Заговір на продаж речі

Досить частий випадок, коли в будинку накопичилося багато непотрібних речей. Це можуть бути речі, які залишилися від минулих мешканців, від колишніх подружжя або просто стало багато зайвого. А може, ви просто накупили багато нових речей, а від старих потрібно позбавлятися. В такому випадку необхідно терміново їх продавати. Ось тільки часто доводиться стикатися з проблемою, коли продажі йдуть не зовсім в хорошому темпі.

Зміст:

Заговір на продаж речі

Заговір на продаж речей

Можна розмістити на сайт продажів, але люди можуть переглядати, зберігати себе, але не робити покупку. Продавець, звичайно ж, може і почекати. А що робити, якщо потрібно терміново продати по причині переїзду, або, якщо річ нагадує про погані спогади? Або, якщо річ дуже дорога в грошовому еквіваленті, або як пам’ять? В такому випадку краще всього використовувати заговір на продаж речі.

Короткий опис

Заговір на продаж речей дозволяє не тільки швидко продати річ, але і зробити це за вигідною ціною для продавця. Для здійснення обряду вдалого продажу, необхідно звернутися за допомогою до вищих магічним силам, адже всім відомо, що такі сили існують, навіть якщо ми їх не спостерігаємо в повсякденному житті. Навіть найзатятіші скептики, іноді, починають думати про те, що вищі сили мають великий вплив на людське життя.

Якщо вам необхідно продати одиничний варіант речі, то можете скористатися заговірми. Результат настане набагато швидше, якщо ви будете щиро вірити в те, що ви говорите. З допомогою таких обрядів, цілком можливо в домашніх умовах створити натільний талісман. Його ще називають оберегом.

Якщо носити його кожен день, то продажі з кожним днем все більше йти вгору. Ви навіть не встигнете помітити, як всі ваші речі будуть розпродані. Носити обереги рекомендується тим, у кого є свій власний торговий бізнес. Використовувати його можна працівникам торгових точок, у яких заробітна плата безпосередньо залежить від кількості проданого товару. Якщо ви просто періодично продаєте свої особисті речі, то такий талісман не буде для вас зайвою. Посилити його дію можна, читаючи заговір на швидку продаж своєї речі.

Результат ефективності обряду

Людині, яка збирається проводити обряд, необхідно ретельно дотримуватися вказівки. Звичайно ж, якщо терміново продаж є необхідним процесом.

 • Читання заговорів повинно проводитися у відокремленому місці. вас ніхто не повинен турбувати.
 • Більше того, ніхто не повинен мати ні найменшого поняття про ваші плани. Якщо хоч якась душа дізнається про ваші наміри, то можете забути про успішного продажу.
 • Запам’ятайте, що навіть, якщо продаж відбулася успішно, говорити про це не варто. Навіть найближчі не повинні знати, інакше вас будуть очікувати не цілком приємні наслідки.
 • Насміхатися над такими обрядами суворо заборонено. Ви повинні бути впевнені в тому, що це спрацює.
 • Ви повинні бути непохитними у своєму рішенні. Якщо ви не є віруючим в магію, то краще не проводите такі обряди. Результату ніякого не буде.
 • Прибуток від заговоренного предмета

  Є сильний заговір на продаж речей, який передбачає використання води. В яку-небудь посудину вам потрібно налити чисту воду. Заговорити її молитвою. Читати її варто 3 рази. Такий зарядженої водою облийте річ, яку хочете продати. Молитва звучить так:

  «Торгуються всі, незалежно від того, де відбувається торг. Це може бути магазин, ринок або ярмарок. Продається на них все, що душі завгодно. Хочу я свій власний товар продати і отримати за нього досить хороші гроші. Прошу всевышние сили посприяти мені в моїх бажаннях. Не можу більше мати цю річ. Набридло. А ось кому-небудь вона може бути просто необхідною. Нехай той, хто побачить мою річ, буде жадати її купівлі».

  Заговір з ключем і живильною водою

  Другий заговір в домашніх умовах на продаж речей, читається з допомогою ключа. Для проведення ритуалу, візьміть посудину. Обов’язково, щоб вона була виконана з глини або скла. Необхідна чиста вода з джерела і будь ключ. Посуд, наповнену водою, поставте на палаючий предмет. Це може бути пічка, газова плита або багаття. Коли вода почне кипіти, то киньте туди вибраний ключ. Поки пара виходить, промовляти такі слова:

  «Життя людини безпосередньо пов’язана з водою. Вона дає життя. Ключ оберігає людину і дає йому захист. Ось, як людство перебуває в прямій залежності від води, так нехай і покупець відчуває спрагу за моєю речі. Прошу дуже сильно, і бажаю допомоги у моїх справах».

  Читати цю молитву коштує дев’ять разів. Після закінчення ритуалу, воду варто остудити. Коли вода охолодитися, помістіть в неї ключ. Весь вміст необхідно визначити в обраний скляний вид посуду. Коли настане день проведення операції, цією водою варто щоразу мити руки і поливати речі, що йдуть на продаж. Ключ повинен зберігатися до тих пір, поки настане день наступної угоди. Є і ще два не менш діють ритуалу, які також можна спробувати.

 • Заговір для удачі в торгах. Для вдалої торгівлі хрестіть речі по три рази. Гладьте товар правою ручкою, і вимовляєте заговір на швидку продаж своєї речі: «Зараз сиджу і гладжу свою особисту річ. Таким чином я намагаюся залучити на неї покупця. Причому хочу такого покупця, щоб він пестив і плекав мою річ, як свою рідну. Дуже я до неї прив’язана, але пора купувати що-небудь нове. Якщо один подивиться, другий придивиться, то третій – сто відсотків купить. Він придбає радість і успіх, а у мене буде грошова прибуток. Кажу ці слова з чистими думками, і прошу допомоги у вищих сил».
 • Ритуал на продаж, за допомогою монети. Заговір на продаж речей можна проводити з допомогою грошей. Коли буде зростаюча місяць, візьміть в руку п’ятикопійчану монету. Перші кілька хвилин необхідно її просто тримати в руках. Після цього читайте наступний заговір десять разів: «Хай цей п’ятак принесе мені удачу в торгах. Хочу скоріше продати свою річ. Причому бажаю отримати досить хороші гроші за неї. Я її пестила і плекала, тому вона коштує пристойних грошей. Прошу допомоги у всевышних сил для того, щоб угода пройшла, і принесла мені найкращий результат. Нескінченно хочеться отримувати хороші новини від продажу». Якщо необхідно швидко і дорого продати річ, то беріть цю монету із собою. Результатом залишитеся задоволені.
 • Результати успішних продажів

  Якщо ви не хочете, щоб вас зустрічали неприємні наслідки, то звертайтесь до таких методів в дуже рідкісних випадках. Якщо на річ приходить велика кількість запитів, але покупка не відбувається, то краще трохи почекайте. Цілком ймовірно, що найкращий покупець ще її не бачив.

  Заговір Степанової є найбільш ефективними з усіх магічних обрядів. Якщо терміни продажів підтискають, то можете скористатися ними.

  Заговір на прибуток від Степанової

  Для цього скористайтесь церковної свічкою. Підійшовши до вікна з нею, прочитайте заговір:

  «Прошу людей звертати увагу на ті речі, які я хочу продати. Якщо вони побачать ту чи іншу річ, нехай відразу її купують. Якщо не захочуть, то нехай у них очі починають пекти, і вони не зможуть спати. Нехай мої бажання будуть здійснені і речі знайдуть своє місце в інших людей».

  Другий варіант:

  «В небі зростає місяць. У небі постійно збільшується кількість зірок. У воді збільшується кількість крапель. У землі підвищуються корисні властивості. Так нехай у мене підвищується прибуток від продажів. Хочу мати можливість продавати речі і збільшувати фінансове становище. Прошу допомоги у вищих сил, які завжди присутні в нашому житті».

  Якщо ви іншими способами не можете провести реалізацію товару, то можете скористатися допомогою магії. Бажано, якщо вона буде білою. Пам’ятайте, що, якщо ви використовуєте чорну магію, то за неї доведеться вносити свою плату. Нічого безплатного в чорних магічних обрядах бути не може. Цілком можливо, що надалі вам доведеться понести втрати в плані товару. Другий варіант плати полягає в тому, що з покупцем ви не зійдетеся в ціні. В такому випадку, вас будуть чекати фінансові втрати. Найгіршим, але цілком можливим випадком є те, що продавець може платити за магію своїм здоров’ям чи здоров’ям своїх близьких.

  Самі проблематичні наслідки приходять тоді, коли магія використовувалася в якості жарту або деякі правила були схильні до ігнорування. Магія не прощає таких проступків. Пам’ятайте про це. Якщо ви не впевнені в своїх силах, або в своїй вірі, то не вдавайтеся до таких способів. вам же потім доведеться розплачуватися за дурість.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: