Заговір на чоловічу силу

У древній медицині багато недуг виліковувалися могутністю заговорного знання. Сьогодні люди знову відкрили для себе цей джерело здоров’я. Застосовувати нестандартні методи лікування можуть не лише цілителі і знахарі. Щоб захистити себе і своїх близьких від підступів недоброзичливців, кожен має можливість скористатися даром слова Божого – це і заговір на чоловічу силу, від порчі молодих на весіллі, заговір дружини на примирення з чоловіком, молитви подружжя і батьків про дітей та інші.

Зміст:

Заговір на чоловічу силу

Заговір на чоловічу силу

Щоб використовувати спадщина попередніх поколінь, потрібно пам’ятати, що воно здатне допомогти тільки людині з чистою душею і того, хто здійснив таїнство хрещення.

Людина належить до двох світів: фізичного й духовного, тому і лікувати його можна тілесно – таблетками, уколами, операціями – і на іншому рівні – постом і молитвами.Сильна половина людства

Чоловіки вважаються сильною статтю, але сучасна дійсність призвела до того, що середня тривалість їх життя коротше жіночої. Вони більше часу проводять на стомлюючій роботі, а випробовуване напруга заглушають шкідливими звичками.

Найстрашніші види нездужань ті, що закінчуються неспроможністю в ліжку – імпотенцією. Це призводить до розладу і скандалів подружньої пари.

У старовину люди щиро вірили в допомогу Бога, наречені неодмінно вінчалися в церкві, щоб виростити міцне потомство. Статеве безсилля забиралося просто: дівчина брала обручку чоловіка, який три рази пропускав через нього сечу. При важкій порчі було показано тижневе перебування в монастирях, зберігають мощі святих.

Зараз рідко хто з представників сильної половини визнається в еректильної дисфункції. Завдання з відновлення гармонії в сім’ї бере на себе жінка.

Для початку необхідно розібратися в причинах збою в організмі коханого чоловіка, підтримати його і налаштувати на обстеження у експерта. Найефективніше поєднати лікарську консультацію зі заговором на повернення чоловічої сили.

Нетрадиційне лікування

Буває так, що потрапити до фахівця наполегливо перешкоджають різні обставини: черга розписана на тижні вперед, у пацієнта виникають невідкладні справи, раптові напади хвороби та ін. Це насторожує увагу.

До основним ознаками порчі на позбавлення чоловічої сили відносять:

У цьому випадку на фізичному рівні проблему вирішити не вдасться. Варто звернутися до спадщини предків, які залишили не один приклад мовного впливу молитов – словесних формул, які вміють впливати на існуючу реальність, змінюючи її. Всесилля слів при правильному поєднанні зуміє повернути радість сексуальних контактів.

Словесні формули для зміцнення мужності

Заговір – це всього лише інструмент в руках певної особистості, він може нести як творчу, так і руйнівну міць і відняти чоловічу силу.

Якщо існує підозра, що злопыхателем наведений важкий пристріт з метою позбавити подружжя гармонії статевого життя, то дружиною для початку обов’язково повинна бути замовлена церковна вичитку в трьох великих храмах – сорокоуст.

Також жінка і сама може багато зробити. Але перш ніж читати зцілюють тексти, вона повинна:

Відновлення потенції цілющим словом

На свіжу воду перед сном начитується будь-який з представлених нижче варіантів. Підготовлену таким чином воду слід пити і прикладати у вигляді компресу до хворого місця.

«Господи Боже, благослови, Отче. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Піду в чисте поле, помолюся істинного Христа Царя Небесного. Як стоїть залізний прут жерновий не рухнется, не ворохнется, не захитається, так би і у раба Божого (ім’я) стояли сімдесят жив і одна жила, сімдесят суглобів проти порожнього місця. Проти жіночого не зігнувся, не ворухнувся, не похитнувся б.

Завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь»;

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Є Океан-море, на пуповині морський лежить Латырь-камінь, на тому камені стоїть булатний дуб – гілки і коріння булатні. Як той дуб стоїть міцно і щільно, настільки міцно і щільно стояла б білої ярої і жила на жіночу хіть, на порожнє місце.

З-під того Латырь-каменю виходить бик-пороз, булатні роги і копита булатні. Ходить біля того дуба булатної і той дуб будить, і штовхає, і не може зламати і повалити. Наскільки міцно булатний дуб стоїть, і скільки міцні роги у пороза, настільки міцно стояла і яра жила на жіночу хіть, на порожнє місце.

З-під того Латырь-каменю вилітає півень. З них вилітають тридев’ять курок. Як півень скаче палко і яскраво і тридев’ять курок топче, так би (ім’я) був палкий і ярок на жіночу хіть, на порожнє місце. На віки віків. Амінь».

Рецепти на травах

Щоб повернути чоловікові можливість насолоджуватися тілесною близькістю, можна використовувати наступний рецепт (зазначено в частинах):

Залити три ложки наведеного трав’яного збору трьома склянками окропу і настояти в термосі. Давати чоловікові чотири рази на день по 150 грам за годину до прийому їжі.

Щоб підсилити дію відвару, можна додавати в нього столову ложку настояного на спирту барвінку (50 грамів листя рослини на склянку спирту).

До приготування лікувальної настоянки варто поставитися з усією серйозністю, оскільки деякі складові елементи умовно отруйні.

У Буття 2:18-24 сказано:

«І сказав Господь Бог: не добре бути людині одній… приліпиться до дружини своєї; і будуть одна плоть».

Це означає, що подружжю потрібно піклуватися один про одного, спільно долати труднощі, рости морально, а звертаючись до таїнства молитви потрібно розуміти, що здоров’я прийде в тіло тоді, коли буде здоровим дух!

Тепер ви знаєте як повернути чоловічу силу використовуючи заговору і народні засоби.


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Ефективні заговори від болю в спині

Молодий, старий, – а біль у спині дає про себе знати, незалежно від віку. Протягло, потягнув, коли піднімав тяжкості, не так обернувся – і все: гостра або ниючий біль –…

Заговір на збільшення грудей

Якщо ви незадоволені чимось у своїй фігурі, то це завжди можна виправити за допомогою магічних замовлянь. А треба сказати, що практично кожна жінка критично оцінює свою фігуру, їй завжди здається,…

Заговори і ритуали від заїкання

Заїкання являє собою особливу порушення функції мовного апарату, що виражається через множинне повторення окремих звуків або цілих слів. Для того, щоб позбутися від цієї проблеми, людина може звернутися до фахівців,…