Заговори і ритуали від заїкання

Заїкання являє собою особливу порушення функції мовного апарату, що виражається через множинне повторення окремих звуків або цілих слів. Для того, щоб позбутися від цієї проблеми, людина може звернутися до фахівців, які надають кваліфіковану допомогу в лікуванні заїкання. Проте можна використовувати і більш нетрадиційні способи.

Зміст:

Заговори і ритуали від заїкання

Заговір від заїкання у дітей і дорослих

Народні магічні ресурси пропонують людині застосовувати заговору проти заїкання, що є давнім методом позбавлення від проблем. Заговір від заїкання перевірений засіб, але тут важливо знати як читати заговір і як готується до ритуалів.

Заговір для дітей з давніх часів

Деякі ритуали, заговір від заїкання для дітей, що беруть свої витоки з давнини, передавалися від попередників спадкоємцям. Запропонований обряд є одним з таких, його корені тягнуться до нас із давніх часів, коли ще не було розвинутої медицини і лікарів різного профілю. Під час його проведення людина не звертається до сил зла, тому ритуал можна використовувати у відношенні дитини. Щоб провести обряд, потрібна свічка зеленого кольору. Магія цього кольору полягає в залученні позитивної енергії, яка використовується для лікування. Свічка запалюється у п’ятничний опівдні, після чого необхідно прочитати молитву, звернену до святого Пантелеймона. Коли молитва прочитана, дитина сідає на стілець. Над ним потрібно читати наступний заговір:

«Собака лежала, прибігла кішка і все злизала. Ти, пес, не скули, а ти, кішка, забери, а ти Раб Божий (Ім’я дитини), чисто говори. Буде чисто говорити, де захоче ходити, мови розуміти, свою мову поважати. Ти приходь швидше, все погане забери. Амінь. Амінь. Амінь».

Коли заговір прочитаний, дитини перехрещують і дають йому випити три ковтки освяченої води. Цей ритуал, що включає в себе заговір від заїкання, застосовується один раз на тиждень протягом місяця. Кожне скоєння обряду буде приносити поступове полегшення. Заговір засіб проти заїкання максимально безпечної але ефективне.

Заїкання у дитини

Використання такого засобу народної магії, як молитви, у багатьох випадках є ефективним способом того, як можна позбутися від проблеми заїкання, як у дітей, так і у будь-якого дорослого людини.

Запропонований ритуал показав себе, як дієвий засіб, що допомагає вилікуватися від заїкання. У своїй суті він спрямований на те, що потрібно просити допомоги у Бога. Перед тим як починати прохання, поставте дитини у косяка дверей. Людині, яка буде здійснювати ритуал, необхідно відзначити рівень зростання дитини на одвірку. Наступним кроком є те, що у дитини, над яким проводиться ритуал, беруть трохи волосся, кладуть у зроблене на косяку поглиблення і замазують воском свічки, принесеною з церкви. В період, протягом якого відбуваються вищевказані дії, людина без перерв вимовляє молитву «Отче наш».

Після цього потрібно встати на коліна перед іконою і попросити у Бога допомоги своїми словами. Найкраще просити про те, щоб дитина позбувся від заїкання в той момент, коли його зростання буде більше рівня відмітини, зробленої під час ритуалу. Важливо пам’ятати, що після того, як чоловік, який звернувся за допомогою закінчить своє прохання, він закріпив ефект з допомогою магічного слова «Амінь», вимовивши його три рази.

Як позбавитися від заїкання від переляку

У багатьох випадках причиною появи заїкання є не що інше як переляк. Боротьба з допомогою стандартних методів рідко приносить результат, тому доводиться звертатися до магічного спадщини предків. Запропонований заговір від заїкання для дітей зможе допомогти позбутися хвороби, який став наслідком переляку дитини. Ритуал проводиться під час того, як дитина спить. Перед відходом до сну в дитячій кімнаті підпалюється свічка. Малюкові можна сказати, що ця свічка захистить його від кошмарів і поганих снів. В той момент, коли дитина увійшов у стадію глибокого сну, необхідно встати біля свічки і читати наступний заговір:

«Йшов в люди чернець, ніс слово Боже. Слова лилися з уст струмочком, Мова його не переривалася ні на одному слові не збивалась. Так і ти, Раб Божий (ім’я дитини), кажи, не збивайся, Гикавкою, маетой не прерывайся. Ключ, замок, мову. Амінь. Амінь. Амінь».

Виконувати цей обряд необхідно протягом трьох ночей поспіль. Ще однією обов’язковою умовою є наявність в дитячій кімнаті ікони Заступника. У деяких людей може виникнути питання, чому ритуал здійснюється виключно під час сну малюка? Це пов’язано з тим, що дитина, як і будь-яка інша людина, більш сприйнятливий до магічного впливу уві сні.

Народні засоби, з допомогою яких проводиться лікування різних захворювань, зазвичай включає в себе безліч магічних ритуалів і заговорів. Тому якщо дитина заїкається внаслідок переляку, можна застосувати наступний обряд, який отримав назву виливання від переляку на воску. Практики рекомендують використовувати для цього ритуалу віск церковних свічок. У загальній складності для ритуалу знадобиться:

При підготовці до виливання воску важливо пам’ятати, що вода з посуду, з якої пили, категорично не підходить. Коли підготовчий етап закінчений, що є віск знаходиться в розігрітому стані, а вода вже приготовленої заздалегідь ємності, дитину саджають на стілець для проведення обряду. Ємність, у яку налита вода тримається над головою малюка, у неї поступово вливається розігрітий раніше віск, читаючи заговір:

«Стояла Богородиця на Сіонських горах, при Елеонских церквах. Виганяла з Раба Божого (ім’я) страх. Страх, переляк, підіть на луг, за мохи, через болота, через криві осики. Вийдіть, зстрибніть з буйної голівоньки, з рум’яного личка, завзятого серця, з тонких ручоночек, з жвавих ноженек, з густих кучерів, з ясних очей, з жил внутрішніх, з жилок зовнішніх, з міцною м’язи, жовтих кісток, з червоної крові, з думок, з дум. Виливаю пристрасті, виливаю страхи, виливаю переляк. Божа Матір Богу молиться, Раба Божого (ім’я) від переляку рятує. Ангели з тобою, Богородиця з тобою, Господь з тобою. Амінь. Амінь. Амінь».

Текст необхідно повторити дев’ять разів. Перед початком проведення обряду необхідно прочитати «Отче наш». Запропонований обряд при заїканні від переляку проводиться один раз в тиждень. Тривалість сеансу терапії становить дев’ять процедур проведення обряду. у тому разі, коли по закінченні сеансу дитина не стане краще говорити, необхідно провести повторний сеанс лікування заїкання від переляку за допомогою виливання воску після місячної перерви.

Як вилікувати заїкання за допомогою молитов і заговорів у дорослого

Досить часто магічне лікування заїкання та інших хвороб має на увазі під собою не тільки застосування ритуалів і заговорів, але і молитви. Молитвослів’я, що є частиною православної віри, практично найсильніший магічний спосіб вилікувати недугу. Молитви, що читаються при заїканні, володіють великою силою, якщо читати їх в домашніх умовах, але їх потужність зросте, якщо прочитати молитву в храмі, який вважається святим місцем. Від заїкання у дорослої людини ефективно рятує наступне молитвослів’я:

«О, блаженна мати Матроно, душею на Небесах під Престолом Божим майбутня, тілом же на землі почивающая і данною ти понад благодаттю різні чудеса виливає! Презри нині милостивим твоїм оком на ни, грешныя, у скорботах, болезнех і гріховних искушениих дні своя иждивающая. Утеши ни, отчаянныя, зціли недуги наша лютыя, від Бога нам з гріхом нашим попущаемыя, визволи нас від багатьох бід і обстояний, умоли Господа нашого Ісуса Христа простити нам вся наша провини, беззаконня і гріхопадіння, ними ж ми від юності нашея навіть до настоящаго дні і години согрешихом, так твоїми молитвами получивше благодать і велику милість, прославимо в Тройці Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».

Головне правило – вимовляєте текст молитви з непорушним почуттям віри і надії в те, що недуги не стане. Тільки тоді її чудотворна сила допоможе людині припинити заїкатися раз і назавжди.

Як ще можна вилікувати заїкання дорослому

Навіть у двадцять першому столітті від заїкання страждає велика кількість людей. І навіть у наш час, коли відомо безліч більш традиційних способів позбавлення, досить часто люди вдаються до допомоги такого засобу, як заговір від заїкання.

Запропонований обряд допомагає повернути розмовні здібності людям з високим рівнем ефективності. Для його проведення знадобиться всього лише склянку, наповнену святою водою. Перед тим, як розпочати здійснення ритуалу, людині необхідно в стані зосередженості вимовити слова молитви «Отче наш». Тільки після того можна вимовляти наступний заговір на воду:

«В добрий час прийшла перший раз Свята Богородиця по золотому містку. Прошу я, Раб (а) Божий (я) допомогти мені. Нехай переляк з мене піде, і заїкуватість з собою забере. Я виговорюю переляк з усього свого тіла, щоб він більше мені кров не розбурхував, жили мої не тягнув і не ламав кістки. Нехай так і станеться. Амінь».

Після того, як текст заговору вимовлений, необхідно умити обличчя водою, а решту святу воду випити.

Позбавити людину від заїкання може наступний заговір, який прийнято робити на молодий місяць. Читати його текст повинен той чоловік, який знаходиться в близькій родинного зв’язку з хворим, самому собі з його допомогою не вийде допомогти. Магічні слова читаються після того, як сонце зайде за горизонт. Під час читання дивляться на місяць. Звучить ця заговір від заїкання наступним чином:

«В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, амінь, амінь, амінь. Встану я, раб Божий (ім’я), благословясь, піду, перекрестясь, з світлиці в двері, з дверей у ворота, з воріт на вулицю, піду в ліс дрімучий, темний. Назустріч мені йде старець, лісовик, іде-бреде, не спотикається, не заминается, так нехай і раб Божий (ім’я) в промові не заїкається, не затинається, слова мовити не втомлюється, мови говорити не перестає на радість собі і нам, на біду всім підступним ворогам. Ти, раб Божий (ім’я), говори так не заикайся, скаже, так не спотыкайся, як той старець, лісовик, не спотикається, не заминается, не заїкається. Відтепер і повсякчас і на віки вічні. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа, амінь, амінь, амінь».

Заговір вимовляється на порожній вулиці дванадцять разів.

Як вилікувати заїкання за допомогою заговору у жінки

Цей ритуал, залишений у магічному спадщині предків, проводиться на убуваючому місяці. Існує думка, що найбільш ефективним результат буде в тому разі, якщо провести його в один з наступних днів:

Для проведення обряду знадобиться червона нитка або стрічка з шовку. В той час, як читаюча заговір жінка зав’язує на стрічці або нитці вузлики, вимовляються слова заговори:

«13 бесенят, 13 рідних братів, зв’яжіть вузликами і візьміть від раби Божої (ім’я), те, чим я, раба Божа (ім’я), запиналася, те, чим я, раба Божа (ім’я) заїкалася, те, з чим я, раба Божа (ім’я), сьогодні назавжди розпрощалася. Кожному маленькому бісеняти на його мову по одному вузлу даю. Амінь».

Всього необхідно зробити тринадцять вузлів. Можливе застосування цього обряду не тільки на себе, але і на іншу жінку. У цьому випадку в заклинанні замість слова «я» необхідно вимовляти «вона».

Як допомогти заговором чоловікові

Для здійснення цього ритуалу для чоловіка проти заїкання необхідно взяти одну гілочку дерева, яке є чоловічим. Такими є дуб, тополя, ясен. Цією гілочкою потрібно накреслити на землі коло, всередині якого знаходиться зірка. На старий місяць необхідно проводити людини, якого дошкуляє заїкання, навколо накресленого на землі кола, примовляючи:

«Вісім, але не сім, сім, а не шість, шість, але не п’ять, п’ять, а не чотири, чотири, а не три, з мови раба Божого (ім’я) назавжди зітри. З того Раба Божого взяв? Звідти на старе містечко і забрав. Амінь».

Краще всього здійснювати ритуальні дії в наступні дні тижня:

Ефективність будь-якого обряду або ритуалу безпосередньо залежить від того, наскільки правильно його виконали. Запропонований заговір від заїкання, який необхідно читати на воду, застосовується у кінці місяця у другій половині дня. Під час читання заговору потрібно переливати воду з однієї ємності в іншу. Важливо взяти однакові ємності. Також не варто забувати про те, що магічні слова цього обряду читаються напам’ять. Сім разів вимовляє наступний текст:

«Мова Господня чиста, неперервна, ясна. Уста його непорочні, злих слів не кажучи, злого духа не женучи, не припиняються, не збиваються. Так і раб Божий (ім’я, говорить чисто і правильно, потрібно і дружно. Не збивається, баскому не давиться, не переривається. Гикавка пройде, маятися не буде. Мука зійде, на вустах не затримається. Чисті слова мої, чисті слова раба Божого (ім’я). Амінь».

Людину, яка заїкається, сім разів поплескують по спині, в той час як він випиває всю воду, використану під час ритуалу.

Підводячи підсумки

При використанні будь-якого з безлічі заговорів, які допомагають позбутися від тієї чи іншої проблеми, важливо пам’ятати, що без щирої віри в те, що відбувається людиною, магія слів не дасть бажаного результату. Кожен з нас може творити справжні чудеса, найголовніше – пробудити в собі ті сили, які творять ці чудеса і відчувати те, як вони течуть в людину, який вирішив використовувати магічні ресурси для того, щоб вирішити свої нагальні проблеми і негаразди. Світ магії дуже чутливий до нашим емоціям, тому для того, щоб вищі сили допомогли людині, його душа повинна бути максимально відкрита до Всесвіту і її потоків сили, а віра в успіх повинна бути непохитною, інакше бажане позбавлення від проблем і чудесне зцілення настане не так скоро, як нам того хотілося б.

.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: