Заговори, щоб чоловік слухався

Кожній жінці хочеться, щоб її чоловік виконував її примхи. А вже в сімейному житті особливо потрібно вміти знаходити компроміс. Але чоловіки бувають різні, дуже примхливі і незговірливі в тому числі. Боротися прямими методами тут не завжди ефективно, тому що чоловік може піти в ще більший опір. А ось спробувати змінити ситуацію за допомогою магії буде корисно. Для цього можна застосувати заговір на послух чоловіка.

Зміст:

Заговори, щоб чоловік слухався

Заговір на послух чоловіка

Як працює заговір?

Як же так, що за допомогою магії можна зробити так, щоб вас став більше слухатися рідний чоловік. Заговір на покірність чоловіка працює так, що в сімейній парі змінюється інформаційне поле. В родині з’являється більше розуміння, любові, обоє стають більш м’якими і лояльними.

Взагалі, якщо бути чесними, то заговір, щоб ваш чоловік слухався краще проводити після того, як сама дружина готова здатися в послуху своєму чоловікові. Тоді цей магічний ритуал буде останньою цеглинкою на путик сімейної гармонії. Якщо ж жінка проводить цей заговір на послух із злості, з того, щоб чоловік слухався її завжди і за будь-яких обставин, то це все одно не гармонійні стосунки. Так, заговір зробить так, що чоловік буде повністю у владі дружини, але при цьому буде сильно пригнічена його воля. Справа в тому, що жінці через деякий час може набриднути таке послух. Адже якщо говорити про щасливих гармонійних відносинах, то поруч з собою хочеться мати рівного партнера.

Коли можна застосовувати такий заговір?

Ось кілька ситуацій, коли можна застосувати заговір на послух для свого власного чоловіка:

 • Заговір на послух чоловіка можна сміливо застосовувати в домашніх умовах, якщо ви втомилися від непотрібних суперечок з чоловіком. Є чоловіки, які самі по собі дуже люблять сперечатися. Дружинам таких їх часто хочеться, щоб він був слухняним і не сперечався без толку. Зробити ритуал корисно, тому що після нього людина знайде сферу для реалізації себе і в підсумку не буде так часто і марно сперечатися.
 • Від чоловіка хочеться послуху і в тому випадку, коли жінці від нього хочеться отримати щось приємне. Наприклад, він не привчений дарувати подарунки, а це ж буває прикро. Якщо це так, то зробити заговір сам Бог велів. Після цього донести до нього важливості подарунків стане легше. Можна зробити і так, щоб він сам без нагадування дарував подарунки.
 • Мати дочки теж може зробити цей ритуал, щоб зять більше слухався її дочка. Тут навіть не знадобиться сильний магічний текст, підійде найпростіший, тому що тут магію запустить сила материнської любові.
 • Читати заговір, щоб чоловік підпорядковувався можна і коли сім’я знаходиться в непростому положенні. Коли потрібно прийняти важливе рішення особливо потрібно згуртуватися всією сім’єю і отримати лояльність кожного члена сім’ї. Тут магічне слово теж дуже може допомогти.
 • Заговір на воду

  Найпростіше навести такий заговір, щоб чоловік підпорядковувався на воду. Рано вранці дружині треба встати, самій випити склянку води, а потім приготувати заговорену воду для коханої. На склянку з водою потрібно дуже впевнено читати такий магічний текст:

  «Мій чоловік, чуєш ти мій божий заговір. Слухняним тебе для себе зробити хочу, свою любов для цього в цю воду звертаю. Якщо хочеш всім навколо противоречь, а ти мене слухай, був мій і для душі, стань моїм. Треба мені твоє послух для гармонії, а не для зла. Як вода в склянці чиста, не каламутна, як вона стоїть спокійно, так нехай і милий мій, мене слухається з любов’ю. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Амінь».

  Після цього заговорену водичку потрібно запропонувати коханій, як тільки він встане з ліжка. Важливо простежити, щоб він випив цієї водички до дна. Коли ж він буде пити, дружині добре про себе говорити такі слова:

  «на любов і послух тебе улюблений заговорюю».

  Звичайно, і жінці потрібно вести себе певним чином, щоб не провокувати милого на зайвий спір. Для цього потрібно емоційно не втягуватися в суперечки, не відповідати на них, тоді чоловікові просто перестане бути цікавим сперечатися з вами. Але це не означає, що потрібно ковтати образи, так теж неправильно, не втягуватися потрібно саме в порожні, нічого не значущі спори. Не виключено, що з часом милий почне ту енергію, яку витрачав на спір витрачати на те, щоб подбати про вас.

  Заговір на його труси

  Як відомо, сексуальна енергія штука сильна. А так як чоловіки-істоти полігамні, то в них вона вирує особливим чином. І до речі, можливо, з-за надлишку сексуальної енергії ваш чоловік може витрачати енергію на суперечки. Можна зробити заговір на його послух на труси. Краще це робити в чоловічий день тижня. Це може бути понеділок, вівторок або четвер. А ще має бути зростаюча місяць, адже з допомогою магічного ритуалу ви залучаєте що у своє життя. Візьміть труси милого, вийдіть на прямий місячне світло і скажіть такий магічний текст:

  «Щоб не сперечався, а мене більше любив раб Божий (ім’я). Як побачиш лице моє, так сперечатися не хочеш, а тільки слухатися мене і слухати мене тобі хочеться. Свою любов в мені бачиш, сперечатися зі мною зовсім не хочеш. Дбаєш про мене, це енергія і йде. Як квітка на весні розпускається ніжний, так і любов твоя після заговору до мене розпускається і цвіте пишним цвітом, всі примхи мої виконуєш».

  Ця заговір трохи і любовний приворот. Дружині потрібно зробити так, щоб на наступний день чоловік ходив саме в заговоренных трусах, тоді родина обов’язково вийде на новий рівень гармонійних відносин. До речі цей магічний ритуал чудово підійде ще і в тому разі, якщо коханий став активно звертати увагу на інших жінок.

  Заговір на місяць

  З магічною проханням про послух чоловіка можна звернутися безпосередньо до місяця. Виходьте на зростаючий місяць, на її пряме світло і потрібно читати такий текст:

  «Як небо без місяця не може, так нехай і милий мій без мене дружини не зможе. Щоб він розумів це і слухався мене завжди і у всьому. Для своєї жінки, яку любить нехай зробить все, що потрібно їй, все, що хочеться і нехай і йому це приносить задоволення. Бути йому слухняним зі мною, бути відданим йому. Сама місяць мені підтримка».

  Можна такий же магічний заговір на його покірність наговорити і на вашого чоловіка, поки він спить. Але не можна допустити того, щоб чоловік прокинувся. Якщо говорити такий текст щиро, то вже через кілька днів ви помітите перші результати від заговору. Такі ритуали працюють не гірше, ніж магія відомої сибірської цілительки.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: