Ефективні заговори від болю в спині

Молодий, старий, – а біль у спині дає про себе знати, незалежно від віку. Протягло, потягнув, коли піднімав тяжкості, не так обернувся – і все: гостра або ниючий біль – не має значення, в будь-якому випадку, вона сильна і неприємна. Можна скористатися всілякими мазями, які пропонує фармацевтична індустрія: і зігріваючого ефекту, і з диклофенаком, можна одягти пояс з собачої шерсті або укутати шерстяним платком в області болю.

Зміст:

Ефективні заговори від болю в спині

Заговір від болю в спині

Але, є метод дієвіше, який не зажадає від вас ніяких матеріальних витрат. Це – заговір від болю в спині, який застосовували ще наші діди і прадіди, і були задоволені його результатом. Ну, що – спробуємо і ми?

Найпоширеніший і найпростіший

Найчастіше, зазначають хірурги, біль охоплює область попереку. І вже на другому місці – область лопаток, а на третьому – шийно-плечовий суглоби. Крім того, біль у попереку – найбільш гостра і дуже болюча. Тому, коли ви її відчуваєте, то готові на все, щоб вона припинилась, навіть заговорити спину. Однак, заради досягнення мети необхідно себе переконати, що дійсно з допомогою слова можна «вбити» біль, точніше реанімувати її джерело.

Для найпоширенішого заговору вам необхідна вода і чистий рушник. Останнє повинно бути не випраним, а саме новим, щоб їм ніхто не користувався і не витирався. Коли вже рушник після заговору прикладають до спини хворого – біль як рукою знімає. Заговір простий, а скільки йому років – розуму незбагненно, адже він вперше згадується в » Повісті временних років, написаної на початку 11-го століття. Вже тоді цей заговір називали корисним, який піднімає хворого і оздоровить, а біль вже ніколи не повернеться.

Вода з рушником заговорюється в самоті. Час доби значення не грає. Ставите на стіл каструлю з літром кип’яченої води в ній – опускаєте туди рушник і над каструлею з рушником потрібно читати заговір:

«Всі хвороби підіть і не болю спина, не муч раба божого (ім’я хворого), відпусти хвороба трикляту, хай біс недуга забере».

Повторюємо тричі, чекаємо охолодження води до кімнатної температури, витягуємо рушник, сушимо його і потім зав’язуємо навколо хворого в області спини, залишаючи його в такому положенні на півгодини – у спокої і без руху. Проте, біль стає меншою інтенсивності і вже з перших хвилин такого перебування. Повторення заговір не вимагає, тому що зцілення настає з першого разу і більше ця проблема вас не турбує. Для невіруючих – ніяких проблем з аурою не буде, бо ця магія – проста і чиста.

Коров’яче молоко творить чудеса

Якщо раптом не допоміг цей метод (що трапляється вкрай рідко), то все-таки спробуйте пояс з собачої шерсті. Якщо його носити постійно, то вам не страшні ніякі проблеми зі спиною. Для такого варіанту заговору вам знадобиться помічник, який буде вимовляти за вас слова заговори, і склянка теплого коров’ячого молока. Заговір вимовляється над склянкою, який потім дається пацієнту випити. Даний заговір, як і попередній, здатний зцілити людину, а болю прибрати на довгий час. Обов’язкова умова, коли заговариваем спину – справжнє натуральне молоко, магазинне – не підходить, так як у нього часто багато чого непотрібного додають, заговір може просто не спрацювати.

Ця заговір молодший, всього середини 19-го століття. На далекому сході, а також в Сибіру він неймовірно популярний, як спосіб заговорити біль у спині. Навіть сьогодні на Алтаї місцеві знахарі лікують поперек стражденним тільки так. Ніякого чорного посилання в тексті немає. Ви допомагаєте людині вилікуватися, він щиро вдячний вам за позбавлення від болю, так що ніякого відкату не чекайте.

Молоко – це заговір, щоб спина не боліла, вимовляється – коли завгодно. На столі ставиться свічка, куплена в церкві, підпалюється, вогонь – вже очищення. Сідаємо за стіл і над молоком потрібно читати такі слова:

«Прошу допомоги у тебе, Господи Боже, заради того, щоб твій раб (ім’я хворого) здоровим був: нехай його не турбує спина, нехай вдихне здоровим духом».

Тричі повторюєте, а потім даєте його випити стражденній людині. Після випитого, через 10-15 хвилин, поки він відпочиває в лежачому положенні, спину повинно відпустити, а про біль ви взагалі забудете. Цей текст відноситься до сильних заговорів на болі в спині. Навіть при радикуліті вам стане легше, а біль піде. І вимовляє, і пацієнт – хрещені. Якщо це не так – ефекту не буде. А щоб болю вас ще довго не мучили, можна обійтися і без заговору – просто носите лікувальний пояс з собачої шерсті. Він вважається найкращим засобом від болю в спині, особливо при радикуліті.

Інші варіанти

Метод Степанової, а також заговір насінням досить цікаві варіанти розвитку подій у даному випадку. Є ще безліч заговорів при болю в спині, які допоможуть вам вилікуватися без ліків, але з допомогою підручних засобів. Це можуть бути хомути, особливі лікарські трави, червоний перець та багато-багато іншого.

Наприклад, Степанова пропонує лікуватися свіжоскошеної травою:

Траву несуть додому в мішку, закинутим на здорову спину. Ставити на землю або перекидати мішок перед собою не можна. Трава позбудеться своїх цілющих властивостей, а допомагав отримає болі в спині, аж до самої сильної. Траву розстеляють там, де хворий відпочиває. Також ця ж трава затикається за пояс з полудня до півночі. Інший метод від цього сибірського цілителя – з допомогою осикової сорочки хворого. На неї кладуть оберемки сіна, зібрані з чотирьох сторін, також необхідно читати особливі слова, і спалюють. Від остеохондрозу допоможе осикова паличка, яка проводиться між лопаток, під час цих маніпуляцій знахар повинен читати особливі слова. Потім паличка спалюється.

Щоб спина не боліла після городу, йдучи додому поклоніться на чотири сторони, і скажіть: «До побачення!» — втоми і болю, як не бувало.

Не рідкість для сучасної людини і зірвати спину. Для цих цілей використовуються пшениця з сокирою. Ще варіант – лягти на поріг, і щоб вас переступив член сім’ї, який вас старше. Не хвилюйтеся – йому ваші хворобливі відчуття не передаються. А хочете назавжди позбутися від поперекової болю? Не хвилюйтеся – ніякої чорної магії застосовуватися не буде. Просто під час прогулянки по осикової гаю покладіть заздалегідь припасену копієчку під камінь, прочитавши кілька рядків, і відразу йдіть, не обертаючись:

«Як камінь придавить монетку, так і біль моя заглушится».

І найголовніше – ніколи нікому не розповідайте, що ви це зробили.

Висновок

А взагалі – бережіть себе. Поменше нахиляйтеся і залишайтеся в такому положенні на довгий час, не носіть важких, спите в зручному положенні, займайтеся лікувальною фізкультурою – і все у вас буде чудово і без заговорів. Якщо ж все-таки прихопило вище ряд ефективних методів, навіть від самої сильної болі, які вже знайшли своїх шанувальників і переслідувачів. Знайдіть свій, тільки обов’язково вірте в його успішний результат.

Після зцілення не забувайте про профілактику. І тоді ефект від виконаної заговором роботи збережеться надовго, якщо не назавжди.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: