Заговір від ячменю

Заговір від ячменю

Запалення ресничной цибулини, яке називають в народі ячменем, як не дивно, медикаментами лікується набагато довше і клопітно, ніж використанням звичайний заговір від ячменю. Судячи з усього, походження цієї гидоти має енергетичну природу — таким чином тіло реагує на негативний вплив з боку недоброзичливо налаштованих людей. Тому і лікується успішно саме народної методикою — дулею, слиною, червоною ниткою і спеціальними текстами.

Зміст:

Простий заговір проти ячменю на оці

Дуже цікавий і надійний обряд проти ячменю на оці пов’язаний з переносом енергії болячки на вікно будинку. Цей ритуал найбільш ефективний в період вечірньої або ранкової зорі і при правильному виконанні допомагає практично моментально, більш того, повністю захищає від рецидивів. Обряд виконують із залученням сили православної молитви, тому його рекомендують проводити тільки хрещеним людям.

Вибирають кімнату з вікном, в якій хворий проводить найбільше часу, купують нову швейну голку. Цією голкою тричі хрестять вражений ячменем очей, одночасно читають молитву «Отче наш». Після молитви саме час прочитати простий заговір:

Голку точу, ячмінь відводжу.

Потім голку слід застромити в віконну раму, що символізує людське око. Права сторона, верхній і нижній кути, відповідають верхньому і нижньому століттю на правому оці. Ліва сторона — аналогічна лівому оці. Встромляти голку слід в кут, що символізує уражене повіку.

Швидкі заговори і молитву від ячменю

Найвідоміше засіб від ячменю — це дулю — енергія, зібрана в кулак і спрямована великим пальцем прямо в напрямку хворого очі. І хоч виглядає це досить комічно, результат вражає своєю ефективністю. З метою надання енергії на уражене повіку використовують старовинний заговір від ячменю:

Ячмінь ріс, підійшов покіс. Як траву скосили, так і ячмінь видалили. Зійди ячмінь з тіла раба Божого (ім’я) На віки вічні в тартарари. Амінь. Амінь. амінь

Під час читання заговори дулею тричі обводять навколо очі за годинниковою стрілкою, після чого три рази плюють через ліве плече.

Якщо прості обряди виявляються неефективними і ячмінь ніяк не виходить вивести, рекомендується скористатися більш складним способом. Для цього слід підготувати церковну свічку, водохресну воду, траву полину і глиняний горщик. Хворого садять особою строго на Схід, перед ним ставлять запалену свічку, полин кладуть в горщик і підпалюють так, щоб вона повільно тліла. З горщиком в руках слід обійти людини по колу три рази, зупиняючись за його спиною і спльовуючи через ліве плече. Після трьох кіл занурюють пальці в освячену воду і тричі хрестять хворого. Під час обряду читають будь-які православні молитви. Полин залишають в горщику до повного згоряння.

Завжди допомагає при ячмені червона вовняна нитка, зав’язана на зап’ясті, протилежному оці, ураженому болячкою. Відомі обряди, в яких ту ж нитку обв’язують навколо середнього і безіменного пальця у формі вісімки. Носити нитку слід до тих пір, поки вона сама не порветься або перетреться. Спеціальних слів говорити не обов’язково, але під час роботи з ниткою необхідно думати про одужання.

З тієї ж червоною ниткою або тонким мотузкою виконують ритуал зав’язування вузла. Перед хворим оком з нитки зав’язують вузол супроводжуючи дію словами:

Все, що оці заважало, на вузол зав’язав (або зав’язала)

Потім запалюють церковну свічку і на ній спалюють нитку, а попіл видувають у вікно або за двері. Такий обряд повторюють три дні поспіль в один і той же час, бажано на світанку або заході.

Особливості виконання обрядів проти ячменю

Кожен ритуал, молитва або заговір від ячменю працює тільки за рахунок сили бажання та щирої віри в зцілення. Це енергія, здатна запускати відновні процеси як всередині тіла, так і в навколишній атмосфері. Вона виходить зсередини того хто проводить обряд, доповнюється силою вогню, води, повітря і землі — божественних стихій, що впливають на всі життєві процеси.

Аналогічно працюють багато інших народні обряди, такі, як заклинання на схуднення, заговір від грижі або алкоголізму. Ці ритуали завжди виконуються потай від інших людей, навіть найближчих. Не варто залучати до процесу очищення сторонню енергію, нехай навіть саму доброзичливу.

Перед кожним ритуалом необхідно помолитись або виконати медитацію. Внутрішній стан душі має бути спокійним і умиротвореним, помисли чистими і позитивними. Внутрішнє прагнення до чистоти і гармонії допомагає позбутися від різної хвороби краще будь-яких таблеток.

Багато поколінь наших предків, не маючи сучасних знань, медичних інновацій, наукових обґрунтувань, благополучно лікували різні хвороби за допомогою сили слова, духу і віри. Незважаючи на всі досягнення, ці традиції залишилися набагато ефективніше наймодніших ліків. Занадто багато ще нездатна пояснити наука того з чим успішно справляється народна магія.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: