Як читати заговір на красу?

Заговір на красу – найпопулярніший серед інших магічних текстів. Чому? Якщо ви жінка, то ви відповісте самі, адже немає такої персони жіночої статі, яка не хотіла б зберегти свою молодість, красу від природи і від народження на тривалий час. Є й інший варіант, коли природа не нагородила дівчину приємною чи сексуальною зовнішністю, тоді спеціальні заговір – єдиний засіб для того, щоб відчути себе впевненою і подобатися протилежній статі. Заговір на красу на воду, наприклад, справді діють.

Зміст:

Як читати заговір на красу?

Заговір на красу і привабливість

Як залучити привабливість хвилює не тільки молодих дівчат, але і тих, хто народив або переніс складну операцію. Також при появі перших зморшок багато починають нервувати, а іноді і панікувати з-за втрати своєї молодості і привабливості, коли вона була. Старіти ніхто не бажає. Заговір на привабливість не завжди стосується особи (хоч і є заговір на живильний крем). Якщо познайомитися з видами заговорів, то їх можна нарахувати понад 20 варіантів.

Все про види замовлянь

Перш, ніж вести розмову про види заговорів для привабливості і краси, давайте визначимося, що є жіночою гідністю. Так, напевно, все тіло без винятків, якою б вона не була. А, значить, і заговір для краси повинен бути для всіх частин тіла. Звідси можна зрозуміти і варіанти:

Не будемо перераховувати всі частини тіла. Для всіх них є свій особливий ритуал і варіант тексту. Але, що ж за види заговорів на красу? Все буде залежати від того, на що читається заговір:

Каждыйзаговор на красу має свої особливості читання і проведення. Є й інші секрети і особливості, з якими ми познайомимося пізніше, наприклад, заговір на різний крем.

Повернемося до варіантів і видами. Справа в тому, що більшість замовлянь, щоб бути красивою відносяться до чорної магії. Біла ж магія рекомендує використовувати молитви, в яких використовуються креми і вода. Звернення, природно, теж різне. Якщо ви звертаєтеся до святих або Богородиці, то тут і так зрозуміло, що використовується добро. А як визначити, що магія, де заговору на красу, використовує темні сили? Адже, заговір, щоб навести красу, може бути і таким. Саме тут найчастіше є підступ. Відразу визначити може і не вийде, так як, в принципі, все виглядає гідно, без згадки нечисті. Тільки через деякий час жінка здогадується про те, що чорна сторона вимагає розплати, причому використовуються креми, квіти і навіть молоко.

Що ж робити? За умови, що ви довіряєте джерелу, наприклад, звернулися безпосередньо до білої ведунье або відвідали сайт сибірської цілительки Наталії Степанової, то всі поради для залучення краси і привабливості будуть носити білий характер. На рахунок заговорів на красу від Ванги багато сумніваються тільки тому, що болгарську цілительку довго відкидала церква, її запису ще не всі розшифровані. Хоча, людям вона нічого поганого не робила і її магія заговору на красу – дієві.

Все про правила

Багато вважають, що читати заговір на красу і привабливість можна коли завгодно, як завгодно і постійно. Абсолютно не правильна думка, адже заговір на молодість і красу читати потрібно правильно. Саме заговору на красу мають свої правила і нюанси. Якщо говорити про радах Ванги (саме поради на кожен день), то можна використовувати в будь-який час дня і ночі. Заговір на красу обличчя, наприклад, з використанням трав і настоїв, не зовсім вважається магічним ритуалом і особливих наслідків не має. В даному випадку, просто відбувається кодування настою, а трави та інші інгредієнти працюють на благо організму людини.

Про існування правил повинен знати кожна людина, що використовує будь-які тексти з книг з магії. Заговір для привабливості і молодості теж відноситься до ритуальної магії, а значить, буде мати певні обмеження, закони.

 • Читати заговір на привабливість слід тільки в період молодого місяця (молодика). З 1 по 12 день за місячним календарем дає підйом життєвої енергії, додає все, що просить людина, звертаючись до магічним силам або до природних духів.
 • Якщо заговір навести красу полягав у наговоре на крем, то його використовувати також краще лише в перші 15 днів з місячним світила, адже заговір для дуже красивого особи має свої нюанси.
 • Людина, яка читає заговір на красу, обов’язково повинен вказувати своє ім’я, просити від чистого серця і не використовувати свої прохання на зло (наприклад, для спокушання чужих чоловіків або розпусних дій).
 • Читати заговір на молодість або залучення краси, стати привабливою і будь-який інший вид заговору не бажано в дні, коли є християнські свята. Ясна річ, що практично кожен день є якийсь із свят, які церква відзначає. Позначимо лише найголовніші: на Великдень, на Вербну неділю, Хрещення і особливо на Червону гірку. Останній день вважається Антипаскою (день, коли всі мертві душі святкують воскресіння Спасителя). В такий день жодна відьма, відун або людина, що має силу, не стане робити навіть найменші ритуали і наговори. З давніх часів це є смертним гріхом, як кажуть сільські люди: «Мертвим все одно, як ти виглядаєш. Червона Гірка їх свято. Дізнавшись про будь магічному слові або дії, вони відплатять сильно і боляче».
 • Також існує твердження, що мертві душі не люблять, щоб їх турбували особливо, якщо це заговір, щоб стати красивою. Треба розуміти, що їх тіла давно вже не блищать красою, а значить, просячи про мерців допомоги в такій справі їх просто ображати.
 • Якщо ви ставитеся до іншої віри, наприклад, мусульманської, то всі заговору для краси від християн можуть і не допомогти. У кожній вірі є свої заговору і молитви для привабливості, для сексуальної фігури, привабливості. Не дотримуючись правила, зазначені християнськими ведуньями, кожен мусульманин може накликати на себе біду.
 • Заговір на жіночу красу можна використовувати і чоловікові. Тільки при читанні тексту внести корективи. Наприклад, змінювати скрізь прикметник на чоловічий рід і вказувати своє ім’я. Найчастіше застосовується заговір для гарного обличчя на крем. До цього ж можна використовувати заговір на дуже гарне волосся. Якщо чоловік неправильно підбере ритуал або заговір, то наслідки будуть не дуже страшні, а от ходити з милим жіночим виглядом, мало хто захоче.
 • Читати заговір для краси бажано жінкам в жіночі дні (середа, п’ятниця і субота), чоловікам чоловічі дні (вівторок, середа, четвер). У недільний день ніяких обрядів і дій не проводити.
 • Великодні яйця, а саме жовтки, можна використовувати також. Є окремий розряд текстів, які вживаються тільки з залученням свяченої води, великодніх яєць та іншої атрибутики, відставлених церквою. Такі читаються заговору для залучення привабливості і краси використовують один раз в рік. Якщо Пасха була в квітні, то і ритуал проводиться в квітні. Водохресну воду використовують тільки протягом січня.
 • Якщо ви провели ритуал на крем, щоб ваша шкіра була м’якше або шампунь, щоб волосся було густим, то все це використовується перед сном і один раз в день. Читати потрібно обережно.
 • Вранці рекомендується використовувати водні заговору і обряди на шалену вроду.
 • Що радить болгарська ясновидиця

  Всім відома Ванга досить часто давала рекомендації жінкам і дівчатам. Були не тільки поради для використання на кожен день, також давала заговір та заклинання на природну красу багатьом особам жіночої статі з вищого суспільство того часу. Багато хто стверджує, що такі рецепти молодості їй говорили голоси давно живуть віщунів. Залучити після прочитання такого заклинання можна було будь-якого з чоловіків. Але, про таких молитвах і ритуалах розповідає мало хто з колишніх її відвідувачів. Більше намагаються користуватися рекомендаціями, пов’язаними з травами і квітами. Познайомимося лише з деякими з них.

 • Використовується настій, зроблений в домашніх умовах, з троянд. Бажано все-таки зробити ритуал тільки в повний місяць весною. Настій необхідно заговорити, використавши перешіптування: «Краса, як магнітом притянись, бруд, і порчі від тіла отторгнись. Буду, як троянда цвісти, як її пелюстки шкіра ніжна, м’яка на дотик приємна». Після того, як начитали, можете виливати у ванну, воду використовуйте приємне до тіла. Повністю пориньте і полежіть 5-10 хвилин у ванній. Після цього можете користуватися милом і при бажанні помити голову.
 • Зберіть дощову воду у весняний місяць (квітень-травень). Начитайте на неї такі слова: «Дощ з неба, вода в землю. Нехай дощова з мене раби (ім’я) всю старість забирає. З чистого неба силу дає, щоб не наврочили, не нашкодили, а красу мою здалеку бачили».
 • Крім заклинання на красу, є поради Ванги, які можна використовувати завжди і скрізь, в будь-який день і годину:

  Залучаємо красу

  Не всі жінки і дівчата носять сережки, але саме вони можуть стати одним з умов привабливості та придбання молодості. Найчастіше, для всіх обрядів і заклинань використовується вода. Даний заговір на сережки проводиться на повню. Читати слід на воду, в якій відображається повна місяць. Сережки закидаємо в середину. Ємність для повернення привабливості беремо прозору, на половину набранною чистою проточною водою. Дивитися слід на місяць, і читати такий текст:

  «Ти місяць всім дівчатам краса, ще молода і особою красна. Подаруй мені раба (ім’я) свою молодість. Дай можливість стати мені гарною, фігуру, молодість верни. Очі щоб виблискували, жінок і чоловіків до себе приваблювали. Увагу привертали до себе. Ти місяць, всім дівчатам краса, мені молодість особи подаруй, і сили мені поверни».

  Бажано читати заклинання самої в тиші і спокої.

  Домогтися привабливої зовнішності і омолодження допоможе сильний заговір на відображенні. Потрібно мед, молоко, білі пелюстки троянд (дрібно нарізані), сніг (щоб вдома розтанув), дзеркало. Ритуал проводити в повню на світанку (вже з першими променями). Розрахований наговір на жінок і дівчат. Чоловікам протипоказаний, так як молодість поверне, але при цьому дасть жіночність. На дзеркальній стороні проводимо повністю обряд. Ємність повинна бути прозорою, щоб кожен інгредієнт міг відображатися в ньому.

  Послідовно складаємо разом зі словами: пелюстки, мед, тала вода, молоко. Після чого перемішати руками:

  «Як троянди ніжною, як мед солодкої, як сніг красивою стати хочу. Молоком тіло стане, шкіра обличчя увагу до себе притягне, молодість повернеться, до самої себе здоров’ям обернеться. Перед дзеркалом очі блищать, руки в молоко опускаю. Сильний наговір привабливою стати допомагає».

  Після цього можна регулярно вранці вмиватися таким настоєм. 7 днів поспіль. Зберігати в холодильнику. Крім особи можете акуратно змочувати шкіру рук, ніг, повністю тіла.

  Сильний старовинний наговір допоможе відновити волосся після хвороби, фарби та інших хімічних впливів. Підходить як для чоловіків, так і для жінок. Більше походить на перешіптування, так як волосся густі та пишні повинні бути у кожної людини. Купіть нову гребінець у свій день (чоловічий чи жіночий) і пошепки начитайте на нову річ, вся увага має бути прикута до нової гребінці:

  «Для самої себе читаю, волосся собі покращую. Мені не всім, бути мені самій красивій, волоссям красивіше. Щоб не здавалася краса, а дійсно була. Нехай кучері в’ються, ростуть, набираються сили мені на радість, всім на подив».

  Ви повинні бути готові до того, що старі волосся будуть сипатися. Але ті, які здорові або наполовину нормальні, залишаться. Обряди з гребінцями націлені на оновлення. Старий гребінь краще відразу викинути, щоб волосся за ним не нудьгували.

  Наговір, пов’язаний з лазнею, має довгу сиву бороду. У ванні його виконати не можна, так як банник (господар лазні) повинен буде забрати ваше в’янення і забезпечити вічну молодість. Такі обряди проводяться не більше одного разу за рік в одній і тій же лазні. Найкраще відвідувати лазню на віддалі і самій, без зайвих очей. Перед купанням і процесом ширяння підійдіть до печі й, привертаючи увагу банника, помахайте і постукайте віником по кутах приміщення:

  «Банник, особи показати свого не прошу, про сприяння і могутність твоєму благати хочу. Зроби мене красивіше, щоб здавалася солодше. З рук та тіла старість зніми, дуже прошу. Вічною молодістю мене нагороди».

  Тепер читаємо наговір на віник:

  «Дуже боюся старості, допомоги у вас прошу. Дубові гілочки, гілочки кленові, допоможіть! Старість і хвороби з мене заберіть».

  Тепер можете спокійно паритися, купатися, активно користуватися віником. Перед своїм відходом залиште баннику в кутку що-небудь солоденьке, а віник спалите. Такі обряди проводять строго на повний місяць (2 день повного місяця).

  Тепер ви знаєте, що заговір для природної краси читати зовсім не складно – головне, знати всі тонкощі і не допускати помилок, про які потім доведеться шкодувати. Заговір на красу і шалену привабливість прочитати зможе кожен, хто хоче стати особливою.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: