Заговори і ритуали на любов

В магічних практиках повня прийнято вважати тим періодом, коли Місяць знаходиться на піку, її можливості і сили максимально сконцентровані. Енергію, яка виходить під час цієї місячної фази, можна спрямувати на здійснення обрядів, заговорів і ритуалів, які направлені на багато сторін. Повний місяць у давнину називали День Великого Озера. Заговори в повню на любов і везіння в особистих стосунках настільки сильні саме з тієї причини, що в них вкладено багато особливої енергії срібла, чистої жіночої енергії.

Зміст:

Заговори і ритуали на любов

Заговори в повню на любов

Любовні ритуали Повного місяця

Ще наші предки, які були набагато ближче до магії і містики помітили, що в дні повного місяця набагато більше сили у мага в руках. В такі дні енергетичні потоки настільки сильні, що можна в один день привернути до себе багато хорошого. Так, зокрема у дні Великого Озера ворожать :

З найдавніших часів люди в цей час зверталися до природних сил, усвідомлюючи і відчуваючи те, що вищі сили самі дарують силу для того, щоб її використовували.

Цілющі трави, які збиралися в той час, коли на нічному небі панує повний місяць, мали найбільш потужними властивостями до зцілення. Через цю фазу місяця можна порівняти тільки з силою молодика, проте є велика різниця у цілях, на які спрямовані ритуали і заговору. Також може відрізнятися і час, який відведено на виконання задуманого. Заговори в повню на любов, тобто ті, які проведені в період з 14 17 день місячного місяця, вступають в силу практично відразу після того, як чоловік провів магічні дії.

Як правильно робити обряди

В магічних практиках чималу роль грає те, як виконано обрядова дія або послідовність дій. Кожна помилка, допущена людиною, призводить до своїх наслідків. І чим сильніше ритуал або заклинання, тим важчі наслідки помилки як для самого практика, так і для його оточення. Тому дуже важливо знати всі тонкощі проведення обрядів. Розглянемо більш докладно ключові моменти у проведенні ритуалів та обрядів в повний місяць.

Якщо людина хоче скористатися тими можливостями і силами, які дає це магічний час, йому варто підготуватися до заповітного години:

 • В першу чергу, варто пам’ятати, що Місяць поділиться своєю силою з тією людиною, яка піклується про своє здоров’я.
 • З цієї причини маги рекомендують утриматися від споживання будь-якого спиртного і поглинання нікотину.
 • Важливо протягом не менше ніж трьох днів того моменту, коли необхідно читати заговору на любов чоловіка тримати суворий піст.
 • Будь-яка магія, чинена людиною, вимагає підключення до особливих каналах, які служать провідником сили зі світу тонких матерій і потоків в наш матеріальний світ. Будь-яке підключення до каналів вимагає витрат енергії. Заговори і ритуали, що здійснюються в повний місяць, також вимагають підключення до каналів місяця. Для того, щоб запасу енергії вистачило на виконання цього підключення і виконання бажання людини, маги рекомендують утримуватися від наступних речей:

  Тривалість відмови від вищенаведених дій – три дні до моменту проведення ритуалу. Станьте в ці дні ближче до природи і до Сил Всього сущого, більше часу проводите в тиші і спокої саду і поля. Не сваріться з людьми, даруйте добро і милостиню.

  Правила підготовки до обрядів

  Крім цього потрібно підготуватися перед тим, як читати заговір під час повного місяця. Цей етап вимагає досить простої дії. Людина, що здійснює обряд, повинен проявити концентрацію і зосередити всі свої думки і емоції на тому результаті, який він хоче отримати і візуалізувати його як можна чіткіше на тлі яскравого світла місяця. Це дозволить вищим силам краще зрозуміти, до чого прагне людина. Якщо хто-небудь читає заговір у повню заради любові, він повинен уявити картинку, на якій він знаходиться з тим чоловіком, якого хоче привернути до себе, «вирізати» цей образ і закріпити його на поверхні красивою повного місяця.

  І ще одна важлива рекомендація, на яку звертають увагу багато людей, що практикують магію. Ті ритуали, які проводяться в повний місяць, не рекомендується здійснювати інші місячні фази. Якщо ж деякі заговір, і можна читати в інший час, то це вимагає великих застережень і уточнень. Тому для того, щоб звести до мінімуму ймовірність помилки та отримання неправильного результату, тексти заклинань потрібно знати напам’ять, а всі інструкції до проведення обряду необхідно знати якомога чіткіше. Це дозволить не заплутувати Місяць і здійснити бажання, заради якого і проводиться ритуал.

  Заговір на воду

  Нерозділене кохання завжди краяла серця людей всіх вікових і майнових категорій. Люди завжди намагалися знайти спосіб подолати цю перепону на шляху до простого щастя. І в багатьох випадках саме магія була рятівною соломинкою для тих, хто потопав у річці самотності і накопичених в душі емоцій.

  Запропонований заговір допомагає позбутися від односторонньої любові. Складність проведення обряду полягає в тому, що наговаривается виключно вода з джерела або колодязя. Тобто н намагайтеся проводити такий ритуал з водою, набраною з трубопроводу, ефекту не буде, а є ризик антиэффективности.

  Як проводити ритуал

 • Коли на небо виходить повний місяць, склянка з водою ставиться на підвіконня.
 • Не можна в цей час говорити гидоти, або нести в душі злість минулих образ.
 • Не намагайтеся прискорити процес, це не дасть ніякого ефекту.
 • Гранично важливо поставити його так, щоб луки висвітлювала його, а вода, яка є потужним енергетичним провідником, вбирала в себе місячне світло, наповнений магічною енергією.
 • Коли час наблизиться до півночі, візьміть заряджений місяцем склянку, піднесіть його до губ і тричі пошепки вимовіть наступний текст:

  «Світить місяць ясний, біла прекрасна, світить темними лісами, світить синім морів, світить диким звірам та добрим людям. Я по місячній доріжці пішла, та свого милого знайшла. Нехай і він по місячній доріжці піде, та до мене його місяць призведе. Ти, Місяць, в очі йому поглянь, та до мене серденько його поверни. Щоб він мене одну помічав так мене одну шанував. Щоб наша любов була, як місяць, красна та повна!»

  Як тільки воду заговорили, людина повинна вимовити слова подяки місяці три рази, після чого залпом випити воду. Відразу після того, як ритуал закінчений, вирушайте спати, при цьому зберігаючи мовчання. Як відомо, магія не любить розголосу, а сторонній вплив у вигляді заздрості або скепсису може зіпсувати всі зусилля, докладені для отримання результату. При проведенні ритуалу також дуже важливо залишити вікна відкритими, щоб місячне світло, наповнений магією повні, заповнював собою простір кімнати.

  Ритуал звернення до місяця

  Змов для придбання кохання існує велика кількість. Деякі їх них вимагають специфічних атрибутів і масивної підготовки. Але є і такі заговору і обряди, для яких це все не є прямою необхідністю. Запропонований заговір вражає своєю простотою і ефективністю. Він спрямований на залучення в життя здійснила обряд дівчини того хлопця, який буде гідний і допоможе їй переступити через самотність.

 • Увечері перед читанням заговори, добре вимийтеся, приберіть з особи будь-які косметичні засоби і креми, зніміть всі прикраси, розчешіть волосся і залиште їх розпущеним.
 • З одягу на дівчині повинна бути довга сорочка або довга сукня білого кольору.
 • Ноги обов’язково повинні бути босими.
 • Необхідно відкрити вікно і встати біля нього так, щоб світло Місяця падало на обличчя людини, що здійснює ритуал звернення до Місяця.
 • Зайнявши правильну позицію, необхідно дев’ять разів вимовити текст заговори:

  «По небу синьому Місяць-лунница ходила, любов та добро носила, всім роздавала та мене не забувала. Діставалося мені кохання з три гори — оком не охопити, рукою не обхопити, серцем любити-не перелюбити! Як зійде Місяць сповнена знову — буду я щаслива і здорова!»

  Будь-які заговори, що здійснюються в повний місяць, також і запропонований, необхідно завершувати словами подяки місяці або поклонами.

  Чи можна повернути улюблених з допомогою замовлянь

  Магія допомагає не тільки залучати, але і повернути любов у життя людини. В магічному спадщину наших предків є обряди і ритуали на повернення утеряной любові, що проводяться в повний місяць. Такий ритуал не підійде для залучення одруженого чоловіка у ваше життя, але допоможе прискорити зустріч чоловіка якщо він вам уготовано долею але ви розлучилися.

  Для здійснення запропонованого ритуалу, який посприяє повернути коханого, потрібно всього дві фотографії, без зайвих людей на знімках. На першій повинен бути зображений чоловік, повернення якого є метою обряду, на другий – людина, що здійснює ритуал. Рекомендації до фотографії наступні:

 • Висока чіткість використовуваного знімка.
 • Бажано, щоб на фото люди були зображені в повний зріст.
 • Крім фотографій будуть потрібні два дзеркала невеликого розміру і стрічка червоного кольору.
 • Як проводити ритуал

 • В першу чергу необхідно закріпити кожну з фотографій на дзеркалах.
 • Розміщуються знімки зворотною стороною до дзеркальної гладі.
 • З’єднайте фото обличчям один до одного і перев’яжіть їх заздалегідь підготовленої стрічкою.
 • Залиште їх у такому вигляді під променями повного місяця на всю ніч.
 • Вранці приберіть фото в місце, недоступне для сторонніх рук і очей, де дзеркала зі знімками пролежать до того моменту, поки на небі знову не настане повний місяць.
 • Під час наступного повного місяця розділіть фотографії і зверніться до Місяця зі своїм проханням.
 • Під дією місячної магії зв’язок чоловіка і жінки стає набагато міцніше, тому повернення станеться цілком природно і без наслідків, чого не можуть гарантувати привороти.
 • Важливо також враховувати, що в деяких випадках ефективність ритуалу знаходиться в прямій залежності від того, в якому знаку знаходиться Місяць, без цієї умови добится ефективності буде вкрай складно. Ті заговір, які спрямовані на залучення любовних відносин або ж повернути згаслого інтересу коханого, будуть найбільш ефективні в тих випадках, коли Місяць знаходиться в двох зодіакальних сузір’ях, а саме:

 • Телець, керований Венерою.
 • Рак, який управляється безпосередньо господинею нічного небосхилу.
 • Тому якщо чоловік вирішив добитися стовідсоткового результату, виконуючи запропоновані обряди, варто звернути свою увагу на цей факт.

  Кілька слів на закінчення

  Бажання бути коханим або коханою цілком природно, адже ніхто не може прожити все своє життя на самоті. Але часто все складається так, що за справжню любов, про яку пишуть пісні і складають легенди, доводиться боротися. Привороти, заговори, ритуали і обряди – все це є тим інструментом, які вищі сили дали нам в руки для того, щоб у важкий час люди могли втілити свої мрії в реальність. Головне – знати всі тонкощі кожного магічного дії і щиро вірити в те, що наше щастя в наших руках. Загадати найпотаємніше бажання, і заручитися допомогою енергії Великого Озера, це значить отримати знання без изьяна.

  Багато практики стверджують, що кожен з нас – трохи чарівник. І це дійсно так, наші душі здатні на справжні чудеса. Варто лише відчути в собі потоки сили, здатної перевернути гори, і направити її в правильне русло. І повний місяць, як час, сповнений магією і чаклунством, допомагає нам відчути ці річки могутності стародавнього з дитячих переказів і давніх переказів і могутніх чародеях. Нехай удача посміхається кожному, а щастя приходить в кожен будинок. А магія може допомогти їм знайти дорогу до тим людям, які їх потребують найбільше.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: