Заговір від лишаю

Організм людини часто піддається захворювань і вірусних інфекцій, а крім цього і шкіра нерідко страждає від заразних хвороб. Ми підхоплюємо інфекційні захворювання від наших вихованців. Наша шкіра покривається дрібними пухирями, сильно свербить червоніє, і ми не знаємо, як нам лікуватися, і що порушило прояв інфекції в нашому організмі, особливо коли це стосується дітей.

Зміст:

Заговір від лишаю

Заговір від лишаю

Діти зазвичай пізнають світ, вивчають його і гладять різних тварин, які можуть бути переносниками лишаю. Але, ці шкірні захворювання не страшні і легко виліковні, якщо звернути на них увагу вчасно. У статті вашій увазі пропонується заговір від лишаю, який допоможе ефективно і без традиційної медицини впоратися з лишаєм.

Підготовка до ритуалу

Підготовка до проведення заговору нескладна і не вимагає багато часу і сил, але, дотримуючись певних правил, ви зможете поліпшити ефективність дії заговору в кілька разів. Пам’ятайте, що будь-який обряд, пов’язаний з магією, краще проводити на убуваючий місяць або напередодні свята. Проводяться вони рано вранці або пізно вночі, коли вже (або ще) на вулиці панує темрява. Заговір повинен проходити в поодинці, присутність сторонніх категорично забороняється, дозволено перебувати удвох тільки у випадку, якщо обряд проводиться для кого-то (дитини, наприклад), але це не бажано допускати.

Читати текст заговору потрібно спокійним голосом, бажано в півтону. А сам текст треба вивчити, щоб не підглядати, а вимовляти напам’ять. І останнє, що потрібно пам’ятати, і це є одним з головних вимог при проведенні ритуалу потрібно вірити в те, що ви робите, інакше не варто чекати яких-небудь поліпшень зі здоров’ям. Пам’ятайте, що при правильному виконанні, заговір подіє дуже швидко і буквально на наступний день, ви побачите поліпшення.

Заговір від лишаю для дорослих

Лишай – це неприємно і позбуватися від нього слід негайно, тому розглянемо заговору проти лишаю.

 • Заговір від оперізуючого лишаю. Для його проведення потрібно тільки зірвати чистотілу, важливо зробити це в лісі, подалі від доріг. Але, якщо у вас немає такої можливості, то підійде будь-чистотіл. Нанесіть сік чистотілу на пляма на шкірі, а все, що залишиться, потрібно спалювати, важливо саме спалити – викидати його не можна в жодному разі. Під час спалювання повинна вимовлятися ця молитва: «Лишайный лишай, ти мені не заважай, сухим та мокреці твої лихі. Сідайте на свинку, але вона вам не сестриця, молоком вас не напоїть. Зберігайте та зберігайте, але не подыхайте. Раба Божого (ім’я хворого) від негоди заощаджуйте і тіло очищайте. Амінь. Амінь. Амінь.».
 • Заговір для лишаю, «червоний плоский». Для його проведення не вимагається додаткових предметів, і говорити нічого не треба. Але він має свої особливості: так, для молодих людей його потрібно проводити в ранковий період, під час пробудження сонця, а ось літнім краще пізніми вечорами, ближче до ночі. І хворому допоможе наступна молитва: «Мої слова будуть почуті, а твої немає. Лишай в землях знаходиться, черв’яків він сторожить, от і йди туди, де твоє місце знаходиться, на гори, на ліси, на свиняче рильце, твій дім тут був у перших рядах, а стане на останньому. Ключик, замочок так язычек. Амінь».
 • Степанова також пропонує сильний заговір від лишаю. Відмінно допомагає від стригучого, який має рожеве забарвлення. На її думку, такої проблеми може врятувати наступна молитва: «Лишайчик-стигунчик, ти мені спокійно жити дай і за життя не заважай. Іди на лісовика або пса облезшего, на бездомного кота, дуже сухі і порожні лікуючи з ярами. Там на тебе чекають, і місця там більше, а з (ім’я) сползи і не повертайся, тут тебе не чекають. Амінь». Це популярний, і заговір від сибірської цілительки Степанової, він гарантує позбавлення від недуги в найкоротші терміни.
 • Лікуємо мокнучий лишай. Першим ділом читається така молитва: «Замулені річки не родять, так і риба там майже не водиться, а з каменю вовни чекати не варто. Так і лишай не розростеться на мені, а засохне». А можна і заговорити заражене місце? для цього беруть тріску з осики, і над місцем ураження складається хрест. Вимовляється наступна молитва: «Уздовж бору широкого Ісус йшов, оступився і ліва нога в гнилу колоду ступила. Колода сама гнила, висохла давним-давно і ніякої стала. Так і позбавляю засохнути судилося, не мокнути, сам себе відродив сам себе і угробишь. Але, на мені тобі не вижити. Сьогодні, зараз і назавжди. Амінь».
 • Заговори для дітей

  Ці заговір мають свою специфіку і індивідуальність, вони відрізняються від вище наведених. І тільки тому, що юному організму набагато легше справлятися з різними хворобами та інфекціями. Організм дітей тільки вчиться боротися і всі хвороби в малому віці проходять легше, ніж у дорослих. Діти можуть не помітити почервоніння, батьки повинні час від часу переглядати своє чадо, щоб переконатися у відсутності лишаю. Але, якщо така напасть з’явилася і у вашої дитини, то рекомендується читати заговір дуже сильні на лишай.

 • Для цього способу знадобиться часник (приблизно 5 зубів середнього розміру або дрібних) і одна чайна ложка коров’ячого молока. Всі компоненти добре змішуються між собою, після над ними вимовляється фраза (Господи Боже, допоможи мені) і ставиться настій на водяну баню. Після перелити в іншу ємність і читається наступна молитва: «Угоди лишай негідний. Твоє місце не на моєму малюку, а до біса поганому йди. І живи в нього, де захочеш, хоч на лиці, хоч на губі, хоч на тілі. Амінь». Повторіть її тричі, після вийдіть на вулицю і киньте монетку через ліве плече, при цьому вимовивши фразу: «Оплачено». Поверніться до дитини і приготовлену вами нанесіть мазь на болячку. Таким способом можна заговорити і мило, яке подається для хворої людини (відмінний варіант, якщо хворий не хоче робити собі заговір сам).
 • Спосіб №2. Це швидкий і легкий ритуал, і він не вимагає заучування молитов. Лише береться щіпка золи (будь-який, це не критично) і висипається на уражену ділянку, при цьому вимовляють:
 • «Лишай ти рости переставай, а краще під золою гинь».

  Підіб’ємо підсумки

  Ми розглянули нескладні заговір від лишаю – вони дійсно існують. І це далеко не весь перелік, тут відібрані найкращі та ефективні заговори.

  Вони допоможуть впоратися з виниклою проблемою за лічені дні без залучення лікарів і витрати грошей, адже сучасні медичні препарати, як і сама медицина, коштують дорого, і дозволити їх собі може не кожен. А от впоратися з хворобою за допомогою магічних обрядів – під силу кожному. Тому, звертайтеся за допомогою до витоків медицини – стародавніх замовлянь.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: