Заговори на удачу допоможуть досягти успіху в будь-якій справі

Заговори на удачу допоможуть досягти успіху в будь-якій справі

Заговори на удачу допоможуть кожній людині стати більш везучим в будь-якій справі — від роботи до участі у військових діях. Прості магічні дії для повсякденного застосування стануть вашими постійними супутниками.

Зміст:

Заговори на удачу в усьому

Практично кожен знає, що від того, як почнеться день, залежить те, яким він буде. Мало хто може похвалитися хорошим настроєм з ранку, але ж це важливо. Тільки до радісних і позитивних людей притягається удача, скигліям і песимістам везе рідко. Для того щоб притягнути везіння на весь день і підняти собі настрій, відразу ж після пробудження читайте заговори на удачу. Гарний приклад:

Встаю, назустріч щастю своєму йду!

Заведіть корисну звичку — починайте день з шепотка на удачу, і ваше життя, засяє яскравими фарбами. Заговори на дзеркала вважаються одними з найсильніших. Їх читають не тільки відразу після пробудження, але і в тому випадку, якщо вам довелося повернутися в будинок за забутими речами. При цьому погана прикмета до невдачі не збудеться. Шепотіти, дивлячись в дзеркало, можна так:

Піду однієї, повернуся інший. Все вийде, як сказано, так зроблено.

Прикмети на удачу рекомендують вставати з ліжка тільки з правої ноги, щоб везіння ніколи не покидало вас. При цьому теж можна читати заговір:

Куди права нога, туди і ліва. Куди я, туди і удача моя.

Заговори на удачу в роботі

Заговори на удачу в роботі не одній людині допомагали досягти приголомшливих результатів у професійній діяльності, уникати гніву начальства і навіть підвищувати рівень доходів. Кожне важливу справу можна починати зі спеціальних замовних слів, які повинні вимовлятися пошепки:

Все вийде, як мені хочеться! Зі мною удача, зі мною успіх.

Ці слова можна повторювати в будь-якій ситуації — перед розмовою з начальником, зустріччю з важливими персонами і навіть просто початком робочого дня.

Практично неможливо бути таким працівником, який ніколи не викликає гніву або роздратування начальства. Не має великого значення, винні ви чи ні в тому, що розгнівало вашого начальника. За допомогою магії везіння ви можете позбутися від розносу в його кабінеті, якщо перед тим, як йти говорити з начальством, прошепотіти:

Я на лівому березі, ти — на правому. Кричи — не кричи, все одно не докричишся.

Якщо ваші колеги будуть дивуватися позитивному відношенню начальника, чи не розкривайте свій секрет. Взагалі вкрай небажано ділитися способами магічного поліпшення свого життя, але одного, якому не завадила б така допомога, можна порадити книги, сайти або інші джерела інформації, які ви віддаєте перевагу.

Заговір від неприємностей і невдач

Захиститися від неприємностей можна за допомогою магії. Невдача обійде вас стороною, а удача буде супроводжувати в усіх починаннях. Так, простий заговір від неприємностей і тривоги вбереже вас під час подорожі, а також кожного разу, коли вам потрібно вийти з дому. Перед тим, як відкривати вхідні двері і виходити за поріг, шепочіть:

Господь дав мені дорогу, а злий дух вселив в мене тривогу. Господь зло переможе і від зла звільнить. Бог святий і Бог міцний. Амінь.

Люди похилого віку раніше часто вчили молодих тому, що ангел-хранитель може захистити від будь-якої неприємності. Закликати його можна за допомогою таких слів:

Ангел мій, Хранитель, прийди до мене і ніколи мене не залишай, куди б я не пішов (пішла). Амінь.

Закликати ангела-хранителя можна як перед виходом з дому, так і в будь-якій складній ситуації, коли вам загрожує небезпека, і допомога понад не завадила б. Є й інші варіанти молитов-поголоски від неприємностей і ворогів, наприклад:

Господи, силою Чесного і Животворящого Хреста Твого захисти мене від усякого зла!

У наш неспокійний час користуються чималою популярністю обереги для воїнів. Однак зробити такий може бути складно. Є спеціальний заговір від кулі, який захищає від усіх неприємностей, які можуть статися з військовою людиною. У слід йому потрібно шепотіти:

Це йде не стрілець з рушницею, а поп з требником. Йде він не пташкаів стріляти, а молитву давати.

Вимовляєте такі заговори в спину йде на війну, і вони повернуться живими.

Заговір на виконання бажання

Складно знайти людину, яка б не мала заповітного бажання і не мріяв, щоб воно збулося. Згадайте, чи говорила вам бабуся про те, що на ніч належить загадувати бажання? Якщо щовечора згадувати бажання, воно обов’язково збудеться. Навіть на Новий рік бажання загадуються вночі, але чарівним може бути будь-який день, якщо ви володієте необхідними для цього знаннями.

Для того щоб збулося найзаповітніше бажання, шепочіть перед сном такі слова:

Ковдра і простирадло — це захист моя, а подушка — моя подружка! Все, що їй розсаджені, то збудеться наяву!

А після цього, перед тим як засипати, шепочіть своїй подушці про все, чого ви хотіли б. Не допускайте думок негативного характеру, лягати в ліжко слід тільки в хорошому настрої.

Є і ще один заговір на виконання бажання, проте, він не тільки допомагає збутися мріям, але і захищає від нічних кошмарів і навіває приємні сновидіння:

Нехай уві сні і наяву, буде так, як я хочу!

Заговір на виграш в лотерею

Можливість виграти солідну суму, витративши всього кілька десятків рублів на лотерейний квиток, спокушає кожного другого людини хоча б зрідка грати в лотерею. Трохи везе, але шанси отримати легкі гроші залучають спробувати знову. Перед тим, як купувати лотерейний квиток або робити ставку, спробуйте читати заговір на виграш в лотерею:

Удача в кишені, Фортуна зі мною, все Боги успіх подаруйте великий.

Перед тим, як йти за лотерейним білетиком, можна кинути монетку в водойму або фонтан і прошепотіти:

Гроші в воду — мені виграш.

Перед тим, як прати захисний шар на квитку, спробуйте читати так:

Квиток, квиток, ти порожній чи ні? Ти виграшним будь, дай грошей повернути. З надбавкою і з великою надбавкою. Амінь! Амінь! Амінь!

Перед будь-азартною грою, яка передбачає можливість солідного виграшу, ви можете читати таку заговір:

Рулетку кручу, стираю квиток. Нехай буде фортуна на тисячу років. Я буду вигравати серед інших. Удачу до себе відберу у інших. Удачу до себе приверну назавжди, не буду програвати я ніколи. Нехай буде так. Амінь! Амінь! Амінь!

В цілому, заговори на удачу і чаклунство, спрямоване на везіння, можуть стати в нагоді будь-якій людині. Удача ніколи не завадить. Особливо знадобляться ці тексти, які збереглися з часів наших прабабусь, людям, чий дохід і рівень життя залежить виключно від везіння.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: