Як прочитати заговір на гарне навчання дитини?

Заговір на хорошу навчання дитини – це сильний, дієвий і ефективний магічний трюк, який зможе дати старт нормального навчального процесу і значно підняти авторитет дітей в школі чи іншому навчальному закладі. Цими ритуалами користуються не тільки батьки дітей, але і самі учні, якщо відчувають у цьому потребу.

Зміст:

Як прочитати заговір на гарне навчання дитини?

Заговір на гарне навчання дитини

Це можуть бути такі ситуації, як важлива контрольна робота, диктант або здача іспиту. Справа в тому, що навіть той, хто виконував всі домашні завдання і старанно вчив уроки, може розгубитися в останній момент. Дізнаємося, як проводити такі легкі обряди і в чому їх особливість, як підвищити успіхи учня.

Які існують обряди

В залежності від конкретної ситуації, застосовують різноманітні заговір для навчання. Якщо потрібно повернути зацікавленість до навчального процесу застосовують одні ритуали і заговору на гарне навчання. Якщо ваша мета – допомогти привернути удачу і не дати дитині розгубитися – слід скористатися іншими молитовними заговірми на навчання.

Також обряди можна класифікувати за принципи застосовуються в них додаткових предметів. Це можуть бути:

Вони використовуються для того, щоб надалі виконувати роль своєрідних оберегів – талісманів, які згодом потрібно постійно носити з собою, щоб вони виконували свою роль і робили навчання більш успішною. Дізнаємося більш докладно про те, як проводить ті чи інші заговір на гарне навчання.

Заговариваем підкову

Ідеальним варіантом буде підкова, яка знайдена випадково, тобто не куплена. Цей обряд назвали в честь Ванги, тобто шепіт Ванги. Проте в даний час виявити таку знахідку практично неможливо, особливо якщо ви живете в великому місті, а не на селі. В такому випадку залишається лише одне – купити справжню підкову для коней, яка в подальшому буде використана в заговорі дитині на навчання. Якщо такої можливості немає, тоді скористайтеся декоративної підковою, яку можна купити в будь-якій сувенірній крамниці.

Коли потрібний предмет виявиться у вас в руках, підкову треба ретельно помити магічну річ у чистій джерельній воді, потім обтерти новий білим рушником. Після цього загорніть підкову в нього і залиште в такому стані на три ночі під місячним світлом. Необхідно дотримуватися умова, щоб четвертий день випав на неділю (ідеально на Великдень). У призначений день тижня треба розгорнути рушник і дивлячись на нього прочитати текст молитви — заговір на успіх у навчанні:

«Кінь трудилася, щоб віз везти, кінь ішов, копита пересуваючи, працював, не покладаючи копит. Підкову цю зв’яжу з роботою, щоб навчання вдавалася. Хай лінь відступить назавжди, а удача прийде і більше не відступить. Віра непохитна, удача буде на моїй стороні».

Потім, коли заговір на відмінне навчання буде прочитано, покладіть підкову в рюкзак або сумку для навчання. Учню можна знати про проведений ритуалі, він не повинен залишатися в таємниці.

Заговір на гудзик

Даний ритуал розроблений відомої ясновидиці — Наталією Степанової. Ця заговір виконати набагато простіше, так як гудзики є в кожному будинку у будь-якої господині, саме цей предмет і буде ключовим у цьому ритуалі. Важливо, щоб гудзик належала саме тому, на кого робиться заговір. Часто гудзик зрізають з одягу, яка найчастіше одягається в школу чи університет, а потім, після ритуалу, пришивають назад. Варто сказати, що не має значення, який тип одягу буде використаний – верхня чи ні, спідниця або піджак і так далі.

Приступаємо до обряду. Візьміть гудзик, покладіть її в столову ложку та кілька секунд потримайте над полум’ям свічки. Після цього покладіть гудзик в долоню лівої руки, міцно затисніть і вимовляєте пошепки такі слова:

«Ґудзиком я допоможу собі, захисницю цю я пришию собі. Була вона у вогні, а потім у воді, тепер вона згодиться мені. З нею все буде вдаватися і навчання піддаватися, книги і зошити будуть в голові. Удачу закликаю, ґудзик пришиваю».

Далі, коли останнє слово буде мовлене, пришити ґудзик до того місця, з якого ви її зрізали. Важливо пришивати її тільки білими нитками і простежити, щоб вона не відірвалася в процесі носіння. Якщо це станеться, удача може надовго відвернутися.

Допомагає дитині в школі

Якщо допомоги потребує дитина, що навчається в школі, то на допомогу, звичайно ж, прийдуть його батьки – мама і тато. Часто буває так, що дитині важко впоратися зі шкільної навантаженням або ж шкільна програма зараз дуже напружена і насичена. Щоб розібратись з усім цим, можна застосувати заговір на воду. Наберіть воду в прозорий стакан і прочитайте, дивлячись на нього, такі слова:

«Чиста вода, ясна вода, я в тебе дивлюся, моєму синові (дочці) допоможу. Їй (йому) потрібна допомога зверхньо, я в тебе дивлюся, прошу допомоги. Зроби розум світлим і ясним, допоможи у навчанні червоно».

Після цього, потрібно напоїти дитину цією водою. Важливо, щоб в склянці не залишилася жодної краплі, тільки так заговір подіє.

Як боротися з неуважністю у дитини

Нерідко батьки стикаються з ситуацією, коли недурні діти не справляються зі шкільною навантаженням. Що є причиною? Часто це неуважність, адже школа вимагає максимальної зосередженості та уваги до деталей. Нова обстановка, вчителі, розпорядок, великий перелік занять і так далі працюють проти маленького школяра, позбавляючи його можливості добре вчитися. У такому випадку батьки часто звертаються до магії, читаючи заговір на навчання на три свічки, який додає посидючості і повертають інтерес до навчання. У цьому варіанті ритуалу потрібно дотримуватися одне важливе правило – читайте текст молитви строго на зростаючий місяць, це принесе додатковий успіх в ритуал.

Як лише сонце піде на захід, закрийтеся в кімнаті так, щоб ніхто вас не бачив і не чув, сядьте за стіл і запаліть перед собою свічки. Потрібно подумати про дитину, дивлячись на вогонь трьох свічок. Після того, як у свідомості чітко представлятися образ сина або дочки, прочитайте такі слова заговору на навчання в школі:

«Гори, Гори, вогонь, свічки, не гасните. Магія нехай прийде і бажання виконає. Як я дихаю, так і допомагаю дитині. Нехай у нього (неї) все вийде і складеться, нехай у навчанні буде лад. Нехай він (вона) все помітить і уважна (-им) буде завжди».

Цей текст молитви вимовляється не менше п’яти разів. Після цього гасять свічки, віск ріжуть на дрібні частини і ховають в різні зони квартири або будинку. Вже на наступний день ви помітите, що малюк став більш уважним.

Як зняти напруження перед заліком чи іспитом

Хвилювання і нервове напруження – це не союзники перед здачею важливого напередодні іспиту чи заліку. Буває так, що діти, які знали пройдений матеріал на відмінно, раптом зриваються і зріз знань показує зовсім іншу оцінку. Щоб попередити такий розвиток подій, можна скористатися спеціальним магічним заговірм.

Як і всі попередні обряди, ви легко зможете провести його своїми руками в домашніх умовах. Краще, якщо в ритуалі буде брати участь сам учень (школяр або студент), це тільки підсилить дію обряду. Для обряду вам знадобиться підручник чи зошит із записами, яка містить інформацію по предмету. Візьміть її в руки перед сном і скажіть такі слова:

«Нехай в голові все буде правильно, по поличках розкладено. Нехай все, що знаю я, що буде при мені. Зроби так, щоб не розгубити все, нехай Боженька допоможе мені. Амінь. Амінь. Амінь».

Потрібно сказати текст молитви три рази, після цього лягти спати. Під подушкою повинен бути заговорений конспект або підручник.

Як сподобатися вчитель

На жаль, буває так, що викладачі відверто недолюблюють когось із своїх учнів. Звичайно, це образливо і несправедливо, і більш того, часто відображається на оцінках у щоденнику або заліковій книжці. Можливо магічним способом вплинути на ставлення викладачів? Виявляється, так, це можливо. Існує спеціальний заговір на навчання, однак говорити можна тільки для самого себе. Скажіть такі слова, щоб відносини стали відмінними:

«Як земля крутиться, крутиться, так і люди змінюються. Нехай той, хто про мене погано думає, зміниться і розгляне в мені світлого розумного людини, яким я і є. Нехай все буде справедливо і чесно, нехай удача буде на моїй стороні». Для посилення ефекту, можна вимовляти слова в повний місяць.

Підсумовуючи, скажемо, що подібні заговору на навчання – це приклад використання білої магії, яка не несе жодного негативного впливу на людину. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про те, що виникнуть наслідки або зворотну дію будь-якого з обрядів молитви. Батьки і діти, користуйтеся магією з розумом, проте не забувайте і про те, що ми самі своїми руками творимо свою долю.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: