Заговір від грижі

У багатьох випадках медицина, наскільки б розвиненою вона не була, не здатна допомогти людині. Наприклад, таке захворювання, як грижа стравоходу, пупкова, хребетна (поперекового відділу), не завжди виліковується за допомогою традиційної медицини. У цьому випадку на допомогу приходять альтернативні методи, наприклад, магія.

Зміст:

Заговір від грижі

Заговір від грижі

Варто серйозно задуматися про ефективність даного методу. Справа в тому, що раніше, коли хірургії, як такої не існувало, доступу до внутрішніх органів не було і цілителі обходилися лише народною медициною. У домашніх умовах найчастіше використовують заговір від грижі у дорослих і дітей для лікування недуги. Дізнаємося детальніше про цей спосіб.

Думка традиційної медицини на лікування грижі магією

Медики ставляться неоднозначно до всього, що не можна пояснити логікою, з цієї причини думки різняться — частина проти, частина. Лікування грижі заговірми — не завжди підтримується офіційною медициною. Найчастіше народні методи зцілення грижі використовують у країнах колишнього радянського союзу. Цьому є логічне пояснення:

Особливо часто використовую заговору на пупкову грижу у немовлят, так як термінового оперативного втручання вона не вимагає. Певні заговори, прочитані для позбавлення від недуги, допоможуть значно прискорити процес лікування. У будь-якому випадку, нашкодити дитині вони не можуть. Дізнаємося докладніше, як проводити обряд заговору пупкової грижі самостійно в домашніх умовах.

Як заговорити грижу у новонародженого

Якщо маленька дитина мучиться від болю, дорослі будуть шукати будь-які способи, які зможуть полегшити больовий синдром. Маленькі діти часто страждають від грижі, яка з’являється унаслідок тривалого плачу. Звичайно, мамам хочеться якомога швидше допомогти дитині, уникнувши при цьому хірургічного втручання. Деякі з них знають про існування спеціального заговору від пупкової грижі у малюків. А він, у свою чергу, може позбавити від недуги швидше і якісніше масажів і бандажів.

Є у даного обряду деякі особливості. Наприклад, проводити його має право тільки найближчі родичі дитини, а саме мама або бабуся. Саме жіноча енергетика тут відіграє провідну роль, так як в ній є материнські почуття, які є найбільш потужними. Також важливо і те, які слова і з яким почуттям будуть вимовлятися.

Такі обряди необхідно проводити в умовах повної конфіденційності, тобто таким чином, щоб ніхто не знав, що саме ви маєте намір зробити, заговір пупкової грижі повинен залишатися таємним. Також рекомендується вибирати час, коли місяць перебуває у фазі зростання, тобто на зростаючий місяць.

Для початку потрібно підготуватися, для цього потрібно прийняти душ, причому краще всього зробити це джерельною водою, тобто максимально чистою. Обов’язково помийте голову і почистіть зуби. Після цього знайдіть всі предмети, які знадобляться:

Маслом обробіть зону пупкової грижі. Робити це потрібно акуратно, строго за годинниковою стрілкою, так, щоб ваші рухи не приносили малюкові дискомфорт. Потім запаліть свічки і за допомогою зубів легенько вкусіть свого хлопчика або дівчинку за пупковую грижу. Після вимовте тричі такі слова молитви:

«Грижу выгрызаю, тебе звільняю. Хочу тебе загризти і забути».

Коли потрібний заговір на грижу вимовлений, треба плюнути в горщик із землею, потім загасити туди ж свічки. Ритуал на цьому вважається закінченим. Ви повинні сповити малюка і міцно обійняти. Повторюйте обряд ще 7 ночей, на восьмий день грижа повинна повністю зникнути.

Як позбутися від пахової грижі

Пахова грижа – це досить неприємна хвороба, яка часто примушує лягти пацієнта на столі до хірурга. Однак мало кому припаде до душі думка про те, що його чекає операція, а також загальний наркоз і всі витікаючі з цього наслідки. З цієї причини пацієнти лікарів все частіше вдаються до самостійного лікування, тобто прочитань певних заговорів.

Для того щоб позбавити людину від проблеми, потрібно читати п’ять днів поспіль магічну молитву, яку треба читати строго на заході сонця. Вимовляєте пошепки такі слова:

«Я, раб (раба) твій (твоя), маю недуга, з яким не впоратися самому мені, допоможи мені, зціли мене і дай сили пережити хворобу, нехай грижа піде».

У той час, коли ви вимовляєте ці слова, необхідно спрямувати всю силу і думки на хворе місце. Молитву потрібно читати п’ять разів поспіль. Добре, якщо хоча б один раз доведеться на повний місяць, тобто на повний місяць.

Відсилає ритуал для позбавлення від грижі

Є ще один ритуал, покликаний на боротьбу з паховою грижею, його ще називають відсилає. Він також использвается під іншою назвою — заговір від пахової грижі. Його часто исползуется у своїй практиці цілителька Наталя Степанова. Для того щоб провести його самостійно в домашніх умовах вам знадобиться звичайний зелений мох (сибірський), який можна знайти в будь лісопосадці. Важливо, щоб саме ви принесли мох додому, від цього буде залежати успіх ритуалу. Коли потрібний шматок знайдений, потрібно докласти мох до хворого місця, тобто грижі, при цьому вимовляєте пошепки такі слова:

«Знайшов (знайшла) я камінь бур’ян, мохом сповнений він, під ним кров тече моя, але вона хвора. Вилікує мене, допоможи мені, вбери у себе мою хворобу».

Після того, як буде прочитаний текст останній раз, потрібно взяти мох і віднести його туди, де він був узятий. При цьому місце потрібно посипати яєчною шкарлупою, поклавши на мох обидві руки.

Заговорная молитва від хребтової грижі

З допомогою магії можна позбутися і від пупкової грижі, і від хребетної. Однак це можливо не у всіх випадках, а тільки тоді, коли захворювання має не ускладнений тип. Найбільш важко захворювання протікає у чоловіків. Тут важливо відрізняти магічні обряди від народних методів, які навряд чи будуть корисні в даній ситуації. Навіть, якщо це старовинні способи лікування, варто піддавати їх сумніву.

Магічні заговір проти хребетної грижі мають енергетичний посил, який виникає при взаємодії бажання і віри в результат. Цей текст допоможе очистити організм в цілому, тобто оновити чакри і позбутися негативу, який був накопичений. Все це буде сприяти тому, що організм самоисцелиться і пупкова грижа просто зникне.

Такі заговір читають не менше семи разів поспіль, не змінюючи інтонацію, кажучи, як би, в нікуди. Щоб підсилити дію ритуалу, візьміть кілька штук кускового цукру і прикладіть до хребту, до місця, яке турбує. Після цього намочіть руку водою і прикладіть до спини так, щоб цукор розтанув. Після цього почніть читати заговір від грижі:

«Білий пісок увібрав воду, так і ти забери мій недуг. Відриваю частина плоті моєї, так як спину хочу вилікувати. Допоможи мені, амінь, амінь, амінь».

Після того, як всі слова сказані, прийміть душ, потім протріть спину хусткою, змоченим у трав’яному відварі. Повторіть обряд ще два рази, бажано на зростаючий місяць.

Молитва – найкращий помічник при грижі

Молитва – це потужний спосіб боротьби з хворобами, в якому вашим помічником є сам бог. Є маса реальних прикладів, коли люди позбувалися від різних захворювань тільки лише одними молитвами. Є деякі ікони, благання до яких мають найбільш могутньою силою, до них звертаються ті, хто страждає тими чи іншими хворобами. Це такі святі, як Артемій і, звичайно ж, Пантелеймон. Цей же спосіб може виявитися дієвим при такому захворюванні, як грижа.

Перш ніж звертатися до святого слова, потрібно причаститися і сповідатися, тим самим ви зможете очиститися від усього, що було накопичено. Цей же ритуал важливо провести і в кінці, щоб очистити того, хто заговорював. Коли в свідомості відсутня гріх, хвороби йдуть швидше і зцілення неминуче.

За допомогою святої води, яку можна купити в церкві або ж взяти ту, що була освячена на Водохреща треба омити місце грижі. Так як в даній рідини є щось більше складу звичайної води, тобто Н2О, божественна енергія буде спрямована саме туди, де вона зараз необхідна. Крім того, що з допомогою зовнішнього застосування можна позбутися від тілесних хвороб, у тому числі від грижі, якщо пити її щоранку натщесерце, є шанс назавжди позбутися від шкідливих згубних звичок – наркоманії і алкоголізму.

Поширений заговір від грижі

Часто грижа виникає з причини того, що людина регулярно піднімає тяжкості або ж одноразово взяв таку вагу, який виявився йому не по зубах. До таких випадків відносять і післяопераційну грижу. Саме в таких випадках на допомогу прийде наступний заговір від пупкової грижі. Для його проведення знадобиться сметана, яку потрібно купити на базарі, не взявши при цьому здачі від покупки. Намажте молочних продуктів хворе місце, в якому локалізується грижа, залишок віддайте домашнім тваринам і ні в якому разі не викидайте. Коли сметана буде нанесена, скажіть такі слова:

«Господь, бог мій, так буду я благословенний, нехай у домі буде мир і спокій, слава і хвала тобі на віки віків. Нехай твої руки допоможуть зцілити моє тлінне тіло і живіт, та буду я здорова (здоровим), щоб йти по житті самостійно, і життя в радість. Амінь, амінь, амінь».

Сильний заговір на грижу треба читати вдумливо, вимовляючи кожне слово зі змістом, вкладаючи максимум енергетики в кожну букву. Читайте текст п’ять ночей поспіль, на шостий день ви повинні відчути полегшення. Якщо ж цього не відбувається, варто негайно звернутися до лікаря і отримати професійну консультацію.

Зараз, коли розвиток медицини відбувається семимильними кроками, народна медицина і магія залишаються все також затребувані і популярні. Кожен вибирає, який метод лікування підійде вам, вирішуєте лише ви. Однак варто пам’ятати про те, що заклинаннями та інше магічне втручання подіє тільки в тому випадку, якщо ви дійсно в це вірите.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: