Заговори на любов — для самотніх, закоханих і заміжніх

Заговори на любов - для самотніх, закоханих і заміжніх

Заговори на любов допоможуть знайти коханого, залучити пару, впоратися з нещасною любов’ю, відвадити суперницю і навіть захистити свій шлюб від зрад. Існує безліч замовних слів для любовного чаклунства, які стануть в нагоді кожній жінці.

Зміст:

Заговори на любов — як залучити хлопця

Багато дівчат соромляться знайомитися з хлопцями за власною ініціативою. Більшість дам просто мріє про те, щоб хлопець, який сподобався, став ініціатором знайомства. Це можна зробити і за допомогою чаклунства. Вам не доведеться відчувати себе ніяково, якщо хлопець виявиться зайнятим або просто буде не в настрої для знайомств. Для того щоб привернути його увагу, шепочіть йому в спину:

На мене вернись, на віки закохайся, ніколи не залишай, будь моїм, будь зі мною.

Якщо в цей час молодий чоловік подивиться на вас, значить, чаклунство спрацювало. Користуватися цими знаннями ви можете де завгодно — на вулиці, в кафе, в клубі і навіть на роботі, якщо вам сподобався ваш співробітник. Чим частіше застосовується заговір на одного і того ж людини, тим потужніше буде його дію.

Є ще один заговір в спину на любов, який, як можна здогадатися, читається вслід людині. Не має значення, наскільки добре ви знайомі, проте якщо молода людина навіть не знає про ваше існування, навряд чи магія спрацює так, як треба. Текст такої:

Як стелиться трава навесні, так і ти будеш стелитися переді мною.

Такі заговори на любов відмінно підходять для застосування після вдалого першого побачення, якщо ви бажаєте, щоб наступна зустріч відбулася якомога швидше.

Разом з цією статтею читають: заговори на заміжжя

Заговір на любов чоловіка — як зберегти сім’ю

Заговори на улюбленого можуть допомогти зберегти сім’ю. Якщо після сварки ваш чоловік іде від вас, прошепоти йому в спину:

Як вода з землі на небо повертається, так і тобі судилося до мене повернутися.

Після цього чоловік обов’язково повернеться до вас, як тільки його емоції трохи поостинут. Таким же чином надходили наші прабабусі, якщо їм діставався гулящий чоловік, який наважувався піти до суперниці. Після прочитання замовних слів чоловіки завжди поверталися додому. Можна скористатися і більш сильним шепотком, який відбере чоловічу силу у людини, що вирішила піти з сім’ї:

Іди, куди пішов, все одно повернешся. Від мене йдеш мерином, в своєму домі будеш жеребцем. Як кажу, так і буде. Дим, піч, зола, мої справи. Амінь.

Правда, такі заговори і заговори на відібрання чоловічої сили не дозволяють змінювати і читаючої їх. Зрадниці позбавлені можливості заговорювати і зашептивать своє подружнє життя від обману.

Мало хто пари здатні зберегти пристрасть на довгі роки сімейного життя. Для того, щоб пристрасть не згасала, в подружньому ліжку слід читати наступне:

Ти — лев, я — твоя левиця, ти — мій голуб, я — твоя голубка. Люби мене, як сам себе, і більше всього на світі. Амінь.

Ці слова можна промовляти про себе під час постільних утіх, так, щоб чоловік не зрозумів, чим ви займаєтеся.

Заговір на тугу коханого — як домогтися відповідних почуттів

Заговір на тугу коханого може подіяти як присушка. Попросту кажучи, хлопець буде сохнути без вас, нудьгувати і бажати нової зустрічі. Така магія діє швидко, але скоро вплив шепотка зійде нанівець. Навряд чи ви отримаєте настільки серйозні наслідки від шепотка на любов чоловіка, як від потужного привороту. Правда, траплялося й таке, адже все залежить від кількості енергії мощі емоцій, які будуть вкладені в чаклунство. Також використовують заговори на багатого нареченого.

Читати цю заговір-присушка можна в ліжку, ворушить волосся коханої людини. Можна читати, поки він спить, адже навіть тихий шепіт цілком реально почути. Вважається, що можна прошепотіти в машині або під час спільної поїздки на будь-якому транспорті, особливо, якщо їзда досить швидка. Текст такої:

Чи не дихаю — ворожу. З мене — видих, А в тебе — вдих. Щоб ти без мене сіх.

Під час застілля можна підлити людині, який подобається, будь-якого напою зі свого келиха і прошепотіти в цей час:

Пий, допивай, люби, не забувай.

Якщо зустріч не тільки в одному ліжку, але навіть за одним столом з вашим об’єктом почуттів неможлива, можна нашептати любовні слова в кватирку, проговорюються вони дев’ять разів поспіль:

Раб (ім’я), йди до ганку, до мого палацу, до моїх сіней, до мого порогу, за моїми слідком. Я тебе нікому не віддам. Слово, замок, мову. Амінь.

Після такого хлопець, швидше за все, почне проявляти ініціативу по відношенню до вас. Можливо, відв’язатися від нього потім буде непросто. Заговори на любов на відстані діють досить непогано, але вам потрібно тримати в умі образ коханої людини.

Заговори на суперницю і від зрад

За старих часів багато дівчат знали заговори на суперницю, і їх щастя ніхто не міг перешкодити. Якщо ваш молодий чоловік або чоловік почав цікавитися якоїсь старої або нової знайомої, і вам це не дуже подобається, не потрібно влаштовувати сцен ревнощів. Є й більш дієві способи відвадити потенційну розлучницю.

Це чаклунство відмінно підходить тим, кому відомо тільки ім’я суперниці, а ось зустріч з нею подається дуже проблематичною справою. Буде потрібно часник. Його кладуть в кишеню будь-якого одягу улюбленого з такими словами, які проговорюються пошепки:

Викинеш часник, викинеш з серця і (ім’я суперниці).

Коли ваш чоловік знайде часник, він, швидше за все, його викине, і тоді чаклунство спрацює правильно. Замість часнику можна взяти будь-яку іншу непотрібну йому річ, яка з великою ймовірністю буде викинута на смітник. В цьому випадку доведеться змінити текст шепотка. Наприклад, замість часнику можна взяти фантик від цукерки.

Застрахуватися від зрад з допомогою магії нескладно. Коли будете робити будь-який напій для свого чоловіка, відпийте три ковтки молока, чаю, кави або чогось іншого — це не має значення. Після кожного ковтка слід шепотіти:

Мені пити — тобі допивати, ні з однією бабою крім мене не бувати.

Існує безліч способів плетіння любовного чаклунства на пиво та інші напої з піною. Для цього в напій, призначений дружину, потрібно плюнути тричі, а після кожного плювка шепотіти:

Піна, слина, ти мій, я твоя. Слина — стіна, чужа кров не потрібна. Амінь.

Це не просто любовна магія. Такий заговір на любов чоловіка здатний захистити від привороту на менструальну кров, якщо ви підозрюєте, що така магія може використовуватися вашої суперницею. Захиститися від її чар буде нескладно, але повторювати цю заговір на пиво слід якомога частіше. Необов’язково для цього пити пиво щодня, пінним може бути і квас, і капучіно, і багато інших напої.

Якщо є можливість пройтися по вулиці слідом за суперницею і пошептати їй в спину замовні слова, цією можливістю потрібно скористатися обов’язково. Для цього випадку текст такий:

Ти йому страшна, я йому красна. Ти йому змія, я йому ягода. Ти йому бруд, я йому мед. Ніхто моїх слів не вичитає і не переб’є. В’яжу вузлами, зашептиваю словами. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Заговір, щоб улюблений подзвонив

Далеко не кожна дівчина згодна дзвонити хлопцю першої. Багато хто вважає це навіть ганебним для прекрасної статі заняттям. Однак ніхто не говорить про те, що почути телефонний дзвінок від відомої людини не хочеться. Є спеціальні заговори, щоб улюблений подзвонив. Вам не доведеться виходити на зв’язок першої, він подзвонить вам сам, вважаючи, що зробив це за власним бажанням.

Отже, уявіть як можна яскравіше образ людини, який вас цікавить. Можливо, у вас вийде згадати аромат його улюбленої туалетної води і інші подробиці — це дуже добре. Після того, як будете готові, починайте нашіптувати слова, поки самі не зрозумієте, що вистачить:

Мій коханий, (ім’я), чому мені не дзвониш і зі мною не розмовляєш? Я адже дівка ставна, гожа, для всіх і вся гарна, а для тебе — улюблена. Телефон свій візьми, мені скоріше подзвони. Голос мій відгукнеться, твоє серце від щастя швидше заб’ється. Амінь.

Всі обряди, заговори і заговори на телефонний дзвінок вважаються безпечними. Вони не вносять ніяких коректив у вашу долю і життя людини, який вам подобається. Така магія тільки змусить людину набрати ваш номер. Його ставлення до вас не зміниться, ваші подальші відносини будуть залежати тільки від вас — це не приворот і не заговір на примирення після сварки, а тільки спосіб вийти на зв’язок і не виявитися приниженою після дзвінка людині, якій ви не цікаві більше.

Заговори на швидке заміжжя

Заговори на швидке заміжжя далеко не одній жінці не дозволили залишитися старою дівою. Вони спрямовані на те, щоб дівчина якомога швидше стала нареченою. Збувається таке чаклунство, як правило, не пізніше, ніж через рік. Читають ці слова ті, у кого зовсім не ладиться особисте життя, і нареченого на горизонті не спостерігається. Шепотіти потрібно в кватирку, на заході:

Дороги в’ються, в’ються, та потім в одну сходяться. Так і доля моя нехай з іншого долею зустрінеться. Що задумано — збудеться, що загадане — здійсниться.

Якщо кохана людина у вас вже є, але весілля поки не планується, чого вам хотілося б, можна звернутися до магії наших прабабусь. Вони часто користувалися такими поголоски на швидке заміжжя, щоб наблизити сімейне щастя. Візьміть скоринку хліба, посоліть її і пошепчіть:

Нехай зберуться гості в моєму будинку, хліб та сіль скуштувати на чесному світу, на весільному бенкеті. Чи не через десяток років, а в нинішній рік.

Хліб з сіллю слід з’їсти. Читаються ці слова тільки вдома, не на вулиці, в гостях або іншому місці. Час значення не має, можна шепотіти на заміжжя хоч кожен день і навіть по кілька разів за добу.

В цілому, нескладне сільське чаклунство з допомогою спеціальних поголоски на любов може стати в нагоді кожній людині, якого цікавлять відносини з протилежною статтю. Магія здатна не тільки на злі діяння. З її допомогою можна врятувати сім’ю, захистити своє щастя від розлучниць і привернути увагу майбутнього чоловіка або просто симпатичного хлопця без будь-яких наслідків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: