Заговір на успішну здачу іспиту

Заговір на здачу іспиту – це відмінний засіб, що допоможе успішно пройти таке випробування. Але при цьому обов’язково варто враховувати масу нюансів і моментів, нехтуючи якими, заговір на іспит буде безглуздо проведеним часом. У цій публікації ми розповімо вам, як правильно готуватися до здачі іспитів з точки зору магії і що потрібно зробити, щоб отримати оцінку «відмінно» або «добре» на такому тестуванні.

Зміст:

Заговір на успішну здачу іспиту

Заговір на успішну здачу іспиту

Правила підготовки до такої події

Існує не один заговір на успішну здачу іспиту, що дозволяє підібрати саме той варіант, який найкращим чином підходить для вашого конкретного випадку. Такі ритуали працюють приблизно однаково, але разом з тим, використовувати для ситуації, яка не зовсім підходить під опис, не зовсім добре. Точніше, такі неправильні заговору і молитви не тільки не принесуть бажаного результату, але і можуть зробити так, що ви не те, що на відмінно, а не здасте взагалі.

Наприклад, заговір для здачі іспитів в автошколі (в ГИБДД іспит з водіння) можна використовувати і для успішного проходження тестування у Внз. Втім, у нашій публікації ми розповімо, які заговору або молитви слід читати перед іспитом в тій чи іншій ситуації.

Отже, напередодні здачі іспитів (неважливо, тестування це в інституті або ж іспит в ДАІ, щоб отримати водійські права), украй небажано вживати спиртні напої і лихословити. Постарайтеся якомога більше думати про майбутній захід і як хочете отримати хорошу оцінку.

Також хотілося б сказати, що перед здачею іспитів потрібно обов’язково хоча б раз ознайомитися з теорією, за якою вас буду питати. За відсутністю базових знань, на жаль, ви, навіть читаючи потужні заговір, молитви і проводячи сильні ритуали, не зможете дати жодної зрозумілої відповіді на тестуванні.

Щоб добитися максимальної ефективності від проведених замовних обрядів, ніхто не повинен знати про ваші наміри, а вже тим більше нікого не повинно бути поруч з вами під час приведення в дію магічного ритуалу.

Прості ритуали для залучення удачі

Існують деякі ритуали, виконавши які напередодні здачі іспитів, можна чекати гарних оцінок:

 • «Залікова книжка у кватирці». Напередодні здачі іспитів потрібно висунути в кватирку ліву руку, тримаючи в ній залікову книжку, і, розмахуючи нею, промовити такі слова: «Сьогодні розмахую своєю книжкою, а завтра хочу вдало здати іспит». Повторити цей заговір на здачу іспиту потрібно тричі.
 • «Лекції під подушкою». Універсальний заговір «на здачу іспиту по будь-якій науці». Згодиться як успішної здачі тестів в ДАІ, так і допоможе отримати відмітку добре і навіть відмінно в інституті. Отже, напередодні перед відповідальним заходом потрібно покласти конспект з теорією під подушку і постаратися сконцентруватися на тій інформації, що в ньому міститься. Від візуалізації результату у вашій голові, власне, і залежить досягнення ефекту від проведеного магічного обряду. Звичайно, потрібно обов’язково кілька разів прочитати конспект, інакше про успішну здачу іспитів можете не думати.
 • «Сіль і залікова книжка». Напередодні здачі іспитів потрібно посипати залікову книжку, щоденник або інший документ (якщо це здача ПДР, то необхідно взяти книжку з правилами) кухонною сіллю і промовити такі слова: «Як солюшка падає на цей документ, так і оцінка «відмінно» або «добре» впаде в нього!». Читати цей заговір «на здачу іспиту» потрібно таку кількість разів, яка відповідає тій оцінці, до якої ви прагнете.
 • Коли йдеш на екзамен. По дорозі на відповідальне захід читається така дрібка: «Як іду я спокійно і рівно, так і здати мені іспит на добре і відмінно! Нехай все буде так, як я того бажаю!». Читати цей заговір потрібно як мінімум 7 разів, візуалізуючи при цьому ту позначку, яку хочете залучити.
 • При перешагивании порогу закладу, де буде проходити тестування. Перед тим як зайти в кабінет до екзаменатора, потрібно читати такі слова: «Щоб здати іспит і отримати відмінну оцінку. Щоб отримати хорошу тему і відповісти на всі поставлені питання!». З цими словами переступаємо поріг кабінету.
 • Щоб здати тестування на хорошу оцінку, важливо витягнути «правильний» квиток, відповіді на яке відомі. Зробити це допоможуть заговори, на зразок цього: «Цур той квиток, який я знаю!». Читати ці слова потрібно перед тим, як будете витягати квиток.
 • Перед тим, як дати відповідь на питання екзаменатора. Якщо усне тестування, то перед початком своєї відповіді промовте наступну дрібку:
 • «Успішної здачі іспиту прошу перед Господом Богом. Швидко здам, вдалою відміткою похвалюся. Все у мене має бути так, як я того бажаю!».

  Такі свого роду магічні молитви можна використовувати і мамі, яка просить своїй дитині вдалої здачі тестування.

  Є ще невеликі і нескладні заговір, які допоможуть успішно пройти майбутнє тестування. Наприклад, для хорошої здачі іспитів є такий ритуал, який робиться на монетку.

  Вирушаючи на відповідальне захід, слід покласти у взуття монетку (краще, якщо це буде монетка середнього гідності), яку перед цим треба заговорити магічними словами:

  «П’ятак-п’ятачок, принось удачу і везіння у справах майбутніх. Нехай я буду краще всіх відповідати на питання, а той, хто засумнівається в моїх знаннях, нехай не захоче питання задавати зайві! Перед Господом Богом прошу Вас, сили Небесні, про допомогу!».

  Якщо на іспиті ви отримаєте хорошу оцінку, то можете сміливо використовувати цю монету перед усіма відповідальними заходами, поклавши її вже не черевик, а в одяг в потайну кишеню. Якщо немає внутрішнього кишеньки, то тоді краще сховати заговорену монетку в взуття.

  Це далеко не всі заговори, молитви та ритуали, які допомагають бути більш успішним під час складання того чи іншого іспиту. Це лише частина основних, широко використовуваних магічних обрядів.

  Далі ми розглянемо більш потужні та складні у виконанні ритуали і заговори, які характеризуються високою ефективністю.

  Обряд на воду

  Щоб вдало скласти іспит і отримати високу оцінку, практикуючі маги радять замовляти воду і пити її напередодні відповідального заходу. Такі заговір-молитви гарні для батьків, які переживають за своїх дітей і хочуть посприяти їх успішної здачі сесії.

  Опівночі, напередодні тестування, беремо склянку води і промовляємо такі слова:

  «Удачу і везіння закликаю до (ім’я людини, яка збирається здавати іспит). Щоб майбутній день приносив новини і щоб усі вони були тільки хороші. Позначку хорошу нехай заслужить той, хто воду цю покуштує. Все повинно бути так, як я того бажаю!».

  Заговорная мова вимовляється три рази. Вранці, коли зійде сонце, треба дати випити заговорену водицю того, хто збирається на іспит. Якщо ініціатива виходила від батьків, то потрібно ще обприскати одяг свою дитину такою магічною рідиною, що підсилить ефект проведеного ритуалу. Це сильний магічний ритуал, який допоможе залучити удачу на майбутньому заході.

  Також варто відзначити, що якщо попереду йде ціла низка іспитів, то для свого везіння краще використовувати одну і ту ж заговорену воду. Випивши трохи перед тестуванням, потрібно прибирати рідина в темне і недосяжне для інших місце.

  Обряд з паперовим аркушем

  Щоб у важливий і відповідальний для себе день ви змогли впоратися зі своїми емоціями і не забули те, що допоможе вам відповісти на поставлені екзаменаторами питання, можна використовувати саме цей заговір.

  Для реалізації цього магічного діяння знадобиться:

  Щоб привернути до себе везіння перед іспитом, потрібно написати на чистому листку ручкою такі молитовні фрази:

  «Як вірно те, що в небі вранці немає жодного хмари, так і вірно те, що чистий і мій розум. Як вірно те, що жаліють мене мої батьки, так і нехай і викладач зглянеться треба мною і поставить відмітку хорошу, і не буде суворий до мене!».

  Листочок з магічними словами складаємо в кілька разів і кладемо у внутрішній лівий кишеню (за браком кишеньки тримаємо згорток з заговорными промовами в лівій руці при вході в кабінет екзаменатора).

  Обрядове таїнство зі свічками

  Цей магічний заговір вважається одним з тих, які в найкоротші терміни допомагають привернути удачу і везіння перед важливим і відповідальним заходом.

  Для проведення такого ритуалу знадобиться лише 5 свічок, придбаних у церкві. Напередодні іспиту, бажано опівночі, розставляємо свічки по колу на столі і підпалюємо їх. Дочекавшись, коли вони почнуть добре горіти, тихесенько промовляємо такі слова:

  «Нехай мені попадуться тільки ті квитки, які я добре знаю. Нехай все, що знаю я негайно ж згадається. Нехай всі мої відповіді буду вірні. Нехай оцінка на іспиті буде тільки хорошою. Слово моє міцне, тверде, хай буде так, як я того хочу! Амінь, Амінь, Амінь».

  Промовивши ці замовні речі, задуваємо свічку і лягаємо відпочивати. Вранці спокійно збираємося і прямуємо на іспит, залік тощо Переступаючи поріг кабінету і зупинившись перед столом з квитками, тихо, щоб ніхто не чув, промовляємо такі слова:

  «Знаю відповідь на це квиток! Амінь, Амінь, Амінь».

  Є ще маса замовних обрядів, наприклад, Наталії Степанової, дія яких спрямована на залучення успіху перед такими важливими заходами, як тестування, складання заліків, іспитів і т. п. А взагалі, вірте в себе і все у вас вийде так, як ви того бажаєте. Успіхів вам!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: