Заговори для схуднення

Магічні заговір використовують для самих різних життєвих ситуацій, у тому числі і якщо потрібно підправити сферу здоров’я та краси. Як багато людей, особливо жіночої статі мріють про стрункому тілі, вдаючись до різних методів схуднення. Не зайвим буде у цій ситуації використовувати і заговір для схуднення на воду.

Зміст:

Заговори для схуднення

Заговір для схуднення

Для чого потрібен заговір для схуднення?

Багато хто може задатися питанням, а навіщо потрібен заговір для схуднення? Невже недостатньо просто дієти і фізичних вправ у боротьбі за струнке тіло.

Але тут є кілька варіантів відповіді. По-перше, далеко не всі люди хочуть застосовувати дієти і вправи. Хтось не любить спорт, він у нього може викликати дике роздратування. А хтось не переносить голодування, тому навіть не розглядає дієту, як спосіб схуднути. Для таких людей заговору для схуднення, які вимовляються перед сном, стануть справжнім порятунком, якщо хочеться мати струнку талію.

Але заговір на струнке тіло, які зазвичай вимовляються перед сном, мають ще одну перевагу. Ці магічні заклинання можуть працювати як спільно з усіма іншими способами схуднення, так і повністю без них.

А все, тому що заклинання для схуднення особливим чином налаштовують ваш розум. Вони створюють правильний психологічний настрій, який допомагає витримати дієту або легко пройти саму складну тренування. Адже всі помічали, що в стані закоханості схуднути набагато простіше, ніж наприклад, в стані тотальної смутку. Принаймні, худнути і бути закоханим вже точно набагато приємніше, ніж худнути і сумувати. Коли ви закохані, то дієта проходить як би сама собою. Все тому що ви зосереджені зовсім на інших речах. Подібний ефект виробляється і при заклинанні для схуднення.

Великою популярністю користуються заклинання для схуднення, які наговариваются на воду. Вода чудово запам’ятовує будь-яку інформацію, яку на неї наговариваешь.

Правила заговорів для схуднення

Якщо ви вирішили зробити наклеп на воду, щоб схуднути, то бажано при цьому дотримувати наступні правила, які здатні ще більше посилити заговір:

 • По-перше, наговір на схуднення бажано читати саме талу воду. Заговір на таку воду мають ще більшу силу. Воду можна заморозити відразу в склянці, і в ньому ж її розморозити. А розморожувати її краще при місячному світлі.
 • Готуйте воду на схуднення в період, коли місяць убуває. Таким чином, ви як ніби заручаетесь підтримкою місяця. До речі дієту, якщо вона короткострокова теж краще проводити на убуваючий місяць.
 • Щоб заговору на схуднення діяли ще сильніше треба розуміти кожне слово, яке написано у заговорі. Сильне усвідомлення, яке людина має, коли ви розумієте кожне слово у заговорі, теж допоможе того, що ви отримаєте ще більший ефект.
 • Треба сказати, що для того, щоб заговір на схуднення мав дуже сильну дію треба володіти високою психічною силою. Якщо вам здається, що в цей період життя ви такою силою не володієте, то допомогти вам у здійсненні заговору може професійна ворожка. Відгуки говорять про те, що такий варіант проведення заговору теж дуже ефективний.
 • Заговір на воду на схуднення №1

  Заговір на схуднення, на склянку талої води. Перший заговір, який пропонуємо в боротьбі за струнке тіло потрібно проводити в першу ніч після повного місяця. Відгуки говорять про те, що за допомогою нього можна схуднути на цілих 10 кг протягом місяця. Але так схуднути, на таку кількість кг можна за умови, що дуже правильно провести весь обряд. Хоча проводити його нескладно.

  За добу приготуйте склянку талої води. Цей метод включає в себе також умова, що ви не будете їсти ввечері, коли будете проводити ритуал.

  Потрібно вийти на місячне світло разом зі склянкою талої води, і дивлячись на місяць прочитати наступний заговір:

  «Повний місяць минуло й мою повноту з собою забрав. Я Святу красуню і саму місяць прошу подарувати мені тіло моєї мрії. Нехай блисне вона собою на мою водичку і стану я такою ж яскравою, стрункою як сам місяць, на Святу красуню схожою стану. Мені краса, а їм подяку, допоміг заговір, допоміг місяць. Повний місяць минуло й мою повноту за собою забрав. Перед моєю стрункістю всі вклоняються».

  Після цього потрібно випити воду залпом. Більше ні з ким в цей вечір не розмовляйте, відразу ідіть і лягайте спати. На ніч про себе прочитайте молитви.

  Відгуки кажуть, що через тиждень після такої заговору йде приблизно 3-4 кг. Деякі помічали, що весь наступний тиждень, як, ніби само по собі зовсім не хочеться їсти. Багатьом ця заговір допоміг навчитися відчувати, що їжі потрібно з’їсти зовсім трохи, щоб насититися. Ця заговір добре працює саме як метод самонавіювання. Так, що кому необхідно почуття міри в їжі, то зробіть його.

  Наговір на воду №2

  Цей наклеп на воду дуже допоможе тим, кому вже набридло боротися із зайвими кг. Може тим, кому вже і не віриться, що колись він буде струнким. Ця заговір дає дуже сильну віру в себе і, що ви обов’язково прийдете до заповітної мети. А ще він дозволяє полюбити себе, що теж дуже важливо для схуднення в тому числі.

  Робити цей ритуал дуже легко і просто. Щоранку перед тим, як сідати снідати берете склянку талої води і наговаривайте на нього наступний заговір, читати потрібно як можна більш енергійно:

  «Ти прохолодна водичка, ти водичка чиста. Хочу я бути такою ж чистою. Хочу я бути такою ж прохолодною до їжі. Ти очисти мене водиця, принеси мені здоров’я, принеси мені з собою красу. Твій обсяг, твій стакан в мені любов перетворюється, сильне почуття любові до мене прийде, сама себе полюблю, сама себе оздоровлю».

  Після цього воду потрібно випити дрібними ковтками. Бажано робити це натщесерце. Заговір на схуднення на чисту воду читати енергійно потрібно, щоб там була присутня ваша енергія. Ритуал пиття чистої води натщесерце має й інші позитивні сторони. Він запускає шлунок, кишечник, змиває зі стінок шлунка всі шлаки, які там накопичилися за ніч. Насправді вже через тиждень такої заговору ви відчуєте, що є вам хочеться набагато менше, а відчуваєте ви себе при цьому набагато краще. А ще, ви станете самій собі дуже сильно подобається. За тиждень такого щоденного наговору на воду йде близько 4 кг. Застосовувати цей метод можна хоч кожен день.

  Наговір на воду №3

  Як заговорити воду на сильне схуднення? Якщо ви хочете, щоб схуднути вам ще більше сприяли вищі сили, то можна зробити заговір біля церкви на святу воду. Подібний заговір є у знахарки Наталії Степанової. За порадою Наталії потрібно вирушати в церкву саме на світанку.

  Візьміть з собою води, віддавайте її там. Встаньте біля воріт церкви. Спочатку потрібно читати молитви. Це можуть бути спеціальні молитви для схуднення, а можуть бути поширені молитви. Читати молитви потрібно для того, щоб налаштуватися на церковну енергетику.

  Потім потрібно підняти склянку на рівні грудей і читати на святу воду така заговір:

  «Пити тебе приємно, схуднути з тобою легко, перед тобою стояти легко. Пити тебе смачно, схуднути з тобою ще легше. Пити тебе, значить стає красивіше і здоровіше. З твоєю допомогою, та з Божою допомогою я стану красивою, стану стрункою. Склянку води входить, весь жир з шкіри і тіла йде. Пити тебе приємно, пити тебе корисно. Стаю красивою і стрункою».

  Стакан воду потрібно випити залпом. Ця заговір на святу воду дуже сильний, що після нього через тиждень ви помітите, що схудли на кілька кг. Після цього відправляйтеся додому і постарайтеся в цей день вживати тільки рослинну їжу, щоб не знижувати вібрації тіла.

  Наслідки заговори

  Як наслідки заговору ви помітите через тиждень буквально наступні речі:

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: