Заговори на гроші допоможуть налагодити матеріальне становище

Заговори на гроші допоможуть налагодити матеріальне становище

Заговори на гроші — це абсолютно особливий вид заговорів. Саме такими користувалися сільські відьми для того, щоб знайти достаток. Грошове чаклунство особливо затребуване в такі важкі часи, які ми спостерігаємо зараз.

Зміст:

Заговори на гроші — в чому їх особливість

Головна відмінність шепотка від змови — це не тільки його невеликий розмір. Заговори значно відрізняються від складних обрядів, для яких часто можуть вимагатися досить рідкісні компоненти. Для того щоб вимовити такі чарівні слова, потрібно знати їх напам’ять, а також розуміти, в яких ситуаціях їх взагалі використовують. Для кожного шепотка — свої правила, але вивчити їх дуже легко, адже принципи такого чаклунства досить прості. Так, нескладно буде запам’ятати, що заговір в спину повинен читатися на минає, спиною повернувшегося до вас людини, наприклад.

Всі заговори на гроші вимовляються швидко і пошепки. Тут не має ніякого значення, де і в яких обставин ви перебуваєте. Так, слова для гарної торгівлі можна прошепотіти прямо на робочому місці. Є безліч різних поголоски для найрізноманітніших ситуацій. Вони повинні читатися тихо, відповідно, якщо ви не залучаєте уваги оточуючих на даний момент, можете прошепотіти замовні слова навіть в натовпі. Вам не потрібно усамітнюватися і створювати якісь особливі умови для того, щоб чаклунство подіяло.

Дієвість таких міні-обрядів, які можуть проводитися у присутності свідків, якщо вони вас не чують, в будь-який час і фазу місяця, в будь-якому місці багато хто піддає сумніву. Цілком даремно. Заговори дійсно працюють, і у деяких людей — навіть не гірше довгих і складних ритуалів в «особливих» місцях в ретельно підібране час. Все залежить від того, що ви вкладаєте під час їх проголошення, як ви це робите — з якими емоціями, думками і т. д. Заговори розраховані на застосування з нагоди, читати їх можна хоч кожен день.

Заговори на гроші термінові

У житті кожної людини трапляються ситуації, коли гроші потрібні терміново, а їх немає — до зарплати ще два тижні, але саме в такий невідповідний момент син розбив вікно в школі, і класний керівник не бажає йти на компроміс. Заговори на гроші термінові допоможуть вам виправити важке фінансове становище, проте, застосовують їх тільки в разі потреби, коли інших варіантів зовсім немає, і надія тільки на досвід що передається від старих.

Зробіть ковток освяченої в храмі води і прошепоти:

Вода свята, а я, раб (-а) Твоя, Господи, багата. Допоможи в нужді, амінь!

Джерела, з яких починають приходити гроші, можуть виявитися найнесподіванішими. Вам можуть допомогти родичі, призначити премію, можливо, вдасться навіть знайти купюри на вулиці. Можна після використовувати заговір на купюру для багатства.

Заговір на хороший заробіток

Без хорошого заробітку не буде постійного доходу в родині, і кожен це знає. Однак далеко не кожен знає, як підвищити доходи за допомогою магії. Заговір на хороший заробіток можна читати в будь-який час, умова тільки одне — В момент його прочитання ви повинні отримувати здачу в магазині або на ринку. Товар, який ви купуєте, значення не має, а ось чим більше буде магазин, тим краще. Читати потрібно наступне:

У наш гаманець ваша гріш, ваша скарбниця — моя скарбниця! Амінь.

Всякий раз, як ви будете здійснювати покупки, грошова магія буде працювати на ваше благо. При отриманні в руки грошей можна шепотіти і так:

Гроші до грошей!

Ще один варіант шепотка при отриманні грошей:

Кладу грошики в кишеню, буде цілий чемодан.

Практично кожен день трапляються ситуації, коли потрібно віддати гроші. Кожна людина купує продукти харчування в магазині, позичає невеликі суми друзям до зарплати і здійснює інші витрати. У той момент, коли ви віддаєте гроші, шепочіть так:

Гроші віддаю, але назад їх чекаю.

Скільки грошей ви б не витратили, вони повернуться назад. До того ж, в цьому випадку ви застрахуєте себе від неповернення боргів.

Народні прикмети на удачу кажуть, що зустріч з вагітною жінкою обіцяє щастя в самому найближчому часі. Якщо повз вас буде проходить вагітна, прошепоти:

Тобі народжувати, а мені добро примножувати.

Якщо у вас є можливість потрапити в будинок, в якому люди живуть заможно і щасливо, це дуже добре. Однак живуть в будинку люди повинні бути добре знайомі. Незважаючи на простоту і доступність такої магії, вона може перетягти їх неприємності на вас, якщо такі є. А неприємності, як відомо, є у кожної людини. Коли зайдете в багатий будинок, подивіться на стелю і прошепоти:

Як у вас лад і скарб, то, що вам, буде і нам. Амінь. Амінь. Амінь.

Якщо ви знайшли додаткове джерело заробітку, перед тим, як беретеся за справу, шепочіть наступні слова три рази:

Беру справа — роблю вміло, чекаю надбавки на всякі забавки.

Грошовий заговір на гаманець і зарплату

Гаманець часто стає головним чарівним предметом для вдалого грошового чаклунства. Грошовий заговір на гаманець можна використовувати хоч кожен день. Таких замовних слів існує безліч, ви можете вивчити саме ті, які здаються вам найбільш підходящими у вашій ситуації.

Коли нашим прабабусям вдавалося отримати велику суму грошей, її поміщали в гаманець, а на нього шепотіли спеціальні слова прямо після того, як отримали гроші. Ви можете наслідувати їхній приклад. Не має значення, як прийшли гроші — зняли зарплату з картки, отримали в подарунок велику суму або вам віддали борг. Запам’ятайте ці слова і шепочіть їх на гаманець кожного разу, коли отримуєте великі гроші:

Як зірок на небі не злічити, води в океані неміряно, піщинок незліченна кількість, так грошей багато, множинне.

Читати потрібно три рази, піднісши відкритий гаманець прямо до губ. Після прочитання закривайте гаманець і займайтеся своїми справами далі. Грошові прикмети рекомендують приносити зарплату додому, не витрачати її в перший же день. Бажано, щоб гроші переночували хоча б одну ніч у вашому домі. А коли будете заходити в будинок, затримайтеся на порозі і прошепоти:

Несу сповнений капшук монет, у чорта вони витечуть, а у раби Божої (ім’я) — немає.

Такий заговір потрібен для того, щоб гроші довше затримувалися в вашому домі, а не витікали невідомо на що.

Перед скоєнням великих покупок начитують на гаманець слова, щоб покупка не вдарила по сімейному бюджету, не стала причиною ще більших витрат і виявилася максимально вдалою. Покладіть гроші на потрібну вам дорогу річ в гаманець, нашепче на нього сім разів:

Все погане забувається, все намічене купується. Нехай буде так! Нехай буде так! Нехай буде так!

Після цього можна виходити з дому і відправлятися в магазин.

Якщо ваші домочадці звикли витрачати гроші на різні дурниці, можна заговорити гаманець, і тоді гроші підуть тільки на потрібні в будинку речі. Перед тим, як видати дітям кишенькові гроші, нашепче на гаманець:

Давати — не шкодувати, витрачати — вміти, потрібне — купити, про порожнє — забути.

Заговір, щоб знайти хорошу роботу

Знайти хорошу роботу, яка буде влаштовувати абсолютно за всіма критеріями, не так вже й легко, як може здатися на перший погляд. Однак майте на увазі, що всі заговори на пошук роботи діють тільки в тому випадку, якщо ви докладаєте якісь зусилля до перегляду вакансій і робите інші дії для того, щоб знайти джерело доходів. Приказка про лежачому камені, під який навіть вода не затечет, працює і в цьому випадку.

На зростаючому місяці можна купити білий носовичок без малюнків. В цей же день три рази на нього шепочуть:

Шепочу-зашептиваю, буде рабу Божому (ім’я) удача в дорозі, успіхи в роботі. Куди не піду — там роботу і знайду. Не бачити мені відмов, не чути слова «ні». Амінь!

Хустка завжди носять із собою. Не забувайте його будинку, і максимум через місяць вас чекає бажана посада.

Одна із старовинних прикмет наших прабабусь каже, що до тих, хто рано встає, Бог особливо добрий. Повір’я підтверджується тим, що багато відомих багаті люди встають раніше. Навіть в сучасних книгах про те, як стати багатим і заробити перший мільйон, є рекомендація про те, що підніматися з ліжка слід починати якомога раніше. Поки не знайдете роботу, вставайте кожен день на світанку і відразу ж після пробудження шепочіть:

Боже допоможи, Ісусе збережи! Дозволити допоможи проблему мою, Роботу знайти, гроші отримати! А життя моє налагодити, успішність отримати! Амінь!

Вважається, що ця заговір приведе вас до майбутнього місця роботи максимум через місяць. Починати читати його краще на зростаючому місяці, але якщо робота потрібна терміново, тут вже не до фаз місяця — починайте читати якомога раніше.

Заговір на торгівлю — щоб швидко продати товари

Якщо ви займаєтеся продажами, заговір на торгівлю, щоб швидко продати товари, стане відмінним помічником у вашій роботі. Таким чаклунством часто користувалися купці для того, щоб швидше продати свою продукцію і відправитися додому.

Коли будете перебувати на робочому місці, частіше шепочіть в той час, коли вас ніхто не чує:

Піші, езжіе, ступайте сюди, тут вам місце, їжа і вода. Мені грошей, вам товар. Амінь.

За старих часів купці користувалися спеціальними поголоски, які не давали покупцеві з грошима піти, не купивши нічого. Коли до вас підійде покупець, дивіться в його очі і говорите вголос:

Беріть дешево!

Цю фразу можна перефразувати в оптимальний для вашого регіону розмовний вид. Наприклад, так: «Беріть, віддаю недорого!». Але в цей час потрібно встигнути сказати про себе так:

Моє візьмеш, своє віддаси. Амінь.

За допомогою магії купців і торгашів минулих часів ваші продажі будуть шокувати всіх конкурентів. Однак не можна говорити, як вам вдалося добитися такого успіху, інакше клієнти підуть до інших продавців. На питання відповідайте так, немов і знати не знаєте, з чого раптом у вас так добре продається товар.

В цілому, грошова магія, якою користувався кожен другий житель нашої країни ще сотню років тому, може стати в нагоді кожній людині. Складно знайти людей, яких би повністю влаштовувало їхнє матеріальне становище, тому грошове чаклунство все так же залишається затребуваним і популярним серед жителів нашої країни. Заговори на гроші здатні виручити у важкій ситуації, привести до багатства і підняти продажі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: