Заговір від випадіння волосся

Далеко не новий той факт, що наші предки використовували природні дари не тільки в якості ліків і продуктів харчування. За допомогою трав і природних ресурсів легко входити в контакт з вищими силами. Разом з рецептами знахарі читали різні заговір. Такі заговір з легкістю могли повернути красу, здоров’я і молодість. Заговір від випадіння волосся досить популярний серед жінок. Знання про нього передавалися серед жінок через багато поколінь.

Зміст:

Заговір від випадіння волосся

Заговір від випадіння волосся

Кожна сім’я мала свій власний заговір, який не можна було виносити на загальний огляд. Але, з часом заговір проти випадіння волосся став загальним надбанням. Люди перестали зберігати його, і почали ділитися з усіма. На сьогоднішній день рішенням проти випадіння волосся стала медицина. Але, незважаючи на те, що прогрес не стоїть на місці, велика частина населення вдається до бабусиних методів лікування. І справа не в тому, що вони не довіряють косметологам. Скоріше, проблема полягає в тому, що вони сподіватися на кращий результат від заговору.

Бувають такі моменти, що волосся починає дуже сильно випадати. Можна, звичайно, спробувати косметичні процедури, покупні маски та багато іншого. Ось тільки не завжди вони надають бажаний результат. Саме тому жінки починають шукати допомоги в магічних ритуалах. Локони– це найприродніший жіноча прикраса. Догляд за ними повинен займати велику кількість часу і сил. А ось, якщо локон починають втрачати свою красу і блиск, ось тут то і починається паніка.

Причини проблем з волоссям

Причин може бути безліч. В першу чергу, волосся можуть втрачати свій презентабельний вигляд із-за того, що є проблеми зі здоров’ям. В такому випадку, краще всього відвідати спеціального лікаря, який проведе обстеження. А ось, якщо виявилося, що проблем зі здоров’ям немає, то потрібно шукати альтернативні способи вирішення. Таким способом цілком може бути заговір проти випадіння волосся. Він може допомогти вирішити вашу проблему. Використовувати заговір ви можете, якщо у вас:

Заговір для сили ваших волосся

Для того, щоб виконати даний заговір проти випадіння волосся, необхідно взяти свої випали волосся. Читати заговір необхідно на рождающуюся місяць, і обов’язково в 12 годин ночі:

«Зараз відбувається народження молодого місяця. Так нехай і моя шевелюра також відродиться. Така кількість волосся хочу, як зірки на небі. Нехай вони збільшуються в геометричній прогресії, але щоб не випадали. На місяць читаю. Знайти хорошу шевелюру мрію. Амінь».

Після того, як ви прочитали такі слова, необхідно здути волосся через вікно. Довго результату чекати не доведеться. Справа в тому, що цей ритуалу дуже ефективний.

Другий варіант. Для цього необхідно підняти руки і зімкнути їх над головою. При цьому читати такі слова:

«Молодий місяць небо народжує в даний момент. Ось хочу, щоб локони мої рослы так само і не випадало ніколи. На небі таку кількість зірок, що порахувати неможливо. Нехай у мене така ж кількість буде волосся».

Обряд з допомогою дзеркал

Для нього вам необхідно буде взяти дзеркало і покласти його у воду. Поки будете поливати свою голову, дивіться в дзеркало, і говорите:

«Кожен мій волосок нехай набирається сили води. Нехай він ніколи не випадає, не тьмяніє і не ламається. Посічені кінчики нехай підуть зовсім. Нехай його не зламає ні жорстка вода, ні хвороби голівоньки моєї, ні погані думки. Прошу тільки для себе. За інших не турбуюся. Нехай мої локони розвиваються за вітром, набираються сили з сонця і будуть сильні, як земля. Всі стихії нехай стануть на їх захист. Амінь».

Ритуал, який використовує воду

Для цього необхідно взяти миску, наповнену водою. Читати цей заговір краще всього на світанку:

«Хочу, щоб ця вода допомогла мені з моєю величезною проблемою. Нехай вона вплине на моє волосся, і вони більше ніколи не випадають. Наділи їх своєю дивовижною і живильною силою. Їх така кількість, як в тобі крапельок».

Такою водою вам необхідно буде обполіскувати свої локони після миття. Для кращого ефекту проводите ритуал кілька разів. Психологи стверджують, що заговір від випадіння волосся – це спосіб впливу на розум людини. Справа в тому, що сигнал надходить у мозок. Надалі він поширюється на тканини і клітини. Це і пояснює позитивний результат заговорів.

Молитва від випадіння волосся

Сядьте біля вікна і почніть розчісувати волосся. Обов’язково робити це на молодий місяць. Під час розчісування промовляйте молитву. Молитва звучить так:

«Як зерно у полі, як світло сонця, як гребінець до мого тіла, так нехай локон пристає до кучері. Хочу, щоб вони більше ніколи не випадали з моєї голови. На рождающуюся місяць читаю, щоб збулося».

Обряд на липовому кольорі

В посудину необхідно налити чисту воду. В неї додати 9 липових кольорів. Дивлячись на воду промовляти наступний заговір:

«У берези дуже красиві зелені листя. Вона красується ними кожен день. Ось і я хочу красуватися своїми локонами. Хочу, щоб вони не випадали, а росли на заздрість іншим».

Обряд проводиться протягом тижня кожен день. Після кожного ритуалу, необхідно заговоренной водою полоскати волосся після миття.

Якщо необхідний сильний заговір від випадіння волосся, то краще зверніться до спеціалізованого магу. Він порадить вам такий обряд і заговір, що ваші волосся будуть викликати заздрість у оточуючих ще довгі роки. І запам’ятайте, всі обряди необхідно проводити виключно на зростаючий місяць.

Для максимального ефекту рекомендується поєднувати косметологічні процедури з народними засобами, адже кожен з цих способів має свої позитивні якості. А, якщо їх комбінувати, то вашим локонам будуть заздрити всі оточуючі вас люди.

Заговори проти випадіння волосся добре очищають внутрішню енергетику людини. А, якщо він чистий, то і волосся будуть рости краще, і виглядати будуть презентабельнішими. Якщо ви хочете, щоб ритуал працював краще, то необхідно себе «запрограмувати» на позитивний результат. Чим сильніша віра, тим сильнішою буде дія. Для збільшення ефекту від заговори, використовуйте народні трави. Їх необхідно наполягати і промивати волосся після кожного миття голови. Повірте, що позитивний результат порадує вас дуже скоро. Зважилися провести заговір від випадіння густого волосся? Тоді не зволікайте!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: