Заговори на всі випадки життя допоможуть в будь-якій ситуації

Заговори на всі випадки життя допоможуть в будь-якій ситуації

Дізнайтеся найефективніші заговори на всі випадки життя. Вони розраховані на щоденне застосування в частих побутових ситуаціях. Цілі можуть бути різними — позбавлення від втоми, удача, набуття краси і багато іншого.

Зміст:

Заговори на всі випадки життя — все залежить від ситуації

Наші прабабусі знали заговори на всі випадки життя. Магія нерідко допомагала їм у повсякденних справах. За старих часів жінка могла звертатися до потойбічних сил під час самих звичайних побутових справ — приготування їжі, прибирання і навіть прополки городу. Нашим предкам практично завжди вдавалося створювати міцні сім’ї, відрізнятися завидною здоров’ям навіть на старості років, отримувати непогані доходи і допомагати дітям і онукам грошима. Їх секрет — це знання, які передавалися з покоління в покоління.

Практично кожна людина п’є вранці чай або каву. Навіть якщо ви віддаєте перевагу молоко або сік, на них можна шепотіти спеціальні слова. Вони додадуть сил і бадьорості незалежно від того, як рано починається ваш ранок і наскільки вам вдалося виспатися:

П’ю силу, п’ю здоров’я, п’ю енергію цього дня.

Багато людей вважають за краще приймати душ або ванну увечері. Правда, далеко не всі при цьому замислюються про те, що душ змиває не тільки фізичний бруд, а й втому, погані емоції і негативну енергію. Для того щоб позбутися від накопиченого за день стресу і поганої енергетики, шепочіть під час купання:

Змиваю негатив, стираю образи, вимиваю тугу.

Так можна промовляти і під час миття рук. Ці чарівні слова покращують настрій і допомагають відпочити. Ви швидко забудете про таку проблему, як згиджені на весь день настрій після невдалого робочого дня.

Домашні справи — помічники в чаклунстві

Прибирання — важливе заняття. Прибираючи фізичний сміття, ви можете впоратися і з енергетичними забрудненнями. Для цього господині користувалися сіллю, святою водою, відварами очищувальних трав і багатьом іншим. Дійшли до наших днів і заговори, які читаються під час прибирання в будинку:

Свій будинок очищаю, удачею, грошима і любов’ю його наповнюю.

Під час перестановок і просто розкладання дрібних речей по місцях можна і так шепотіти:

Наводжу в порядок будинок, щоб щастя (гроші, радість, любов — дивлячись чого вам не вистачає) жило в ньому.

Під час підмітання можна наспівувати пісню для будинкового:

Ходить віник по килиму, ходить від кута до кута, старий дід домовик, чи не ображений будеш мною!

Домовичок буде дуже радий такому прояву уваги і обов’язково чим-небудь порадує і вас.

Не тільки прибирання може стати магічним заняттям. Це стосується і приготування їжі. Наприклад, при нарізці капусти можна шепотіти на гроші:

Капусту нарубав, грошей додаю. Капусті рубатися, грошей мені в капшук валитися.

На супи під час помішування і нарізування компонентів страви можна шепотіти на щастя, багатство і здоров’я:

Суп варю щоб кожен їв, здоровел і багатів, що б хто мій суп тобто стане, щастя і любов пізнає.

Каша завжди вважалася грошовим блюдом, тому і нашіптувати на неї краще грошові слова при помішуванні:

Кашки варитися грошику водитися, множитися, додаватися.

Кожен знає прикмету про розсипаної солі — це до скандалу. Щоб уникнути таких проблем, народні прикмети рекомендують безліч різних маніпуляцій. Можна вчинити так само в такий спосіб — взяти правою рукою пучку розсипаної солі і кинути її через ліве плече. При цьому треба нашептати так:

Солі солі солоно, болю болю больові, а мені того ні сколево. Амінь.

Погана прикмета після такого шепотка на сіль не збудеться. Ви можете не нервувати в очікуванні скандалу або з’ясування відносин.

Заговори на схуднення і красу

Кожна дівчина знає, наскільки гарна зачіска важлива в створенні образу. Однак якщо волосся росте повільно, і лікарські засоби або не допомагають, або коштують надто дорого, можна спробувати зробити так, як робили жінки пару сотень років тому. Відомо, що раніше у дівчат були дуже довгі і товсті коси, і секрет такої розкішної шевелюри простий.

На зростаючому місяці потрібно відрізати невелику пасмо волосся і кинути її в будь-який швидкий потік води. Це може бути річка або струмок, але якщо нічого схожого на такий водойму поблизу немає, підійде навіть унітаз — швидкий потік води забезпечити він може, тільки відразу треба натискати на кнопку зливу. Шепотіти при цьому треба такі слова:

Зростайте моє волосся так швидко, як тече ця вода.

Під час вмивання можна читати заговори на красу і молодість. Після таких чарівних слів і сил додається, і бадьорість з’являється:

Ангел води, дай краси, здоров’я, бадьорості, прибери зморшки.

А ось так можна нашептати на воду для вмивання, щоб розгладити зморшки і виглядати набагато молодше за свої роки:

Гладка, ніжна моя шкіра, з шкірою немовляти лише схожа.

Заговори на схуднення здатні перетворити будь-яку жінку в топ-модель. Але це не означає, що вам не доведеться докладати ніяких зусиль. Всього магія замість вас не зробить, вам все одно доведеться дотримуватися дієти і займатися спортом. Однак необхідного результату завдяки такому чаклунства досягти можна набагато швидше.

Якщо у вас є можливість вилити хоча б склянку води на землю, де ходять свині, вам підходить заговір на схуднення, яким користуються в селах і зараз. Під час спадною місяця намагайтеся частіше приймати ванну, а на воду пошепчіть:

Свині товстіти, а не мені. Мені не товстіти, а свині. Амінь. Амінь. Амінь.

Після купання виливайте будь-яку кількість води, яке після нього залишиться, туди, де є свині. Виливати треба відразу після купання, не затримуйте цей процес, інакше не спрацює.

Зрозуміло, не кожна охоча схуднути знайома з власниками свиней. Є й інший заговір на схуднення, його говорять на убуваючий місяць. При цьому потрібно дивитися на місяць. Шепочіть три рази:

Як ти убуває, так і я зменшує. Жир йде, на свиню переходить. Амінь.

Чим частіше повторюються заговори на схуднення, тим краще буде результат. В ідеалі, шепотіти такі слова потрібно кожен день, але тільки на убуваючому місяці.

Заговір, щоб швидко заснути і бачити хороші сни

Складно знайти людину, яка не хотіла б назавжди позбутися від страшних снів. Час від часу вони сняться всім людям, і далеко не завжди такі сни ми бачимо до чогось поганого. Є старовинна хитрість, яка допоможе позбутися від таких сновидінь, які можуть сильно зіпсувати настрій. Коли будете стелити нову чисту постіль, шепочіть на неї:

Без кошмарів!

Всього два простих слова здатні забезпечити тільки приємні сновидіння. Існує і спеціальний заговір, щоб швидко заснути і бачити тільки приємні сни. Як тільки поклали голову на подушку, прошепоти:

Подушка-подушка, зігрій моє вушко. Пішли мені сон хороший, на казку схожий.

Якщо ви страждаєте безсонням, перед тим, як лягати в ліжко, поставте домашні тапочки в різні кути кімнати і нашепче на них:

Вам в цих кутах стояти, а мені до зорі не прокидаючись спати. Амінь. Амінь. Амінь.

Якщо спати не хоче маленька дитина, нашепче йому на вушко:

Сонюшка-дремушкі, ідіть сюди, ревунюшкі-плакунюшкі, ідіть геть.

Заговори від втоми і на хороше здоров’я

Здоров’я — дійсно важлива частина нашого життя. Зберегти його до старості не так вже просто, особливо з урахуванням сучасної екології і ритму життя. Втім, навіть в далекому минулому людям здавалися необхідними магічні слова для зміцнення здоров’я і збільшення життєвих сил.

Кожен раз, коли будете мити руки або вмиватися, можна шепотіти такі слова:

Роса Соломония, вода Іріца, змий з раби Божої хвороби. Амінь.

Аналогічно, під час вмивання, миття рук або душу можна позбавлятися від втоми з хвороб з такими словами:

Вода-водиця, Божа сестриця. Змий з мене те, сама знаєш, що.

Ще один заговір від втоми і для збільшення рівня життєвої енергії:

Чистою водою вмиваюся, сили набираюся!

Заговір на ворога — як захиститися від недоброзичливців

Заговір на ворога захистить вас від можливого привороту, чужий негативної енергії, яка неминуче викидається в навколишній нас світ під час сварок і скандалів. Вам потрібен такий негатив? Його можна повернути людині, який є «автором» такої енергетики. Є і спеціальні заговори, які захищають від більш матеріальні нестатки, які можуть влаштувати недоброзичливці.

Так, якщо ворог висловив погане побажання, прочитайте така заговір в спину який іде недоброзичливцю:

Чого бажаєш мені, забирай собі.

Практично кожна людина знає, що повертатися до ворога спиною небезпечно. Не робіть цього, краще дочекайтеся, поки ворог допустить таку помилку і пошепчіть йому в спину. Можна користуватися і таким текстом для захисту від поганих побажань і негативу:

Твої мови тобі ж в плечі.

У громадських місцях часто зустрічаються люди, мета яких — нахамити і підняти цим свій настрій. До речі, більшість з них є енергетичними вампірами, які харчуються енергетикою інших людей. Якщо на вас вилили чимало словесних помиїв, застосовуйте таку заговір:

Твій негатив, тобі з ним і жити, а мені чужого не треба.

Не сумнівайтеся, якщо хам дійсно заслуговує на покарання, він його обов’язково отримає. Що ще можна сказати після неприємної розмови або сварки з сусідами, колегами та іншими людьми? Ось кілька прикладів сильних поголоски від негативу. Наприклад, цей охолодить емоції і не дасть сварці тривати. Шепочіть, дивлячись ворогові в основу шиї ззаду:

Іди з миром, і я піду.

А ось так можна прошепотіти, щоб позбутися негативної енергії привороту або сварки:

Віддаю безкоштовно дане тобою мені. Чужого зла не треба.

Звичайно, краще захиститися від злих людей заздалегідь, прямо на виході з будинку. Для цього наші предки закликали ангела-хранителя:

Ангел мій ходімо зі мною, ти вперед я за тобою.

Це сильні обережні слова, вони захистять вас від будь-яких неприємностей.

Якщо ви боїтеся злодіїв, шепочіть на свою вхідні двері заговір від злодійства:

Відніміть руки і ноги у злодія на моєму порозі.

Ці прості слова захистять ваше майно від зазіхань людей, які заробляють на життя крадіжками. Але якщо ви їдете надовго і переживаєте за збереження речей, пошепчу з домовиком:

Господар домовик! Чи не буянив в ночі, лежи на печі, прийми на охорону, будинок-домовіще, поклажу посуд, я скоро прибуду. Ключ-замок в роток. Амінь.

Заговори на кожен день тижня — відповідно до календаря

Різноманітних пошепки існує безліч. Далеко не кожна людина здатна вивчити їх тексти і запам’ятати ситуації, в яких застосовується таке чаклунство. Існують заговори на кожен день тижня, і якщо повторювати їх регулярно, можна зашептати себе від всіх проблем і неприємностей, знайти багатство і знайти любов. Починають користуватися ними з будь-якого понеділка.

У понеділок загадують бажання, ще лежачи в ліжку з ранку, а потім встають з ліжка з правої ноги з таким шепотом:

Чи збудеться, вірю, здійсниться. Нехай буде так!

У вівторок покладається закликати удачу, виходячи за поріг будинку з такими словами:

Вівторок на удачу, не заплачу. Амінь! Амінь! Амінь!

У середу під час ранкового вмивання нашіптують на везіння:

Особа умиваю, удачу закликаю. Здійсниться!

У четвер потрібно встати з ліжка і відразу ж обернутися на схід, щоб зашептати себе від проблем і негараздів:

Четвер Четверговіч, даруй НЕ гіркоту!

У п’ятницю при надяганні одягу закликайте радість:

Свята п’ятниця прийшла, мені радість принесла.

Субота — день захисту від ворогів і прохань про відплату для недругів. Причісуючись і приводячи себе в порядок перед дзеркалом з ранку, зашепчіте всіх ворогів:

Субботея, Субботея, нехай все недруги околеют.

Неділя — відмінний день для здійснення мрій і магії везіння. Коли вранці будете в перший раз відкривати вхідні двері, тричі шепочіть:

Пані тижні — неділя, дозволь прожити цей день по моєму бажанню.

В цілому, заговори на всі випадки життя не надто складно запам’ятати. Їх можна застосувати майже в будь-який повсякденному ситуації, коли потрібно магічна допомога. Користуватися такою народною мудрістю не дуже складно, але вона може серйозно поліпшити життя, залучити удачу і багатство, допомогти відчувати себе краще, зберігати красу і молодість на довгі роки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: