Заговір на збільшення грудей

Якщо ви незадоволені чимось у своїй фігурі, то це завжди можна виправити за допомогою магічних замовлянь. А треба сказати, що практично кожна жінка критично оцінює свою фігуру, їй завжди здається, що є, що поліпшити. Зокрема жінки не завжди задоволені розміром своїх грудей. Багатьом хочеться, що ця частина жіночої краси була більше. У таких випадках можна сміливо використовувати заговір на ріст грудей.

Зміст:

Заговір на збільшення грудей

Заговір на ріст і збільшення грудей

Важливість візуалізації в магії

Якщо ви хочете, щоб заговір на збільшення грудей спрацював особливо добре, то необхідно освоїти навик візуалізації. Це навик, який буде просто необхідний.

Візуалізація – це коли ви бачите те, що хочете отримати дуже чітко перед очима. Їли робити це безпосередньо під час заговори, то ефект від магічного обряду буде набагато вище.

Причому дуже важливо під час візуалізації не просто тримати перед очима картинку бажаного, але ще і відчувати емоції в тілі, які у вас будуть в майбутньому. Тут все дуже тісно зав’язані на емоційній сфері. Справа в тому, що якщо вам вдасться, таким чином, згенерувати емоції щастя, то тіло їх запам’ятати і надалі вона буде притягувати до вас виконання бажаного. Тому що саме від виконання бажання тіло знову зазнає щастя.

Так, що, якщо ви використовуєте заговір для зростання грудей, то обов’язково демонструйте свою грудей бажаного розміру. І уявляйте, що вона вже у вас така, що ви дуже пишаєтеся нею. Щиро радійте грудей, її збільшення. Дуже важливо відчувати емоції, як ніби бажане вже сталося. Саме в цьому випадку груди повільно і вірно рости до бажаних розмірів.

Правила для виголошення заговори

Існують також загальні правила, які допоможуть зробити заговору для збільшення грудей ще більш ефективними. Обов’язково використовуйте:

Заговір для зростання грудей на капустяний лист і мед

Найсильніший заговір для зростання грудей вийде, якщо поєднати його з народним засобом для збільшення цієї частини тіла. Є один народний рецепт, який передбачає прикладання до грудей капустяного листа з медом. Увечері, коли місяць буде зовсім високо, візьміть капустяний лист, намажте його тонким шаром меду, прикладіть до грудей, а зверху надіньте спортивний ліфчик. Білизна має бути обов’язково спортивним, щоб не соромилися руху. Потім обидві руки покладіть зверху на ліфчик і скажіть наступний заговір:

«На груди пишну, на груди високу й красиву капусту з медом наклала. Буде вона така ж солодка і апетитна як мед. Така ж свіжа і пишна як капуста. Була середня, стала більша, була не у мене, а тепер у мене така красива. Щоб зростала ти пишно, щоб зростала ти красиво. Собі прошу, не кому-небудь. На груди пишну, на груди високу й красиву заговорюю».

Після цього відразу лягайте спати. Бажано такий ритуал проробляти двадцять один день. За цей час ви вивчите заговір напам’ять. Чим більше почуттів будете вкладати при цьому в текст, тим краще. Більше, ніж двадцять один день робити такі народні накладки не варто. Вже через місяць ви помітите, що груди стали набагато більше.

Заговір на воду

Вода дуже добре вбирає в себе інформацію. Тому на неї теж можна наговорювати магічний текст, щоб виросла груди. Цей ритуал дуже простий і корисний. Щоранку натщесерце потрібно випивати склянку води. Це, до речі, саме по собі дуже корисне правило. А, якщо хочете допомогою води ще й груди збільшити, то читайте на воду перед тим як її випити наступний магічне заговір:

«Все хочу, все отримую. Груди моя і так гарна, а буде ще красивіше. На збільшення її водичку заговорюю, на збільшення краси і здоров’я в ній. Здорова велика, красива велика. Як водицю вип’ю, так краси до мене і прибуде в груди».

Ці слова треба вимовляти максимально радісно, тоді від них буде дуже високий ефект. Після цього випийте воду дрібними ковтками. Насправді такий ритуал можна проводити до тих пір, поки груди не досягне бажаних розмірів. Але починайте такий ритуал обов’язково потрібно в період зростаючого місяця.

Заговір на молоко

Є ефективний заговір для збільшення грудей на молоко на збільшення грудей. Щоб провести цей ритуал необхідно склянку молока розігріти до кімнатної температури. Головне, щоб воно не було холодним. Увечері в день зростаючої місяця починайте втирати молоко в груди, але певним чином. Лівою рукою втирайте молоко правою рукою і навпаки. Тричі на кожну груди потрібно прочитати наступний заговір на її збільшення:

«В широкому полі, в полі зеленому ходила, гуляла корова красива. Травичку їла зелену, сил на краси набиралася. І вим’я її гарне, повне. Молоко з вимені краплями на траву падало. То молочка мені на груди капнуло. Воно на збільшення моєї краси грудей. На моє здоров’я, на мою красу мої молочні залози збільшити з Божою допомогою. Як молоко на груди мою капнув, так вона красивою і пишною стала».

Читайте цей текст з максимальною вдячністю, любов’ю до своєї майбутньої красивою молочній залозі. Бажано повторити таку процедуру тричі. Кожен раз в місяць, тоді з зростанням місяця буде рости і ваша груди.

Заговір на купання

Коли ви приймаєте душ або ванну, або миєтеся в лазні, то теж дуже добре вимовляти заговір на збільшення молочних залоз. У цей момент ви знаходитесь наодинці з собою. До того ж вода дуже добре розслаблює тіло і розум. А за цих обставин заговір на збільшення молочних залоз подіє ще краще. Отже, під час водних процедур, звертайте увагу на молочні залози і читайте наступний заговір:

«З квіточки невеликого виростає цілий плід. Солодкий він запашний він, пишністю і красою для всіх здається. Так дівчатка, дитини виростає красива жінка з пишними грудьми і привабливою. Груди їй потрібна, щоб вигодувати дитину малого. А для цього вона повинна бути велика і пружна. Так нехай же вона такою і буде. Міцна, висока, гарна, моя. Квітка розпущений, груди квітуча. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Такий ритуал можете робити всякий раз, коли приймаєте водні процедури. До тих пір, поки не досягнете бажаного результату. Дуже добре робити такий ритуал саме під час прийняття ванни. Коли ваше тіло розслаблене, присутня радість. У цей момент дуже легко згенерувати почуття, які разом з візуалізацією допоможуть притягнути до вас бажане.

Заговір у повню

Повня – це доба особливо магічні. В цю добу можна робити різні заговір, в тому числі і заговору на збільшення грудей, вони будуть мати дуже велику силу. Заговір на збільшення молочних залоз можна провести наступним чином. Потрібно вийти максимально опівночі, можна прямо опівночі в легкій сорочці. Важливо, щоб у цей момент нижньої білизни на вас не було. Подивіться на повний місяць, зробіть глибокий вдих і видих. Потім потрібно чітко візуалізувати ефект, який хочете отримати від заговору. Тобто уявіть себе з пишною красивою грудьми і уявіть, як ви радієте цій обставині. Дуже важливо зловити це відчуття радості в тілі, тоді бажане притягнеться легко і швидко. Коли це вийде, то читайте такий заговір, дивлячись на повну луну:

«Місяць красива, місяць повна. Нехай своєю повнотою і красою і мене груди моя радує. В подяку про тебе місяць буду згадувати кожен раз, коли на себе в дзеркало дивитися буду. Нехай і я свічуся твоїм світлом таємничим. Нехай всі дивляться на мене, на залози мої молочні і тебе красуню повну згадують. Зачарую всіх, зачарую. Мені красу, місяцю спасибі велике завжди. От і домовилися. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього відразу можете йти лягати спати. Краще буде, якщо у цей вечір ви ні з ким не будете говорити. В цю ніч від прямого контакту з повним місяцем можуть снитися дивні сни, це теж означає, що заговір на зростання вашої грудей діє.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: