Як читати заговір від кісти?

На жаль, захворювання яєчників є досить поширеною проблемою серед дівчат. Воно відноситься до типу тих недуг, позбутися яких досить складно, а іноді й практично неможливо. Коли сил на традиційні методи лікування вже не залишається, а результат так і не з’явився, слід вдатися до неформальних заходів. Заговір від кісти якраз є тією останньою надією, яка може виправити ситуацію.

Зміст:

Як читати заговір від кісти?

Заговір від кісти

Де б вона не перебувала цей наріст, він дуже страшний і небезпечний. Для того, щоб зберегти здоров’я і життя, іноді потрібно повірити в силу слів і молитви. Правильно підібраний заговір, сказаний по всім необхідним правилам, здатний створити диво.

Як потрібно зачитувати заговір від кісти?

З-за того, що заговір для лікування кісти відноситься до найбільш важким у виконанні, людині необхідно підготуватися до проведення процедури. Від того, наскільки серйозним і професійним буде ваше відношення, залежить майбутній ефект. Приготуйтеся до того, що заговір повинен бути вивчений напам’ять або, як мінімум, акуратно переписаний на чистий аркуш. Крім цього, розглянемо основні правила проведення нижче.

 • Ви обов’язково повинні перебувати в повній самоті: віч-на-віч з самим собою, щоб заговір для лікування кісти подіяв. Навіть найближчі родичі і друзі не повинні заважати вашому обрядом.
 • Ви не повинні розповідати про плановане проведення заговору проти кісти нікому. Це стосується будь-яких магічних ритуалів.
 • Ви повинні навчитися максимального зосередження, абстрагування від зовнішнього середовища. Правильний настрій здатен поліпшити результат. Спробуйте домогтися спокою всередині себе, можна навіть помедитувати перед процедурою.
 • Ви повинні дочекатися убуваючого місяця, так як заговір від кісти і будь-яких інших захворювань проводиться тільки в цей період.
 • Не чекайте миттєвого результату: складність хвороби настільки велика, що доведеться почекати деякий час для лікування.
 • Пам’ятайте, що, читаючи будь-які молитви, проводячи різні по складності обряди, ви повинні з повагою ставитися до магії, якщо бажаєте зворотної реакції.

  Універсальний заговір проти кісти

  Так як кіста може вразити практично будь-який орган людини, корисним і доречним буде заговір проти кісти будь-якого типу та складності. Особливість заговору в тому, що після його прочитання кіста не змінить свою локацію, а пропаде назавжди. Отже, дочекавшись убуваючого місяця, непарного години почніть читати заговір на чисту джерельну воду. Нікого, крім вас, не повинно бути в квартирі.

  Читайте з виразом, перейнявшись кожним словом:

  «Матінка-земелюшка, святе місце, помилуй рабу Божу (ім’я). Від пухлини навіки хочу позбутися, щоб коріння її не встигли в мені розправитися. Кіста, прошу, з тіла щезни, не ний, усунь цей гній. Вирости сама змогла, так і засыхай тепер. Моїми словами прошу повірити. Нехай буде так. Амінь (тричі)».

  Де б не знаходилося новоутворення, воно зможе зникнути після прочитання цієї заговору назавжди.

  Також можна дочекатися свята Івана Купала і зібрати росу в цей день. Після обтерти місце пухлини з наступними словами:

  «Вогником все очищено, з’їдено, обгложено, як росою моє захворювання поглинуто. Хвороба-хворость не встояла, мій організм покидала. Нехай буде так. Амінь (тричі)».

  Універсальні заговору позбавлять не лише від жіночих проблем, а й впораються з кістою на оці, нирках, куприку.

  Заговір на позбавлення від кісти яєчника

  Нижче будуть представлені кілька варіантів заговорів проти пухлини на яєчнику.

 • Позбавлення від кісти починається в момент настання парного години і убуваючого місяця. Залишіться одні й почніть читати вголос: «О, Великий Господь Бог! До твоєї допомоги я кличу, без тебе я вмираю. Кіста моє життя зіпсувала, яєчники вразила, життя цілком отруїла. Молю тебе, всевишній, мені рабу Божу (ім’я) допомогти і прогнати недуга швидше геть! Всі сили на боротьбу витратила. Терпіти більше немає сил. Нехай мої слова будуть сильними, як камінь. Амінь».
 • Для наступного заговору від кісти на яєчнику необхідна допомога сторонньої людини. Хворого потрібно посадити на стілець, направивши обличчя до дверей. Другий чоловік повинен стояти навпроти і показати свою руку кукишом і, дивлячись хворому в зіниці, починає читати заговір без пауз і перерв: «Господь, допомогу прийшли, Господи, благослови! Як подорожніми стоптана земля, исхожена, так і кіста раби Божої (ім’я) повинна бути потоптана. Амінь». Читаючи, потрібно водити дулю близько розташування кісти. В даному випадку необхідно водити над животом хворий. Проводити обряд доведеться 12 разів на ранковій зорі в непарне час.
 • Для наступного заговору необхідно залишитися на самоті, переписати слова молитви на лист і прочитати три рази: «Матінка земля, помилуй рабу недбайливу Божу. Нехай пухлина йде геть, та коріння не пропускає, не нарывает гноєм, швидше засихає і миттю відпадає».
 • Досить відомим у своєму роді є заговір на куряче яйце. Він допомагає не тільки в боротьбі з кістою в яєчнику, але і при боротьбі з пухлинами молочної залози, кістою матки. Перед прочитанням молитви потрібно виконати кілька кроків: прочитайте молитву «Отче наш», стоячи над купленої напередодні церковного свічкою. Почніть катати яйцем за місцем утворення кісти (будь то яєчник, нирки, груди, ячмінь на оці і т. д.). Выкатывая пухлина, можна приступати до прочитання: «Господь Милостивий, молю прибрати кісту рабі Божій (ім’я). В церкву Святая Святих ходила, тебе про це слізно просила. Допоможи здолати недугу, назавжди його з тіла посікти. Вийми святою своєю рукою гнійну кісту, та відправ її геть. Нехай іде швидко і остаточно. Більше життя своє ламати я не дозволю. Прощай, йди з яйцем до сирої землі. Моє слово міцніше каменю». Розбийте яйце і глибоко закопайте в землю. Проводите ритуал тричі, починаючи з молодого місяця, повні, а закінчуючи прочитанням на убуваючий місяць. Щиро скажіть «спасибі» Богу за його допомогу.
 • Заговір від кісти яєчника може виконуватися різними способами і за допомогою різних предметів. Найголовніше – зберігати віру в результат.

  Заговір на позбавлення від кісти молочної залози

  Захворювання грудей трапляються досить частіше, ніж інші. Пухлина може вразити будь жіночий організм: ніхто не застрахований. Якщо недуга проник у ваше тіло, допоможе заговір від кісти молочної залози, яких представлена величезна кількість.

 • Для першого варіанту вам потрібні будуть мед і лист капусти. Завдяки з’єднанню народної медицини та магії, заговір є одним з найсильніших. Капусту потрібно промазати медом і прикласти до грудей. Зафіксуйте будь тугим топом. Поклавши руку на груди, почніть читати: «Всіх Богів і всі сили я до допомоги закликаю, прошу груди мою від непотрібного позбавити. Приходьте, приходьте, недуга заберіть. Вашим правом зробити це можна, надалі я обіцяю бути завжди обережна. Заговір від болю готовий, від непотрібного мене звільнив він. Амінь». Перехрестіть груди і прочитайте молитву «Отче Наш» тричі. Повторюйте процедуру протягом місяця щодня.
 • В даному випадку вам буде потрібна церковна свічка. Дочекавшись дня убуваючого місяця, максимально зосередьтеся на полум’я свічки. Це слід зробити для розфокусування і розслаблення свідомості. В думках уявіть те, як ви уявляєте кісту: форма, колір, розмір може бути будь-яким. Після цього можна починати читати такі слова: «Матуся, бабуся, прабабуся, всі молять перевести недуга до свічці трепетною, яскравого полум’я. Нехай, як зникне полум’я, так і хвороба моя згине навіки». Метод підходить для усунення кісти на оці, нирках, куприку і т. д.
 • Для третього варіанту буде потрібен віск, отриманий з свічки. Розтопіть їх в будь-якій ємності і утворіть маленькі кульки. Перш, ніж почати ритуал, привітайте Бога з молитвою «Отче Наш». Далі виконайте такі кроки: запаліть свічку і візьміть одну кульку. Почніть обкатувати його за місцем кісти. Приступайте до прочитання заговори: «Святий Макриною до Господа прохання звучало. Благання наступне укладала: «Забирай, забирай, Господь, цю кісту. Я на допомогу Макрину покликом. Вона святий рукою кісту звідусіль забере і здоров’я до мене покличе. Якою б ти не була кіста, піди туди, звідки прийшла. Нам з тобою не по дорозі, ти мене за це прости. Моє слово кремінь». Повторіть ще два рази. Покладіть ще три кульки з воску під одвірок, притисніть тричі і спаліть. Проводити ритуал необхідно тричі: в той час, коли місяць буде повною, потім у зворотньому стані і в новолонии.
 • Заговір від пухлини грудей, кісти в куприку припускає, що хворий доведеться відправитися в лазню. Там слід роздягнутися і почати водити себе рукою по тілу, по місцях ураження. Після почніть обливатися теплою водою, при цьому примовляючи: «Орися калину зламала, так як у мене (ім’я) кісту вибивала. Ллю, знімаю, водою полощу. Бабкиными і мамкиными злісними шепотками, злими заговірми себе звільняю. Амінь».
 • Заговір від сибірської цілительки

  Відома цілителька Наталя Степанова також має свій метод боротьби з кістою. Її заговір популярний і ефективний, і, як стверджує сама Степанова і очевидці, дозволяє назавжди забути про таку проблему, як кіста. Для його прочитання потрібно дочекатися парного години і стати над будь водою. Заговір звільняє від кісти у всіх місцях, справляється навіть з ячменем на оці. Його слова такі

  «Матінка-земля, святі землі, прости мене, рабу Божу. Нехай Троепера заллє водою вогонь і полум’я, а також будь-яку хворобу. Нехай кіста на місці не стоїть, в тілі не ниє, коріння не покриває. Моїми словами жити повік. Амінь».

  Найбільш відомими і дієвими вважаються заговори, проведені на самоті, з використанням святих або заговоренных предметів. Завдяки посиленій енергії, ритуал відбувається в більш таємниче, однак, потужному ключі. Позбутися від кісти реально. Просто повірте в це.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: