Заговір на чоловічу силу

У древній медицині багато недуг виліковувалися могутністю заговорного знання. Сьогодні люди знову відкрили для себе цей джерело здоров’я. Застосовувати нестандартні методи лікування можуть не лише цілителі і знахарі. Щоб захистити себе і своїх близьких від підступів недоброзичливців, кожен має можливість скористатися даром слова Божого – це і заговір на чоловічу силу, від порчі молодих на весіллі, заговір дружини на примирення з чоловіком, молитви подружжя і батьків про дітей та інші.

Зміст:

Заговір на чоловічу силу

Заговір на чоловічу силу

Щоб використовувати спадщина попередніх поколінь, потрібно пам’ятати, що воно здатне допомогти тільки людині з чистою душею і того, хто здійснив таїнство хрещення.

Людина належить до двох світів: фізичного й духовного, тому і лікувати його можна тілесно – таблетками, уколами, операціями – і на іншому рівні – постом і молитвами.

Сильна половина людства

Чоловіки вважаються сильною статтю, але сучасна дійсність призвела до того, що середня тривалість їх життя коротше жіночої. Вони більше часу проводять на стомлюючій роботі, а випробовуване напруга заглушають шкідливими звичками.

Найстрашніші види нездужань ті, що закінчуються неспроможністю в ліжку – імпотенцією. Це призводить до розладу і скандалів подружньої пари.

У старовину люди щиро вірили в допомогу Бога, наречені неодмінно вінчалися в церкві, щоб виростити міцне потомство. Статеве безсилля забиралося просто: дівчина брала обручку чоловіка, який три рази пропускав через нього сечу. При важкій порчі було показано тижневе перебування в монастирях, зберігають мощі святих.

Зараз рідко хто з представників сильної половини визнається в еректильної дисфункції. Завдання з відновлення гармонії в сім’ї бере на себе жінка.

Для початку необхідно розібратися в причинах збою в організмі коханого чоловіка, підтримати його і налаштувати на обстеження у експерта. Найефективніше поєднати лікарську консультацію зі заговором на повернення чоловічої сили.

Нетрадиційне лікування

Буває так, що потрапити до фахівця наполегливо перешкоджають різні обставини: черга розписана на тижні вперед, у пацієнта виникають невідкладні справи, раптові напади хвороби та ін. Це насторожує увагу.

До основним ознаками порчі на позбавлення чоловічої сили відносять:

У цьому випадку на фізичному рівні проблему вирішити не вдасться. Варто звернутися до спадщини предків, які залишили не один приклад мовного впливу молитов – словесних формул, які вміють впливати на існуючу реальність, змінюючи її. Всесилля слів при правильному поєднанні зуміє повернути радість сексуальних контактів.

Словесні формули для зміцнення мужності

Заговір – це всього лише інструмент в руках певної особистості, він може нести як творчу, так і руйнівну міць і відняти чоловічу силу.

Якщо існує підозра, що злопыхателем наведений важкий пристріт з метою позбавити подружжя гармонії статевого життя, то дружиною для початку обов’язково повинна бути замовлена церковна вичитку в трьох великих храмах – сорокоуст.

Також жінка і сама може багато зробити. Але перш ніж читати зцілюють тексти, вона повинна:

Відновлення потенції цілющим словом

На свіжу воду перед сном начитується будь-який з представлених нижче варіантів. Підготовлену таким чином воду слід пити і прикладати у вигляді компресу до хворого місця.

«Господи Боже, благослови, Отче. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Піду в чисте поле, помолюся істинного Христа Царя Небесного. Як стоїть залізний прут жерновий не рухнется, не ворохнется, не захитається, так би і у раба Божого (ім’я) стояли сімдесят жив і одна жила, сімдесят суглобів проти порожнього місця. Проти жіночого не зігнувся, не ворухнувся, не похитнувся б.

Завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь»;

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Є Океан-море, на пуповині морський лежить Латырь-камінь, на тому камені стоїть булатний дуб – гілки і коріння булатні. Як той дуб стоїть міцно і щільно, настільки міцно і щільно стояла б білої ярої і жила на жіночу хіть, на порожнє місце.

З-під того Латырь-каменю виходить бик-пороз, булатні роги і копита булатні. Ходить біля того дуба булатної і той дуб будить, і штовхає, і не може зламати і повалити. Наскільки міцно булатний дуб стоїть, і скільки міцні роги у пороза, настільки міцно стояла і яра жила на жіночу хіть, на порожнє місце.

З-під того Латырь-каменю вилітає півень. З них вилітають тридев’ять курок. Як півень скаче палко і яскраво і тридев’ять курок топче, так би (ім’я) був палкий і ярок на жіночу хіть, на порожнє місце. На віки віків. Амінь».

Рецепти на травах

Щоб повернути чоловікові можливість насолоджуватися тілесною близькістю, можна використовувати наступний рецепт (зазначено в частинах):

Залити три ложки наведеного трав’яного збору трьома склянками окропу і настояти в термосі. Давати чоловікові чотири рази на день по 150 грам за годину до прийому їжі.

Щоб підсилити дію відвару, можна додавати в нього столову ложку настояного на спирту барвінку (50 грамів листя рослини на склянку спирту).

До приготування лікувальної настоянки варто поставитися з усією серйозністю, оскільки деякі складові елементи умовно отруйні.

У Буття 2:18-24 сказано:

«І сказав Господь Бог: не добре бути людині одній… приліпиться до дружини своєї; і будуть одна плоть».

Це означає, що подружжю потрібно піклуватися один про одного, спільно долати труднощі, рости морально, а звертаючись до таїнства молитви потрібно розуміти, що здоров’я прийде в тіло тоді, коли буде здоровим дух!

Тепер ви знаєте як повернути чоловічу силу використовуючи заговору і народні засоби.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: