Заговір на дружбу

Якщо ви думаєте, що магію використовують тільки для того, щоб причаровувати чоловіків, то помиляєтеся. Магічні привороти і заговору популярні і в сфері дружби. Ось посварилися з найкращою подругою, а помиритися абсолютно не знаєте як, тут-то і приходить на допомогу заговір на дружбу. Якщо зробити все правильно, то й миритися спеціально не доведеться, все відбудеться як ніби само собою.

Зміст:

Заговір на дружбу

Заговір на дружбу

Як працює заговір на дружбу?

Давайте, насамперед, розберемося, що ж являє собою конкретно заговору на дружбу. У будь-якому випадку це приворот з певним магічним дією. Дія такого привороту полягає в тому, що воля іншої людини частково пригнічується. До нього підселяються ваші бажання, хоча він може щиро думати, що це його власні бажання.

Ось, візьмемо той же приклад з сваркою подруги. Якщо подруга теж, як і ви, потай навіть від себе самої хоче помиритися, то в принципі така заговір на дружбу їй не зашкодить. Тому що він тільки виявить її справжнє бажання і в результаті всі будуть щасливі. Якщо ваша подруга взяла для себе чесне рішення перед самою собою, що з вами вона більше спілкуватися не може, то за допомогою заговору ви нав’язуєте йому свою дружбу.

У другому випадку можуть бути неприємні наслідки. Вони проявляються в тому, що у подруги буде внутрішньоособистісний конфлікт, де будуть боротися її справжні бажання з нав’язаними. Людина не може довго жити з внутриличностным конфліктом так, щоб це не відбилося на його психіці. Подруга стане більш нервова, у неї будуть перепади настрою. Якщо ж вона не захоче висловлювати свою нервозність, то такий внутрішньоособистісний конфлікт знайде вираження в тілі, у вигляді хвороби. У другому варіанті заговір можна назвати чорним.

Якщо ви вирішили використовувати заговору на дружбу, то краще вибирайте ті, які виявляють справжні бажання людини. Тоді, якщо подруга хоче з вами помиритися, то це станеться. Якщо ж ні, то заговір на дружбу просто не спрацює. Це самий екологічний варіант заговору.

В яких ситуаціях застосовується заговір на дружбу?

Ситуацій, де можна застосувати заговір на дружбу може бути величезна кількість, призведе для прикладу лише кілька з них:

Всі ці способи в принципі біла магія, якщо вони не йдуть врозріз з істинними бажаннями людини, якого ви хочете приворожити. Це спосіб викликати швидку симпатію, з якою людина просто не зможе впоратися.

Заговір на дружбу з найкращою подругою

З найкращою подругою дружба завжди сама міцна, але і сварка теж відрізняється силою. Якщо таке сталося, то зробіть наступний заговір на дружбу на зростаючий місяць.

Вам потрібно надіти на себе одяг улюбленого кольору вашої подруги. Це необов’язково має бути її одяг, але колір повинен бути її коханий. Вийдіть в цьому вбранні на місячне світло, так, щоб він повністю висвітлював і потрібно читати наступний заговір:

«Дружили з тобою міцно дружили так, що ні з якою любов’ю не зрівняється. Все ділили навпіл і смуток, і радість. А тепер горе нас з тобою навпіл розділила. Міцну дружбу свою втратили. Але я тебе пам’ятаю, подругою досі вважаю. Ти почуй мене з усіх чотирьох сторін, ти побачиш мене з усіх чотирьох сторін. Кращою знову стань для мене, як я для тебе найкращою є. Нехай я приснюсь тобі сьогодні в улюбленому кольорі, і полюбиш ти мене відразу. Все знову ділити навпіл буде, тільки горю більше поділити нас не дамо. Все твоє-моє, моє-твоє. Місяць бачить, місяць свідок».

Ця молитва-заговір працює дуже ефективно і швидко. Швидше за все, вже на наступний день будуть вести від подруги, з якою посварилися. Ще може бути таке, що ви цілковито випадково зіткнетеся з нею в несподіваному місці. Якщо через тиждень молитва-заговір не дасть результатів, то спробуйте зі своєї сторони налагодити відносини. Дуже велика ймовірність того, що спроба увінчається успіхом.

Заговір на колишнього чоловіка

Якщо вам потрібно зберегти дружні стосунки з колишнім хлопцем або чоловіком, то пускайте в хід наступний заговір на дружбу. Купіть домашнє рослина, тобто в горщику і на убуваючий місяць потрібно читати на нього такий заговір:

«Разом були, проросли одна в одну, як квітка проростає в землю. Ти земля, я квітка. Не можна нам цькувати один одного, щоб не померти. Щоб жити, щоб не тужити, обов’язково давай дружити. Коріння все одно залишаться, а образа не повернеться. Пам’ятати тільки те, що зміцнює, пам’ятати тільки те, що заземлює. А решта викинути, інше, то погане хай луна забере на свою темну сторону. Магія в допомогу, дружба з наших коренів до нас прийде. На міцну дружбу. Місяць бачить, місяць чує, ти вбираєш, ти погоджуєшся».

Говорити така заговір потрібно дуже енергійно. Чим більше буде енергії в ваших словах, тим швидше і потужніше спрацює заговір-молитва. Після цього такий заговорений квітка, звичайно, потрібно подарувати своєму колишньому хлопцю або чоловікові. Будьте практично впевнені в тому, що він не зможе не прийняти його. З цього і почнуться ваші нормальні дружні стосунки. Попросіть також хлопця або колишнього чоловіка дбати про заговоренном квітці. Але, ні в якому разі не зізнавайтеся у тому, що наклали на квітку заговір. Магія любить, коли її тримають у секреті, від цього вона працює ще краще.

Заговір на дружбу з колегою

Якщо потрібно подружитися з колегою або, що ще важливіше з начальником, то застосуйте заговір на їжу. Це може бути абсолютно будь-яка їжа. Це може бути навіть маленька пісня, карамелька. На зростаючий місяць на таку карамельку потрібно починати наступний заговір на дружбу:

«В одному просторі перебуваємо, навіщо блискавки один одному пускати. Я мирюся з тобою, я з тобою дружити хочу, я хочу об’єднання. Ти з’їси мою пропозицію. З’їж і відчуй мене. Ні тобі від мене небезпеки, є тобі від мене співпрацю. Разом сила, разом гроші, відчуй, як це бути разом, бути командою, не розбратом. Я твоя підтримка і опора. Як з’їж моє частування, так чинити опір більше і не зможеш. Молитва моя до тебе крізь цю їжу і зайде, серце розтопить, льоду не станеться. Разом сила, разом гроші. Місяць свідок, місяць бачить, ти дружиш».

На наступний день вам під будь-яким приводом потрібно зробити так, щоб ця заговорена цукерка була з’їдена колегою або начальником. Вже знайдіть спосіб це зробити. Заговір на їжу дає дуже швидку реакцію. Але врахуйте, щоб він спрацював остаточно необхідно і вам відчувати те, що проговорювалося у заговорі. Ви дійсно морально повинні бути готові дружити з цією людиною, підставити йому дружнє плече.

Заговір на дружбу на хлопця

Якщо подобається хлопець, але не упевнені, що хочете його собі в наречені, то за допомогою наступного заговору завербує його спочатку собі в друзі. А там розберетеся, що робити далі. вам знадобиться шпилька, на неї і буде накладатися заговір. Робити цей ритуал потрібно в період зростаючого місяця.

В темний вечір, коли місяць вже вийде на небо, покажіть їй шпильку і скажіть наступний заговір:

«Причепила до себе на дружбу раба Божого (ім’я хлопця). Причепила і придивляюся, що та як. Ти зі мною спілкуйся, ти зі мною дружи. Тобі зі мною цікаво, кращої подруги для себе не знайдеш. Все мені розповідаєш, про все мені говориш, серце мені свою відкриваєш. Сьогодні сон тобі присниться з дівчиною, зі мною. А я слухаю і сама тебе своїм другом вважаю. На міцну дружбу тебе причепила. Багато значу в твоєму серці, і ти мені дорогий. Місяць-подружка допоможе, місяць-подружка, з її зростанням і твоя прихильність до мене росте. З моєї власної волі будеш зі мною дружити. Тобі добре, і мені добре. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

На наступний день вам якимось чином потрібно закріплювати цю шпильку на одяг того самого хлопця. Важливо, щоб вона побула на його одязі хоча б якийсь час. Нічого страшного, якщо він її потім зніме. Заговір встигне подіяти за кілька хвилин.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: