Заговір від папілом і родимок

Заговір від папілом і родимок

Заговір від папілом або родимок може стати дієвим способом в боротьбі з некрасивими пігментними плямами. Рідні плями можуть сильно зіпсувати зовнішній вигляд людини, однак, є безліч причин для того, щоб віддати перевагу лазерну або хірургічну операцію замість безболісного видалення плям за допомогою магії.

Зміст:

Заговір від папілом — навіщо і кому він потрібен

Заговір від папілом може стати відмінним рішенням для людей, які не вирішуються на оперативне втручання з різних причин. Тим часом, бородавки і папіломи поводяться приблизно так само, як і злоякісні пухлини, однак, далеко не факт, що саме ваші доброякісні утворення стануть невиліковним захворюванням.

Заговір від родимок і раніше є популярним способом позбутися від цяток на шкірі, які йдуть далеко не кожному. Операції можуть коштувати чималих грошей, до того ж, не у всіх регіонах країни є хороші фахівці, які займаються видаленням невусів. Вартість таких медичних послуг може бути дуже високою.

Перед тим як вирушати в клініку і видаляти мітку за допомогою холоду, лазера або скальпеля, спробуйте старовинні народні засоби. Родимок, а також пов’язаних з ними поганих прикмет боялися споконвіку. Наші бабусі навчилися боротися з такою проблемою, правда, допомогти магія може і не відразу, але вже точно напевно.

Заговір від родимок на траву

Заговір на родимки дозволяє прибрати всі сліди на тілі, а потрібна для цього тільки суха трава. Обряд проводиться в поле або в лісі, бажано не в межах міста. Перед тим, як виходити з дому, налаштуйтеся на позбавлення від папілом і бородавок. Все-таки ви йдете не просто погуляти по лісі, заговори від родимок вимагають такого ж серйозного підходу, як і інше чаклунство.

У лісі потрібно зірвати будь-яку суху травинку або колосок, підійде абсолютно будь-яка рослина. З ним потрібно відправитися додому, не зламавши колосок по дорозі. Будинки потрібно торкатися травичкою кожної родимки або папіломи, читаючи на кожен раз так:

Як травинка ця сохне, так засихає, так і родимка (бородавка) на тілі раба Божого (ім’я) сама тане.

Тепер знову доведеться вирушати на вулицю. На цей раз слід знайти підсохлий або цілком загиблий від посухи кущ. Під нього потрібно закопати рослина, яке ви використовували в обряді. Копати покладається руками, але це не буде складним завданням, адже ямка потрібна зовсім невелика. Вважається, що коли згниє рослина, тоді пропадуть і ваші проблеми.

Заговори від родимок на молоко

Якщо вас цікавить, як заговорити родимку, а проживаєте ви недалеко від села, можете скористатися змовою на молоко. Молоко повинно бути парним, обов’язково з-під корови. З приводу здоров’я останньої хвилюватися не потрібно. Бажано добути ще тепле молоко, яке нещодавно було надоєно. Саме таке молоко володіє чарівними цілющими властивостями.

Обряд проводиться тільки на убуваючому місяці. Для того щоб він краще спрацював, робіть обряд три дні поспіль, раз на місяць. Налийте трохи молока на тарілку, тримайте її в руках і читайте заговір:

В Ім’я Отця, і Сина, і Духа Святого, Піду я, помолюся, хрестом перехрещуся, милістю Божою озброєні. Родимки ви родимки, гулі злі, висячі, ви підіть від раба Божого (ім’я) геть, з тіла його скоріше біжіть, тікайте, та на очі більше нікому не потрапляйте. З тіла на купини з купини на гілочку, з гілки на лист. Віднесе той лист вітер через поле далеке, через моря глибокі, та в темний ліс. У лісі тому звір злий живе, в болоті топнет він однією ногою. А ви болячки мої з раба Божого (ім’я) йдіть назавжди геть. Нехай буде так. Амінь. Амінь. Амінь.

Змочіть в молоці праву руку і відразу ж протирайте заважає вам родимку спочатку мізинцем, потім безіменним пальцем, потім середнім, вказівним і великим. Якщо мова йде про родимках на пальцях, краще попросити когось заговорити вас від них. Руки можна вимити, а молоко на невуса має висохнути природним шляхом. Перед обрядом варто прийняти душ, адже молоко небажано змивати хоча б добу.

Заговори від папілом на монети

Заговори від папілом практично завжди мають на увазі або закопування будь-якого предмета, або викидання його на перехресті. Цей же обряд з монетою має на увазі, що наговоренную монетку повинен хтось забрати собі. За старих часів сільські відьми зводили свої болячки саме таким способом. Для того, щоб навести порчу на недруга, вони могли підкинути таку монету навіть в його гаманець. Проводиться обряд тільки на убуваючий місяць, але не перед молодий місяцьом.

Монета може бути будь-якого номіналу, але обов’язково повинна бути «робочою», що використовується за призначенням в будь-якій країні. Для кожної папіломи потрібна окрема монета і окремий обряд. Якщо у вас багато таких наростів на тілі, доведеться проводити ритуал кілька разів. За один день можна заговорити до дев’яти папілом, а наступний обряд можна провести тільки через сорок днів. Робити так можна до тих пір, поки не зникнуть всі болячки.

Отже, прикладіть монету до папіломі. До речі, заговір діє і на родимки, і на бородавки. Під час прикладання читайте заговір:

Від утроби моєї, на чуже. Від місця зуднем, хворого, на чисте, сухе. Як руки зміняться, так хвороби розсіються.

Тепер забирайте монету в будь-людне місце. Магія спрацює тільки тоді, коли хтось візьме в руки наговореної предмет. Таку методику часто називають переклад — ви віддасте іншій людині свою проблему за допомогою магії. Саме від таких «подарунків», які лежать на дорозі, застерігають нас прикмети про знахідки.

Як заговорити родимку за допомогою картоплі

Обряди з картоплею для знищення бородавок, родимок та інших недоліків і захворювань шкіри відомий практично кожній сільській знахарки. Багато жителів сіл і зараз знають, як його провести. Таке чаклунство доступно кожному, і єдине, що для нього буде потрібно — це картопля.

Ми наведемо як приклад два обряду. Перший з них розрахований на заговори іншої людини. Зазвичай роблять батьки для дітей. У таких випадках в змові потрібно міняти слово «раб» на «отрок» ​​або «немовля». Всього буде потрібно три картоплини, оскільки проводити обряд потрібно три дні поспіль, і щоразу повинна використовуватися нова картоплина.

Отже, розріжте картопля навпіл. Однією половинкою покладається водити за місцем, де знаходиться проблемну ділянку шкіри. При цьому читається молитва «Отче наш». Відразу ж після прочитання молитви цю половинку картоплі слід закопати в землю, бажано там, де рідко ходять люди. Після цього половинку, яка не використовувалася обряді, кидають за спину з такими словами:

Ти, картопелька, лети, а у раба Божого (ім’я) родимка пропади.

Вважається, що спрацює чаклунство тільки тоді, коли всі три викинуті половинки картоплі згниють. Обряд проводиться на убуваючий місяць.

Для того щоб позбутися від папілом або родимок самостійно за допомогою картоплі, потрібно не тільки картопля, а й дубові дрова. Розрізаної картоплею натирайте проблемні місця з такими словами:

Забираю у плоті, віддаю на дерево. Дуб многовечний до себе прикмет, від плоті моєї забере. Натираю до білого, віддаю начорно.

Заговір слід читати на кожну родимку або цілий проблемну ділянку шкіри. Спочатку натирають однією половинкою картоплі, а потім другий. Після цього зв’яжіть половинки між собою ниткою, розведіть багаття з дубових полін і спаліть картоплю так, щоб від неї нічого не залишилося. Бажано не стояти так, щоб дим ішов на вас.

В цілому, магічні способи позбавлення від папілом і невусів можуть стати в нагоді кожній людині. З давніх-давен люди боялися родимок, адже вони можуть переродитися в злоякісну пухлину. Крім цього, деякі відмітини можуть бути вкрай неестетичними, а дозволити собі оперативне видалення мітки може не кожен.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: