Сильні заговори на любов дівчини

Любов вважається досить складним почуттям. Вся справа в тому, що любов має низку негативних ознак. Якщо любов трапляється невдалою, або невзаємною, то почуття туги починає долати людини. Відбувається апатія до навколишнього світу, і людина просто перестає бути схожим на себе.

Зміст:

Сильні заговори на любов дівчини

Заговір на любов дівчини

Якщо ви хочете досягти ефективних відносин, то необхідно вносити досить великий вклад у сімейне життя. Не дарма ж кажуть, що, чим більше хочеш отримати любові, тим більше потрібно її віддавати. Вкладення себе виправдовує. Якщо в житті сталася нерозділене кохання, то рекомендується використовувати заговір на любов дівчини.

Як свідчить статистика, то, найчастіше, до любовної магії вдаються жінки. Для досягнення відповідних почуттів, жінки можуть не лише здійснювати милі і дивні вчинки, але і жахливі.

Чому чоловіки використовують магію

Чоловікам теж відомо почуття любові, причому вони віддаються відносин набагато більше, ніж слабка стать. Причина полягає в тому, що сильна стать менше виявляє свої почуття. Але, якщо це і відбувається, то вони готові на все заради своєї другої половинки. Як не прикро, але чоловіки теж можуть виявитися самотніми. Просто їм набагато складніше виявляти ініціативу, і робити перші кроки назустріч. Сучасний світ так влаштований, як це було у вісімнадцятому столітті. Чоловіки перестали робити дивні вчинки, щоб домогтися розташування жінки. Вони стали слабшими. Якщо ж прояв ініціативи стає складним, то чоловік починає використовувати магічні заговору на любов дівчини. Причини можуть найрізноманітнішими.

 • Жінка вже перебуває у відносинах, і боротьба за неї звичайними способами може не принести бажаного результату. Особливо, якщо дівчина знаходиться на великій відстані.
 • Чоловік може бути невпевненим у собі і своїх силах, тому він думає, що магія посприяє посиленню його характеру.
 • Страх перед жінкою. Особини чоловічої статі часто бояться робити перші кроки по причині того, що можуть бути відкинутими. При великій відстані це зробити важко.
 • Часто можна зустріти ситуацію, коли чоловік настільки впевнений в собі, що прояв почуттів вважається слабкістю і для посилення свого его, чоловік робить все для того, щоб жінка почала проявляти ініціативу.
 • Чоловічу психологію зрозуміти дуже важко. Ніколи не знаєш, чого очікувати від них. Але те, що вони звертаються до магії – це точно.

  Способи заговору дівчата

  Давайте ж розберемося, як заговорити дівчину на любов. Способів є велика кількість. Необхідно лише вибрати той, який найкраще підійде до певної ситуації. При виборі ритуалу потрібно відштовхуватися від можливостей проведення. Їх можна проводити навіть на відстані. Використовувати магію необхідно тільки при крайній необхідності. Навіть, якщо це біла магія. Що біла магія, чорна магія, можуть нести в собі плату за обряд. Ви можете поплатитися за те, що провели ритуал, а в підсумку ніяк більше не проявляли себе.

  Потрібно розібратися у своїх почуттях. У вас повинна бути впевненість в тому, що ваші почуття не зміняться через деякий час. Має бути відчуття того, що ви знайшли дівчину своєї мрії, і виключно з неї хочете провести залишок свого життя. Без цих вимог неможливо провести ритуали. Зняти магію любові проблематично. Ви можете звертатися за допомогою до фахівців, тільки це виявиться не безкоштовно.

  Наслідки любовного привороту

  Одним з наслідків є те, що у виконавця можуть зникнути почуття до жертви. Причина полягає в тому, що чоловік проводив ритуал не з любові, а з-за враженого самолюбства.

  Чоловік починає думати про те, що даремно використовував магію. Жертва починає все більше відчувати почуття любові, і, якщо чоловік її відштовхує, то вона може здійснювати найжахливіші вчинки. Краще все-таки зважити всі, і тільки після цього здійснювати магічний обряд.

  Сильний заговір на любов

  Сильний заговір на любов дівчини проводиться тільки у фазу зростання місяця. Слушними днями виступає або понеділок або четвер. Головне проводити його після заходу сонця. Перед ритуалом необхідно ретельно підготуватися. По-перше, заговір потрібно вивчити. Читати його потрібно тільки напам’ять, а не з листочка. По-друге, потурбуйтеся про те, щоб у приміщенні не було сторонніх. Краще близьких родичів відправити в гості, або гуляти. Ви повинні залишитися в будинку одні. По-третє, проведіть прибирання в приміщенні. Закохувати в себе дівчину потрібно тільки в чистому приміщенні.

  Ваш образ повинен бути повернутий у бік, де проживає об’єкт вашого бажання. Тепер можна читати сильний заговір:

  «Захід сонця настав, а я, раб Божий (ім’я), прямую до річки. Де-небудь я відшукаю її. Місячні промені вкажуть мені шлях. Річка має велику глибину і ширину. Посеред водойми лежить величезний камінь. На тому великому камені сидить кохана моя, і плаче. Сльози котяться прямо в річку. Її серце переповнює печаль, туга і смуток душевна. Щоб врятувати її, я подамся до каменя, і запропоную їй допомогу. Руку свою простягну, так заберу її з каменю. Вкотре переконуюся в тому, що вона – сенс мого життя. Я стану найкращим чоловіком у її житті. Зі мною вона не буде знати, що таке смуток, що таке сльози. Я зроблю її найщасливішою. Почуття мої будуть охороняти її від неприємностей. Нехай раба Божа (ім’я бажаної дівчата) відчуває любов і почуття прихильності в мою сторону. Ми повинні бути разом, завжди і на віки віків. Амінь».

  Заговір на воду

  Проводиться цей найсильніший обряд в домашніх умовах самостійно. Якщо ви володієте можливістю зустрічей з коханою дівчиною, то даний спосіб просто ідеальний для вас. Ви можете заговорити будь-який напій, не обов’язково використовувати чисту воду. Для позитивного результату, дівчина повинна зробити всього лише кілька ковтків. Читати заговір треба тихо. Подбайте про те, щоб не було сторонніх звуків в приміщенні. Повинна бути тиша.

  Слова заговору читаються так:

  «Прошу тебе, вода, допомогти мені в цій ситуації. Заговорював тебе для того, щоб ти мені допомогла. Я люблю дівчину, але вона не катує в мою адресу відповідних почуттів. Прошу зробити так, щоб моя кохана, раба Божа (ім’я), полюбила мене найчистішою любов’ю. Тільки зі мною вона зможе стати щасливою. Туга буде огортати її тоді, коли мене немає з нею поруч. Всі життєві радощі будуть не міли без мене. Обіцяю гладити її по волоссю, і любити до кінця життя. Вкотре розумію, що жити без неї не можу. Амінь».

  Важливо пам’ятати, що зі склянки дозволено пити тільки дівчині. Якщо хтось інший вип’є з нього напій, то ритуал не спрацює.

  Заговір з фото

  Фотографії вважаються найкращим носієм людської енергетики. Цей потужний ритуал проводиться самостійно в домашніх умовах. Якщо ваша фантазія розроблена, то даний спосіб просто відмінно підійде для вас. Під час виконання ритуалу, ви повинні уявляти, як добре бути разом з коханою. Ви повинні уявляти, як енергетичний потік любовного привороту проникає всередину коханої дівчини. З допомогою фотографії це буде зробити легше. Приворот не спрацює, якщо вимоги не виконуються. Приворот полягає в тому, що ви повинні мати фото коханої. Необхідно, щоб на ньому вона була зображена одна. Друга вимога полягає в тому, що на фото вона повинна представлятися повністю, з голови до ніг.

  З першими променями сонця, потрібно читати наступний заговір:

  «Сонце тільки прокидається. А я вже прокинувся. Сонячні промені будуть освітлювати землю. Сонце розгорається вранці. Хай сонце в серці раби Божої (ім’я нареченої) розгорається любов’ю до мене, рабу Божому (ім’я). Нехай її почуття зігрівають і окриляють. Прошу сонце ясне показати моєї улюбленої дорогу до мене. Нехай її нехай буде освітлено світлими променями. Всі живі істоти спрямовують свої тіла до сонця, нехай і любов всього мого життя прямує до мене. Я дуже чекаю. Спати не можу, не можу. Буду все життя гладити її по волоссю, пестити і обіймати. Моєї любові до неї немає межі. Вона спалює мене. Вкотре приходить розуміння, що розлюбити її ніколи не зможу. Це я точно обіцяю. Тільки з нею моє життя зможе придбати сенс. Прошу зробити так, щоб вона в мене закохалася. Амінь».

  Після того, як прочитаєте заговір, приберіть фото в таке місце, де його ніхто не зможе побачити. Ніхто не повинен знати про те, що ви проводили ритуал, інакше весь його зміст буде втрачено, і ви не досягнете потрібного результату.

  Заговори на любов дівчини виконуються дуже просто і швидко. Результат досягається практично моментально. вам не доведеться сидіти і переживати про те, яким виявиться ефект. Пам’ятайте про те, що ви повинні концентруватися на дівочому тілі, на своїх почуттях до неї. Ці вимоги просто необхідні для того, щоб все пройшло ідеально. У цьому і полягає весь сенс любовної магії. Любовний приворот досить ефективний. От тільки необхідно чітко слідувати всім інструкціям.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: