежачи на дивані. Всесвіт влаштована таким чином, що для отримання результату потрібно прикладати нехай і невеликі, але зусилля.

Як тільки практик знаходить підходящий саме йому заговір схуднути він зможе сильно і більше не поправлятися. Віра, спрямована на ритуал, що допомагає зробити процес позбавлення від зайвої ваги більш швидким і крім того, наслідки такого магічного схуднення не завдадуть шкоди здоров’ю. Прочитати текст заговору потрібно максимально серйозно і щиро з вірою в його силу і не чекати, що результат максимально проявиться вже через пару днів.

Від чого залежить успішність домашніх магічних ритуалів

Всім знайома фраза про те, що щастя любить тишу. Так от в магії діють ті ж закони. Невірно сказане слово може призвести до неприємних наслідків. Нерідкі випадки, коли раптово схудла жінка розповідала заздрісним подругам про те, як саме їй вдалося швидко розлучитися із зайвими кілограмами, і через якийсь час після такої розповіді ненависний жир повертався назад. Розповідати про проведені магічних ритуалах не можна ніколи і нікому.

Крім того, всі магічні обряди, спрямовані на схуднення потрібно проводити в суворій відповідності з місячним календарем. Місяць повинна бути строго спадною. Яким би сильним не було нетерпіння, важливо пам’ятати, що заговір на схуднення, виголошений на місяць у фазі зростання, а не зменшення, не тільки не допоможе позбавитися від зайвої ваги, але матиме абсолютно протилежний ефект – тобто зайвих кілограм неабияк додасться.

Поряд з цими вимогами не варто забувати і загальні правила проведення магічних ритуалів. Під час проведення обряди потрібно перебувати в одному приміщенні, текст заклинання потрібно читати напам’ять, без запинки – не з дисплея, не з книжки, не з листочка з записом, а попередньо вивчивши напам’ять. Магія, спрямована на позбавлення від зайвої ваги вимагає проведення обряду натщесерце рано вранці або пізно ввечері в понеділок або п’ятницю. У приміщенні не повинно бути ніяких відволікаючих факторів і сторонніх шумів.

При дотриманні цих нескладних правил будь-хто зможе попрощатися із зайвою вагою швидко і ефективно, не нашкодивши своєму здоров’ю.

Доступні ритуали для схуднення

Заговір на схуднення діляться на декілька видів – харчові, пов’язані з водою, домашні та лазневі. Прочитати кожен з них нескладно, але деякі з них вимагають попередньої підготовки. Один із вимагають підготовки ритуалів – заговір на свічковий віск. Сам по собі він досить потужний, але при його проведенні необхідно чітко усвідомлювати мету, яку потрібно досягти. Більшість ритуалів, які допомагають скинути зайву вагу, починають діяти приблизно через тиждень після проведення.

Заговір на бджолиний віск

Для проведення ритуалу зі свічковим воском потрібно купити бджолиний віск, який раніше не був використаний. Такий віск можна придбати у торговців медом, або ж розплавити нову церковну свічку.

Підготовчі заходи треба починати за тиждень до проведення обряду. Першим етапом стане визначення кількості кілограмів, від яких необхідно позбутися і це число відняти від свого фактичного ваги на даний момент.

Віск потрібно розплавити, щоб він став м’яким. Потім сформувати з нього ковбаску завдовжки з вказівний палець (приблизно). Цю ковбаску потрібно різати упоперек (як морква) і вимовляти вголос при кожному надрізі:

«Один кілограм, два кілограма, три кілограми» і т. д.

Повинно вийти кількість гуртків, рівне кількості кілограм, з якими треба розлучитися. Після чого всі ці гуртки необхідно розплавити з сформувати з м’якого воску кулю, що втілює зайву вагу. Отриманий шар потрібно забрати під свою подушку приблизно на тиждень (плюс-мінус пару днів). Засинаючи протягом цього тижня потрібно представляти себе більш стрункою і привабливою, намагаючись зберігати цей настрій протягом усього тижня і відчувати впевненість у тому, що ритуал обов’язково подіє.

При настанні повного місяця, куля потрібно дістати з-під подушки, міцно стиснути в руці і уявити себе без зайвих кілограм, красивим і здоровим людиною, чия постать привертає захоплені погляди оточуючих. Після стискання кулі в кулаці треба знайти місце на підлозі, куди потрапляє місячне світло, окреслити сіллю або землею коло, в якому розмітити вийшов кульку і йти спати. Ранок від кулі потрібно відірвати маленький шматочок і розплавити його, представивши що жир тане так само, як і віск, обсяги зменшуються і тіло стає струнким і підтягнутим. Поки віск не застиг, необхідно викинути його на вулицю, а краще закопати. В крайньому випадку, можна змити в унітаз. Обсяги отщипываемых від кулі шматочків треба розрахувати так, щоб його вистачило до початку нової фази місяця.

Восковий ритуал вуду для схуднення

Про силу та ефективності магії вуду не чув лише ледачий, який не дивився телевізор, не читав книг. Більшості людей вудуистские ритуали видаються чимось зловісним, грішним і похмурим, при цьому навіть самі світлі цілительки визнають, що магія вуду володіє сильною дією. Спочатку культ вуду був спрямований на захист і зцілення, а порчі, зобмирование та заподіяння шкоди здоров’ю прийшли в це магічні протягом не так вже й давно.

Для того, щоб виконати вуду заговір на схуднення також знадобиться:

З м’якого воску (він обов’язково повинен бути натуральним, це важливо) потрібно зліпити невелику фігурку, яка повинна бути трохи повненькою, уособлюючи того, хто проводить ритуал.

У віск, з якого зліплена фігурка, потрібно додати свої волосся і кров, попередньо проколів палець. Весь час поки практик надає фігурці форму, він повинен представляти як швидко і ефективно він втрачає вагу, знаходячи бажані розміри.

Під час читання заговору від боків лялечки потрібно відщипувати невеликі шматочки воску. Віск можна і потрібно брати не тільки з боків, але і з живота, стегон, рук і сідниць фігурки. Одержаний силует повинен бути схожий на той, до якого прагне проводить ритуал людина.

По завершенню ритуалу всі відірвані шматочки необхідно загорнути в клаптик тканини, яка раніше була натільною білизною, або в стару ношений одяг. Отриману лялечку потрібно сховати в такому місці будинку, де її ні в якому разі не знайдуть. Якщо ж фігурка буде виявлена, наслідки будуть жахливими. Так само про проведений ритуалі не можна розповідати нікому і ні при яких умовах. Цей сильний заговір на схуднення необхідно читати на ніч, коли за вікном вже стемніє.

Звучить сильний заговір на схуднення наступним чином:

«Тіло своє щипаю, жир свій прибираю, спалюю. Сало втрачаю, з допомогою вогню втрачаю вагу. Роблю себе сам(а) Сам(а) себе преображаю. Продукти чистий вага залишать, все що буду далі є далі не дасть товстіти.»

Після проведення не варто очікувати, що зайвий жир піде миттєво, і розчаровуватися ранок. Також важливо пам’ятати, що схуднення за допомогою заговору процес, що включає в себе не тільки обряди, а й зусилля з боку того, хто цей обряд проводить. Анонімні відгуки тих, хто схуд, завдяки магії вуду (а таких багато відгуків) говорять про те, що цей ритуал дуже дієвий. А практики підтверджую те, що він не має ніякого відношення до магії, яка називається чорною.

Заговір сибірської цілительки, що проводиться з молитвою

Наші віруючі предки вірили, що молитва, промовлена в потрібний час і в правильних умовах. Наприклад, молитва отче наш, вимовлена напередодні такого важливого релігійного свята як Благовіщення на убуваючий місяць, здатна забезпечити реальний і швидкий скидання зайвого жиру. Цей шепіт зустрічається в книгах відомої сибірської відунки Наталії Степанівни. Для проведення обряду знадобиться натуральне мило, яким потрібно водити по місцях, де є зайвий жир, при цьому дивлячись на убуваючий місяць. Якщо погода похмура, потрібно приблизно визначити місце світила на небосхилі і дивитися в ту сторону. Крім мила знадобляться п’ять церковних свічок, які потрібно розставити на підвіконні

Взявши в руки мило треба п’ять разів вимовити текст молитви. Милом потрібно водити строго проти годинникової стрілки і повторювати такі слова:

«Як світило нічне тане зараз, так і сало моє тане. Як свічки гарячі тануть так і сало моє йде. Додаватись тільки місяць буде, я ж ніколи більше.»

Туалетний ритуал

Цей ритуал дуже своєрідний і може здатися не зовсім естетичним, адже проводиться він на ніч, в туалеті, під час природного для фізіології процесу. Однак деякі практикуючі маги говорять, що подібні заговори, що допомагають схуднути, пішли від відомої пророчиці Ванги.

Для того, щоб розлучитися таким способом із зайвою вагою, вам знадобиться:

Проводиться ритуал на ніч при убуваючому місяці.

Три свічки потрібно зміцнить у свічниках або невеликих баночках, щоб вони могли рівно стояти на підлозі і не впали. Потрібно закритися в туалеті і запалити три свічки, стоять півколом перед людиною, що сидить на унітазі. Ватку, приготовлену заздалегідь, потрібно злегка обмазати в природних виділеннях і прочитати вивчений напам’ять текст три рази, після чого спалити вату над однією з свічок.

«Звертаюся до тебе, о, Вогонь, закликаю на допомогу до себе. Ти яскраво гориш і до тліну спалюєш. Як плавляться церковні свічки, так розчиняться і зайві кілограми. Як свічка стає менше, і я стану легше. Як заговір тихо зарахується, так зайвий моя вага забереться. З боків і стегон, та з живота, піде зайва вага назавжди. О, стихія Вогню, допоможи мені схуднути як можна швидше і розтопи своїм жаром мою повноту. Нехай буде так. Амінь.»

Після читання треба дочекатися коли свічки згаснуть і відразу ж викинути їх. Яким би дивним не здався вам цей ритуал, одне можна сказати з упевненістю – він ефективний і багато кому допоміг.

Свічковий ритуал на схуднення

Заговір на схуднення на свічку відноситься до категорії старовинні, і він реально діє. Ефект від нього помітний вже на восьмий-дев’ятий день і багато з тих, хто худнув таким чином, відзначають його ефективність. Потрібно купити п’ять товстих різноколірних свічки. Кольори куплених свічок повинні бути наступними – зелений, червоний, три білі. На ніч перед сном потрібно намалювати на підлозі коло, це можна зробити за допомогою крейди, а можна взяти і морську сіль – так буде навіть ефективніше. В коло викласти одну картоплю, гребінець, склянку води, використаний саме вами мило і встановити свічки, запалити їх і зосередитися на їх полум’я, уявляючи, що стали одним з тих, хто схуд буквально за кілька днів. Потім потрібно побачити себе ніби зі сторони зараз і подумки відзначивши різницю між бажаним і дійсним, утримати в думках образ бажаного. Після цього, потрібно з непохитною впевненістю сказати наступні слова:

«Я хочу схуднути, Ця заговір допоможе мені досягти бажаного, І дасть мені сил у моєму прагненні. З цього моменту Я буду робити все, що необхідно Щоб бути здоровим(ой) і красивим(ой). Я буду працювати над собою І зможу стати таким(ою), яким(ою) хочу себе бачити. Силу моїх слів закріплять сили стихій – плід землі, полум’я вогню, повітря і вода.»

Після прочитання, взяти гребінець і зачесатися їй так, щоб на зубцях залишилося кілька волосків. Милом потрібно водити по місцях, де зайві кілограми особливо помітні. Картоплю треба злегка надкусити, а водою погасити свічки. Всі використані для ритуалу предмети, а саме гребінець з волосками, картоплину, стакан, мило і свічки треба на ранок закопати так, щоб ніхто не знайшов.

Простий і чинний ритуал на місяць

Заговір на місяць, що перебуває у фазі спаду, найкраще читати пізно ввечері в четвер, цей спосіб дуже легкий і його можна зарахувати до категорії «прості перевірені народні засоби». Його ще іноді називають «змова для схуднення Наталії Степанової». Всі хто пробував зайві кілограми з його допомогою, відзначають його ефективність.

Текст заговору для схуднення потрібно прочитати перед сном триразово:

«Допоможи Господи, Благослови, Боже, В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. На море океані, на острові Буяні ліжко стоїть на тому дивані пухова перина, а на ній свиня лежить, та мій жир охороняє. Свиня про трьох головах, про п’ять головах, про сім головах, про дев’яти головах, з десятьма ротами. Їж однією головою мій жир, їж другий головою мій жир, їж третьої головою мій жир… їж восьмою головою жир мій. А дев’ята голова свині весь жир мій дожрет, все сало і зайва вага собі забере. Ключ, замок, мову. Як сказано, так збудеться. Амінь».

Медова заговір

Бажаючі схуднути знають, що солодощі і тісто –головні вороги стрункої фігури. Але це не зовсім вірно – існують ті, хто схуд завдяки такому солодкого і смачного продукту як мед. Однак є безліч людей, хто прочитав цей заговір на солодощі, їв мед і худнув. Медовий ритуал проводиться самостійно в домашніх умовах і знадобиться для нього всього лише баночка меду, терпіння і віра в силу ритуалу.

Ємність з медом потрібного заговорити рано вранці понеділка, сказавши над нею наступні слова:

«Бути красунею мені, бути стрункою! Мій медок на благо тілу. Всі жири з мене геть, всі жири з мене брись! Не ходити товстухою мені, не жити з великою вагою. Піде він від мене, втече, полетить і не повернеться! Бути красивою, бути стрункою, бути витонченою! Як тоненька берізка, як осинка, так і мені тоненькою, Як лебідка граціозна, як голубонько мила, так і мені бути стрункою! Заговорю, зачарую себе, медом чарівним пригощу! Бути тільки так, по-іншому ніяк! Моє Слово-закон! Слово моє правда! Амінь!»

Весь цей мед потрібно з’їдати щодня на світанку невеликими порціями (приблизно чайну ложку). Результати такого обряду будуть помітні через тиждень, але вам потрібно пам’ятати, що яким би дієвим був ритуал, він не подіє, якщо не вірити в його силу і не докладати жодних зусиль зі свого боку.

Водні обряди для схуднення

Дуже ефективними для досягнення гарної фігури є так звані водні обряди. Водними вони називаються так як під їх проведення можна приурочити похід в лазню або навіть просте прийняття ванни протягом декількох днів підряд.

Дієтологи не заперечують факту, що лазня або гаряча ванна перед сном може надати гарний вплив на метаболізм. Саме тому ритуали, проведені в лазні, мають настільки потужним ефектом. Водні ритуали – кращий спосіб схуднути, поєднавши приємне з корисним.

Для того, щоб прибрати жир просто прийнявши ванну, потрібно набрати достатню кількість гарячої води, додавши туди ложку солі, зелений чай і не пастеризоване молоко. Чаю та молока знадобиться по одній склянці. Після додавання всіх інгредієнтів, потрібно лягти у ванну і перебувати там до тих пір, поки вода не стане прохолодною, після чого прочитати заговір на схуднення такого змісту:

«Вода, тепла водиця, послухай мене, почуй. Ти, вода, не мутись, не кип’ятися, за мене скоріше займися. Після хреста, вода, зроби так, щоб я була струнка. Молоком, свяченою водою мене омий, рожевою пелюсткою мене покрий. Буду я ні лиха, ні товста, а скрізь рівна».

Тепер можна покинути ванну. Коли будете спускати воду, читаємо слова:

«Вода йди, все тяжкості з мене забери, забери, під чорний камінь поклади, там сто років протримай».

В бані такий ритуал проводиться аналогічним чином, тільки солону воду, зелений чай і молоко потрібно вилити в купіль або басейн. Багато практиків вважають, що зробити такий обряд потрібно на великдень, а саме в чистий четвер.

Смачний і корисний обряд

Для любителів смачної і корисної їжі кращий заговір для схуднення – заговір на яблуко і зелений чай. Він дуже простий і легкий, і для того, щоб його зробити знадобиться всього лише одне зелене кисле яблучко і чашка ароматного зеленого чаю. Над продуктами треба нашептати наступний текст:

«Яблуко кругле, яблуко спіле, мені допоможи, допоможи схуднути. Чай п’ю, чай гарячий, нехай піде жир гримучий. Слово моє міцно, як камінь на березі океану без країв і корені всіх дерев, що кріплять твердь земну.»

Після заговорювання продуктів яблуко потрібно повністю з’їсти, запиваючи заговоренным чаєм. Як і інші фігурні заговори, робити його потрібно на убуваючий місяць. До речі, є люди, хто за допомогою цієї заговору худнув на чаї та цибулі – звичайному ріпчастій цибулі.

Текст заговору для схуднення на луці, правда, звучить інакше:

«Цибуля гіркий з’їдаю, сльозами поливаю. Як селзы ллються рікою, так і жир піде, і обсяг. Чай п’ю, чай гарячий, нехай піде жир гримучий. Слово моє міцно, як камінь на березі океану без країв і корені всіх дерев, що кріплять твердь земну.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: