Любовні заговори і ритуали на одяг чоловіка

Заговір на одяг улюбленого користується великою популярністю. З його допомогою можна приворожити чоловіка, залучити його любов, повернути чоловіка.

Зміст:

Любовні заговори і ритуали на одяг чоловіка

Заговір на одяг улюбленого

Більшість ворожінь на одяг робляться в нічний час. Обряди складні, але їх можна провести самостійно.

Чому одяг?

Для створення сильної магічною програми дуже часто використовують особисті речі об’єкта:

Одяг, яку людина носить часто, а не один раз одягнена, зберігає в собі його енергетичний контур. Вона просякнута усіма його станами, знає про його страхи, переживання, радощі. Тому ритуали з використанням одягу дуже сильні і дієві.

Привороти на одяг може зробити будь-яка людина. Для цього не потрібні серйозні магічні навички. Кількість атрибутів в обрядах також обмежена. Одяг вже грає роль самого потужного чаклунського атрибута. В обрядах дуже часто використовується вода. Найбільшою енергетикою має джерельна вода.

Безпечні привороти на одяг

Чаклунський приворот прийшов до нас з глибокої давнини. Подібний вид магічною програми засуджувався суспільством завжди. Багато маги порівнюють приворот з порчі, а приворожену людини називають жертвою. Деякі види ворожінь мають руйнівну силу, вони буквально зомбують і підпорядковують чоловіка або жінку тому, хто скоїв або замовив обряд.

Такі привороти небезпечні і для чаклуна і для жертви. Жінка, здійснивши обряд, ризикує отримати вінець безшлюбності, залишитися безплідною. Жертва магічною програми з часом почне страждати депресією, алкоголізмом, втратить бажання жити.

Заговір на одяг дуже сильні, але відносяться до білої магії. Є і чорні привороти на одяг, але самостійно їх зробити дуже складно. Біла магія не має шкідливих наслідків для виконавця. Але перед здійсненням ритуалу потрібно кілька разів подумати, зважити всі за і проти, оцінити силу власної любові до людини.

Приворот в подарунок

Обряд заговору проводиться з новою сорочкою, яку потім потрібно подарувати улюбленому чоловікові. Краще всього здійснювати ритуал перед святом, щоб подарунок був з приводу і не викликав підозр. Також потрібно переконатися, що чоловік буде носити сорочку сам, а не передарит її своєму татові, брату або другу. В іншому випадку магія подіє на іншого чоловіка і неприємностей не уникнути.

Що підготувати для ритуалу

Щоб провести магічні дії буде потрібно всього два атрибута:

Заговір на одяг необхідно читати напам’ять, вголос чи пошепки. Колір сорочки не має ніякого значення.

Як здійснити ритуал

Здійснити ритуал легко самостійно:

 • Вночі замкнутися в кімнаті на самоті.
 • Взяти в руки нову сорочку.
 • Гладити її руками, представляти в ній свого коханого, думати про свої почуття.
 • Наговорити заклинання:
 • «Сорочку сонце просочить, її милий одягає, мою любов в себе вбирає. Мене одну любить, зі мною однією бажає бути».

  Наступним вранці заговорену річ потрібно подарувати коханому. Бажано, щоб він відразу її приміряв.

  Заговір з водою з джерела

  Обряд об’єднує в собі силу кришталевої води і свічкового полум’я. Відбуваються магічні маніпуляції вночі. В цей час об’єкт чаклунства спить і не може протистояти потужній силі. Ніхто не повинен знати про проведення обряду.

  Що використовують в обряді

  Щоб залучити любов цікавить чоловіки, необхідно підготувати магічні аксесуари:

  Бажано роздобути одяг, в якій людина ходив зовсім недавно. Краще вибирати сорочки або футболки.

  Як здійснити ритуал

  Вночі потрібно залишитися на самоті в порожній кімнаті, проробити наступні дії:

 • Запалити свічки.
 • Одяг тримати в руках і рясно окропити її джерельною водою.
 • Швидко промовляти заклинання:
 • «Як мої сльози зволожили одежу твою, милий мій (ім’я обранця), так і серце твоє буде страждати по мені (власне ім’я) і спокою не знати. І вдень, і вночі, розуміється, зі мною на віки намагається з’єднатися. Чиста природна водиця допоможе нам з’єднатися. Амінь».

 • Збризкувати особисту річ і читати слова тринадцять разів поспіль.
 • Після закінчення ритуалу потрібно осінити себе хрестом.
 • Після здійснення ритуалу річ потрібно висушити і віддати коханій. Простежити, щоб він надів її найближчим часом.

  Заговір для повернення чоловіка

  Якщо чоловік має намір назавжди піти до іншої жінки, це не привід лити сльози. Завжди можна повернути чоловіка за допомогою заговору. Важливо тільки приховати будинку дуже цінний для коханої предмет одягу, за який він неодмінно прийде.

  Що використовують в ритуалі

  Щоб привернути до себе чоловіка, необхідно приготувати тільки два чаклунських атрибута:

  Слова заклинання необхідно вчити на пам’ять. Просто читати з листа заговір не варто, це може порушити ритуал.

  Як здійснити обряд

  Щоб здійснити обряд заговору важливо усамітнитися темної ночі в приміщенні. Покласти собі на коліна одяг чоловіка і наговорити на неї слова: «За одягом воротись, сам собою обернись, ти до мене «ім’я чоловіка» повернися. Згинь «Ім’я розлучниці» розлучниця, згинь, не отримаєш його, амінь».

  Замовлений одяг буде в буквальному сенсі тягнути чоловіка додому. Він стане поступово віддалятися від своєї пасії і повернеться в сім’ю.

  Як пришити до себе коханої

  Простий заговір допоможе привернути до себе увагу і любов чоловіка. Провести обряд дуже просто в домашніх умовах. На одязі улюбленого потрібно зробити невелику кількість ледве помітних стібків, можна пришити гудзики. Ритуал краще всього проводити опівночі, тоді він буде володіти особливою силою.

  Що потрібно для обряду

  Щоб пришити до себе обранця потрібно підготувати чаклунські атрибути:

  З гардеробу коханого краще вибрати сорочку. Слідкуйте за тим, щоб одяг був ношеного, не беріть нову річ, адже у коханого не буде з нею енергетичної зв’язку.

  Як здійснити ритуал

  Перед здійсненням чаклунського обряду потрібно кілька хвилин спокійно посидіти в темряві і на самоті. Зібратися з думками, подумати про свою любов. Потім потрібно провести обряд.

 • Взяти в руки сорочку коханого, посидіти з нею кілька хвилин.
 • Протягнути нитку в голку. Нитка повинна бути досить довгою.
 • Зробити на сорочці стібок.
 • Проговорити заклинання:
 • Шию і пришиваю, мого коханого (ім’я обранця), до себе прикріплюю. Як нитка за голкою, так і милий мій за мною. Коханому серце відкрию, туди покладу: мої ненаглядні очі, мою незабутню красу, сильну до мене любов і тугу по мені невідбутну. У серце милого голкою-ключем замкну їх навіки. Міцний-міцний мій стібок, серце (ім’я обранця) на замок.

 • Заклинання читати до закінчення роботи.
 • З решти нитки скрутити браслет.
 • Браслет з нитки потрібно надіти на зап’ясті, не розлучатися з ним три дні, а потім спалити. Заговоренную сорочку віддати коханій або непомітно підкласти в шафу.

  Як привернути увагу чоловіка

  Стосунки в подружній парі з часом згасають. Повернути колишню пристрасть допоможе ритуал з кропивою. У колдовском обряді головну роль відіграє одяг чоловіка. З допомогою привороту можна відвернути мужа від іншої жінки, змусити його тужити за сім’єю. Проводиться обряд опівночі.

  Що потрібно для здійснення обряду

  Повернути увагу дружина допоможуть магічні аксесуари:

  Кропиву потрібно зібрати в день проведення ритуалу. Взимку можна використовувати суху траву з аптеки, але ритуал від цього буде слабкіше.

  Як провести ритуал

  Коли стрілки годинника вкажуть на 12, потрібно закритися в кімнаті. Ритуал провести в повній самоті:

 • Розкласти на столі листя кропиви.
 • Викласти на листя предмет одягу.
 • Повільно загортати річ у траву, примовляючи заклинання:
 • «Як сильно кропива палить тіло мого коханого чоловіка (ім’я чоловіка), так і душа його по мені (власне ім’я) буде сильно тужити. Серце тугою розривається, кров у його жилах холоне. Нестерпна туга його в рідний дім штовхає. Кропива завжди буває пекучої і не їй позбутися від своїх листочків, так і від страждань своїх вдалині мене милий мій позбутися не зможе. Заспокоїться він, як тільки поруч зі мною виявиться. Амінь».

  Після виконання магічних дій траву потрібно спалити. Річ потрібно віддати чоловікові вранці, щоб він відразу одягнув її.

  Заговір з дзеркалом

  Дзеркала з давніх часів приписували містичні властивості. У ньому з’єднуються світи. Всі чаклунські маніпуляції з дзеркалами дуже потужні і вимагають певних умінь. Здійснювати ритуали на одяг з дзеркалами потрібно обачно та обдумано.

  Що використовують в ритуалі

  Аби здійснити ритуал потрібно заздалегідь приготувати магічно аксесуари:

  Свічки для ритуалу потрібно купити нові. Використання старих свічок може зашкодити ефективності ритуалу, а також може навіть принести шкоду тому, хто проводить ритуал.

  Як здійснити ритуал

  Ритуал проводять вночі в повній самоті. Послідовність дій така:

 • На застелити стіл червону скатертину.
 • В середину столу поставити дзеркало, з боків від нього встановити свічки.
 • Сісти за стіл взяти в руки одяг цікавить чоловіки, покласти її перед дзеркальною поверхнею.
 • Запалити свічки.
 • Гладити річ руками і промовляти молитву:
 • «Я, Раба Божа (ім’я) прошу допомоги небесних сил. З’єднайте владою долі Раба Божого (ім’я коханого), і Раби Божої, (своє ім’я). Відтепер і назавжди. Амінь».

  Свічки повинні догоріти самостійно. Одяг потрібно вранці непомітно підкласти на колишнє місце.

  Заговір на річ улюбленого дуже сильний і допоможе привернути увагу будь-якого чоловіка. Потрібно вибирати вподобаний ритуал і вірити в його магічну силу, тоді результат обов’язково буде позитивним.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: