Заговір від варикозу

Варикозне розширення вен досить поширене захворювання, особливо у жінок. Лікується воно досить складно, особливо в тих випадках, коли хвороба запущена. Медицина не завжди в силах допомогти, тому багато людей звертаються до магії. У вирішенні такої проблеми допоможуть заговору. Можна заговорити недуга, після чого він пройде. Є кілька варіантів, як виконати заговір від варикозу. Всі вони засновані на проведенні певних ритуалів та обрядів.

Зміст:

Заговір від варикозу

Заговір від варикозу вен

Заговори і варикоз

Варикозне розширення вен може з’явитися з різних причин. У будь-якому випадку, при появі судинних сіточок, потрібно сходити до лікаря, поки хвороба не перетворилася на утворення тромбів. Якщо потрапити до лікаря з якихось причин немає можливості, можна застосовувати різні заговір. Світла магія завжди допомагала людям зцілюватися від різних недуг, і варикоз тому не виключення. Зцілення відбувається за рахунок сильної віри. Чим частіше виконуються ритуали і заговори, тим швидше проходить недугу.

Мало хто знає, але звичка закидати ногу на ногу, може з часом викликати варикоз. Це відбувається в результаті зменшення стінок судин. Також хвороба може передаватися у спадок, внаслідок інших порушень в організмі і при дії певних факторів. При перших появах судинного малюнка, потрібно вживати заходів, інакше це поступово посилиться.

Хворіти варикозним розширенням вен можуть всі, незалежно від статі і віку. Дуже часто, люди не довіряють традиційній медицині і вдаються до народної. Молитви і спеціальні ритуали з заговірми, здатні допомогти у вирішенні проблеми, але для цього потрібно знати, як правильно їх виконувати.

Як виконати обряд з пір’ям і курячими лапами?

Заговорити варикоз можна по-різному. Є два дієвих заговори, які допомагають позбутися від варикозного розширення вен – розглянемо їх докладніше.

 • Треба взяти кілька пір’їн гусака. Потім опустити його в молоко і провести по місцях, де проявляється хвороба вен. При цьому вимовляються слова: «Ріка біжить і не зупиняється. Кровушка по венах течи, не застаивайся на місці, не роби грудочки, не изводи (ім’я), щоб вона не мучилася, болю не знала. Амінь».
 • Прибрати варикоз допоможе і ритуал з курячими лапами. Потрібно вийти на галявину, де немає людей і прикопати дві лапи курки. Коли вони будуть закопані, ця ділянка перейти хрестом і читати: «Ніжки що в землі, здорові і не болять, нехай і мої ніжки перестануть хворіти. Поки ніжки в землі не почнуть хворіти, і мої не стануть. Хрест допомагає ходити, хрест допомагає жити. Амінь».
 • Такі обряди можна проводити по кілька разів, але через проміжки часу, поки варикоз повністю не пройде. Заговір від варикозу – один з найдієвіших методів зцілення, якщо в них вірити.

  Як виконати обряд з водою і спадною місяцем?

  Лікування варикозу заговірми дійсно допомагає. Не менш дієвими вважаються ті обряди, які проводяться з водою і при убутному місяці.

  Для проведення першого ритуалу повинна бути стара місяць. Необхідно підійти до вікна або вийти на вулицю і, дивлячись на старий місяць, вимовити:

  «Місяць, ти стаєш більше, то менше. Коли почнеш ти зменшуватися, прошу мій недуга прибрати. Забери з моїх ніг сині ґулі. Амінь».

  Проводити при кожному зниженні місяця.

  Для ще одного ефективного ритуалу потрібна вода. Такий обряд необхідно виконувати перед тим, як лягти спати. Потрібно набрати в миску води і підігріти її на вогні, зі словами, які вимовляються в бік сходу:

  «Тече річечка і не стоїть без діла. А кровушка у (ім’я) стоїть на місці і в ніжках ниє, засмучує і життя заважає. Нехай не мучить хвороба (ім’я), дасть йому по землі ходити і щастя отримати. Бджолу абсолютно не турбує жало, нехай також перестануть боліти ноги (ім’я) Амінь».

  Після обряду, ноги потрібно занурити в миску і потримати їх близько десяти хвилин у воді. Обряд проводиться щодня. Заговір читається протягом місяця. Бажано, щоб був зростаючий місяць.

  Такі заговір допомагають впоратися з хворобою і неприємними симптомами, які вона викликає.

  Які ще є заговори?

  Заговір з сіллю допомагає позбавитися від запалення вен. Для проведення обряду потрібно взяти сіль і воду, яка набирається на світанку. Під руку береться сіль і вода, потім вимовляється:

  «Мощі святих не відчувають болю, вони в ковчезі сплять, виходити не поспішають. А у (ім’я) нехай жили течуть з кісток і м’яса, на волю не просить і не сяють, і не зміяться. Нехай у (ім’я) ноги, руки, голова, очі, жили не болять. Мощів в ковчезі, а (ім’я) по землі ходити і смутку не знати. Амінь».

  Після прочитання заговору береться сіль в кількості трьох пучків і кладеться в банку з водою, і накривається кришкою. Заговоренную рідину необхідно заховати в недоступне для інших місце і потроху додавати в миску при виконанні гігієнічних процедур ніг. Виконувати такий обряд потрібно близько тижня.

  Є заговір від варикозу, який читають по середах. Це робиться вранці і ввечері, вважається одним з найсильніших. Необхідно водити мізинцем в напрямку годинникової стрілки по хворих місцях і вимовляти:

  «В ім’я Господа Бога, я заговорюю (ім’я), у венах кров стоїть. Біжи кровушка, гуляй, в грудочки не збирайся. Як Богом велено, так тобі кровушка шлях прокладений по своїх берегів бігти, грудочками не стояти. Нехай буде так. Амінь».

  Така заговір від варикозного розширення дуже дієвий.

  Для проведення наступного заговору потрібні свіжі молочні вершки. Потрібно схилити над ними голову і трохи торкаючись, сказати:

  «Ніжки мої, ніжки, як ви з’явилися на світ, так і зумійте обійти весь світ. Не скорбите, не засмучуйтеся, кров не кидайте, сльози не кидайте. Амінь».

  Заговоренными вершками змащувати хворі місця.

  Які є заговір від болю при варикозі?

  Коли розширюються вени при варикозі, багато відчувають дискомфорт і біль. Щоб від неї позбутися, допоможуть спеціальні заговір.

 • Потрібно взяти вовняні шкарпетки і вкласти в них свіжі листя берези і трохи полину. Шкарпетки потрібно надягти перед сном і вимовляти такі слова: «Хвороба йди геть. В ім’я святого отця, сина і духа. Нехай буде так. Амінь». Ці прості слова у поєднанні з травами, допомагають прибрати набряклість і біль в ногах при варикозі.
 • Для наступного обряду потрібно взяти червону вовняну нитку і заговорити її. Для цього запалюється свічка й перед нею ставиться нитку, потім вимовляються такі слова: « (ім’я) нитка заговорюю, щоб вона забирала всі хвороби і біль. Дай мені сили для цього, Господь, не залиш без віри і допомоги. Амінь». Потім потрібно задути свічку і розділити нитку навпіл. І обмотати кожну ногу три рази і читати: «Нехай недуга від (ім’я) в нитка піде. Амінь». З нитками на ногах потрібно деякий час посидіти, а потім зняти і спалити залишками свічки, яка не догоріла при виконанні обряду. Залишки нитки і свічки потім потрібно викинути на вулицю.
 • Для наступного заговору потрібні три свічки і вода. Його можна виконувати в будь-який зручний час. Свічки розставляються у вигляді трикутника, а посередині ставиться склянка з водою. Нехай спочатку свічки погорять близько п’яти хвилин, після чого потрібно вимовити: «Нічні янголи, накрийте ноги (ім’я) своїми світлими крилами, щоб вся біль пішла. Нехай буде він здоровий і не знає мук. Амінь». Заговір вимовляти три рази, після чого вода зі склянки виливається на ті місця ніг, де варикоз. Воду, що залишилася, потрібно допити.
 • Такі заговір дуже дієві і допомагають людям позбуватися від такої недуги, як варикоз. Правильно прочитаний заговір вен – одне з найкращих засобів лікування, але не варто забувати і про традиційну медицину, яка здатна зменшити прояви хвороби і полегшити біль.

  Заговір, який робиться на варикозне розширення вен, має бути правильним, тільки тоді він допоможе. Треба добре ознайомитися з усіма деталями й тонкощами, лише потім приступати до обрядів.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: