Вичитка молитвами в церкві

Вичитка молитвами в церкві

Вичитка молитвами — це найкращий спосіб для зняття порчі або позбавлення від будь-якого іншого негативу для віруючої людини. Ми вже розповідали про те, як вигнати біса самостійно, в цій же статті ви прочитаєте про те, як відбувається церковна вичитка біснуватих, а також дізнаєтеся, як відчитати молитвами свій рід і себе від порчі і проклять.

Зміст:

Кому і навіщо потрібна вичитка молитвами

Зрозуміло, читати молитви можна і вдома, та й взагалі в будь-якому іншому місці. Однак церковні молитви мають особливу силу. Храм — це місце, просочене енергетикою тисячі віруючих людей. Намолені місця володіють сильною енергетикою. Її можна використовувати як для благих цілей, так і для наведення порчі. Відомо, що відьми теж відвідують церкву для своїх справ.

Якщо ви збираєтеся зайнятися вичитка молитвами в церкви від порчі, не потрібно говорити про це священику. Більшість з них звинуватить вас у чаклунстві, яке під забороною для віруючої людини, як тільки розмова зайде про порчах або приворот. Звертайтеся до батюшки, якщо бажаєте замовити у нього вичитка біснуватого людини. Деякі священнослужителі проводять вичитка від порчі, але тут стане в нагоді скоріше список церков, ніж тексти молитов.

Вичитка в церкві потрібна вам, якщо на вас є порча або ж в вас вселилася нечиста сила, і позбутися від неї самостійно з яких-небудь причин не вийшло. Нижче наведені різні варіанти отчіток на всі випадки життя.

Вичитка молитвами в церкви від порчі — сорокоуст

Найсильніша вичитка від порчі — це сорокоуст. Він являє собою особливий церковний обряд. Протягом сорока днів священик буде молитися за людину, на якого замовлений сорокоуст. Слід пам’ятати, що замовляти його потрібно було для померлої людини, зазвичай це роблять в день похорону.

Можна замовити сорокоуст і для живої людини. Не потрібно лякатися, не плутайте сорокоуст з відспівування, це зовсім інший вид церковного таїнства. Сорокоуст ж часто замовляють для зіпсованих, тяжкохворих людей. Іноді їм користуються для того, щоб вирішити серйозні проблеми в житті.

Для того, щоб позбутися від сильної порчі, замовляють сорокоуст в трьох храмах одночасно. Для цього потрібно обійти всі три храми в один і той же день. Спрацьовує цей метод не завжди. По-перше, все залежить від рівня духовності священика. Вибирайте батюшку, який відомий серед людей і користується великою довірою.

Порушення обряду можливо в великих церквах, де часто проводяться інші обряди, наприклад, хрещення або вінчання. Сорокоуст покладається виконувати сорок днів поспіль, і на це потрібен час. Скорочення обряду за часом, як вважається, зводить всю роботу нанівець. Тому краще вибирати невеликі храми в селах або монастирі, але не великі храми в центрі мегаполісів.

Вичитка роду до 7 коліна — як зняти родової негатив і отримати допомогу предків

Рід — це ваша сім’я, всі ваші предки, як знайомі вам бабусі і дідусі, так і прямі родичі, з якими ви не мали можливості познайомитися. Вичитка Рода до 7 коліна — це відмолювання гріхів ваших прямих родичів, яке дає можливість отримувати їх допомогу в подальшому. Якщо ви бажаєте розраховувати на допомогу духів предків, без очищення карми всієї родини не обійтися. Вичитка також допомагає проти родових проклять і інших «подарунків», які можуть передаватися у спадок.

Починати потрібно з промальовування родового дерева. Нагорі повинні бути ви, якщо у вас є брати або сестри, вами вони не вказуються, але провести вичитка роду теж можуть. «Гілка» вліво і вниз — ваш батько, вправо і вниз — мати. Таким же чином вкажіть бабусь і дідусів, потім їх предків. Бажано дізнатися про своїх предків як можна більше — імена, професії, фотографії, портрети. Не буде зайвим знати, за кого ви моліться.

Крім сімейного древа, буде потрібно товста церковна свічка і питна вода. Під час вичитки роду сильно хочеться пити, але робити це потрібно між молитвами — перериватися не варто. Сильніше обряд вважається тоді, коли його проводять мати і дочка, або бабуся і внучка. В цьому випадку тексти читає старша представниця роду, молодші повторюють його про себе. Проводиться обряд рано вранці, до сніданку, після вмивання.

Перед обрядом покладається тричі прочитати «Отче Наш» і своїми словами попросити Творця про благословення на очищення роду від гріхів і негативу і силах для цього. Якщо ви не сповідуєте православ’я, свічка повинна бути освячена тим способом, яким ви користуєтеся. Замість властивого православним текстів звернення до Господа можна просити у Аллаха або Бога-Отця. Ваші предки також могли бути представниками різних релігійних течій.

Важливий також настрій. Ви повинні бути готові пробачити всіх своїх предків, якщо вони приносили або приносять вам занепокоєння. Повинна спостерігатися готовність відмолити своїх померлих і живих родичів від гріхів. У лівій руці тримайте свічку, концентруйтеся на тому, за кого молитесь і читайте тексти.

Починати потрібно було з себе:

Господи, смиренно прошу Тебе, очисти всі мої плани, аж до духовного. Амінь.

Після переходите до матері:

Я молюся за свою маму, дякую їй за те, що вона любила і дала життя мені, і передала мені традицію, що йде від створення світу. Я прощаю їй всі гріхи вільні і невільні, які відгукнулися в моїй душі. Світла пам’ять їй і Царство Небесне їй (ця фраза не говориться за живих родичів). Я молюся за неї, і прошу про очищення всіх її планів аж до Духовного. Амінь.

Такий же текст читається за батька, тільки рід змінюється з жіночого на чоловічий, а починається текст так:

Я молюся за свого тата…

Після цього ви моліться за бабусю і дідуся по батьківській лінії, а потім за бабусю і дідуся по материнській:

Я молюся за свою бабусю по батьковій лінії — мати мого батька…

Таким же чином потрібно помолитися за кожного предка, називаючи, ким він вам доводиться. Коли дійдете до сьомого покоління, текст змінюється так:

Я молюся за чоловічого/жіночого предка в сьомому поколінні по батькові/матері…

Якщо свічка димить або бризкає воском, це свідчить про те, що негатив виходить назовні. Читайте зазначену вище молитву до тих пір, поки свічка не буде горіти рівно. Після того, як прочитаєте молитву за останнього предка, скажіть:

Отець наш Небесний, дозволь моєму Роду допомагати мені в вирішенні всіх моїх життєвих проблем.

Люди, які проводили цей обряд, помічали, що їх життя швидко змінювалася на краще. Очищення сімейної карми, отримання допомоги предків і їх вдячність — ось його результати. Ваші предки завжди з вами, нехай побачити їх не вийде.

Вичитка біснуватих в церкві — як відбувається вигнання бісів

Вичитка бесоватих — це особливий духовний сан, для проведення якого священика буде потрібен дозвіл від церковної єпархії. Вона потрібна тільки в найважчих випадках. Спочатку такі церковні обряди проводилися тільки для вигнання бісів, які жили всередині людей. Якщо ви впевнені, що на вас саме бісівська порчі, молитви і заговори, виконані самою людиною, можуть не спрацювати. В цьому випадку звернутися за допомогою до церкви — єдиний варіант.

Зараз же священики часто погоджуються провести вичитка для тяжкохворих, які страждають від алкогольної залежності, а іноді і відчувають серйозні неприємності в особистому житті і справах.

Вичитка від порчі за допомогою священика — останній варіант. З величезною вірогідністю вона спрацює, але після одужання вам доведеться повністю змінити своє життя і почати слідувати православним традиціям. Якщо цього не зробити, порчі повернеться, і яка має вас нечиста сила стане ще сильніше.

Вичитка від порчі в шести храмах за три дні

Ще один варіант вичитка від порчі — молитва за здоров’я. Для того, щоб позбутися від негативу, потрібно ходити до церкви і ставити свічки для себе за здравіє. При цьому читається молитва, яка залежить від виду негативу, який у вас є. Нижче подано список текстів, але деякі люди вважають за краще молитися своїми словами. У цьому є сенс — молиться своїми словами відчуває більше емоцій, що позитивно впливає на ефективність дій. Зрозуміло, потрібна щира віра в допомогу Бога, якщо її немає, краще вибрати інші методи.

Говорити про те, що ви знімаєте в церкві порчі, не можна нікому. Взагалі не рекомендується говорити про магічних маніпуляціях, навіть якщо ваші обряди вже збулися — швидко втратите те, що знайшли, або повернеться то, від чого з таким трудом позбулися. Як вже говорилося вище, розповідати священику про свої плани теж не можна — навряд чи він вас зрозуміє, швидше за все, і зовсім звинуватить в чаклунстві.

Не можна також позичати щось з дому, і це правило діє для всіх видів зняття негативу. Під особливим забороною гроші, сіль і сірники. Чорний маг відчує, коли накладена їм порчі почне повертатися до нього — «в нікуди» вона в жодному разі не зникне, і чаклун обов’язково отримає по заслугах. Ваші речі потрібні для того, щоб скинути негатив назад. Уважайте, хто просить позичити щось, швидше за все, саме ця людина і навів на вас порчу.

Вичитка від порчі в церкві проводиться за три дні. При цьому в перший день потрібно зайти в одну церкву, поставити свічку за здравіє і помолитися. У другий день — в дві, в третій — в три. Пропускати дні або заходити в меншу кількість храмів не можна, інакше порча не піде.

Сама ж вичитка молитвами від порчі в церкві відбувається таким чином. Свічку покладається запалювати від інших свічок. Ставити її потрібно біля ікони свого святого. Якщо такої в церкві немає, жінки ставлять свічку біля ікони Богородиці, а чоловіки — біля ікони Спасителя. Підходить також образ Всіх Святих.

Отже, яку ж молитву читати перед іконою, біля якої ви ставите свічку? І як взагалі зрозуміти, яку порчу на вас навели? Це просто. Якщо погіршується здоров’я, значить, на нього і була спрямована атака мага. В цьому випадку читайте молитву Господу про зцілення. При псуванні на запій моляться Святому Воніфатію. Від вінця безшлюбності допомагає молитва про шлюб, від безпліддя читайте молитви Святому Захарію і Єлизавету. При псуванні на відносини потрібно читати молитву Богородице Митрополита Мануїла Лемешковского.

Вичитка в церкві зі святою водою

Цей вид зняття негативу в храмі скоріше додатковим, ніж основним засобом. Користуватися святою водою можна, виконуючи будь-який обряд — замовляючи сорокоуст або читаючи молитви перед іконами, як було зазначено вище. Освячена вода стане незамінним помічником для зняття порчі за допомогою будь-якого обряду з білої магії, який має на увазі звернення до християнським святим.

Над водою повинен бути створений молебень не менше дванадцяти раз. Храми можуть бути різними, головне, щоб воду освячував батюшка, в силі віри якого ви не сумніваєтеся. Водою користуйтеся не тільки в той період, коли займаєтеся вигнанням негативу. Шкоди від неї не буде ніякого. Відомо, що освячена вода може захистити від порчі і привороту, а також нечистої сили.

По-перше, святу воду потрібно пити вранці і перед сном по три ковтки. По-друге, їй можна окропити житло і одяг. По-третє, святою водою кроплять посуд і навіть миють її. Останнє можна робити чисто символічно, ополоснув чисті тарілки. Обливаються святою водою також після лазні, можна їй і вмиватися, тільки витиратися після цього не потрібно, нехай висохне природним шляхом.

Чи має силу заочна вичитка від порчі в церкві

Заочна вичитка — це вичитка в церкві без відома стражденного. Для того, щоб вигнати бісів з людини, зазвичай намагаються привести хворого до священика, який може надати допомогу. Але часто буває так, що сам страждає від порчі або інших підступів нечистої сили не бажає йти до церкви.

Заочні вичитка замовляють у всіх тих випадках, коли потрібна допомога священика, тільки робить це не сам хворий, а його родичі. Таїнство проводиться без участі страждає від порчі, демонів або важкої хвороби. Дієвість заочної вичитка — спірне питання. Вона діє до тих пір, поки людина живе за християнськими законами. Якщо він переступає через них, повертається до колишнього способу життя, не бажає шанувати православні традиції, проблема, для вирішення якої потрібна вичитка молитвами, повернеться через деякий час.

В цілому, молитовні вичитка можуть допомогти зняти родове прокляття, порчі або сильний приворот. Особливий духовний сан, який прийнято називати вичитка від бісів, здатний врятувати людину від нападок нечистої сили, яка намагається заволодіти його тілом і душею. Однак працюють ці методи тільки у людей, які щиро вірять в допомогу Господа.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: