Заговір на любов чоловіка

Як це ні сумно, але майже кожна сім’я на певному етапі свого існування переживає кризу. Часто буває так, що любов чоловіка згасає, а її місце займає звичка. У випадку, коли всі спроби жінки налагодити стосунки не дають результату, на допомогу приходить любовна магія. Правильно підібравши заговір на любов чоловіка, зневірена дружина зможе заново закохати його в себе і, тим самим, дати «нове життя» сімейним відносинам.

Зміст:

Заговір на любов чоловіка

Заговір на любов чоловіка

Як розпалити любов чоловіка

Тисячі жінок по всьому світу стикаються з проблемою «охолодження» з боку своєї «другої половинки». Вони з тугою в серці згадують ту пристрасть, яку відчували до них їхні коханці на початковому етапі сімейного життя. Що ж пішло не так? Відповідь на це питання у кожної сімейної пари свій.

У одних проблеми у відносинах з’явилися після народження дитини, а любов інших «з’їв побут». Нерідко трапляється так, що в безхмарне життя сім’ї вривається інша жінка, яка перетягує на себе увагу чоловіка. Як би там не було, але результат один: чоловік стає байдужим і неуважним, відносини між подружжям розкладаються і над колись щасливою родиною нависає загроза розлучення. Настає момент, коли пора «засукати рукави» і битися за сімейне щастя.

Якщо жінка готова боротися за свого чоловіка з допомогою любовної магії, вибір у неї величезний. Це можуть бути авторські заговорів сибірської цілительки Наталії Степанової і Ванги, старовинні бабусині перешіптування і заклинання, рунічні і мусульманські привороти. Однак, приймаючи рішення застосувати той чи інший магічний ритуал, обов’язково потрібно брати до уваги деякі обставини:

 • Як правило, заговір супроводжується певними діями з використанням різних інгредієнтів. Для отримання позитивного результату від проведення ритуалу і щоб не нашкодити собі і своїй «другій половинці» не варто нічого робити «від себе», якщо ви на всі сто відсотків не впевнені, що це піде на користь.
 • Якщо у поясненнях до ритуалу не зазначений інший період, то заговору на любов чоловіка читають прибуває на Місяць.
 • Час прочитання заклинання може бути будь – все залежить від ритуалу.
 • Перед тим, як приступити «до справи», потрібно кілька днів дотримуватися посту і читати молитви.
 • Заговір на їжу і питво

  Найпростіше, дієвий і перевірений часом вплив, який можна зробити жінці в домашніх умовах – це заговір на їжу і питво. Щоб допомогти своєму «благовірному» «дотримати вірність» можна заговорити його напій. Для цього перед подачею напою отпейте потай від чоловіка три ковтки з його склянки. При цьому після кожного ковтка потрібно вимовити заговір:

  «Я перша п’ю — ти за мною допиваешь, з цих пір ні з однією бабою не буваєш. Амінь. Амінь. Амінь».

  Після начитки необхідно простежити, щоб ваш чоловік обов’язково випив заговорений напій.

  Ось ще один заговір на питво, який можна читати в домашніх умовах. Для проведення ритуалу вам знадобляться, як це ні дивно, ваші «слюні». Перед тим, як подати чоловікові напій, плюньте йому в склянку три рази і три рази вимовте:

  «Як людина, без слини висихає і життя не знає, так і Раб Божий (ім’я чоловіка) по Рабі Божій (ім’я дружини) нехай сохне. Нехай не може він ні їсти без мене, ні спати, ні дня днювати, ні ночі ночувати».

  Потім, як ні в чому не бувало, дайте чоловікові випити напій.

  Якщо ви відчуваєте, що чоловік вас розлюбив, і ви поступово перетворюєтеся в «нелюбиму дружину», спробуйте зробити обряд з нігтями. На зростаючому місяці жінці потрібно обрізати нігті і добре їх подрібнити. Потім в процесі приготування їжі для коханої людини отриману масу додати в блюдо. Підмішуючи нігті, потрібно читати наступне заклинання:

  «Смажу, парю, помішую, плоть свою страви милому примешиваю. В серце твоє я пазурі свої запускаю, бажати лише мене одну тебе заклинаю. Моя їжа тобі тіло – любов до мене тобі в душу».

  Після такого «частування» чоловік буде любити тільки дружину. Ви відразу відчуєте в його поведінці зміни на краще і досягнете не тільки відродження колишньої любові, але і поваги до себе. «Заговорені нігті» можна також додавати в чай або інший напій. Єдине, про що потрібно пам’ятати, проводячи подібний ритуал – усі дії, в яких використовуються будь-які біологічні матеріали людини, можуть мати непередбачувані негативні наслідки, часто такі привороти просто неможливо зняти. Наслідки можуть торкнутися, як жінки, так і чоловіка, на якого спрямовано вплив.

  Обряд на Благовіщення

  Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік знову вас полюбив, не «гуляв» і завжди хотів бути з вами поруч, можна зробити один сильний робочий приворот. Роблять його на Благовіщення. Для проведення ритуалу вам потрібно зібрати невеликий пакет, в якому повинні знаходитися дві свічки червоного або білого кольору, невелика пляшка з джерельною водою і фотографія вашого улюбленого людини. У святковий день візьміть цей пакет і вирушайте з ним на богослужіння в церкву.

  Під час церковної служби тримайте згорток у руках. Для посилення впливу можна читати молитви за «успіх вашого підприємства». По поверненню додому, перед сном запаліть свічки і поставте їх на стіл. Поруч із запаленими свічками помістіть невелику поглиблене блюдце і налийте в нього джерельну воду. Потім візьміть у руки знімок коханої людини і подумки уявіть вашу щасливу сім’ю і те, як сильно ви любите і поважаєте один одного.

  Далі починайте читати слова заговори:

  «У світле свято я не прості слова кажу, я сильний заговір творю. Над палаючою свічкою, в темряві нічний милого мого (ім’я чоловіка) до себе я закликаю. Смуток сильну, тугу смертну в душу я йому вселяють. Без мене йому щастя-радості не видно, без мене йому їсти, та не заїдати, без мене йому спати, та не засипати. Лише я одна доля навіки твоя. Я тобі миліше всіх, я тобі желанней всіх. Як воду мою отопьешь – моїм навіки станеш. Помисли мої чисті, та слова вірні».

  Прочитавши заклинання, лягайте спати, але не гасіть свічки, а на столі залиште все як є. Ранок свічковий віск винесіть із будинку, воду перелийте в пляшку, а фотографію надійно сховайте. Далі все просто – вам потрібно буде потроху підливати заговорену воду в їжу і питво чоловікові, що живучи з ним під одним дахом не складе праці. Додавати зачаровану воду більше, ніж один раз в день не стоїть.

  Заговір на волосся

  Є ще один «інгредієнт», за допомогою якого дружина може змусити свого чоловіка знову відчути до неї сильну любов і сексуальний потяг. Цей «секретний інгредієнт» — волосся вашого «благовірного». Насправді ритуалів з волоссям існує досить багато. Одні з них цілком нешкідливі, а другі можуть призвести до дуже серйозних наслідків.

  Приворожити чоловіка по волоссю можна навіть на відстані. Головне, що ви повинні володіти – це кілька волосин з його голови. Роблять приворот в період місячного зростання після півночі. Проводячи «підготовчі роботи», купіть білу або червону свічку.

  Залишившись у кімнаті на самоті, запаліть свічку і візьміть у руки волосся коханої людини. Потримайте їх трохи в руках і уявіть собі образ того, кому вони належать. Потім відірвіть таку ж кількість волосся зі своєї голови і змішайте їх з волоссям чоловіка. Далі потрібно вимовити слова заговори:

  «Ти в мені, я – тобі. Навіки разом».

  Після того, як волоски перемішані, спаліть їх на вогні свічки зі словами:

  «Тіло до тіла, попіл до попелу. Нікому більше нас не роз’єднати, наш союз нікому не зруйнувати».

  Далі свічку не гасимо, а вранці виносимо з дому. Цей простий ритуал допоможе повернути «загуляв чоловіка» і позбавитися від суперниці. Якщо дружина хоче повернути любов чоловіка, то, перебуваючи з ним у ліжку і легенько погладжуючи його по волоссю, вона повинна прошепотіти:

  «Я – на видих. Ти – на вдих. Хочу, щоб ти мені смг».

  Краще це робити, коли ваш коханий спить.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: